OBSADA NA DZIEŃ 15/16/17/23.06.2018r.

AKTUALIZACJA  OBSADY  15.06.   GODZ:  10:05

DODATKOWE MECZE:

III Liga Kobiet  –  Baraż o II Ligę

17.06. /niedziela/  16:00  Ostrovia Ostrów Wlkp. –  Polonia II Poznań

Grzesiak-Goliński-Stodolny  – Przygodzice

C1 Trampkarz o utrzymanie I Liga Wojewódzka

16.06. /sobota/  11:00  Ostrovia Ostrów Wlkp.  –  Canarinhos Skórzewo

zmiana-Goliński-Galewski-Matyśkiewicz  – Krotoszyńska 171

 

III  LIGA

16.06.  16:00  Bałtyk Gdynia  –  Jarota Jarocin

Wrzeszczyński-Kaczała-Marucha – techniczny – Żubrowski

 

Klasa okręgowa    Kolejka: 30 w dniach 2018-06-17

113 VICTORIA Skarszew

Szczepański-Zieliński-Turkiewicz

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-06-17 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
114 BARYCZ Janków Przygodzki

Marasek-Rzepczyk-zmiana-Krupa

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-06-17 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :
115 ZEFKA Kobyla Góra

Maj-Kanclerz-Malinowski

 – PIAST Kobylin 2018-06-17 11:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :
116 STAL Pleszew

Król-Sowiński-Jędrkowiak

 – ZIELONI Kożminek 2018-06-17 11:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
117 RASZKOWIANKA Raszków

Goliński-Grzesiak-Stodolny

 – KS Opatówek 2018-06-17 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :
118 OLIMPIA Brzeziny

Pieniężny-Lewek-Bęś

 – ASTRA Krotoszyn 2018-06-17 11:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1) :
119 VICTORIA Laski

Helwich-Marcinek-Koza

 – GKS Żerków 2018-06-17 11:00 Boisko w Laskach (Laski x) :
120 PIAST Czekanów

Kaźmierczak-Nowak G.-Liberski

 – POGOŃ Trębaczów 2018-06-17 11:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :

 

Klasa A Grupa 1   Kolejka: 26 w dniach 2018-06-17

 

85 JASKINIOWIEC Rajsko

Nikodem-Wieczorek-Kaczmarek

 – CZARNI Dobrzyca 2018-06-17 16:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
86 OKS Ostrów Wlkp.

Kurzawa-Chlebowski-Kowal

 – SZCZYT Szczytniki 2018-06-17 16:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
88 ŻAKI Taczanów

Stawowy-Mielcarek-Kierzek

 – GROM Golina 2018-06-17 16:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :
90 CKS Zbiersk

Orszulak K.-Woźniczka-Nawrot

 – LZS Cielcza 2018-06-17 16:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :
91 PROSNA Kalisz

Matyniak-Ostrysz-Mańkowski

 – RKS Radliczyce 2018-06-17 16:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :

 

Klasa A Grupa 2Kolejka: 26 w dniach 2018-06-17

85 GKS Grębanin

Kaczała-Szcześniak-Młynek

 – LZS Siedlików 2018-06-17 16:00 Boisko gminne (Mroczeń 146) :
86 PELIKAN Grabów

Borkowski-Walisiak-Matyśkiewicz

 – LKS Jankowy 2018-06-17 16:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3) :
87 PŁOMIEŃ Opatów

Żubrowski-Marucha-Kędzia

 – LZS Czajków. 2018-06-17 16:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x) :
88 SOKÓŁ Bralin

Starczan-Pakuszewski-zmianaTurkiewicz

 – LZS Chynowa 2018-06-17 16:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
89 STRAŻAK Słupia

Pawelec-Wrzeszczyński-Żaczek

 – LZS Doruchów 2018-06-17 16:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
90 WIELKOPOLANIN Siemianice

Śniadecki-Lubryka-zmiana-Zimmermann

 – LKS Czarnylas 2018-06-17 16:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :
91 SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Wandelewski-Kałużny-zmiana-Reszelski

 – GKS Rychtal 2018-06-17 16:00 Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x) :

 

FINAŁ OKREĘGOWY W KATEGORII  A1-2 JUNIOR STARSZY

15.06.  /PIĄTEK/  17:00 

KKS ASTRA KROTOSZYN – KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ

Borkowski-Czysty-Kałużny

 

FINAŁ WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU W KATEGORII  D2

23.06. /sobota/  11:00  -Stadion Wał Matejki 2 w Kaliszu

POZNANIA –Akademia Piłkarska Reissa Poznań

KONINA – UKS Oranje Konin

KALISZA – KKS Włókniarz 1925 Kalisz

Szcześniak

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1      Kolejka 15

LZS CIELCZA :   AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN

16.06 /SOBOTA/  11:00   –  Nawrot

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *