OBSADA NA DZIEŃ 1/2/3/4/6.06.2018r.

AKTUALIZACJA   5.06.   GODZ:  13:50

NOWE MECZE

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 18

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. :    LECH II POZNAŃ

zmiana terminu na  05.06  /wtorek/  18:00   zmiana -Borkowski-Starczan-Galewski

WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ :    CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.

zmiana terminu na 05.06 /wtorek/  16:30   Kaczała-Pawelec-zmiana-Krupa

Turniej Im J. Kryjoma  – Ostrów Wlkp.

3.06.  Maj-Goliński-Galewski

I Liga okręgowa  D2 Młodzik Młodszy  Kolejka  14

5.06. /wtorek/  19:00  Gorzyczanka G. Wielkie – Astra Krotoszyn

Czysty

III Liga  E1  Grupa 4  11 kolejka

7.06. /czwartek/  17:30  Zębców Ostrów Wlkp. – Odolanovia Odolanów

Goliński

IV LIGA

2.06.  16:00  Biały Orzeł Koźmin – Pogoń N. Skalmierzyce

Wieczorek-Borkowski-Śniadecki – techniczny -Lubryka

2.06.  16:00  Victoria Ostrzeszów – Kania Gostyń

Żubrowski-Marucha-Młynek – techniczny – Malinowski

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 13

MARCINKI KĘPNO :    GÓRNIK KONIN

  • 05.06. /wtorek/ 17:00 Wieczorek-Kanclerz-zmiana-Bęś

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 16

WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ :    LECH II POZNAŃ

02.06 zmiana godziny na 17:30  Kaczała-Mikołajewski-Kaleta

ASTRA KROTOSZYN :    CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.

  • 02.06.  zmiana godziny na 13:00 Krawczyński-Liberski-Wandelewski

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)   Kolejka 13

JAROTA JAROCIN :    AKAD. PIŁK. REISSA POZNAŃ

02.06 zmiana godziny- na 16:00  Matyniak-Orszulak K.-Nawrot

kolejka  12

6.06. /wtorek/ 19:30  Jarota Jarocin  – Warta Poznań

Kurzawa-Rzepczyk-Chlebowski

Klasa okręgowa    Kolejka: 28 w dniach 2018-06-03

97 VICTORIA Skarszew

Włoch-Marasek-Kurzawa

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-06-03 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
98 ZEFKA Kobyla Góra

Król-Krawczyński-Liberski

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-06-03 16:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :
99 STAL Pleszew

OZPN Konin

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-06-03 15:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
100 RASZKOWIANKA Raszków

OZPN Leszno

 – PIAST Kobylin 2018-06-03 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :
101 OLIMPIA Brzeziny

Marcinek-Stawowy-Mielcarek

 – ZIELONI Kożminek 2018-06-03 11:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1) :
102 VICTORIA Laski

Szczepański-zmiana-Maj-Turkiewicz

 –  KS Opatówek 2018-06-02/sobota/ 17:00 Boisko w Laskach (Laski x) :
103 PIAST Czekanów

zmiana-Pieniężny-Kanclerz-zmianaBęś

 – ASTRA Krotoszyn 2018-06-03 11:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
104 POGOŃ Trębaczów

Nowak G.-Helwich-Wandelewski

 – GKS Żerków 2018-06-03 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :

Klasa okręgowa   Konin

3.06.  17:00  Polonia Golina  –  Polonus Kazimierz Biskupi    Matyniak-Orszulak K.-Woźniczka

Klasa okręgowa  Leszno

3.06.  16:00  Sarnowianka Sarnowa – RKS Rydzyniak Rydzyna   Moszak-Wieczorek-Grzesiak

Klasa A Grupa 1    Kolejka: 24 w dniach 2018-06-03

71 CZARNI Dobrzyca

Śniadecki-Lewek-Malinowski

 – OKS Ostrów Wlkp. 2018-06-03 11:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :
73 ŻAKI Taczanów

Woźniczka-Matyniak-Orszulak K.

 – SZCZYT Szczytniki 2018-06-03 11:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :
 

 

75

 

 

CKS Zbiersk

Kurzawa-Włoch-Marasek

 

 

 

 

GROM Golina

 

 

2018-06-03

 

 

14:00

 

 

Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)

:

 

77 RKS Radliczyce

Pawelec-Żubrowski-Reszelski

 – LZS Cielcza 2018-06-03 11:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :

Klasa A Grupa 2    Kolejka: 24 w dniach 2018-06-03

71 GKS Grębanin

Szcześniak-Kaczała-Smolarek D.

 – PELIKAN Grabów 2018-06-03 16:00 Boisko w Grębaninie (Grębanin x) :
72 PŁOMIEŃ Opatów

Marucha-Kędzia-Tomczyński

 – LZS Siedlików 2018-06-03 11:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x) :
73 SOKÓŁ Bralin

Wandelewski-Helwich-Nowak G.

 – LKS Jankowy 2018-06-03 16:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
74 STRAŻAK Słupia

Borkowski-Starczan-zmianaBęś

 – LZS Czajków. 2018-06-03 16:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
75 WIELKOPOLANIN Siemianice

Lubryka-Pieniężny-Sikora

 – LZS Chynowa 2018-06-03 16:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :
76 SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Liberski-Krawczyński-Król

 – LZS Doruchów 2018-06-03 11:00 Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x) :
77 GKS Rychtal

Grygiel-Nowak J.-Ostrysz

 – LKS Czarnylas 2018-06-03 16:00 Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x) :

Klasa A  Konin

2.06. /sobota/  17:00  Warta Pyzdry – LKS  Ślesin   Szcześniak-Pawelec-Michalak Sz.

Klasa A  Leszno

3.06.  12:00  Piast Poniec  –  Rawia II Rawicz   Wieczorek-Moszak-Grzesiak

Klasa B Grupa 1    Kolejka: 22 w dniach 2018-06-03

51 PROSNA Chocz-Kwileń

OZPN Konin

 – CZARNI Wierzbno 2018-06-03 11:00 Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6) :
52 LKS II Gołuchów

Chlebowski-Niśkiewicz-zmiana-Szulc

 – BŁYSK Daniszyn 2018-06-03 11:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
53 SOKÓŁ Chwaliszew

Pakuszewski-zmiana-Kaczmarek-Biela

 – CKS Zduny 2018-06-03 11:00 Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x) :
54 TARCHALANKA Tarchały Wielkie

Zimmermann-Młynek-Sztandera

 – LKS Gorzyce Małe 2018-06-03 11:00 Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0) :

Klasa B Grupa 2    Kolejka: 22 w dniach 2018-06-03

51 LZS Godziesze

Szulc-zmiana-Chlebowski-Niśkiewicz

 – LISKOWIAK Lisków 2018-06-03 16:00 Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x) :
52 KS Kościelna Wieś

Malinowski-Śniadecki-Lewek

 – KORONA Chełmce 2018-06-03 16:00 Boisko „Prosny” (Kalisz, Łódzka 29) :
53 PELIKAN Nowy Karolew

Młynek-Zimmermann-Sztandera

 – KS Kamień 2018-06-03 16:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
55 WICHER Mycielin

Mańkowski-Nawrot-Dunaj

 – PANDA Pamięcin 2018-06-03 16:00 Boissko Korzeniew (Korzeniew 1) :

 

Kolejka: 19 w dniach 2018-06-03

39 DRAGON Dzierzbin

Mikołajewski-Michalak Sz.-Żaczek

 – SPARTA Russów 2018-06-03 16:00 Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32) :

Klasa B Grupa 3    Kolejka: 18 w dniach 2018-06-03

41 HURAGAN Szczury

Koza-Sowiński-Jędrkowiak

 – ORZEŁ Wysocko Wielkie 2018-06-03 11:00 Boisko w Szczurach (Szczury x) :
42 OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

zmiana-Kędzia-Marucha-Tomczyński

 – OGNIWO Łąkociny 2018-06-03 zmiana godziny na 16:00 Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim (Ostrów Wielkopolski, Marszałka Józefa Piłsudskiego 64) :
43 SOKOŁY Droszew

Turkiewicz-Czysty-Kuś

 – MASOVIA Kraszewice 2018-06-03 11:00 Boisko w Droszewie (Droszew 9) :
44 WTÓRKOWIANKA Wtórek

OZPN Leszno

 – LILIA Mikstat 2018-06-03 11:00 Boisko we Wtórku (Wtórek x) :
45 ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Dunaj-Mańkowski-Nawrot

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-06-03 11:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :

Klasa B Grupa 4     Kolejka: 18 w dniach 2018-06-03

41 LZS Trzcinica

Kaleta-Krupa-Stodolny

 – LZS Ostrówiec 2018-06-03 16:00 Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92) :
43 SOKÓŁ Świba

zmiana-Kaczmarek-Pakuszewski-Biela

 – LZS Mikorzyn 2018-06-03 16:00 Boisko w Świbie (Świba x) :
44 ZAWISZA Łęka Opatowska

Sowiński-Jędrkowiak-Koza

 – KS Rogaszyce 2018-06-03 16:00 Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4) :
45 ZRYW Kierzno

Czysty-Turkiewicz-Kuś

 – KS Hanulin 2018-06-03 16:00 Boisko w Krążkowych (Krążkowy x) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1    Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

42 KS Opatówek

Sztandera

 – CKS Zbiersk 2018-06-02 13:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
43 LZS Cielcza

Chlebowski

 – ŻAKI Taczanów 2018-06-02 15:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
44 GKS Żerków

Marasek

 – SPARTA Russów 2018-06-02 13:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
45 WKS Witaszyce

Dunaj

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-06-02 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

33 POLONIA Kępno

Lewek

 – LKS Jankowy 2018-06-06/środa/ 18:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :
35 PIAST Czekanów

Pakuszewski

 – CZARNI Wierzbno 2018-06-06/środa/ 18:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :

Kolejka: 16 w dniach 2018-06-06

25 LKS Czarnylas

Walisiak

 – ASTRA Krotoszyn 2018-06-06 18:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy    Kolejka: 19 w dniach 2018-06-02

25 OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

Stodolny

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-06-02 15:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
26 VICTORIA Ostrzeszów

Śniadecki

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-06-02 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
27 CALISIA 14 Kalisz

Filar

 – LKS Gołuchów 2018-06-02 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1    Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02/2018-06-03

41 GOS Koźmin Wlkp.

Sowiński

 – GLADIATORZY.Pieruszyce 2018-06-02 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
42 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Kuś

 – LZS Godziesze 2018-06-02 13:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
44 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Kałużny

 – ORŁY Komorów 2018-06-03 11:00 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :
45 SZCZYT Szczytniki

Tomczyński

 – ODOLANOVIA Odolanów 2018-06-02 12:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2    Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

41 VICTORIA Laski

Kanclerz

 – LZS Siedlików 2018-06-02 14:00 Boisko w Laskach (Laski x) :
42 SOKÓŁ Bralin

Sikora

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-06-02 13:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
45 LZS Doruchów

zmiana-Szulc

 – PELIKAN Grabów 2018-06-02 13:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz    Kolejka: 19 w dniach 2018-06-02

25 LKS Gołuchów

Ostrysz

 – STAL Pleszew 2018-06-06/środa/ 17:30 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
26 MARCINKI Kępno

zmiana-Kanclerz

 – KS Opatówek zmiana terminu na2018-06-01/piątek/ 11:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :

I liga okręgowa C2 Trampkarz    Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

41 CALISIA 14 Kalisz II

Żaczek

 – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-06-07/czwartek/ 17:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
42 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Kuś

 – CALISIA 14 Kalisz I 2018-06-02 11:15 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
44 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Kałużny

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-06-02 13:30 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :
45 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Zimmermann

 – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2018-06-02 10:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 20 w dniach 2018-06-02

41 LZS Cielcza

Chlebowski

 – GKS Jaraczewo mecz przełożony na -2018-06-05/wtorek/ 17:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
42 GKS Żerków

Marasek

 – SPARTA Russów 2018-06-02 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
43 PROSNA Kalisz

Krupa

 – VICTORIA Skarszew 2018-06-02 11:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :
44 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Kurzawa

 – JAROTA Jarocin 2018-06-02 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
45 ZIELONI Kożminek

Żaczek

 – GOS Koźmin Wlkp. II 2018-06-02 11:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :

I liga okręgowa D1 Młodzik    Kolejka: 20 w dniach 2018-06-02

41 MARCINKI Kępno

zmiana-Bęś

 – VICTORIA Ostrzeszów zmiana terminu na 2018-06-14/czwartek/ 17:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :
42 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Kuś

 – STAL Pleszew 2018-06-06/środa/ 18:00 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :
 

43

 

ASTRA Krotoszyn

Niśkiewicz

 

 

AKADEMIA TAL. Krotoszyn

 

uwaga mecz został przywrócony do rozegrania w dniu  2.06. /sobota/

10:00  Stadion w Krotoszynie :

Kolejka: 19 w dniach 2018-06-07

37 AKADEMIA TAL. Krotoszyn

Niśkiewicz

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-06-07 17:00 Boisko (Krotoszyn, Sportowa .1) :

Kolejka: 21 w dniach 2018-06-02

46 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Stodolny

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. mecz został odwołany :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 14 w dniach 2018-06-04

28 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Nawrot

 – PIAST Kobylin 2018-06-04 18:30 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 19 w dniach 2018-06-02

17 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Starczan

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-06-02 12:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
18 PIAST Czekanów

Biela

 – LZS Czajków 2018-06-02 10:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

42 LZS Cielcza

Chlebowski

 – GROM Golina 2018-06-02 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2   Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

33 POGOŃ Trębaczów

Kaczmarek

 – ZAWISZA Łęka Opatowska 2018-06-02 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :
34 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Starczan

 – STRAŻAK Słupia 2018-06-02 10:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
36 LZS Doruchów

zmiana-Szulc

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-06-02 11:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 17 w dniach 2018-06-04

29 CZARNI Wierzbno

Kałużny

 – LZS Doruchów 2018-06-04/poniedziałek/ 17:30 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 13 w dniach  2018-06-04

23 ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.

Grzesiak

 – GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 2018-06-04 17:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
24 ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

Grzesiak

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. 2018-06-04 18:15 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

 

FIANŁ OKRĘGOWY W KATEGORII D2 /MŁODZIK MŁODSZY 2006/

02.06. /sobota/  12:00      Nowe Skalmierzyce

KKS Włókniarz 1925 Kalisz   –  TP Ostrovia 1909 Ostrów  WLKP.

Maj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *