Sędziowie i obserwatorzy KS KOZPN – uprawnienia na sezon 2020/2021

 

III Liga :

  1. Wrzeszczyński Paweł – Kalisz ………………………………………. x /kandydat na II ligę /

IV Liga :

  1. Wieczorek Adam – Ostrzeszów ………………………………. x /kandydat na III ligę /
  2. Kaczała Paweł – Godziątków k. Blizanowa……………
  3. Każmierczak Kamil – Doruchów ……………………………….
  4. Matyniak Dawid – Zakrzew ………………………………..
  5. Lubryka/Pieniężny – Skrzynki/Kępno…………………………. awans 1-go po dodatk.obser. . sierpień 2020 r.

V Liga :

  1. Liberski Przemysław – Kobierno ………………………………. WKA
  2. Lubryka Artur /Pieniężny – ………………………………….………….. pozostanie po dodatk obser.
  3. Moszak Paweł – Ostrów Wlkp. ……………………….
  4. Stawowy Piotr – Krotoszyn …………………………..
  5. Szcześniak Marcin – Kalisz ……………………………………
  6. Śniadecki Radosław – Grabów………………………………..
  7. Nowak Grzegorz – Krotoszyn …………………………..
  8. Borkowski Przemysław – Sośnie…………………………………..
  9. Goliński Dawid – Ostrów………………………………….
  10. Szulc Dawid – Brzeziny……………………………….. awans z „O”
  11. Reszelski Daniel – Kalisz …………………………………… awans z „O”

 

Klasa „Okręgowa „

  1. Żubrowski Rafał – Bogusławice k.Korzeniewa………………
  2. Drygas Dawid – Krotoszyn ………………………………………
  3. Grygiel Sylwia – Jarocin …………………………………………
  4. Helwich Mateusz – Kożmin …………………………………………
  5. Kanclerz Kamil – Jankowy………………………………………… WKA /po egz. IX 2020/
  6. Krawczyński Karol – Salnia k. Krotoszyna………………………
  7. Król Grzegorz – Kożmin…………………………………………..
  8. Maj Damian – Ostrów Wlkp. ………………………………..
  9. Marucha Piotr – Kalisz……………………………………………..
  10. Marasek Marcin – Żółków k. Żerkowa……………………….
  11. Marcinek Artur – Krotoszyn……………………………………..
  12. Każmierczak Paulina – Doruchów …………………………………..
  13. Jasiak Wojciech – Krotoszyn………………………………………
  14. Szczepański Mateusz – Ostrów Wlkp…………………………………
  15. Włoch Jacek – Tarce k. Jarocina……………………………
  16. Kosicki Michał – Piotrów k.Blizanowa……………………. awans z „A”
  17. Nawrot Dariusz – Kotlin……………………………………………. WKA
  18. Krupa Dominik – Kalisz…………………………………………….. awans z „A”
  19. Garczarek Paweł – Tabor M.k.Bralina………………………… awans z „A”
  20. Szandała Paweł – Świba k.Kępna …………………………….. przeniesienie z ŁZPN

Klasa „ A „

  1. Orszulak Marcin – Grab………………………………………. awans z „B”
  2. Czysty Szymon – Raczyce k. Odolanowa……………
  3. Grzesiak Eugeniusz – Ostrów Wlkp. …………………………
  4. Jędrkowiak Dominik – Kobierno………………………………..
  5. Walisiak Mateusz – Ostrów Wlkp. ……………………….. awans z „B”
  6. Kurzawa Sebastian – Jarocin……………………………………
  7. Lewek Zbigniew – Mikorzyn……………………………….
  8. Wandelewski Waldemar – Krotoszyn……………………………….
  9. Zimmermann Igor – Czajków………………………………… awans z „B”
  10. Nowak Jacek – Lutynia k. Dobrzycy……………….
  11. Filar Krzysztof – Kalisz…………………………………….. awans z „B”
  12. Orszulak Krzysztof – Grab………………………………………..
  13. Pawelec Daniel – Nowe Skalmierzyce…………………
  14. Rzepczyk Adam – Jarocin……………………………………
  15. Pecyna Szymon – Jarocin…………………………………… awans z „B”
  16. Sowiński Jacek – Kożmin…………………………………..
  17. Mańkowski Robert – Witaszyce……………………………… awans z „B”
  18. Smolarek Dariusz – Pawłówek k. Kalisza……………….

19.Bogucki Jakub – Ostrów Wlkp. ……………………….. przeniesienie z LFA , . ostateczna klasa po egz./ IX 2020 /

Klasa „ B „

  1. Bęś Dariusz – Kępno……………………………..
  2. Chlebowski Mateusz – Jarocin…………………………….
  3. Galewski Paweł – Ostrów…………………………….
  4. Kędzia Tomasz – Kalisz………………………………
  5. Kaczmarek Roman – Czajków ………………………..
  6. Kowal Damian – Orpiszewek k. Kotlina……..
  7. Koza Sebastian – Krotoszyn……………………….
  8. Mielcarek Tomasz – Krotoszyn………………………..
  9. Matyśkiewicz Marek – Ostrów Wlkp. ………………….
  10. Majusiak Filip – Wilkowyja k. Jarocina……..
  11. Michalak Szymon – Kalisz……………………………….
  12. Michalak Julian – Kalisz……………………………….
  13. Ostrysz Daniel – Pleszew………………………….
  14. Pakuszewski Patryk – Ostrów Wlkp. ………………..
  15. Stodolny Mateusz – Ociąż k. N. Skalmierzyc…..
  16. Turkiewicz Marian – Ostrów Wlkp. …………………
  17. Zieliński Jarosław – Ostrów Wlkp. ………………..
  18. Wojtasik Łukasz – Jarocin ………………………….
  19. Krajewski Adam – Kalisz ……………………………..
  20. Błoch Julia – Niedżwiedż k. Ostrzeszowa
  21. Kałużny Michał – Odolanów
  22. Kierzek Dawid – Sulmierzyce
  23. Kuś Katarzyna – Borków Stary k. Żelazkowa
  24. Niśkiewicz Dariusz – Krotoszyn…………………………
  25. Płomiński Patryk – Ostrów Wlkp. …………………..
  26. Sztandera Daniel – Wolica k. Godziesz…………..
  27. Tomczyński Zbigniew – Kalisz………………………………..
  28. Biela Maciej Jakub – Ostrów Wlkp. ………………….
  29. Farbicki Sławomir – Kalisz ……………………………….
  30. Farbicki Michał – Kalisz ……………………………….

 

PRÓBNI :

 

1.Grabarek Radosław – Kalisz……………………………………………

2.Marciniak Mateusz – Kościelna Wieś ……………………………

3.Kubiaczyk Igor – Zduny k. Kalisza…………………………..

4.Bakacz Michał – Piegonisko-Pustkowie k. Brzezin…

5.Muller Sebastian – Kępno …………………………………………

6.Wróbel Fryderyk – Golina k. Jarocina ……………………….

7.Dolacki Tomasz – Kalisz ………………………………………….

8.Chmieliński Kamil – Pleszew ……………………………………..

9.Olejniczak Krzysztof – Pleszew …………………… ……………….

10. Szandała Marcin – Kępno ………………………………………. przeniesienie z ŁZPN

11. Skowroński Marceli – Kożmin Wlkp. …………………………….

12.Skowroński Maurycy – Kożmin Wlkp. ……………………………

 

OBSERWATORZY :

 

III Liga :

1. Reśliński Arkadiusz – Sośnica …………………………………

IV liga :

2. Bagiński Witold – Zduny ………………………………….. .

3. Sępołowicz Robert – Ostrów Wlkp………………………… .

4. Mądrzak Mirosław – Dobra Nadzieja ……………………. .

5. Bajka Dariusz – Pleszew………………………………..

V liga :

6. Matyniak Rajmund – Dobrzyca………………………………

Okręg :

7. Sobczyk Aleksander – Krotoszyn……………………………..

 

NIESKLASYFIKOWANI :

  1. Malinowski Jakub – Zalesie k. Doruchowa ………
  2. Dominiak Marcin – Krotoszyn………………………..
  3. Orszulak Łukasz – Grab ………………………………..
  4. Jasiak Łukasz – Krotoszyn………………………
  5. Kaleta Józef – Chełmce k. Opatówka…….
  6. Ostrychalski Damian – Kalisz………………………………

Sędziowie nieczynni :

  1. Andrzejewski Jerzy – Krotoszyn …………………..
  2. Balcer Paweł – Pleszew …………………..
  3. Bukowski Jan – Wyszanów k. Wieruszowa………………….
  4. Chlebowski Sławomir – Konarzew k. Krotoszyna ………………….
  5. Dobrowolski Włodzimierz – Kalisz ……………………………..
  6. Fiechowski Bolesław – Kalisz ……………………………..
  7. Fiszbach Andrzej – Kalisz ……………………………..
  8. Farbicki Dawid – Kalisz ……………………………..
  9. Garbarek Wiesław – Jarocin …………………………….
  10. Glapiński Tadeusz – Borek k. Godziesz ……………………………
  11. Gozdowski Edward – Ostrów Wlkp. ……………………………
  12. Grala Krzysztof – Kotlin ……………………………
  13. Gucze Grzegorz – Środa Wlkp. ……………………………
  14. Haszek Paweł – Krotoszyn ……………………………
  15. Idziorek Sławomir – Krotoszyn …………………………..
  16. Jankowiak Marek – Jarocin ……………………………
  17. Jarecki Mieczysław – Kalisz …………………………..
  18. Janicki Ireneusz – Kalisz ………………………….
  19. Kaczmarek Roman – Krotoszyn ………………………….
  20. Krzywański Tomasz – Ostrzeszów ………………………….
  21. Karaś Andrzej – Jarocin ………………………….
  22. Klawiński Józef – Kalisz ………………………….
  23. Klonowski Stanisław – Kalisz ………………………….
  24. Kołodziej Czesław – Ostrów Wlkp. ………………………….
  25. Kościelniak Roman – Jarocin …………………………..
  26. Krawczyk Piotr – Ostrów Wlkp. ………………………….
  27. Krystek Marian – Ostrów Wlkp. …………………………
  28. Kuroszczyk Kazimierz – Gorzyce Wielkie …………………………..
  29. Kokot Włodzimierz – Zduny …………………………..
  30. Lewandowicz Maciej – Kożmin ………………………….
  31. Lewek Mateusz – Bralin …………………………
  32. Łuczak Kazimierz – Kalisz ………………………….
  33. Marciniak Mateusz – Lewków k. Ostrowa………………………….
  34. Matysiak Ryszard – Kalisz ………………………….
  35. Matyniak Ryszard – Dobrzyca ………………………….
  36. Mikitów Bogdan – Bralin …………………………..
  37. Misiaczyk Jan – Jarocin …………………………..
  38. Naskręcki Karol – Kalisz ……………………………
  39. Nawrot Marian – Kępno …………………………..
  40. Nowak Antoni – Ostrów Wlkp. …………………………
  41. Nowakowski Arkadiusz – Kalisz …………………………..
  42. Paprzycki Janusz – Ostrzeszów ……………………………
  43. Pawlak Marian – Mikstat …………………………..
  44. Pęcherz Adam – Śliwniki k. N. Skalmierzyc……………………
  45. Piasecki Karol – Paczkowo …………………………
  46. Piskorski Zygmunt – Darnowiec k. Rychtalu………………………..
  47. Pluta Piotr – Siekierski k. Kostrzyna…………………………
  48. Ponomarenko Andrzej – Kalisz ………………………….
  49. Poprawa Tadeusz – Ostrów Wlkp. …………………………
  50. Półrolniczak Marcin – Golina k. Jarocina ………………………….
  51. Rybczak Zenon – Książnice k. Grabowa ………………………….
  52. Ryfa Marian – Ostrów Wlkp. …………………………
  53. Reyer Kazimierz – Gorzupia k. Krotoszyna……………………….
  54. Styś Bartłomiej – Kotlin …………………………
  55. Suchanecki Stanisław – Pleszew …………………………
  56. Szymańska Kaja – Kalisz …………………………
  57. Starczan Dariusz – Ostrów Wlkp. …………………………
  58. Wągrowski Kazimierz – Kalisz …………………………
  59. Wojdziak Stanisław – Nowe Skalmierzyce …………………………
  60. Wylęga Stanisław – Mroczeń …………………………
  61. Wasielewski Piotr – Kalisz …………………………
  62. Wrzeszczyński Piotr – Kalisz …………………………
  63. Wożniczka Tomasz – Sierszew …………………………
  64. Żakowski Adrian – Golina k. Jarocina ………………………..

Wg stanu na dzień 06.07.2020 r.