Lista sędziów z podziałem na klasy rozgrywkowe 2019/2020.

LISTA SĘDZIÓW CZYNNYCH NA SEZON 2019/2020

III Liga
1. Wrzeszczyński Paweł

IV Liga
1. Kaźmierczak Kamil
2. Kaczała Paweł
3. Matyniak Dawid
4. Jasiak Wojciech
5. Wieczorek Adam

V Liga
1. Moszak Paweł
2. Goliński Dawid
3. Nowak Grzegorz
4. Liberski Przemysław – as.wojew.
5. Lubryka Artur – as. wojew.
6. Stawowy Piotr – as.wojew.
7. Szcześniak Marcin – as.wojew.
8. Śniadecki Radosław
9. Pieniężny Dawid
10.Borkowski Przemysław

klasa „O”
1. Szczepański Mateusz
2. Żubrowski Rafał
3. Drygas Dawid
4. Helwich Mateusz
5. Krawczyński Karol
6. Marcinek Artur
7. Włoch Jacek
8. Król Grzegorz
9. Marasek Marcin
10.Maj Damian
11.Grygiel Sylwia
12. Kanclerz Kamil
13. Marucha Piotr
14. Kaźmierczak – Nikodem Paulina
15. Szulc Dawid
16. Reszelski Daniel
17. Nawrot Dariusz – as.wojew.
18. Malinowski Jakub

klasa „A”
1. Pawelec Daniel
2. Wandelewski Waldemar
3. Czysty Szymon
4. Kurzawa Sebastian
5. Starczan Dariusz
6. Krajewski Adam
7. Nowak Jacek
8. Lewek Zbigniew
9. Orszulak Krzysztof
10. Sowiński Jacek
11. Grzesiak Eugeniusz
12. Jędrkowiak Dominik
13. Krupa Dominik
14. Młynek Rafał
15. Rzepczyk Adam
16. Smolarek Dariusz
17. Kaleta Józef
18. Kosicki Michał
19. Garczarek Paweł

klasa „B”
1. Mańkowski Robert
2. Orszulak Marcin
3. Filar Krzysztof
4. Walisiak Mateusz
5. Galewski Paweł
6. Kędzia Tomasz
7. Mielcarek Tomasz
8. Ostrysz Daniel
9. Bęś Dariusz
10.Zieliński Jarosław
11.Matyśkiewicz Marek
12.Michalak Julian
13.Turkiewicz Marian
14.Zimmermann Igor
15.Chlebowski Mateusz
16.Kaczmarek Roman
17.Kowal Damian
18.Koza Sebastian
19.Majusiak Filip
20.Michalak Szymon
21.Mikołajewski Damian
22.Pecyna Szymon
23.Pakuszewski Patryk
24.Smolarek Michał
25.Stodolny Mateusz
26.Wojtasik Łukasz
27.Biela Maciej
28.Błoch Julia
29.Kałużny Michał
30.Kierzek Dawid
31.Kuś Katarzyna
32.Niśkiewicz Dariusz
33.Sztandera Daniel
34.Tomczyński Zbigniew
35.Płomiński Patryk

Próbni:
1. Bakacz Michał
2. Grabarek Radosław
3. Kołodziejczyk Mateusz
4. Muller Sebastian
5. Marciniak Mateusz
6. Kubiaczyk Igor

NSKL.
1. Jasiak Łukasz
2. Janicki Ireneusz
3. Haszek Paweł
4. Orszulak Łukasz
5. Dominiak Marcin
6. Farbicki Sławomir
7. Farbicki Michał
8. Stybel Łukasz
9. Ostrychalski Damian
10.Michalak Paweł

Uwaga : Sędziowie,którym upływa w klasie ” B” maksymalny limit wieku 60 lat i chcą nadal
sędziować winni
zwrócić się pisemnie do Prezydium KS o wyrażenie zgody, przedstawiając aktualne
badanie lekarskie,uprawniające do sędziowania.
Zgodnie z roz. V p.20,21 „Zasad awansu ……”Kolegium Sędziów może testować sędziów
w klasie wyższej w trakcie trwania całego sezonu oraz może po rundzie jesiennej
awansować sędziów do klasy wyższej / dotyczy klas A oraz B /.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *