OBSADA NA DZIEŃ 29/30/31.05.2018r.

AKTUALIZACJA OBSADY  29.05.  GODZ:   21:10

dodatkowy mecz

Klasa  A  grupa  1

31.05.  10:00  Prosna Kalisz  – Gladiatorzy Pieruszyce

Kurzawa-Kowal-Pecyna

Mecz odbędzie się w Pieruszycach

Obowiązki gospodarza / w tym opłata ekwiwalentu przejmuje Prosna Kalisz/

 

31.05.2018 godz. 11:00

  • I liga wojewódzka A1
  • Polonia Leszno – Przemysław Poznań
  • Jasiak W- Wandelewski- Król

I liga wojewódzka A1 Junior   Kolejka 27

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :    BŁĘKITNI WRONKI

uwaga mecz został odwołany  – Żubrowski-Marucha-Krupa

JAROTA JAROCIN :    WARTA ŚREM

  • 31.05.  10:30 – Grygiel-Nowak J.-Liberski

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 12

STAL PLESZEW :    OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.

31.05 16:00 – Stawowy-Mielcarek-Koza

MARCINKI KĘPNO :    MKS KANIA GOSTYŃ

  • 31.05. 11:00 – Goliński-Grzesiak-Galewski

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)   Kolejka 12

JAROTA JAROCIN :    KOTWICA KÓRNIK

  • 31.05  12:30 – Nowak J.-Grygiel-Liberski

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 15

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. :   SKP-SSP CIENIN ZABORNY SŁUPCA

  • 31.05  14:00 – Marucha-zmiana-Młynek-Krupa

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)   Kolejka 12

JAROTA JAROCIN :    WARTA POZNAŃ

uwaga mecz został odwołany – Liberski-Nowak J.-Grygiel

 

Klasa okręgowa   Kolejka: 16 w dniach 2018-05-30/2018-05-31

1 VICTORIA Skarszew

Nowak G.-Krawczyński-Marcinek

 – PIAST Czekanów 2018-05-31 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
2 POGOŃ Trębaczów

Wieczorek-Moszak-Starczan

 – VICTORIA Laski 2018-05-31 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :
3 GKS Żerków

Matyniak-Orszulak K.-Woźniczka

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-05-31 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
4 ASTRA Krotoszyn

Marasek-Włoch-zmiana-Rzepczyk

 – RASZKOWIANKA Raszków 2018-05-31 12:30 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
5 KS Opatówek

Kaźmierczak-Nowak G.-Liberski

 – STAL Pleszew 2018-05-30/środa/ 18:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
6 ZIELONI Kożminek

Helwich-Sowiński-Jędrkowiak

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-05-31 16:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
7 BARYCZ Janków Przygodzki

Kaczała-Szcześniak-Pawelec

 – PIAST Kobylin 2018-05-31 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :
8 ORZEŁ Mroczeń

Pieniężny-Lubryka-Śniadecki

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-31 11:00 Boisko gminne (Mroczeń 146) :

 

Klasa A Grupa 2   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-31

1 GKS Grębanin

Lewek-Kanclerz-Malinowski

 – SULIMIRCZYK Sulmierzyce 2018-05-31 16:00 Boisko w Grębaninie (Grębanin x) :

Kolejka: 20 w dniach  2018-05-30

47 GKS Rychtal

zmiana-Starczan-Matyśkiewicz-zmiana-Biela

 – LKS Jankowy 2018-05-30/środa/ 17:30 Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x) :

 

Kolejka: 19 w dniach 2018-05-31

41 PŁOMIEŃ Opatów

Nikodem-Kaźmierczak-Bęś

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-05-31 16:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x) :

 

Klasa B Grupa 3   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-31

21 HURAGAN Szczury

Stodolny-Czysty-Pakuszewski

 – SOKOŁY Droszew 2018-05-31 16:00 Boisko w Szczurach (Szczury x) :

 

I liga okręgowa E  Orlik Grupa 2  Kolejka: 12 w dniach 2018-05-29

20 ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

Kędzia

 – ASTRA I Krotoszyn 2018-05-29/wtorek/ 17:00 Orlik Kraszewice (Kraszewice x) :

 

I Liga Okręgowa  A 1   grupa 2   kol. 18

30.05.  /środa/  18:00  LKS Czarnylas  –  Victoria  Ostrzeszów

Galewski

I Liga Okręgowa  E1  orlik  grupa 1  kol.  13

31.05.  17:00  Pogoń Nowe Skalmierzyce – Włókniarz I Kalisz

Żaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *