Obsada sędziowska
OBSADA NA DZIEŃ 29/30.04-1/2/3.05.2016r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Mądrzak   
wtorek, 26 kwietnia 2016 07:41

 

OBSADA NA DZIEŃ     27/28/29/30.04-1/2/3.05.2016r.

AKTUALIZACJA  29.04.     GODZ: 08:30

III LIGA

3.05. 17:00 Kujawianka Izbica Kujawska – Unia Swarzędz

Jasiak Ł.-Krawczyński-Każmierczak-techniczny-Haszek

IV LIGA

30.04 15:00 Biały Orzeł Kozmin – Polonia Kępno

Wrzeszczyński-Marucha-Matuszak

30.04 16:00 SKP Słupca – PKS Racot

Żakowski-Reśliński-Kurzawa

30.04. 16:00 Victoria Ostrzeszów – Piast Kobylin

Kaczała-Szcześniak-Pawelec

30.04. 17:00 Polonia 1912 Leszno – Olimpia Koło

Moszak-Borkowski-Nikodem-techniczny - Maj

30.04. 17:00 Victoria Września – Orzeł Mroczeń

Matyniak-Włoch-Nowak J.

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 20 w dniach 2016-05-03

STAL Pleszew

Kaczała-Szcześniak-Pawelec

RAWIA Rawicz

 

uwaga mecz przełożony na inny termin

 

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Wrzeszczyński-Matuszak-Janicki

POLONIA 1912 Leszno

 

11:00

 

JAROTA Jarocin

Żakowski-Kurzawa-Rzepczyk

MIESZKO Gniezno

 

uwaga mecz przełożony na 4.05. /środa/ 18:00

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 20 w dniach 04-30/-05-01

JAROTA Jarocin

Jasiak Ł.-Kokot-Mielcarek

WARTA I POZNAŃ

 

2016-05-01

 

14:00

 

MARCINKI Kępno

Jasiak Ł-Stawowy-Kłodnicki

STAL Pleszew

 

 

 

uwaga mecz przełożony na inny termin

 

Kolejka: 21 w dniach 2016-05-03/2016-05-04

CENTRA Ostrów Wlkp.

Moszak-Borkowski-Nikodem

MARCINKI Kępno

 

2016-05-03

 

11:00

 

STAL Pleszew

Matyniak-Reśliński-Ostrysz

LECH II Poznań

 

2016-05-04

 

17:00

 

Klasa okręgowa Kolejka: 23 w dniach 2016-05-01

CZARNI Dobrzyca

Król-Haszek-Drygas

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

 

14:00

 

ASTRA Krotoszyn

Kaczała-Nowakowski-Janicki

ZEFKA Kobyla Góra

 

14:00

 

KS Opatówek

Orszulak K.-Matyniak-Rzepczyk

LKS Gołuchów

 

16:00

 

RASZKOWIANKA Raszków

zmiana-Nowak G.-Helwich-Każmierczak

BARYCZ Janków Przygodzki


uwaga zmiana terminu na 30.04. godz:uwaga zmiana godziny: na 11:00


PELIKAN Grabów

Żakowski-Reśliński-Ostrysz

POGOŃ Trębaczów

 

16:00

 

PIAST Czekanów

Marcinek-Nowak G.-Stybel

VICTORIA Skarszew

 

11:00

 

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Jasiak W.-Wandelewski-Sowiński

STAL Pleszew

 

16:00

 

GKS Żerków

Helwich-Kazmierczak-Kłodnicki

ODOLANOVIA Odolanów

 

16:00

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 19 w dniach 2016-05-01

LKS Gorzyce Małe

zmiana-Drygas-Haszek-Król

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

 

11:00

 

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Wandelewski-Jasiak W.-Sowiński

GROM Golina

11:00

UNIA Szymanowice

Dominiak-Liberski-Reyer

OKS Ostrów Wlkp.

 

09:00 /Nowa Wieś/

 

CZARNI Wierzbno

Janicki-Kaczała-Nowakowski

ZIELONI Kożminek

 

11:00

 

CKS Zbiersk

Goliński-Maj-Czysty

PROSNA Kalisz

 

11:00

 

SZCZYT Szczytniki

Liberski-Dominiak-Reyer

WKS Witaszyce

 

13:00

 

LZS Cielcza

Czysty-Maj-Goliński

WICHER Mycielin

 

16:00

 

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 19 w dniach 2016-05-01

LKS Jankowy

Farbicki S.-Marucha-Szcześniak

LZS Trzcinica

 

11:00

 

 

 

LZS Czajków

Kurzawa-Włoch-Marciniak

LKS Czarnylas

16:00

LZS Olszowa

Szczepański-Pawelec-Smolarek

LZS Mikorzyn

 

16:00

 

KS Hanulin

Pawelec-Szczepański-Smolarek

GKS Rychtal-Skoroszów

 

11:00 /OSiR Kępno/

 

LZS Doruchów

Borkowski-Moszak-Nikodem

VICTORIA Laski

 

14:00

 

GKS Grębanin

Starczan-Tyrkiewicz-Galewski

STRAŻAK Słupia

 

16:00

 

OLIMPIA Brzeziny

Nikodem-Moszak-Borkowski

SOKÓŁ Bralin

 

11:00

 

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2016-05-01

GLADIATORZY Pieruszyce

Reyer-Liberski-Dominiak

BŁĘKITNI Chruszczyny

 

16:00

 

HURAGAN Szczury

Żaczek-Kędzia-zmiana-Młynek K.

CKS Zduny

 

15:00

 

PROSNA Chocz-Kwileń

Stybel-Marcinek-Nowak G.

BŁYSK Daniszyn

 

14:00

 

SOKÓŁ Chwaliszew

Kokot-Jasiak Ł.-Mielcarek

ŻAKI Taczanów

 

11:00

 

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Kłodnicki-Każmierczak-Helwich

TARCHALANKA Tarchały Wielkie

 

11:00

 

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 13 w dniach 2016-05-01

PANDA Pamięcin

Kędzia-Żaczek-zmiana-Młynek K.

KS Kamień

 

11:00 /B.Prosny Kalisz/

 

SPARTA Russów

Rzepczyk-Matyniak-Orszulak K.

KS Kościelna Wieś

 

11:00

 

PELIKAN Nowy Karolew

Koper-zmiana-Tomczuk-Jędrkowiak

JASKINIOWIEC Rajsko

 

13:30

 

RKS Radliczyce

zmiana-Tomczuk-Koper-Jędrkowiak

KORONA Chełmce

 

11:00 /Nowy Karolew/

 

LISKOWIAK Lisków

zmiana-Matuszak-Michalak P.-Farbicki M.

BŁĘKITNI Piotrów

 

11:00

 

Dodatkowy mecz z kolejki 14

3.05. /wtorek/  16:00 KS Kamień - Liskowiak Lisków

Matuszak-Młynek A.-Żaczek

 

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 13 w dniach 2016-05-01

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

Pieniężny-Lewek Z.-Kanclerz

LILIA Mikstat

 

11:00

 

WTÓRKOWIANKA Wtórek

Lubryka-Bęś-zmiana-Zimmermann

LZS Godziesze

 

16:00

 

OGNIWO Łąkociny

Kanclerz-Lewek Z.-Pieniężny

LZS Chynowa

 

16:00

 

ORZEŁ Wysocko Wielkie

Marasek-Adamiak-Młynek R.

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

 

16:00 /Krotoszyńska Ostrów/

 

SOKOŁY Droszew

zmiana-Michalak P.-Matuszak-Farbicki M.

MASOVIA Kraszewice

 

16:00

 

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 13 w dniach 2016-05-01/2016-05-03

LZS Ostrówiec

Pienięzny-Lewek M.-Lewek Z.

AJAX Rojów 3.05.2016r

 

11:30 /Myjomice/

 

LZS Siedlików

Ostrysz-Żakowski-Reśliński

KS Rogaszyce

 

12:00

 

PŁOMIEŃ Opatów

Turkiewicz-Starczan-Galewski

KP Krążkowy

 

11:00

 

WIELKOPOLANIN Siemianice

Marucha-Farbicki S.-Szcześniak

ZRYW Kierzno

 

16:00

 

A1 Junior "- kl. okr." Kolejka: 15 w dniach 2016-04-30

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

POLONIA Kępno

13:00 /Krotoszyńska/ -Galewski

A1 Junior "- kl. A" Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-27/2016-04-30

GKS Żerków I

LKS Czarnylas 27.04 /środa/

17:30 -zmiana-Ostrysz

ZEFKA Kobyla Góra

CKS Zbiersk

11:00 -Lubryka

SZCZYT Szczytniki

OGNIWO Łąkociny

13:00 -Smolarek

 

B1 Junior Młodszy "- kl. okr." Kolejka: 14 w dniach 2016-04-30/2016-05-01

POLONIA Kępno

LZS Doruchów

16:00 -Pieniężny

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

LKS Gołuchów

10:00 /Wał Matejki 2-4/ -Farbicki S.

CALISIA 14 Kalisz I

GROM Golina

16:00 /Łódzka 19/ -zmiana-Goliński

 

 

PIAST Kobylin

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

16:00 -zmiana-Kłodnicki

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

LZS Godziesze I 1.05

14:00 -Matyśkiewicz

Kolejka: 10 w dniach 2016-05-03

LZS Godziesze I

LKS Gołuchów

11:00 -Smolarek

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-30

ZIELONI Kożminek

GKS Żerków

16:00 -Żaczek

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

ŻAKI Taczanów

11:00 -zmiana-Sowiński

PIAST Czekanów

TARCHALANKA Tarchały Wielkie

13:00 -Koper

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-30/2016-05-05

LKS Jankowy

LZS Mikorzyn

16:00 -Kanclerz

PŁOMIEŃ Opatów

SOKÓŁ Świba

16:00 -Bęś

VICTORIA Ostrzeszów

GKS Rychtal-Skoroszów 5.05.

17:00 -Wieczorek

LZS Trzcinica

ORZEŁ Mroczeń

15:00 -Lewek M.

LILIA Mikstat

LZS Godziesze II

11:00 Kanclerz

C1 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 16 w dniach 2016-04-30

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

STAL Pleszew

15:00 /Krotoszyńska 171/ -Matyśkiewicz

ASTRA Krotoszyn

CENTRA Ostrów Wlkp.

11:00 -Stybel

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

ZIELONI Kożminek

12:00 -Młynek R.

Kolejka: 17 w dniach 2016-05-03

ZIELONI Kożminek

ASTRA Krotoszyn

11:00 -Kedzia

CENTRA Ostrów Wlkp.

MARCINKI Kępno

13:00 -Turkiewicz

STAL Pleszew

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

10:00 -Ostrysz

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 15 w dniach 2016-04-30

ACADEMY Ostrów Wlkp.

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

12:00 /Staroprzygodzka/ -Turkiewicz

RASZKOWIANKA Raszków

KS Opatówek

11:00 -Borkowski

WICHER Mycielin

CZARNI Wierzbno

10:00 /Korzeniew/ -zmiana-Szcześniak

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 15 w dniach 2016-04-30

LZS Olszowa

LZS Czajków

14:00 -zmiana-Lubryka

VICTORIA Laski

LZS Trzcinica

16:00 -Lewek Z.

C2 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 14 w dniach 2016-04-30/2016-05-01

JAROTA Jarocin

CENTRA Ostrów Wlkp. 1.05.

16:00 -zmiana-Mielcarek

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

13:30 -Kędzia

CALISIA 14 Kalisz

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

14:00 /Łódzka 19-29/ -zmiana-Goliński

LKS Gołuchów

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

11:00 /B. Tursko/ -Ostrysz

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-27/30

LZS Cielcza

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

17:00 27.04 /środa/ -zmiana-Reśliński

ŻAKI Taczanów

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

16:00 -Ostrysz

SZCZYT Szczytniki

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

11:00 -Smolarek

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-30

PŁOMIEŃ Opatów

SOKÓŁ Bralin

14:00 -Bęś

VICTORIA Ostrzeszów

PELIKAN Grabów

12:00 -Michalak P.

STRAŻAK Słupia

LKS Czarnylas

13:00 -Lewek M.

D1 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 14 w dniach 2016-04-30

MARCINKI Kępno

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

10:00 -Pieniężny

KALISZANIN Kalisz

STAL Pleszew

11:00 /ul. Złota/ -Tomczuk

CENTRA I Ostrów Wlkp.

ANTONIO I Jarocin

11:00 -Matyśkiewicz

ASTRA Krotoszyn

Ostrovia Ostrów Wlkp.

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Włókniarz 1925 5.05/czwartek/

13:00 -Stybel

16:30 – Stadion Miejski -Starczan

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-29/302016-05-03

UNIA Szymanowice

LISKOWIAK Lisków

11:00 /Nowa Wieś/ -Orszulak Ł.

CALISIA 14 Kalisz

CZARNI Dobrzyca

13:30 /Łódzka 19/ -Młynek K.

KOPERNIK Piotrów

JAROTA Jarocin 29.04. /piątek/

17:30 /Rychnów/ -Farbicki S.

KS Opatówek

ANTONIO II Jarocin

11:00 -Żaczek

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

SPARTA Russów 3.05.2016r

11:00 /Wał Matejki 2-4/ -Młynek A.

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-30

LZS Olszowa

LZS Doruchów

16:00 -zmiana-Lubryka

ORZEŁ Mroczeń

CENTRA II Ostrów Wlkp.

13:00 /B.Baranów/ -Lewek Z.

PIAST Czekanów

ODOLANOVIA Odolanów

11:00 -Goliński

D2 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 14 w dniach 2016-04-30/2016-05-01

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

BARYCZ Janków Przygodzki

10:00 Młynek R.

 

CALISIA 14 Kalisz I

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

09:00 /Łódzka 19-29/ -Matuszak

KOPERNIK Piotrów

GKS Jaraczewo

15:00 /Rychnów/ -Janicki

CALISIA 14 Kalisz II

GOS B. O. Koźmin Wlkp. I

zmiana terminu na 28.04. /czwartek/18:30 /Łódzka 19-29/ -Młynek K.

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 1.05.

11:00 -Matyśkiewicz

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-30

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

CKS Zbiersk

12:00 /Wał Matejki 2-4/ -Farbicki S.

PROSNA Kalisz

CALISIA 14 Kalisz IV

11:00 /Łódzka 29/ -Matuszak

ZIELONI Kożminek

CALISIA 14 Kalisz V

14:00 -Żaczek

LISKOWIAK Lisków

CALISIA 14 Kalisz VI

14:00 -Tomczuk

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-30

ACADEMY Ostrów Wlkp.

GKS Żerków

10:00 /Staroprzygodzka/ -Czysty

GOS B. O. Koźmin Wlkp. II

CKS Zduny

11:00 -Adamiak

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

LKS Gołuchów

11:00 -zmiana-Liberski

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 3 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-30

ORZEŁ Mroczeń

OLIMPIA Brzeziny

11:00 /Baranów/ -Lewek Z.

VICTORIA Ostrzeszów

SOKÓŁ Bralin

10:00 -Michalak P.

Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik (RW) Kolejka: 6 w dniach 2016-04-30

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN

AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA

10:00 -Marasek

Sprawozdanie WZPN Poznań

E1 Orlik "- kl. okr. I -" Grupa 1 Kolejka: 15 w dniach 2016-05-02/04

STAL Pleszew

ANTONIO II Jarocin

4.05. 17:00 /środa/ -zmiana-Nowak J.

ANTONIO I Jarocin

ASTRA Krotoszyn

17:00 /Tumidaj/ -Kurzawa

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin I

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

zmiana terminu na 11.05. /środa/  16:30 /Waryńskiego/ -Rzepczyk

E1 Orlik "- kl. okr. II -" Grupa 2 Kolejka: 15 w dniach 2016-05-02

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

17:00 /Solidarności/ -Galewski

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

CENTRA I Ostrów Wlkp.

18:00 /Solidarnośći/ -Galewski

E1 Orlik "- kl. okr. III -" Grupa 3 Kolejka: 15 w dniach 2016-05-02/2016-05-05

CALISIA 14 Kalisz I

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

2016-05-05

17:00 -Matuszak

SPARTA Russów/VICTORIA Skarszew

KOPERNIK Piotrów

2016-05-02

17:00 -Smolarek

E1 Orlik "- kl. okr. IV -" Grupa 4 Kolejka: 15 w dniach 2016-05-02

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

MARCINKI II Kępno

17:00 /Łąkowa/ -Wieczorek

ROZGRYWKI W KATEGORII ŻAK
GRUPA I

GKS  JARACZEWO 29.04 (piątek) 17.00, Jaraczewo -Stawowy

GRUPA II
BŁĘKITNI SPARTA KOTLIN 29.04.(piątek) 17.30, w Kotlinie -Ostrysz
GRUPA III
AK.TALENTÓW KROTOSZYN -uwaga zmiana terminu na 28.04. /czwartek/ 17.00, ul. Sulmierzycka -Stybel
GRUPA IV
AKADEMIA PIŁ. OSTRÓW WLKP. 29.04.(piątek) 17.00, ul. Brzoskwiniowa -Starczan
GRUPA V
BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI 29.04.(piątek) 17.00, Przygodzice -Matyśkiewicz
GRUPA VI
KKS WŁÓKNIARZ 1925 I KALISZ 29.04.(piątek) 16.00, ul. Podmiejska -Krupa
GRUPA VII
KKS WŁÓKNIARZ 1925 III KALISZ 29.04.(piątek) 17.30, ul. Podmiejska -zmiana-Michalak P.

GRUPA IX

VICTORIA OSTRZESZÓW 29.04.(piątek) 17.00, ul. Łąkowa -Lubryka

Grupa X

MARCINKI I KĘPNO 29.04.(piątek) 17.00, ul. Nowowiejskiego -Bęś

GRUPA XI

STRAŻAK SŁUPIA 29.04.(piątek) 17.00 w Słupia -Kanclerz

- TURNIEJE – podana jest data i godzina rozpoczęcia turnieju

oraz jego gospodarz jako organizator.

czas gry 2 x 12 min. przy grupie 3 drużynowej – 5 min przerwy

- sędziowie – wyznaczeni przez Kolegium Sędziów Kaliskiego OZPN

- sędzia przeprowadza losowanie pierwszego meczu (przy trzech drużynach),

w drugim meczu trzecia drużyna rozgrywa mecz z przegraną drużyną z pierwszego meczu.

- KAŻDY ZAWODNIK MUSI BYĆ WPROWADZONY DO SYSTEMU EXTRANET

I ZGŁOSZONY NA LIŚCIE DO ROZGRYWEK.

Odpłatność za jeden mecz 15zł brutto plus dojazd.



Poprawiony: piątek, 29 kwietnia 2016 07:29
 
OBSADA NA DZIEŃ 22/23/24/25.04.2016r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Mądrzak   
środa, 20 kwietnia 2016 07:51

Przypominam o sporządzaniu sprawozdań w systemie Extranet

w rozgrywkach Junior Starszy oraz Junior Młodszy.

Proszę o dokładne sprawdzanie sprawozdania przed wysłaniem

bo pojawiają się błędy, również proszę dokładnie sprawdzać

wysyłane wyniki meczów zaraz po meczu za pomocą sms-ów

bo są podane złe wyniki meczów!!!!!!!!


OBSADA NA DZIEŃ 23/24/25/27/28.04.2016r.


AKTUALIZACJA 23.04.   GODZ: 08:35

IV LIGA

21.04. 17:00 Olimpia Koło – Górnik Konin

Wieczorek-Borkowski-Zieliński -techniczny -Szczepański

23.04. 17:00 PKS Racot – Victoria Ostrzeszów

Matyniak-Orszulak K.-Nowak J.

23.04. 14:30 I liga kobiet: LKS Rolnik B. Głogówek - LKS Goczał.-Zdrój
Asystentka - Grygiel
24.04. 12:00 ekstraliga kobiet: Sztorm Gdańsk - Zagłębie Lubin SA
Asystentka Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 18 w dniach 2016-04-24

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Kaczała-Janicki-Matuszak

RAWIA Rawicz

 

2016-04-24

 

11:00

 

JAROTA Jarocin

Żakowski-Marasek-zmiana-Tomczuk

POLONIA 1912 Leszno

 

2016-04-24

 

12:00

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 19 w dniach 2016-04-24

CENTRA Ostrów Wlkp.

Wieczorek-Starczan-Koper

STAL Pleszew

 

2016-04-24

 

14:00

 

Klasa okręgowa Kolejka: 22 w dniach 2016-04-23/24

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

Marucha-Farbicki S.-Smolarek

ODOLANOVIA Odolanów

 

12:00

 

STAL Pleszew

Lewek M.-Lewek Z.-Bęś

GKS Żerków 23.04. /sobota/


16:00


VICTORIA Skarszew

Orszulak Ł.-Kurzawa-Nowak J.

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

 

uwaga mecz został przełożony

 

POGOŃ Trębaczów

Maj-Pawelec-Galewski

PIAST Czekanów

 

11:00

 

BARYCZ Janków Przygodzki

Każmierczak-Krawczyński-Kokot

PELIKAN Grabów

 

11:00

 

LKS Gołuchów

Haszek-Jasiak W.-Kmiecik

RASZKOWIANKA Raszków

 

12:00

 

ZEFKA Kobyla Góra

Jasiak Ł.-Nowak G.-Król

KS Opatówek

 

16:00

 

CZARNI Dobrzyca

Wrzeszczyński-Nowakowski-Kędzia

ASTRA Krotoszyn

 

14:00

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 18 w dniach 2016-04-24

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Kurzawa-Orszulak Ł.-Nowak J.

WICHER Mycielin

 

16:00 /Magnuszewice/

 

WKS Witaszyce

Sowiński-Helwich-Kłodnicki

LZS Cielcza

 

16:00 /OSiR Jarocin/

 

PROSNA Kalisz

Reśliński-Rzepczyk-zmiana-Nikodem

SZCZYT Szczytniki

 

11:00

 

ZIELONI Kożminek

Orszulak K.-Matyniak-Ostrysz

CKS Zbiersk

 

11:00

 

OKS Ostrów Wlkp.

Nowak G.-Jasiak Ł.-Król

CZARNI Wierzbno

 

11:00

 

GROM Golina

Matyniak-Orszulak K.-Ostrysz

UNIA Szymanowice

 

16:00

 

LKS Gorzyce Małe

Nowakowski-Wrzeszczyński-Kędzia

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

 

11:00

 

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 18 w dniach 2016-04-24

LZS Trzcinica

Moszak-Czubak-Zieliński

SOKÓŁ Bralin

 

16:00

 

STRAŻAK Słupia

Drygas-Liberski-Dominiak

OLIMPIA Brzeziny

 

16:00

 

VICTORIA Laski

Szcześniak-Żaczek-Stawowy

GKS Grębanin

 

16:00

 

GKS Rychtal-Skoroszów

Wandelewski-Reyer-Adamiak

LZS Doruchów

 

16:00

 

LZS Mikorzyn

Borkowski-Szczepański-Goliński

KS Hanulin

 

11:00

 

LKS Czarnylas

Lewek Z.-Bęś-Pieniężny

LZS Olszowa

 

15:00

 

LKS Jankowy

Czubak-Moszak-Zieliński

LZS Czajków

 

11:00

 

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-24

BŁĘKITNI Chruszczyny

Kokot-Krawczyński-Każmierczak

TARCHALANKA Tarchały Wielkie

 

14:00

 

ŻAKI Taczanów

 

Koper-Wieczorek-Starczan

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

 

11:00

 

BŁYSK Daniszyn

zmiana-Nowak J.-Orszulak Ł.-Kurzawa

SOKÓŁ Chwaliszew

 

11:00

 

CKS Zduny

Stawowy

PROSNA Chocz-Kwileń

 

11:00

 

GLADIATORZY Pieruszyce

Smolarek-Marucha-Farbicki S.

HURAGAN Szczury

 

16:00

 

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-24

KS Kamień

Lubryka-Krupa-zmiana-Matuszak

BŁĘKITNI Piotrów 14:00

 

KORONA Chełmce

Krupa-zmiana-Farbicki Michał

LISKOWIAK Lisków /Opatówek/ 11:00

 

JASKINIOWIEC Rajsko

Michalak P.-Młynek A.-Młynek K.

RKS Radliczyce /Nowy Karolew/ 13:00

 

KS Kościelna Wieś

Pieniężny-Lewek Z.-Bęś

PELIKAN Nowy Karolew 11:00

 

PANDA Pamięcin

zmiana-Rzepczyk-Reśliński-Nikodem

SPARTA Russów /B.Prosny Kalisz/ 14:00

 

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-24

LILIA Mikstat

Stybel-Mielcarek

MASOVIA Kraszewice

 

11:00

 

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Mielcarek-Stybel-zmiana-Szczepański

SOKOŁY Droszew

 

14:00

 

LZS Chynowa

Reyer-Wandelewski-Adamiak

ORZEŁ Wysocko Wielkie

 

11:00

 

LZS Godziesze

Kłodnicki-Sowiński-zmiana-Helwich

OGNIWO Łąkociny

 

11:00

 

ŁUŻYCZ.Kuźnica Grabowska

Szcześniak

WTÓRKOWIANKA Wtórek

 

11:00

 

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-24

ZRYW Kierzno

Młynek K.-Michalak P.-Młynek A.

ZAWISZA Łęka Opatowska

 

16:00

 

KP Krążkowy

Dominiak-Drygas-Liberski

WIELKOPOLANIN Siemianice

 

11:00

 

KS Rogaszyce

Turkiewicz-Matyśkiewicz-zmiana-Borkowski

PŁOMIEŃ Opatów

 

14:00

 

LZS Ostrówiec

Matyśkiewicz-Turkiewicz

LZS Siedlików

 

11:30 /Myjomice/

 

A1 Junior "- kl. okr." Kolejka: 14 w dniach 2016-04-23

CENTRA Ostrów Wlkp.

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

14:00 -Matyśkiewicz

A1 Junior "- kl. A" Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23

CKS Zbiersk

BARYCZ Janków Przygodzki

13:00 -Matuszak

B1 Junior Młodszy "- kl. okr." Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23

LZS Godziesze I

POLONIA Kępno

13:00 Michalak P.

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

15:00 -Smolarek

GROM Golina

PIAST Kobylin

11:00 - Żakowski

LKS Gołuchów

CALISIA 14 Kalisz I

11:00 – Młynek K.

LZS Doruchów

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

13:00 – Szczepański

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23

ŻAKI Taczanów

PIAST Czekanów

16:00 -Ostrysz

GKS Żerków

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

13:00 - Marasek

LISKOWIAK Lisków

VICTORIA Skarszew

13:00 -Żaczek

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23

LZS Godziesze II

LKS Jankowy

11:00 -Michalak P.,

ORZEŁ Mroczeń

LILIA Mikstat

14:00 -Pieniężny

GKS Rychtal-Skoroszów

LZS Trzcinica

16:00 -Lubryka

SOKÓŁ Świba

VICTORIA Ostrzeszów

16:00 -Kanclerz

LZS Mikorzyn

PŁOMIEŃ Opatów

15:00 -Śniadecki

C1 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 15 w dniach 2016-04-23

ZIELONI Kożminek

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

11:00 -Żaczek

CENTRA Ostrów Wlkp.

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

16:00 -Matyśkiewicz

STAL Pleszew

MARCINKI Kępno

10:00 -Ostrysz

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

13:00 -Wieczorek

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-23

CZARNI Wierzbno

ACADEMY Ostrów Wlkp.

13:00 -Koper

KS Opatówek

WICHER Mycielin

10:00 -zmiana-Kaczała

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

RASZKOWIANKA Raszków

11:00 /Magnuszewice/ -Reśliński

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-23

LZS Czajków

VICTORIA Laski

11:00 -Goliński

OLIMPIA Brzeziny

LZS Olszowa

12:00 -Krupa

C2 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23/24

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

JAROTA Jarocin 24.04. /niedziela/

11:00 -Żaczek

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

LKS Gołuchów

13:00 -Smolarek

CENTRA Ostrów Wlkp.

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

12:00 -Matyskiewicz

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-23

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

SZCZYT Szczytniki

11:00 /ul. Staroprzygodzka/ -Starczan

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

ŻAKI Taczanów

11:00 -Sowiński

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

LZS Cielcza

11:00 -Szczesniak

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-23

PELIKAN Grabów

STRAŻAK Słupia

11:00 -Lubryka

POGOŃ Trębaczów

PŁOMIEŃ Opatów

13:00 -Kanclerz

D1 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23/24/27

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

MARCINKI Kępno

13:30 /Wał Matejki/ -Kędzia

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 27.04./środa/

17:30 /ul. Sportowa/ -Kurzawa

ANTONIO I Jarocin

ASTRA Krotoszyn

13:00 /Os. Tumidaj/ -Kurzawa

STAL Pleszew

CENTRA I Ostrów Wlkp. 24.04. /niedziela/

11:00 -Lubryka

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

KALISZANIN Kalisz

11:00 -Wieczorek

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23/24

SPARTA Russów

UNIA Szymanowice

14:00 -Farbicki S.

ANTONIO II Jarocin

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

11:00 /Os. Tumidaj/ -Kurzawa

JAROTA Jarocin

KS Opatówek 24.04. /niedziela/

10:00 -Marasek

CZARNI Dobrzyca

KOPERNIK Piotrów

13:00 -Król

Liskowiak Lisków - Calisia 14 Kalisz  08:00 -mecz odbędzie się w Kaliszu /ul. Łódzka 19/

Koszty sędziowskie pokrywa Calisia 14 Kalisz  -Farbicki S.

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-23

CENTRA II Ostrów Wlkp.

PIAST Czekanów

10:00 -Matyśkiewicz

LZS Doruchów

ORZEŁ Mroczeń

11:00 -Szczepański

ZEFKA Kobyla Góra

LZS Olszowa

16:00 -Galewski

D2 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

10:00 -Turkiewicz

CALISIA 14 Kalisz II

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

10:00 /Łódzka 19/ -Farbicki S.

GKS Jaraczewo

GOS B. O. Koźmin Wlkp. I

10:00 -Kmiecik

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

KOPERNIK Piotrów

15:00 /Wał Matejki/ -zmiana-Kaczała

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-23

CALISIA 14 Kalisz V

LISKOWIAK Lisków

09:00 /Łódzka 19-29/ -Janicki

CALISIA 14 Kalisz IV

ZIELONI Kożminek

10:30 /Łódzka 19-29/ -Janicki

CKS Zbiersk

PROSNA Kalisz

11:00 -Matuszak

CALISIA 14 Kalisz III

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

12:00 /Łódzka 19-29/ -Janicki

Kolejka: 11 w dniach 2016-04-28 /czwartek/

CALISIA 14 Kalisz IV

CALISIA 14 Kalisz VI

18:30 /Łódzka 19-29/ -Żaczek

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-23/24

CKS Zduny

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

11:00 -Stawowy

GKS Żerków

GOS B. O. Koźmin Wlkp. II

11:00 -Marasek

OSTROVIA Ostrów Wlkp. /dziewcz./

ACADEMY Ostrów Wlkp. 24.04. /niedziela/

16:00 -Goliński /ul.Krotoszyńska/

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 3 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-23

OLIMPIA Brzeziny

VICTORIA Ostrzeszów

10:00 -Krupa

ORZEŁ Mroczeń

SOKÓŁ Bralin

11:00 -Pieniężny

E1 Orlik "- kl. okr. I -" Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-25

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

STAL Pleszew

17:00 -Sowiński

ASTRA Krotoszyn

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin I

17:00 -Kłodnicki

ANTONIO II Jarocin

ANTONIO I Jarocin

17:00 /Os. Tumidaj/ -Rzepczyk

E1 Orlik "- kl. okr. II -" Grupa 2 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-25

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

17:00 /Brzoskwiniowa/ -Matyśkiewicz

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

17:00 -Maj

E1 Orlik "- kl. okr. III -" Grupa 3 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-25

KOPERNIK Piotrów

CALISIA 14 Kalisz II

17:00 -Młynek A.

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

SPARTA Russów/VICTORIA Skarszew

18:00 /Podmiejska/ -zmiana-Janicki

E1 Orlik "- kl. okr. IV -" Grupa 4 Kolejka: 14 w dniach 2016-04-25

VICTORIA Ostrzeszów

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

17:00 /Kąpielowa/ -Wieczorek

E1 Orlik "- kl. A I -" Grupa 5 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-25

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II

GROM Golina

17:00 /ul. Wrocławska/ -Kurzawa

GKS Jaraczewo

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

17:00 -Liberski

CZARNI Dobrzyca

WKS Witaszyce

17:00 -Nowak J.

E1 Orlik "- kl. A II -" Grupa 6 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-25

POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

ACADEMY Ostrów Wlkp.

18:00 -Krupa

RASZKOWIANKA I Raszków

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

17:00 /Pogrzybów/ -Starczan

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

CENTRA II Ostrów Wlkp.

17:00 -Galewski

E1 Orlik "- kl. A III -" Grupa 7 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-25

CKS Zduny

PIAST II Kobylin

17:00 -zmiana-Kmiecik

OGNIWO Łąkociny

ODOLANOVIA/LKS Gorzyce Małe.

17:00 -Borkowski

E1 Orlik "- kl. A IV -" Grupa 8 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-25

KS Opatówek

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

17:00 -Żaczek

LISKOWIAK Lisków

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

17:00 -Młynek K

E1 Orlik "- kl. A V -" Grupa 9 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-25

PROSNA Kalisz

CALISIA 14 Kalisz VI

18:00 -Farbicki S.

WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz

WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz

19:00 /Podmiejska/ -Janicki

E1 Orlik "- kl. A VI -" Grupa 10 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-25

LZS Trzcinica

WIELKOPOLANIN Siemianice

17:00 -Kanclerz

E1 Orlik "- kl. A VII -" Grupa 11 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-25

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

GKS Grębanin

18:00 /Orlik Kraszewqce/ -zmiana-Bęś

KS Hanulin

VICTORIA Laski

17:00 -Lewek M.

ROZGRYWKI W KATEGORII ŻAK 22.04. /PIĄTEK/


Grupa I

PUKS Antonio Jarocin - 22.04. 17:00 /Oś. Tumidaj/ -Kurzawa

Grupa II

Czarni Dobrzyca - 22.04. 17:00 Dobrzyca -Ostrysz

Grupa III

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie – 22.04. 17:00 Gorzyce Wielkie -Galewski

Grupa IV

Centra I Ostrów Wielkopolski – 22.04. 17:00 ul. Partyzancka -zmiana-Turkiewicz

Grupa V

Academy Ostrów Wlkp. - 22.04. 17:00 /ul. Wiśniowa/ -zmiana-Matyśkiewicz

Grupa VI

KKS Włókniarz 1925 II Kalisz - 22.04. 17:00 /ul. Podmiejska/ -Szcześniak

Grupa VII

Pogoń Nowe Skalmierzyce - 22.04. 17:00 stadion Pogoni -zmiana-Michalak P.

Grupa VIII

Kopernik Piotrów - 22.04. 17:00 orlik w Piotrowie -Żaczek

Grupa IX

Akademia Piłkarska II Ostrzeszów - 22.04 17:00 stadion -Lubryka

Grupa X

Sokół Bralin - 22.04. 17:00 Bralin -Pieniężny

Grupa XI

Pogoń Trębaczów - 22.04. 17:00 Trębaczów -Bęś



Poprawiony: sobota, 23 kwietnia 2016 07:40
 
OBSADA NA DZIEŃ 16/17/18/20.04.2016r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Mądrzak   
środa, 13 kwietnia 2016 07:28

 

OBSADA NA DZIEŃ 16/17/18/20.04.2016r.

 

AKTUALIZACJA  15.04.   GODZ: 13:40

III LIGA

16.04. 15:00 Sparta Brodnica – Warta Poznań

Jasiak W.-Król-Wandelewski – techniczny - Marcinek

IV LIGA

16.04. 16:00 SKP Słupca – Polonia Kępno

Kaczała-Szcześniak-Pawelec

16.04. 16:00 Victoria Września – PKS Racot

Wrzeszczyński-Nowakowski-Matuszak

16.04. 16:00 1922 Lechia Kostrzyn – GLKS Wysoka

Moszak-Maj-Czubak – techniczny –Goliński

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

16.04. 13:00 ŁKS Łódż – Korona Kielce

Asystentka – Grygiel

EKSTRALIGA KOBIET

17.04. 11:00 KKP Bydgoszcz – AZS PWSZ Wałbrzych

Asystentka – Grygiel

MECZE PÓŁFINAŁOWE PUCHARU POLSKI 20.04. /środa/

17:00 POGON Nowe Skalmierzyce - JAROTA Jarocin

Kaczała-Szcześniak-Maj

17:00 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Jasiak Łukasz-Krawczyński-Każmierczak

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 17 w dniach 2016-04-16

STAL Pleszew

Matyniak-zmiana-Wieczorek-Ostrysz

-

 

UNIA Swarzędz

 

11:00

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 18 w dniach 2016-04-16/17

JAROTA Jarocin

ZMIANA-Wrzeszczyński-Marasek-Młynek R.

-


CENTRA Ostrów Wlkp.


2016-04-17


14:00


STAL Pleszew

zmiana-Wieczorek-Matyniak-Ostrysz

-

 

OLIMPIA Koło

 

2016-04-16

 

14:00

 

Klasa okręgowa Kolejka: 21 w dniach 2016-04-17

ASTRA Krotoszyn

Żubrowski-Nowakowski-zmiana-Matuszak

-

 

GORZYCZA. Gorzyce Wielkie

 

14:00

 

KS Opatówek

Moszak-Wieczorek-Szczepański

-

 

CZARNI Dobrzyca

 

16:00

 

RASZKOWIANKA Raszków

Reśliński-zmiana-Wrzeszczyński-Marasek

-

 

ZEFKA Kobyla Góra

 

11:00

 

PELIKAN Grabów

Matyniak-Orszulak Ł.-Orszulak K.

-

 

LKS Gołuchów

 

16:00

 

PIAST Czekanów

Włoch-Kurzawa-Ostrysz

-

 

BARYCZ Janków Przygodzki

 

11:00

 

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Król-Sowiński-Stawowy

-

 

POGOŃ Trębaczów

 

16:00

 

GKS Żerków

Krawczyński-Wandelewski-Kokot

-

 

VICTORIA Skarszew

 

16:00

 

ODOLANOVIA Odolanów

Jasiak W.-Jasiak Ł.-Drygas

-

 

STAL Pleszew

 

16:00

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 17 w dniach 2016-04-17

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Wandelewski-Krawczyński-Kokot

-

 

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

 

11:00

 

UNIA Szymanowice

Drygas-Jasiak W.-Jasiak Ł.

-

 

LKS Gorzyce Małe

 

11:00 /Nowa Wieś/

 

CZARNI Wierzbno

Janicki-Kędzia-Żaczek

-

 

GROM Golina

 

11:00

 

CKS Zbiersk

Kurzawa-Włoch-Ostrysz

-

 

OKS Ostrów Wlkp.

 

14:00

 

SZCZYT Szczytniki

Szcześniak-Farbicki S.-Młynek A.

-

 

ZIELONI Kożminek

 

13:00

 

 

LZS Cielcza

Dominiak-Marcinek-Mielcarek

-

 

PROSNA Kalisz

 

15:00

 

WICHER Mycielin

Goliński-Pawelec-Galewski

-

 

WKS Witaszyce

 

11:00 /Korzeniew/

 

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 17 w dniach 2016-04-17

LZS Trzcinica

Lewek Z.-Bęś-Pieniężny

-

 

LZS Czajków

 

16:00

 

LZS Olszowa

Kaczała-Janicki-Krupa

-

 

LKS Jankowy

 

16:00

 

KS Hanulin

Orszulak Ł.-Matyniak-Orszulak K.

-

 

LKS Czarnylas

 

11:00 /OSiR Kępno/

 

 

LZS Doruchów

Liberski-Nowak G.-Reyer

-

 

LZS Mikorzyn

 

14:00

 

GKS Grębanin

Maj-Starczan-Matyskiewicz

-

 

GKS Rychtal-Skoroszów

 

16:00

 

OLIMPIA Brzeziny

Szczepański-Moszak-Wieczorek

-

 

VICTORIA Laski

 

11:00

 

SOKÓŁ Bralin

-

STRAŻAK Słupia

16:00

Borkowski-Turkiewicz-Zieliński

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-17

HURAGAN Szczury

Kanclerz

-

 

BŁĘKITNI Chruszczyny

 

15:00

 

PROSNA Chocz-Kwileń

Galewski-Goliński-Pawelec

-

 

GLADIATORZY Pieruszyce

 

14:00

 

SOKÓŁ Chwaliszew

zmiana-Matuszak-Nowakowski-Żubrowski

-

 

CKS Zduny

 

11:00

 

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Mielcarek-Marcinek-Dominiak

-

 

BŁYSK Daniszyn

 

11:00

 

TARCHALA. Tarchały Wielkie

zmiana-Michalak P.-Młynek K.

-

 

ŻAKI Taczanów

 

16:00

 

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-17

KS Kamień

zmiana-Kłodnicki-Adamiak

-

 

SPARTA Russów

 

14:00

 

PELIKAN Nowy Karolew

Sowiński-Król-Stawowy

-

 

PANDA Pamięcin

 

13:30

 

RKS Radliczyce

Stawowy-Król-Sowiński

-

 

KS Kościelna Wieś

 

11:00 /Nowy Karolew/

 

LISKOWIAK Lisków

Matyśkiewicz-Maj-Starczan

-

 

JASKINIOWIEC Rajsko

 

11:00

 

BŁĘKITNI Piotrów

Reyer-Nowak G.-Liberski

-

 

KORONA Chełmce

 

11:00 /b.Prosna Kalisz/

 

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-17

WTÓRKOWIANKA Wtórek

Śniadecki

-

 

LILIA Mikstat

 

16:00

 

OGNIWO Łąkociny

Kanclerz-Śniadecki-Młynek R.

-

 

ŁUŻYCZA. Kuźnica Grabowska

 

11:00 /uwaga mecz odbędzie się w Biadkach/

 

ORZEŁ Wysocko Wielkie

Kmiecik-zmiana

-

 

LZS Godziesze

 

15:30 /Ostrów-Krotoszyńska/

 

SOKOŁY Droszew

Młynek A.-Szczesniak-Farbicki S.

-

 

LZS Chynowa

 

16:00

 

MASOVIA Kraszewice

Kędzia-Żaczek

-

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

 

15:00

 

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-17

LZS Siedlików

Bęś-Lewek Z.-Pieniężny

-

 

AJAX Rojów

 

12:00

 

PŁOMIEŃ Opatów

Zieliński-Borkowski-Turkiewicz

-

 

LZS Ostrówiec

 

11:00

 

WIELKOPOLANIN Siemianice

Lubryka-Koper

-

 

KS Rogaszyce

 

16:00

 

ZAWISZA Łęka Opatowska

Smolarek-Kaczała-Krupa

-

 

KP Krążkowy

 

11:00

 

A1 Junior "- kl. okr." Kolejka: 13 w dniach 2016-04-16

OSTRO. 1909 Ostrów Wlkp.

-

ASTRA Krotoszyn

13:00 –Galewski

A1 Junior "- kl. A" Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16/17/19

GKS Żerków I

-

ZEFKA Kobyla Góra

2016-04-16

11:00 – Marasek



SZCZYT Szczytniki

-

CKS Zbiersk

2016-04-19 /wtorek/

18:00 - Szcześniak

CALISIA 14 Kalisz

-

OGNIWO Łąkociny

2016-04-17

mecz odwołany-Młynek K.

Kolejka: 13 w dniach 2016-04-20/2016-05-18

LKS Czarnylas

-

ZEFKA Kobyla Góra

2016-04-20 /środa/

18:00 –Wieczorek

B1 Junior Młodszy "- kl. okr." Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16/17

POLONIA Kępno

-

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

16:00 –Bęś

CALISIA 14 Kalisz I

-

LZS Doruchów

14:00 /Łódzka 19/ -Młynek K.

PIAST Kobylin

-

LKS Gołuchów

11:00 -Kłodnicki

 

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

-

GROM Golina 17.04. /niedziela/

14:00 /Krotoszyńska/ -Rzepczyk

LZS Godziesze I

-

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

15:00 –Kędzia

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16

ZIELONI Kożminek

-

LISKOWIAK Lisków

15:00 –Żaczek

PIAST Czekanów

-

GKS Żerków

16:00 -Szczepański

 

TARCHALA. Tarchały Wielkie

-

ŻAKI Taczanów

16:00 -zmiana-Borkowski

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16/17

LKS Jankowy

-

PŁOMIEŃ Opatów

16:00 –Kanclerz

VICTORIA Ostrzeszów

-

LZS Mikorzyn 17.04. /niedziela/

17:00 –Nowak G.

LZS Trzcinica

-

SOKÓŁ Świba

16:00 –Lewek M.

LILIA Mikstat

-

GKS Rychtal-Skoroszów

11:00 -Turkiewicz

LZS Godziesze II

-

ORZEŁ Mroczeń

13:00 -Kędzia

C1 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 14 w dniach 2016-04-16

MARCINKI Kępno

-

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

10:00 –Pieniężny

ASTRA Krotoszyn

-

STAL Pleszew

11:00 -zmiana-Dominiak

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

-

CENTRA Ostrów Wlkp.

10:00 /Wał MATEJKI// -zmiana-Mtuszak

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-16

ACADEMY Ostrów Wlkp.

-

RASZKOWIANKA Raszków

13:00 /Staroprzygodzka/ -Matyśkiewicz

WICHER Mycielin

-

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

11:00 /Korzeniew/ -Żubrowski

CZARNI Wierzbno

-

KS Opatówek

11:00 –Koper

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-16

VICTORIA Laski

-

OLIMPIA Brzeziny

11:00 –Lewek Z.

LZS Trzcinica

-

LZS Czajków

14:00 –Lewek M.

C2 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16/17

JAROTA Jarocin

-

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

11:00 –Rzepczyk

CALISIA 14 Kalisz

-

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

16:00 –Młynek K.

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

-

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 17.04. /niedziela/

10:00 /Wał Matejki/ Młynek K.

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-16

ŻAKI Taczanów

-

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

16:00 –Ostrysz

SZCZYT Szczytniki

-

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

11:00 – Żaczek

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

-

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

11:00 -Stawowy

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-16

VICTORIA Ostrzeszów

-

POGOŃ Trębaczów

12:00 –Lubryka

STRAŻAK Słupia

-

SOKÓŁ Bralin

16:30 –Lewek Z..

LKS Czarnylas

KOLEJKA 10 20.04. /środa/

SOKÓŁ Bralin

-

-

PELIKAN Grabów

 

VICTORIA Ostrzeszów

11:00 -Śniadecki

 

17:00 - Bęś

D1 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16/17

MARCINKI Kępno

-

KALISZANIN Kalisz

12:00 –Bęś

CENTRA I Ostrów Wlkp.

-

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

11:00 –Starczan

ASTRA Krotoszyn

-

STAL Pleszew

13:00 -zmiana-Dominiak

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

-

ANTONIO I Jarocin /17.04.niedziela Krotoszyńska/

17:30 -Rzepczyk

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

-

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

09:30 -/b.Prosna Kalisz// Krupa

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16

UNIA Szymanowice

-

CALISIA 14 Kalisz

11:00 /Nowa Wieś/ -Orszulak K.

KOPERNIK Piotrów

-

LISKOWIAK Lisków

12:00 /Rychnów/ -Michalak P.

KS Opatówek

-

CZARNI Dobrzyca

11:00 -Kędzia

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

-

JAROTA Jarocin

13:00 /Wał Matejki/ -Krupa

SPARTA Russów

-

ANTONIO II Jarocin

14:00 –Smolarek

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-16

ORZEŁ Mroczeń

-

ZEFKA Kobyla Góra

11:00 /B.Baranów/ -Kanclerz

PIAST Czekanów

-

LZS Doruchów

11:00 –Szczepański

ODOLANOVIA Odolanów

-

CENTRA II Ostrów Wlkp.

11:00 –Borkowski

D2 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16/17

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

-

CALISIA 14 Kalisz I

11:00 -Szcześniak

KOPERNIK Piotrów

-

BARYCZ Janków Przygodzki

10:00 /Rychnów/ -Michalak P.

GOS B. O. Koźmin Wlkp. I

-

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

11:00 -Sowiński

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

-

GKS Jaraczewo 17.04./niedziela/

11:00 /Krotoszyńska/ -Rzepczyk

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

-

CALISIA 14 Kalisz II

11:00 -Pawelec

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-16

PROSNA Kalisz

-

CALISIA 14 Kalisz III

11:00 /Łódzka 29/ -Młynek R.

ZIELONI Kożminek

-

CKS Zbiersk

13:00 -Żaczek

CALISIA 14 Kalisz VI

-

CALISIA 14 Kalisz V

09:00 /Łódzka 19/ -Młynek K.

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-16

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

-

GKS Żerków

13:00 -Kmiecik

LKS Gołuchów

-

CKS Zduny

11:00 /Słowackiego/ -Smolarek

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 3 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-16

SOKÓŁ Bralin

-

OLIMPIA Brzeziny

10:00 -Bęś

VICTORIA Ostrzeszów

-

ORZEŁ Mroczeń

10:00 -Lubryka

E1 Orlik "- kl. okr. I -" Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-18

STAL Pleszew

-

ANTONIO I Jarocin

17:00 –Ostrysz

Ak.PIŁK. REISSA Jarocin I

-

ANTONIO II Jarocin

17:00 /Waryńskiego/ -Kurzawa

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

-

ASTRA Krotoszyn

17:00 -Helwich

E1 Orlik "- kl. okr. II -" Grupa 2 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-18

OSTR. I 1909 Ostrów Wlkp.

-

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

17:00 /Solidarności/ -Starczan

CENTRA I Ostrów Wlkp.

-

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

17:00 /Partyzancka/ -Galewski

E1 Orlik "- kl. okr. III -" Grupa 3 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-18/19

CALISIA 14 Kalisz II

-

CALISIA 14 Kalisz I

2016-04-19

19:00 /Widok/ -Farbicki S.

KOPERNIK Piotrów

-

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

2016-04-18

17:00 –Krupa

E1 Orlik "- kl. okr. IV -" Grupa 4 Kolejka: 13 w dniach 2016-04-18

MARCINKI I Kępno

-

MARCINKI II Kępno

17:00 /Nowowiejskiego/ -Pieniężny

E1 Orlik "- kl. A I -" Grupa 5 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-18

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

-

CZARNI Dobrzyca

17:30 –Nowak J.

GROM Golina

-

GKS Jaraczewo

17:00 –Rzepczyk

LZS Cielcza

-

AK. PIŁK. REISSA Jarocin II

17:00 -Włoch

E1 Orlik "- kl. A II -" Grupa 6 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-18

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

-

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

17:00 /Staroprzygodzka/ -Matyśkiewicz

ACADEMY Ostrów Wlkp.

-

RASZKOWIANKA I Raszków

18:30 /Staroprzygodzka/ -Matyśkiewicz

POG.II Nowe Skalmierzyce

-

POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

17:00 -Żaczek

E1 Orlik "- kl. A III -" Grupa 7 Kolejka: 7 w dniach 2016-04-18

PIAST II Kobylin

-

OGNIWO Łąkociny

17:00 –zmiana-Liberski

PIAST I Kobylin

-

CKS Zduny

18:00 -zmiana-Liberski

E1 Orlik "- kl. A IV -" Grupa 8 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-18

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

-

KS Opatówek

19:15 /Podmiejska/ -Matuszak

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

-

LISKOWIAK Lisków

17:00 /orlik Zbiersk/ -Żubrowski

E1 Orlik "- kl. A V -" Grupa 9 Kolejka: 9 w dniach 2016-04-18

CALISIA 14 Kalisz VI

-

WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz

17:00 /Podmiejska/ -Matuszak

CALISIA 14 Kalisz V

-

PROSNA Kalisz

16:00 /Podmiejska/ -Matuszak

CALISIA 14 Kalisz IV

-

CALISIA 14 Kalisz III

18:00 /Podmiejska/ -Matuszak

Kolejka: 13 w dniach 2016-04-19

CALISIA 14 Kalisz VI

-

CALISIA 14 Kalisz V

2016-04-19 /wtorek/

18:00 /Podmiejska/ -Kędzia

E1 Orlik "- kl. A VI -" Grupa 10 Kolejka: 7 w dniach 2016-04-18

STRAŻAK Słupia

-

LZS Trzcinica

17:00 –Kanclerz

E1 Orlik "- kl. A VII -" Grupa 11 Kolejka: 7 w dniach 2016-04-18

GKS Grębanin

-

KS Hanulin

17:00 –Bęś

 

SOKÓŁ Bralin

 

 

-

 

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

 

18:00 –Lewek M.

 

 

 

Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik (RW) Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16

AK..PIŁK. REISSA JAROCIN

-

GROM Plewiska

10:00 -Reśliński -

Sprawozdanie WZPN Poznań

Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) "gr. M" Kolejka: 4 w dniach 2016-04-17

JAROTA Jarocin

 

 

 

 

-

 

 

 

LECH Poznań

 

 

 

 

2016-04-17

 

 

 

 

10:00 zmiana-Kmiecik-

Sprawozdanie WZPN Poznań

 

 

 

III LIGA KOBIET

16.04 15:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. - Włókniarz 1925 Kalisz – Starczan-Turkiewicz-zmiana-Koper

/ B.Gimnazjum NR 4 /-Sprawozdanie OZPN Konin


ROZGRYWKI W KATEGORII ŻAK  15.04.  /piątek/


Grupa I

15.04 Akademia Reissa Jarocin 17:00 ul. Wrocławska -Kurzawa

Grupa II

15.04. GOS B.O. Kożmin Wlkp. 17:00 -Sowiński

Grupa IV

15.04. Ostrovia 1909 17:00 Al. Solidarności -zmiana-Matyśkiewicz

Grupa V

15.04. Iskra Prosna Sieroszewice 17:00 -Turkiewicz

Grupa VIII

15.04. Korona Pogoń Stawiszyn 17:00 Orlik w Zbiersku -Żubrowski

Grupa IX

15.04. Akademia Piłkarska I Ostrzeszów 17:00 – Stadion -Lubryka

Grupa X

15.04. Marcinki II Polonia Kepno 17:00 ul. Nowowiejskiego -Pieniężny

Grupa XI

15.04. KP Krążkowy 17:00 -Lewek Z.

 

-czas gry 2x12 min przy grupie 3 drużynowej – 5 min przerwy

-sędzia przeprowadza losowanie pierwszego meczu /przy trzech drużynach/,

w drugim meczu trzecia drużyna rozgrywa mecz z przegraną drużyną z

pierwszego meczu.

Ekwiwalent sędziowski 15 zł brutto za mecz plus koszty dojazdu








Poprawiony: piątek, 15 kwietnia 2016 12:45
 
OBSADA NA DZIEŃ 8/9/10/11/13.04.2016r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Mądrzak   
środa, 06 kwietnia 2016 07:56

 

 

 

OBSADA NA DZIEŃ 8/9/10/11/13.04.2016r.

AKTUALIZACJA  08.04.  GODZ: 8:06

III LIGA

9.04. 16:00 Włókniarz 1925 Kalisz – Unia Swarzędz

Jasiak Ł.-Krawczyński-Haszek-techniczny - Drygas

IV LIGA

9.04. 16:00 Rawia Rawicz – SKP Słupca

Wieczorek-Zieliński-Szczepański – techniczny Lubryka

9.04. 16:00 Obra 1912 Kościan – Biały Orzeł Kożmin

Moszak-Maj-Czubak

9.04. 17:00 Mieszko Gniezno – Grom Plewiska

Żakowski-Włoch-Marasek

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 16 w dniach 2016-04-10

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Kaczała-Nowakowski-Matuszak

STAL Pleszew

11:00

JAROTA Jarocin

Jasiak W.-Jasiak Ł.-Stybel

Centralana Liga Juniorów 10.04.

13:00 Arka Gdynia – Arka Nowa Sól

 

RAWIA Rawicz

 

 

- Asystentka - Grygiel

 

12:00

 

 

 

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 17 w dniach 2016-04-09/10

CENTRA Ostrów Wlkp.

Kaczała-Szcześniak-Turkiewicz

OLIMPIA Koło

 

9.04.2016

 

11:00

 

JAROTA Jarocin

Jasiak Ł.-Jasiak W.-Stybel

LECH II Poznań

10.04.2016

14:00

Klasa okręgowa Kolejka: 20 w dniach 2016-04-10

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie

Helwich-Haszek-Wandelewski

STAL Pleszew

 

12:00

 

VICTORIA Skarszew

Orszulak K.-Matyniak-Nowak J.

ODOLANOVIA Odolanów

 

11:00

 

POGOŃ Trębaczów

Nowak G.-Dominiak-Mielcarek

GKS Żerków

 

11:00

 

BARYCZ Janków Przygodzki

Marcinek-Król-Kokot

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

 

11:00

 

LKS Gołuchów

Marucha-Janicki-Kędzia

PIAST Czekanów

 

12:00 /Pleszew/

 

ZEFKA Kobyla Góra

Każmierczak-Krawczyński-Liberski

PELIKAN Grabów

 

16:00

 

CZARNI Dobrzyca

Maj-Farbicki-Michalak P.

RASZKOWIANKA Raszków

 

14:00

 

ASTRA Krotoszyn

Wieczorek-Starczan-Matyśkiewicz

KS Opatówek

 

14:00

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 16 w dniach 2016-04-10

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Janicki-Marucha-Kędzia

WKS Witaszyce

 

16:00/Magnuszewice/

 

PROSNA Kalisz

Żakowski-Rzepczyk-Mlynek K.

WICHER Mycielin

 

11:00

 

ZIELONI Kożminek

Moszak-Szczepański-Turkiewicz

LZS Cielcza

 

11:00

 

OKS Ostrów Wlkp.

Orszulak Ł.-Ostrysz-Marasek

SZCZYT Szczytniki

 

11:00

 

GROM Golina

Wandelewski-Haszek-Helwich

CKS Zbiersk

 

16:00

 

LKS Gorzyce Małe

Farbicki-Maj-Michalak P.

CZARNI Wierzbno

 

11:00

 

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Czubak-Zieliński-Koper

UNIA Szymanowice

 

11:00

 

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 16 w dniach 2016-04-10

LZS Trzcinica

Szczepański-Moszak-Turkiewicz

STRAŻAK Słupia

 

16:00

 

VICTORIA Laski

Nowakowski-Kaczała-Matuszak

 

SOKÓŁ Bralin

 

16:00

GKS Rychtal-Skoroszów

Goliński-Czysty-Galewski

OLIMPIA Brzeziny

 

 

16:00

 

 

 

LZS Mikorzyn

Drygas-Stawowy-Witoń

GKS Grębanin

 

11:00

 

LKS Czarnylas

Pawelec-Szcześniak-Lubryka

LZS Doruchów

 

15:00

 

LKS Jankowy

Liberski-Krawczyński-Każmierczak

KS Hanulin

 

11:00

 

LZS Czajków

Matyniak-Orszulak K.-Nowak J.

LZS Olszowa

 

16:00

 

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-10

BŁĘKITNI Chruszczyny

Kokot-Marcinek-Król

ŻAKI Taczanów

 

14:00

 

BŁYSK Daniszyn

Pieniężny

Tarhzalanka Tarchały Wielkie

 

11:00

 

CKS Zduny

Matyśkiewicz-Wieczorek-Starczan

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

 

11:00

 

GLADIATORZY Pieruszyce

Witoń-Drygas-Stawowy

SOKÓŁ Chwaliszew

 

16:00

 

HURAGAN Szczury

Mielcarek-Nowak G.-Dominiak

PROSNA Chocz-Kwileń

 

15:00

 

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-10

KS Kamień

Koper-Zieliński-Czubak

KORONA Chełmce

 

14:00

 

JASKINIOWIEC Rajsko

Kłodnicki

BŁĘKITNI Piotrów

 

13:00 /Nowy Karolew/

 

KS Kościelna Wieś

Lubryka

LISKOWIAK Lisków

 

11:00 -Uwaga zmiana boiska mecz odbędzie się w Liskowie, obowiązki gospodarza pełni drużyna Kościelna Wieś

 

PANDA Pamięcin

Rzepczyk-Żakowski-Młynek K.

RKS Radliczyce

 

14:00 /B.P. Kalisz/

 

SPARTA Russów

Pawelec

PELIKAN Nowy Karolew

 

11:00

 

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-10

LILIA Mikstat

Szcześniak

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

 

11:00

 

LZS Chynowa

Krupa

MASOVIA Kraszewice

 

11:00

 

LZS Godziesze

Bęś-Kanclerz

SOKOŁY Droszew

 

11:00

 

ORZEŁ Wysocko Wielkie

Ostrysz-Orszulak Ł.-Marasek

Łuży. Kuźnica Grabowska

 

13:00 /Ostrów Wlkp ul. Krotoszyńska/

 

WTÓRKOWIANKA Wtórek

Kanclerz-Bęś-Śniadecki

OGNIWO Łąkociny

 

16:00

 

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-10

AJAX Rojów

Galewski-Goliński-Czysty

ZRYW Kierzno

 

11:00

 

KS Rogaszyce

Sowiński-Reyer-Adamiak

ZAWISZA Łęka Opatowska

 

14:00

 

LZS Ostrówiec

Reyer-Sowiński-Adamiak

WIELKOPOLANIN Siemianice

 

11:30 /Myjomice/

 

LZS Siedlików

Lewek Z.-Młynek R.

PŁOMIEŃ Opatów

 

12:00

 

A1 Junior "- kl. okr." Kolejka: 12 w dniach 2016-04-09

ASTRA Krotoszyn

POLONIA Kępno

11:00 – Kłodnicki

Kolejka: 13 w dniach 2016-04-13

POLONIA Kępno

CENTRA Ostrów Wlkp.

2016-04-13 /środa/

18:00 – Pieniężny

A1 Junior "- kl. A" Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09

OGNIWO Łąkociny

GKS Żerków I

11:00 – Galewski

ZEFKA Kobyla Góra

BARYCZ Janków Przygodzki

13:00 - Witoń

Kolejka: 12 w dniach 2016-04-13

BARYCZ Janków Przygodzki

LKS Czarnylas

2016-04-13

18:00 – Turkiewicz

B1 Junior Młodszy "- kl. okr." Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

POLONIA Kępno

16:00 – Michalak P.

GROM Golina

LZS Godziesze I

11:00 – Rzepczyk

LKS Gołuchów

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

11:00 – Marasek

LZS Doruchów

PIAST Kobylin

13:00 – Starcza

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

CALISIA 14 Kalisz I

11:00 - Matuszak

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09

GKS Żerków

Tarchalanka Tarchały Wielkie

13:00 – Grygiel

LISKOWIAK Lisków

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

15:00 – Młynek K.

VICTORIA Skarszew

ZIELONI Kożminek

15:00 – Żaczek

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09

ORZEŁ Mroczeń

LKS Jankowy

14:00 – Kanclerz

GKS Rychtal-Skoroszów

LZS Godziesze II

14:00 - Bęś

SOKÓŁ Świba

LILIA Mikstat

16:00 – Lewek Z.

LZS Mikorzyn

LZS Trzcinica

15:00 – Lewek M

PŁOMIEŃ Opatów

VICTORIA Ostrzeszów

15:00 - Śniadecki

C1 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 13 w dniach 2016-04-09

STAL Pleszew

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

10:00 – Ostrysz

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

ASTRA Krotoszyn

13:00 - Goliński

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

MARCINKI Kępno

17:00 /Krotoszyńska 171/ - Matyśkiewicz

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-09

KS Opatówek

ACADEMY Ostrów Wlkp.

13:00 - Kędzia

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

CZARNI Wierzbno

11:00 /Magnuszewice/ -Nowak J.

RASZKOWIANKA Raszków

WICHER Mycielin

11:00 – Sowiński

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-09

OLIMPIA Brzeziny

LZS Trzcinica

13:00 – Pawelec

LZS Olszowa

VICTORIA Laski

16:00 - Koper

C2 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

JAROTA Jarocin

14:00 Michalak P.

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

LKS Gołuchów 10.04.2016

15:00 /Krotoszynska 171/ Żaczek

CENTRA Ostrów Wlkp.

CALISIA 14 Kalisz

13:00 – Matyśkiewicz

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-09

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

11:00 – Helwich

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

SZCZYT Szczytniki

11:00 – Farbicki

LZS Cielcza

ŻAKI Taczanów

11:00 – Orszulak Ł.

C2 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-09

SOKÓŁ Bralin

LKS Czarnylas

16:30 – Bęś

POGOŃ Trębaczów

STRAŻAK Słupia

16:00 – Pieniężny

PŁOMIEŃ Opatów

VICTORIA Ostrzeszów

11:00 – Śniadecki

D1 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

MARCINKI Kępno

10:00 – zmiana-Żakowski

ANTONIO I Jarocin

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

12:30 /Tumidaj/ - Orszulak K.

STAL Pleszew

Ostrovia 1909 10.09.2016

14:30 – Młynek A

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

ASTRA Krotoszyn

11:00 - Goliński

CENTRA I Ostrów Wlkp.

KALISZANIN Kalisz

15:00 /Krotoszyńska/ -Matyśkiewicz

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

ANTONIO II Jarocin

UNIA Szymanowice

11:00 /Tumidaj/ Orszulak K.

JAROTA Jarocin

SPARTA Russów 10.04.2016

16:00 – Stybel

CZARNI Dobrzyca

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

11:00 – Matyniak

LISKOWIAK Lisków

KS Opatówek

13:00 – Młynek K.

CALISIA 14 Kalisz

KOPERNIK Piotrów

16:00 /Łódzka 19/ Krupa

Kolejka: 16 w dniach 2016-04-13 /środa/

UNIA Szymanowice

CZARNI Dobrzyca

2016-04-13

17:00 /Nowa Wieś/ Orszulak K.

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-09

LZS Doruchów

ODOLANOVIA Odolanów

11:00 – Starczan

ZEFKA Kobyla Góra

PIAST Czekanów

11:00 – Witoń

LZS Olszowa

ORZEŁ Mroczeń

14:00 - Koper

D2 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09

CALISIA 14 Kalisz II

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

14:30 – Krupa

GKS Jaraczewo

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

10:00 – Stybel

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

12:00 – Żaczek

BARYCZ Janków Przygodzki

GOS B. O. Koźmin Wlkp. I

11:00 – Lubryka

CALISIA 14 Kalisz I

KOPERNIK Piotrów

09:00 –Młynek K.

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-09

CKS Zbiersk

LISKOWIAK Lisków

11:00 - Kędzia

CALISIA 14 Kalisz III

ZIELONI Kożminek

09:00 /Łódzka 29/ - Krupa

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

PROSNA Kalisz

13:30 /Wał Matejki/ -Żaczek

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

GKS Żerków

LKS Gołuchów

11:00 – Grygiel

Ost. Ostrów Wlkp. /dziewcz./

G. Gorzyce Wielkie 10.04.2016

17:00 /Krotoszyńska/ -Żaczek

ACADEMY Ostrów Wlkp.

GOS B. O. Koźmin Wlkp. II

10:00/Staroprzygodzka/ - Młynek R.

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 3 Kolejka: 7 w dniach 2016-04-08/2016-04-09

OLIMPIA Brzeziny

ORZEŁ Mroczeń

11:00 – Pawelec

SOKÓŁ Bralin

Victoria Ostrzeszów 8.04.2016 /piątek/

17:00 - Bęś

E1 Orlik "- kl. okr. I -" Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-11

ASTRA Krotoszyn

STAL Pleszew

17:00 - Kłodnicki

ANTONIO II Jarocin

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

17:00 /Tumidaj/ - Kurzawa

ANTONIO I Jarocin

AK. PIŁK. REISSA Jarocin I

18:00 /Tumidaj/ - Kurzawa

E1 Orlik "- kl. okr. II -" Grupa 2 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-11

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

CENTRA I Ostrów Wlkp.

17:00 - Maj

Ostrovia II 1909 Ostrów Wlkp.

Ostrovia I 1909 Ostrów Wlkp.

17:00 /Solidarności/ - Turkiewicz

E1 Orlik "- kl. okr. III -" Grupa 3 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-11

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

CALISIA 14 Kalisz II

18:00 /Podmiejska/ - Żaczek

CALISIA 14 Kalisz I

Sparta Russów/VICTORIA Skarszew

20:00 /Podmiejska/ - Żaczek

E1 Orlik "- kl. okr. IV -" Grupa 4 Kolejka: 12 w dniach 2016-04-11

VICTORIA Ostrzeszów

MARCINKI I Kępno

17:00 - /Kąpielowa/ - Wieczorek

Akademia PIŁK. Ostrzeszów

PELIKAN Grabów

17:00 - /Łąkowa/-Witoń

E1 Orlik "- kl. A I -" Grupa 5 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-11

GKS Jaraczewo

LZS Cielcza

17:00 – Rzepczyk

CZARNI Dobrzyca

GROM Golina

17:00 – Nowak J.

WKS Witaszyce

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

17:00 - Ostrysz

E1 Orlik "- kl. A II -" Grupa 6 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-11

RASZKOWIANKA II Raszków

POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

17:00 /Pogrzybów/ - Galewski

RASZKOWIANKA I Raszków

POGOŃ II Nowe Skalmierzyce

18:00 /Pogrzybów/ - Galewski

G. Gorzyce Wielkie

ACADEMY Ostrów Wlkp.

17:00 – Czysty

CENTRA II Ostrów Wlkp.

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

18:00 /Partyzancka/ - Starczan

E1 Orlik "- kl. A III -" Grupa 7 Kolejka: 6 w dniach 2016-04-11

OGNIWO Łąkociny

PIAST I Kobylin

17:00 – Matyskiewicz

Odolanovia/LKS Gorzyce Małe.

PIAST II Kobylin

18:00 – Borkowski

E1 Orlik "- kl. A IV -" Grupa 8 Kolejka: 7 w dniach 2016-04-11

KS Opatówek

LISKOWIAK Lisków

17:00 – Młynek K.

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

19:00 /Podmiejska/ Żaczek

E1 Orlik "- kl. A V -" Grupa 9 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-11

PROSNA Kalisz

CALISIA 14 Kalisz IV

17:00 – Krupa

WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz

CALISIA 14 Kalisz V

16:45 /Podmiejska/ Żaczek

E1 Orlik "- kl. A VI -" Grupa 10 Kolejka: 6 w dniach 2016-04-11

LZS Trzcinica

ZAWISZA Łęka Opatowska

17:00 – Bęś

WIELKOPOLANIN Siemianice

STRAŻAK Słupia

17:00 - Kanclerz

E1 Orlik "- kl. A VII -" Grupa 11 Kolejka: 6 w dniach 2016-04-11

KS Hanulin

SOKÓŁ Bralin

17:00 – Lewek M.

VICTORIA Laski

GKS Grębanin

17:00 – Lewek Z.

ROZGRYWKI W KATEGORII ŻAK

Grupa VI

Gospodarz Calisia 14 I Kalisz   8.04. /piątek/ 17:30 /ul. Podmiejska/ - zmiana - Farbicki
Grupa VII

Gospodarz Calisia 14 II Kalisz 8.04. /piątek/ 16:00 /ul. Podmiejska/ - zmiana- Farbicki







Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 07:12
 
OBSADA NA DZIEŃ 2/3/4.04.2016r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Mądrzak   
wtorek, 29 marca 2016 17:57

 

 

OBSADA NA DZIEŃ 2/3/4/6.04.2016r.

AKTUALIZACJA  03.04.     GODZ: 10:00


III LIGA

2.04. 16:00 Jarota Hotel Jarocin – Kujawianka Izbica Kujawska

Jasiak Ł.-Krawczyński-Drygas - techniczny- Stybel

IV LIGA

2.04. 16:00 Victoria Ostrzeszów – Rawia Rawicz

Żakowski-Reśliński-Kurzawa-techniczny-Rzepczyk

2.04. 15:00 Obra 1912 Kościan – Olimpia Koło

Matyniak-Orszulak K.-Grzesiak

CENTRALAN LIGA JUNIORÓW

2.04. 11:00 Legia Warszawa – Motor Lublin – Asystentka Grygiel

I LIGA KOBIET

3.04. 11:00 Unifreeze Górzno – Praga Warszawa – Asystentka - Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 15 w dniach 2016-04-02

STAL Pleszew

Wrzeszczyński-Nowak J.-Ostrysz

GÓRNIK KONIN

 

11:00

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 16 w dniach 2016-04-02

MARCINKI Kępno

Kaczała-Szcześniak-zmiana-Lewek Z.

JAROTA Jarocin

 

11:00

 

Klasa okręgowa Kolejka: 19 w dniach 2016-04-03

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

zmiana-Haszek-Jasiak L.-Nowak G.

KS Opatówek

 

12:00

 

RASZKOWIANKA Raszków

Włoch-Orszulak Ł.-Nowak J.

ASTRA Krotoszyn

 

11:00

 

PELIKAN Grabów

Marucha-Żubrowski-Nowakowski

CZARNI Dobrzyca

 

16:00

 

PIAST Czekanów

Krawczyński-Jasiak W.-Dominiak

ZEFKA Kobyla Góra

 

11:00

 

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Żakowski-Reśliński-Kurzawa

LKS Gołuchów

 

16:00

 

GKS Żerków

Kaczała-Wrzeszczyński-Janicki

BARYCZ Janków Przygodzki

 

16:00

 

ODOLANOVIA Odolanów

Matyniak-Orszulak K.-Ostrysz

POGOŃ Trębaczów

 

16:00

 

STAL Pleszew

Król-Nowak G.-Liberski

VICTORIA Skarszew

 

16:00

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 15 w dniach 2016-04-03

UNIA Szymanowice

Borkowski-Ostrysz-Rzepczyk

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

 

11:00 /Nowa Wieś/

 

CZARNI Wierzbno

Drygas-Kokot-Stybel

Korona-Pogoń Stawiszyn

 

11:00

 

CKS Zbiersk

Sowiński-Reyer-Stawowy

LKS Gorzyce Małe

 

14:00

 

SZCZYT Szczytniki

Lewek Z.-Pieniężny-Bęś

GROM Golina

 

13:00

 

LZS Cielcza

Szcześniak-Kędzia-Marasek

OKS Ostrów Wlkp.

 

15:00

 

WICHER Mycielin

Szczepański-Matyśkiewicz-Turkiewicz

ZIELONI Kożminek

 

11:00 /Korzeniew/

 

WKS Witaszyce

Dominiak-Jasiak W.Krawczyński

PROSNA Kalisz

 

16:00

 

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 15 w dniach 2016-04-03

LZS Olszowa

Starczan-Matuszak-Kmiecik

LZS Trzcinica

 

16:00

 

KS Hanulin

Wandelewski-Mielcarek-Kłodnicki

LZS Czajków

 

11:00 /OSiR Kępno/

 

LZS Doruchów

Farbicki-Michalak P.-Żaczek

LKS Jankowy

 

14:00

 

GKS Grębanin

Goliński-Galewski-Kanclerz

LKS Czarnylas

 

16:00

 

 

 

OLIMPIA Brzeziny

Czysty-Witoń-Młynek A.

LZS Mikorzyn

 

11:00

 

SOKÓŁ Bralin

Pawelec-Smolarek-Krupa

GKS Rychtal-Skoroszów

 

16:00

 

STRAŻAK Słupia

zmiana-Wieczorek-Moszak-Czysty

VICTORIA Laski

 

16:00

 

A1 Junior "- kl. okr." Kolejka: 11 w dniach 2016-04-02

CENTRA Ostrów Wlkp.

ASTRA Krotoszyn

11:00 - Szczepański

A1 Junior "- kl. A" Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02

GKS Żerków I

BARYCZ Janków Przygodzki

11:00 - Marasek

SZCZYT Szczytniki

ZEFKA Kobyla Góra

11:00 - Kędzia

Kolejka: 11 w dniach 2016-04-06 /środa/

LKS Czarnylas

SZCZYT Szczytniki

18:00 - Witoń

Kolejka: 18 w dniach 2016-04-02

CKS Zbiersk

OGNIWO Łąkociny

11:00 - Matuszak

B1 Junior Młodszy "- kl. okr." Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

POLONIA Kępno

CALISIA 14 Kalisz I

14:00 - Pieniężny

PIAST Kobylin

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

11:00 - Kmiecik

OSTROVIA 1909 Ostrów

LZS Doruchów

13:00 3.04./niedziela/ ul. Krotoszyńska - Koper

LZS Godziesze I

LKS Gołuchów

11:00 – Michalak P.

Korona-P. Stawiszyn

GROM Golina

15:00 - Żaczek

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

VICTORIA Skarszew

13:00 - Sowiński

PIAST Czekanów

LISKOWIAK Lisków

16:00 - Turkiewicz

ŻAKI Taczanów

GKS Żerków

16:00 - Ostrysz

B1 Junior Młodszy "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02

LKS Jankowy

VICTORIA Ostrzeszów

15:00 - Kanclerz

LZS Trzcinica

PŁOMIEŃ Opatów

16:00 - Bęś

LILIA Mikstat

LZS Mikorzyn

15:00 - Witoń

LZS Godziesze II

SOKÓŁ Świba

13:00 – Michalak P.

ORZEŁ Mroczeń

GKS Rychtal-Skoroszów

14:00 – Lewek M.

C1 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 12 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

ASTRA Krotoszyn

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

11:00 - Kłodnicki

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

10:00 3.04. /niedziela/ - Młynek K.

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

STAL Pleszew

11:00 /Wał Matejki/ - Młynek A.

ZIELONI Kożminek

CENTRA Ostrów Wlkp.

13:00 – Młynek K.

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-02

ACADEMY Ostrów Wlkp.

WICHER Mycielin

13:00 /Staroprzygodzka/ -Matyśkiewicz

CZARNI Wierzbno

RASZKOWIANKA Raszków

11:00 - Galewski

KS Opatówek

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

13:00 - Krupa

C1 Trampkarz "- kl. A -" Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-02

LZS Trzcinica

LZS Olszowa

14:00 - Bęś

LZS Czajków

OLIMPIA Brzeziny

11:00 - Koper

C2 Trampkarz "- kl. okr. -" Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

JAROTA Jarocin

BARYCZ Janków Przygodzki

uwaga mecz odwołany-

CALISIA 14 Kalisz

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

16:00 /ul. Łódzka/ - Farbicki

LKS Gołuchów

CENTRA Ostrów Wlkp.

11:00 /B. Tursko/ - Żubrowski

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

13:00 3.04. /niedziela/ Wał Matejki- Młynek K.

D1 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02/2016-04-05

MARCINKI Kępno

CENTRA I Ostrów Wlkp.

17:30 5.04. /wtorek/ - Pieniężny

ASTRA Krotoszyn

KALISZANIN Kalisz

13:00 - Kłodnicki

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlk

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

11:30 3.04. /niedziela/ ul. Krotoszyńska - Koper

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

STAL Pleszew

16:00 /Wał Matejki/ - Młynek A.

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

ANTONIO I Jarocin

10:00 - Rzepczyk

 

D1 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02

UNIA Szymanowice

KOPERNIK Piotrów

11:00 /Nowa Wieś/ - Orszulak Ł.

KS Opatówek

CALISIA 14 Kalisz

11:00 - Krupa

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

LISKOWIAK Lisków

12:30 /Wał Matejki/ - Młynek A.

SPARTA Russów

CZARNI Dobrzyca

14:00 - Pawelec

ANTONIO II Jarocin

JAROTA Jarocin

11:00 /Oś. Tumidaj/ - Kurzawa

D2 Młodzik "- kl. okr. -" Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

KOPERNIK Piotrów

11:00 - Czysty

GOS B. O. Koźmin Wlkp. I

CALISIA 14 Kalisz I

11:00 - Sowiński

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

BARYCZ Janków Przygodzki

10:00 3.04. /niedziela/ ul. Krotoszyńska - Koper

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

11:00 - Goliński

CALISIA 14 Kalisz II

GKS Jaraczewo

14:00 /ul. Łódzka/ - Farbicki

D2 Młodzik "- kl. A -" Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2016-04-02

ZIELONI Kożminek

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

11:00 - Żaczek

LISKOWIAK Lisków

CALISIA 14 Kalisz III

11:00 /B. Kalisz ul.Łódzka 24/ - Farbicki

CALISIA 14 Kalisz V

CALISIA 14 Kalisz IV

09:00 /ul. Łódzka 19-29/ - Farbicki

E1 Orlik "- kl. okr. I -" Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-04

STAL Pleszew

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin I

17:00 - Ostrysz

GOS B. O. Koźmin Wlkp.

ANTONIO I Jarocin

17:00 - Sowiński

ASTRA Krotoszyn

ANTONIO II Jarocin

17:00 - Stawowy

E1 Orlik "- kl. okr. II -" Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-04

CENTRA I Ostrów Wlkp.

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

17:00 /Orlik Partyzancka/ - zmiana-Matyśkiewicz

AKADEMIA PIŁK. Ostrów

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

17:00 /Orlik Brzoskwiniowa/- Turkiewicz

E1 Orlik "- kl. okr. III -" Grupa 3 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-04

CALISIA 14 Kalisz II

Sparta Russów/Victoria Skarszew

16:45 /Orlik Podmiejska/ - Żaczek

 

 

KOPERNIK Piotrów

CALISIA 14 Kalisz I

17:00 /Orlik Piotrów/ - Krupa

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

KALISZANIN Kalisz

Uwaga mecz został odwołany

E1 Orlik "- kl. okr. IV -" Grupa 4 Kolejka: 11 w dniach 2016-04-04

MARCINKI I Kępno

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

17:00 /Orlik Nowowiejskiego/ - Bęś

MARCINKI II Kępno

VICTORIA Ostrzeszów

18:00 /Orlik Nowowiejskiego/ - Bęś

E1 Orlik "- kl. A V -" Grupa 9 Kolejka: 8 w dniach 2016-04-04

WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz

CALISIA 14 Kalisz VI

19:00 /Orlik Podmiejska/ - Żaczek

E1 Orlik ''-kl. A II -''Grupa 6 Kolejka 5 w dniach 2016.04.04

Academy Ostrów Wlkp. - Raszkowianka II 18:30 /ul. Staroprzygodzka/ - Starczan

III LIGA KOBIET 2.04.

Włókniarz 1925 Kalisz – Medyk Konin 11:00 - Marucha - Sprawozdanie KOZPN Konin

Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik (RW) Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN

HURAGAN Pobiedziska

11:30 – Rzepczyk – Sprawozdanie WZPN Poznań

E1 ORLIK GRUPA 9 KLASA A Kolejka 10     6.04. / ŚRODA/

17:30 Calisia 14 - Calisia 14 III - Michalak P.

Poprawiony: niedziela, 03 kwietnia 2016 08:58
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6

Kontakt

Email nadawcy:
Temat:
Wiadomość:

Kalendarz

Brak wydarzeń

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości