OBSADA NA DZIEŃ 6/9/10/06.2018r.

AKTUALIZACJA   08.06.2018r.  GODZ:  14:00
III LIGA

9.06.  16:00  GKS Przodkowo  –  Unia Solec Kujawski

Wrzeszczyński-Marucha-Matyniak  – techniczny – Kaczała

9.06.  16:00  Wda Świecie  –  Pogoń II Szczecin

Jasiak W.-Król-Wandelewski

I liga wojewódzka A1 Junior    Kolejka 29

JAROTA JAROCIN :    TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE

10.06 /niedziela/ 12:00 – Kaźmierczak-Stawowy-Jędrkowiak

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :    WARTA ŚREM

10.06 /niedziela/  13:00  – Szczepański-Czysty-Stodolny

Kolejka  27

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :    BŁĘKITNI WRONKI

12.06 /wtorek/ 18:00 – Wieczorek-Śniadecki-Lubryka

Kolejka 30

STAL PLESZEW :    JAROTA JAROCIN

  • 12.06. /wtorek/ 18:00 – Matyniak-Nawrot-Ostrysz

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 14

STAL PLESZEW :    MKS KANIA GOSTYŃ

09.06 /sobota  /10:00 – Żubrowski-Pawelec-zmiana-Kaleta

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)    Kolejka 17

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :    VICTORIA WRZEŚNIA

09.06 /sobota/  11:00 – Goliński-Grzesiak-Turkiewicz

Finały Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek

Łódź  –  8-10.06.   – Grygiel

Klasa okręgowa     Kolejka: 29 w dniach 2018-06-10

105 POGOŃ Trębaczów

Wieczorek-Moszak-Galewski

 – VICTORIA Skarszew 2018-06-10 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :
106 GKS Żerków

Krawczyński-Wandelewski-Mielcarek

 – PIAST Czekanów 2018-06-10 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
107 ASTRA Krotoszyn

Żubrowski-Smolarek D.-Krupa

 – VICTORIA Laski 2018-06-10 15:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
108 KS Opatówek

Kaczała-Kędzia-Zimmermann

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-06-10 16:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
109 ZIELONI Kożminek

zmiana obsady OZPN Konin

 –  RASZKOWIANKA Raszków 2018-06-09/sobota/ 17:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
110 PIAST Kobylin

Marcinek-Król-Sowiński

 – STAL Pleszew 2018-06-10 zmiana godziny na -14:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
111 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Jasiak W.-Nowak G.-Liberski

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-06-10 11:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18) :
112 BARYCZ Janków Przygodzki

Wrzeszczyński-Marucha-Reszelski

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-06-10 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :

nowa obsada

OZPN KONIN KLASA OKRĘGOWA

9.06.  /SOBOTA/  16:00  Zjednoczeni Rychwał  –  Olimpia Koło

Włoch-Kurzawa-Rzepczyk – mecz odbędzie się w Zbiersku

 Klasa A Grupa 1   Kolejka: 25 w dniach 2018-06-09/2018-06-10

78 RKS Radliczyce

Szcześniak-Pawelec-Smolarek M.

 – CZARNI Dobrzyca 2018-06-10 11:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
79 LZS Cielcza

Liberski-Kaźmierczak-Nowak G.

 –  PROSNA Kalisz 2018-06-09/sobota/ 17:30 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
80 GLADIATORZY Pieruszyce

Borkowski-Walisiak-Biela

 – CKS Zbiersk 2018-06-10 16:00 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x) :
82 WKS Witaszyce

zmiana-Rzepczyk-Kurzawa-Włoch

 – ŻAKI Taczanów 2018-06-10 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
84 JASKINIOWIEC Rajsko

Pawelec-Szcześniak-Smolarek M.

 – OKS Ostrów Wlkp. 2018-06-10 13:30 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :

Klasa A Grupa 2    Kolejka: 25 w dniach 2018-06-10

78 GKS Rychtal

Marucha-Wrzeszczyński-Reszelski

 – GKS Grębanin 2018-06-10 16:00 Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x) :
79 LKS Czarnylas

Lewek-Śniadecki-Kaczmarek

 – SULIMIRCZYK Sulmierzyce 2018-06-10 14:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :
80 LZS Doruchów

Goliński-Zieliński-Turkiewicz

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-06-10 16:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
81 LZS Chynowa

Lubryka-Kanclerz-Sikora

 – STRAŻAK Słupia 2018-06-10 11:00 Boisko Chynowa (Chynowa x) :
82 LZS Czajków

Kanclerz-Lubryka-Sikora

 – SOKÓŁ Bralin 2018-06-10 16:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x) :
83 LKS Jankowy

Nikodem-Pieniężny-Bęś

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-06-10 11:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x) :
84 LZS Siedlików

Czysty-Ostrysz-Nawrot

 – PELIKAN Grabów 2018-06-10 16:00 Boisko w Siedlikowie (Siedlików x) :

Klasa B Grupa 3              Kolejka: 17 w dniach 2018-06-10

37 LILIA Mikstat

Chlebowski-Mańkowski-zmiana-Koza

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2018-06-10 zmiana godziny na -11:00 Boisko w Mikstacie (Mikstat x) :

 

FINAŁ I LIGI OKRĘGOWEJ  JUNIOR   A1

9.06.  09:00  Włókniarz 1925 Kalisz  –  Astra Krotoszyn

Starczan-zmiana-Borkowski-Stodolny

 

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy   Kolejka: 20 w dniach 2018-06-09

28 LKS Gołuchów

zmiana-Ostrysz

 – OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2018-06-09 11:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
29 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Sztandera

 – CALISIA 14 Kalisz 2018-06-06/środa/ 17:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
30 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

zmiana-Kałużny

 – VICTORIA Ostrzeszów 2018-06-09 13:30 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1   Kolejka: 18 w dniach 2018-06-09

45 SZCZYT Szczytniki

Tomczyński

 – ODOLANOVIA Odolanów 2018-06-09 12:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz       Kolejka: 20 w dniach 2018-06-09

29 KS Opatówek

 

Filar

 – AKADEMIA PIŁK.

 

Ostrzeszów

2018-06-

 

09

12:00 Boisko sportowe

 

(Opatówek, Ogrodowa 69)

:
30 STAL Pleszew

Ostrysz

 – MARCINKI Kępno mecz przełożony na -2018-06-13/środa/ 17:00 Stadion Miejski /boczne/ (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :

II  liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1Kolejka: 21 w dniach  2018-06-10/8

46 GOS Koźmin Wlkp. II

Sowiński

 – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-06-06 18:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
47 JAROTA Jarocin

Chlebowski

 – PROSNA Kalisz 2018-06-08/piątek/ 18:30 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
48 VICTORIA Skarszew

Krupa

 – GKS Żerków 2018-06-09 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
49 SPARTA Russów

Kuś

 – LZS Cielcza 2018-06-09 11:00 Boisko w Russowie (Russów x) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2     Kolejka: 14 w dniach 2018-06-09

28 SOKÓŁ Bralin

Kanclerz

 – CKS Zduny 2018-06-09 11:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :

I liga okręgowa D1 Młodzik   Kolejka: 21 w dniach 2018-06-09/2018-06-10

46 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Biela

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-06-09 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
48 AKADEMIA TAL. Krotoszyn

Niśkiewicz

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-06-09 10:00 Boisko (Krotoszyn, Sportowa .1) :
49 STAL Pleszew

Ostrysz

 – MARCINKI Kępno 2018-06-10/niedziela/ 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
50 VICTORIA Ostrzeszów

Sikora

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-06-09 09:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2   Kolejka: 20 w dniach 2018-06-09

19 WIELKOPOLANIN Siemianice

Bęś

 – PIAST Czekanów 2018-06-09 14:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :
20 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Walisiak

 – LZS Godziesze 2018-06-09 10:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

 

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 18 w dniach 2018-06-09/11

43 ANTONIO Jarocin

Kurzawa

 – RASZKOWIANKA Raszków. 2018-06-11/poniedziałek/ 18:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :
45 GLADIATORZY Pieruszyce

zmiana-Mańkowski

 – CALISIA 14 Kalisz II 2018-06-09 13:00 Boisko sportowe (Grab .19a) :

Kolejka: 10 w dniach 2018-06-09

4 RASZKOWIANKA Raszków.

Czysty

 – LZS Cielcza 2018-06-09 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2   Kolejka: 18 w dniach 2018-06-09

35 GKS Trzcinica

Pieniężny

 – CZARNI Wierzbno 2018-06-09 11:00 Stadion Sportowy w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92) :

 

I liga okręgowa D1 Młodzik     Kolejka 21

AP REISSA II JAROCIN POZNAŃ:    WARTA POZNAŃ

09.06.   10:00   Dunaj  –sprawozdanie WZPN Poznań

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *