Author: Mirek Mądrzak

0

OBSADA NA DZIEŃ 15/16/17/23.06.2018r.

AKTUALIZACJA  OBSADY  15.06.   GODZ:  10:05 DODATKOWE MECZE: III Liga Kobiet  –  Baraż o II Ligę 17.06. /niedziela/  16:00  Ostrovia Ostrów Wlkp. –  Polonia II Poznań Grzesiak-Goliński-Stodolny  – Przygodzice C1 Trampkarz o utrzymanie I Liga...

0

OBSADA NA DZIEŃ 6/9/10/06.2018r.

AKTUALIZACJA   08.06.2018r.  GODZ:  14:00 III LIGA 9.06.  16:00  GKS Przodkowo  –  Unia Solec Kujawski Wrzeszczyński-Marucha-Matyniak  – techniczny – Kaczała 9.06.  16:00  Wda Świecie  –  Pogoń II Szczecin Jasiak W.-Król-Wandelewski I liga wojewódzka A1 Junior   ...

0

OBSADA NA DZIEŃ 1/2/3/4/6.06.2018r.

AKTUALIZACJA   5.06.   GODZ:  13:50 NOWE MECZE I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 18 OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. :    LECH II POZNAŃ zmiana terminu na  05.06  /wtorek/  18:00   zmiana -Borkowski-Starczan-Galewski WŁÓKNIARZ...

0

OBSADA NA DZIEŃ 29/30/31.05.2018r.

AKTUALIZACJA OBSADY  29.05.  GODZ:   21:10 dodatkowy mecz Klasa  A  grupa  1 31.05.  10:00  Prosna Kalisz  – Gladiatorzy Pieruszyce Kurzawa-Kowal-Pecyna Mecz odbędzie się w Pieruszycach Obowiązki gospodarza / w tym opłata ekwiwalentu przejmuje Prosna Kalisz/...

0

OBSADA NA DZIEŃ 25/26/27.05.2018r.

AKTUALIZACJA OBSADY   25.05.       GODZ:  13:10 DODATKOWE  MECZE Okręgowy Turniej Finałowy ŻAKÓW /2009/ Koźmin Wlkp.  – 29.05.2018 /wtorek/  15:30 Sowiński-Król-Jędrkowiak-Koza   Finał Okręgowy w kategorii E1 Orlik 2007  – Krotoszyn ul. Sportowa 28.05. /poniedziałek/  17:30  ...

0

OBSADA NA DZIEŃ 18/19/20/21.05.2018r.

   AKTUALIZACJA OBSADY   18.05.  GODZ:  15:15 dodatkowe mecze: I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-23 30 VICTORIA Ostrzeszów Wieczorek  – PIAST Czekanów 2018-05-24/czwartek/ 17:30 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)...

0

OBSADA NA DZIEŃ 8/11/12/13/14.05.2018r.

AKTUALIZACJA  13.05.    GODZ: 09:30 Dodatkowe  mecze: Klasa okręgowa  OZPN Konin 12.05. /sobota/  17:00  Polonus Kazimierz Biskupi – Orzeł Grzegorzew Orszulak Ł.-Nowak J.-Ostrysz I liga okręgowa C2 Trampkarz    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-16 /środa/ 17:00 ...

0

OBSADA NA DZIEŃ 5/6/7/8/9/10/05.2018r.

AKTUALIZACJA    07.05.2018r.   GODZ:  11:30 dodatkowe mecze: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 13 9.05.  /środa/  17:30  GOS I Koźmin Wlkp. –  LKS Gołuchów Sowiński II Liga okręgowa B1 Junior Młodszy  Grupa  1...

0

OBSADA NA DZIEŃ 1/2/3.05.2018r.

AKTUALIZACJA   02.05.    GODZ:  20:20 dodatkowe mecze: EKSTRALIGA  KOBIET 2.05.  11:00  AZS  PWSZ Wałbrzych – UKS SMS Łódż Grygiel II LIGA C 2 TRAMPKARZ  GR.1  KOLEJKA  16 3.05.  10:00  Jarota Jarocin  – Victoria  Skarszew zmiana-Pecyna...

0

OBSADA NA DZIEŃ 27/28/29/30.04. -1.05.2018r.

AKTUALIZACJA   29.04.     GODZ:   14:25 UWAGA  !!! PRZYPOMINAM , ŻE UPŁYWA TERMIN WPŁAT NA FUNDUSZ KOLEŻEŃSKI SĘDZIOWIE, KTÓRZY NIE UREGULUJĄ PŁATNOŚCI DO 30.04. NIE BĘDĄ OBSADZANI W ZAWODACH. DODATKOWE MECZE: Centralna Liga...