Zagrali dla Basi!

W sobotę, 15 grudnia odbył się Turniej Charytatywny „Gramy dla Basi Jasiak”. Zespół złożony z krotoszyńskich sędziów uplasował się na czwartej pozycji w zawodach. Najlepszy okazał się Pro-Met Koźmin Wielkopolski. 

 

Do rywalizacji przystąpiło trzynaście zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy. Pierwszą grupę wygrał koźmiński Pro-Met, a drugi był LZS Kuklinów. W grupie B najlepsza była ekipa A Seree Tee, a drugą lokatę zajął team krotoszyńskich sędziów.

Krotoszyńscy arbitrzy w grupie wygrali z KS Lubońskim (1:0 – trafienie Włodzimierz Kokot) oraz Nadleśnictwem (3:2). Ponadto podzielili się punktami z Brodziakami (1:1 – trafienie Jerzy Andrzejewski), MTV Rozdrażew (0:0) oraz A Seree Tee (2:2). W półfinałach kuklinowianie ograli 2:0 AST, a Pro-Met pokonał 1:0 krotoszyńskich sędziów. W meczu o trzecie miejsce drużyna AST nie dała szans arbitrom, zwyciężając 4:0. W finale natomiast koźminianie wygrali 2:0 z LZS-em Kuklinów. Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Jakuba Wilka (Pro-Met), który zdecydował się oddać swoją nagrodę na rzecz Basi Jasiak.

– W imieniu Basi dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w licytacje, organizację i uczestnictwo w turnieju charytatywnym dla naszej córki – powiedział Wojciech Jasiak. – Wasza pomoc to jej wielka szansa. Dzięki wsparciu Basia ma możliwość pokonywać trudności, korzystać z rehabilitacji i specjalistycznego leczenia. W szczególności dziękujemy Mariuszowi Ratajczakowi, Przemysławowi Gustowskiemu i Agnieszce Maćkowiak za wielkie zaangażowanie i pomoc w organizacji tej imprezy – podkreślił.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *