Category: Obsada

OBSADA NA DZIEŃ 20/21/22/23/25.10.2017r. 0

OBSADA NA DZIEŃ 20/21/22/23/25.10.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 20/21/22/23/25.10.2017r. AKTUALIZACJA  18.10.  13:55 dodatkowe mecze III LIGA KOBIET 22.10.  16:00  Ostrovia II Ostrów – Medyk III Konin –Przygodzice Nikodem  –sprawozdanie WZPN Poznań CENTRALNA LIGA JUNIORÓW 25.10. /ŚRODA/ 14:00 Pogoń Szczecin...

OBSADA NA DZIEŃ 14/15/16/17.10.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 14/15/16/17.10. 2017r. AKTUALIZACJA  13.10.  GODZ: 10:35 Dodatkowe mecze: II LIGA OKRĘGOWA  B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2 kolejka  7 14.10  13:00  Sokół Bralin – Victoria Laski Bęś 14.10.  11:00  LZS Siedlików –...

OBSADA NA 11.10.2017r.

VI RUNDA PUCHARU POLSKI 11 października (środa) 2017 r. o godzinie 16.00 rozegrana zostanie VI runda Okręgowego Pucharu Polski edycji 2017-19   ORZEŁ Mroczeń – VICTORIA Ostrzeszów zmiana -Maj-Nikodem-zmiana-Galewski ODOLANOVIA Odolanów – BIAŁY ORZEŁ...

OBSADA NA DZIEŃ 6/7/8/9/10/11.10.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 6/7/8/9/10/11.10.2017r. AKTUALIZACJA  07.10.  GODZ:  11:10 III LIGA 7.10. 16:00 Energetyk Gryfino – GKS Przodkowo Jasiak W.-Król-Wandelewski dodatkowy mecz 7.10.  16:00  Odolanovia Odolanów Obra 1912 KOścian Żubrowski-Ostrychalski-Młynek – techniczny – Krupa IV...

Obsada na dzień 29/30.09 – 1 .10. 2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 29/30.09-1/2.10. 2019r. AKTUALIZACJA  01.10.  GODZ: 10:35 dodatkowe mecze CLJ U-15  30.09. 13:00  Włókniarz 1925 Kalisz – AP Pogoń Szczecin Kaczała-Marucha-Matuszak Delegacje /wysokość ryczałtu według stawek obowiązujacyh w klasie okręgowej/ wypełnione należy...

OBSADA NA DZIEŃ 22/23/24/25.09.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 22/23/24/25.09.2017r. AKTUALIZACJA  23.09.  GODZ: 20:45   UWAGA!!!! Proszę stosować się do tych komunikatów Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji WZPN Biuro Kolegium Sędziów WZPN przedstawia w rozwinięciu wiadomości komunikat Wydziału Gier i...

OBSADA NA DZIEŃ 20.09.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ  19/20.09. /WTOREK,ŚRODA/ 2017r. AKTUALIZACJA     25.09.  GODZ: 13:40 V RUNDA OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI EDYCJI 2017-2019 16:00 Victoria Skarszew – LKS Gołuchów zmiana–Pawelec-Smolarek D.-zmiana-Ostrychalski 16:00 Olimpia Brzeziny – Zieloni Kożminek Janicki-Szcześniak-Młynek   zmiana...

OBSADA NA DZIEŃ 15/16/17/19.09.2017r.

  OBSADA NA DZIEŃ 13/15/16/17/19/20/09.2017r. AKTUALIZACJA  16.09.   GODZ:  11:15 DODATKOWE MECZE I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA I KOLEJKA 1 13.09.  16:00  Ostrovia Ostrów Wlkp. – Olimpia Koło zmiana-Starczan-Galewski-Matyśkiewicz III LIGA KOBIET GRUPA 2...

OBSADA NA DZIEŃ 7/8/9/10/11/12/13.09.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 7/9/10/11/12.09.2017r. AKTUALIZACJA  11.09.  GODZ: 12:40 UWAGA : Ryczałt sędziowski za prowadzenie meczu Orlików Rubryka w tabeli ryczałtów jak Trampkarz/młodzik sędzia główny brutto 80 zł.   Dodatkowy mecz: Poznań- I Liga D1...

OBSADA NA DZIEŃ 2/3/6.09.2017r.

  OBSADA NA DZIEŃ 2/3/6.09.2017r.   AKTUALIZACJA  30.08.  GODZ: 22:10 DODATKOWE MECZE III LIGA 3.09. Świt Skolwin Szczecin – Wda Świecie Jasiak W.-Król-Wandelewski KLASA A GRUPA I  OZPN LESZNO 2.09. /sobota/  16:30  Wielkopolanka Szelejewo...