0

OBSADA NA DZIEŃ 4/5.08.2018 r.

IV  LIGA POGOŃ Nowe Skalmierzyce  –   OLIMPIA Koło    2018-08.04    16:00 Czajka(Leszno)- Liberski(Kalisz)   OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  –  KS OPATÓWEK    2018-08.04   15:00 Kaczała-Szcześniak-Pawelec   POLONIA Kępno  –  Pinsel-Peter  KROBIANKA Krobia   2018-08.04    16:00 Kaźmierczak-Lubryka-Jędrkowiak  ...

0

Regulaminy spadków i awansów sędziów 2018/2019

W załączniku regulaminy spadków i awansów sędziów na sezon 2018/2019 : IV LIGA: http://kskozpn.pl/wp-content/uploads/2018/07/Zasady-awansów-i-spadków-IV-liga-2018-2019.doc OKRĘG: http://kskozpn.pl/wp-content/uploads/2018/07/Zasady-awansów-i-spadków-okręg-2018-2019.doc   Ze sportowym pozdrowieniem Komisja Szkoleniowa KS Kalisz

0

Test Liga MO

W załączeniu szef szkolenia sędziów Paweł Wrzeszczyński prezentuje test z prawidłowymi odpowiedziami z egzaminu sędziów ligi MO w Pleszewie.   http://kskozpn.pl/wp-content/uploads/2018/07/EGZAMIN_MO.docx   Ze sportowy Pozdrowieniem Komisja szkoleniowa KS Kalisz

0

OBSADA NA DZIEŃ 30.06.2018r.

MECZE BARAŻOWE O WEJŚCIE DO KLASY A AKTUALIZACJA   OBSADY    28.06.      09:55 30.06. /SOBOTA/  18:00  Las Kuczków – KS Kościelna Wieś Rzepczyk-zmiana-Nawrot-Chlebowski Pierwszy mecz 3:1 dla Las Kuczków 30.06. /SOBOTA/  16:00  Sokoły Droszew  – Sokół...

0

OBSADA NA DZIEŃ 24.06.2018r.

BARAŻE O AWANS DO KLASY  A   24.06.  11:00  KS Kościelna Wieś  –  LAS Kuczków Pawelec-Stodlny-Matyśkiewicz   24.06.  16:00  Sokół Świba  –  Sokoły Droszew Śniadecki-Lubryka-Lewek

0

OBSADA NA DZIEŃ 15/16/17/23.06.2018r.

AKTUALIZACJA  OBSADY  15.06.   GODZ:  10:05 DODATKOWE MECZE: III Liga Kobiet  –  Baraż o II Ligę 17.06. /niedziela/  16:00  Ostrovia Ostrów Wlkp. –  Polonia II Poznań Grzesiak-Goliński-Stodolny  – Przygodzice C1 Trampkarz o utrzymanie I Liga...

0

Czasopismo Sędzia

W załączniku prezentujemy nowy numer Czasopisma Sędzia. http://kskozpn.pl/wp-content/uploads/2018/06/2370-Sędzia-02_2018.pdf

0

OBSADA NA DZIEŃ 6/9/10/06.2018r.

AKTUALIZACJA   08.06.2018r.  GODZ:  14:00 III LIGA 9.06.  16:00  GKS Przodkowo  –  Unia Solec Kujawski Wrzeszczyński-Marucha-Matyniak  – techniczny – Kaczała 9.06.  16:00  Wda Świecie  –  Pogoń II Szczecin Jasiak W.-Król-Wandelewski I liga wojewódzka A1 Junior   ...