OBSADA NA DZIEŃ 25/26/27.05.2018r.

AKTUALIZACJA OBSADY   25.05.       GODZ:  13:10

DODATKOWE  MECZE

Okręgowy Turniej Finałowy ŻAKÓW /2009/

Koźmin Wlkp.  – 29.05.2018 /wtorek/  15:30

Sowiński-Król-Jędrkowiak-Koza

 

Finał Okręgowy w kategorii E1 Orlik 2007  – Krotoszyn ul. Sportowa

28.05. /poniedziałek/  17:30   UKS Akademia Talentów Krotoszyn – PUKS Antonio Jarocin

Nowak G.

II Liga Okręgowa  C1 Grupa II  – 12 kolejka

24.05. /czwartek/  17:00  Zefka Kobyla Góra – Polonia Kępno

Kaczmarek

 

548 POGOŃ Nowe Skalmierzyce POLONIA 1912 Leszno 2018-05-26 11:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)

MATYNIAK-ORSZULAK K.-WOŻNICZKA
549 GROM Plewiska Wełna SKOKI 2018-05-26 17:00 Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)

MOSZAK-NIKODEM-ZIELIŃSKI –
TECH.- GRZESIAK
318 ODOLANOVIA Odolanów SKP Słupca 2018-05-27 17:00 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)
KAŹMIERCZAK-NOWAK G.-NIKODEM

I liga wojewódzka A1 Junior   Kolejka 26

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :    GÓRNIK KONIN

  • 27.05. /niedziela/ 13:00 –Kaczała-Żubrowski-Malinowski

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 11

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. :   VICTORIA WRZEŚNIA

  • 27.05. /niedziela/ 11:00 – Żubrowski-Kaczała-Malinowski

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 14

ASTRA KROTOSZYN :    LECH II POZNAŃ

26.05 /sobota/   12:00  – Krawczyński-Mielcarek-Koza

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :    OLIMPIA KOŁO

uwaga mecz przełożony na 25.05./piątek/    18:00   –  Wieczorek-Starczan-Stodolny

WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ :    OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.

26.05 /sobota/   15:00     – Marasek-Rzepczyk-zmiana-Kowal

Centralna Liga Juniorów

26.05.  12:00  Wisła Płock  –  Legia Warszawa

Grygiel

I Liga Kobiet

27.05.  16:00  UKS SMS II Łódż  –  KP Stomil Olsztyn

Grygiel

Klasa okręgowa    Kolejka: 27 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

89 GKS Żerków

OZPN Konin

 – VICTORIA Skarszew 2018-05-27 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
90 ASTRA Krotoszyn

Wrzeszczyński-Marucha-Reszelski

 – POGOŃ Trębaczów 2018-05-27 15:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
91 KS Opatówek

Matyniak-Woźniczka-Orszulak K.

 – PIAST Czekanów 2018-05-27 16:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
92 ZIELONI Kożminek

Krawczyński-Marcinek-Jędrkowiak

 – VICTORIA Laski 2018-05-27 16:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
93 PIAST Kobylin

OZPN Leszno

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-05-27 16:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
94 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Żubrowski-Kaczała-Smolaredk D

 – RASZKOWIANKA Raszków 2018-05-26/sobota/ 17:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18) :
95 ORZEŁ Mroczeń

Goliński-Lubryka-Turkiewicz

 – STAL Pleszew 2018-05-27 16:00 Boisko gminne (Mroczeń 146) :
96 BARYCZ Janków Przygodzki

Helwich-Król-Jasiak W.

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-05-27 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :

Leszno: Klasa okręgowa    Kolejka 26

KROBIANKA KROBIA:    ORLA JUTROSIN

  • 26.05.  /sobota/ 17:00 – Nowak G.-Kaźmierczak-Stawowy

Konin: Klasa okręgowa   Kolejka 27

TULISIA TULISZKÓW:    GKS SOMPOLNO

26.05 /sobota/  17:00 – Wrzeszczyński-Marucha-Reszelski

 

Klasa A Grupa 1     Kolejka: 23 w dniach 2018-05-27

64 LZS Cielcza

OZPN Konin

 – CZARNI Dobrzyca 2018-05-27 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
65 GLADIATORZY Pieruszyce

Wieczorek-Moszak-Grzesiak

 – RKS Radliczyce 2018-05-27 16:00 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x) :
66 GROM Golina

Stawowy-Mielcarek-Koza

 – PROSNA Kalisz 2018-05-27 16:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
67 WKS Witaszyce

Jasiak W.-Król-Helwich

 – CKS Zbiersk 2018-05-27 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
69 JASKINIOWIEC Rajsko

Marcinek-Krawczyński-Jędrkowiak

 – ŻAKI Taczanów 2018-05-27 11:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :

Klasa A Grupa 2    Kolejka: 23 w dniach 2018-05-27

64 LKS Czarnylas

Włoch-Marasek-Pecyna

 – GKS Grębanin 2018-05-27 14:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :
65 LZS Doruchów

Starczan-Galewski-Matyśkiewicz

 – GKS Rychtal 2018-05-27 16:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
66 LZS Chynowa

Kurzawa-Rzepczyk-Kowal

 – SULIMIRCZYK Sulmierzyce 2018-05-27 11:00 Boisko Chynowa (Chynowa x) :
67 LZS Czajków.

Śniadecki-Kanclerz-Sikora

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-05-27 16:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x) :
68 LKS Jankowy

Lewek-Pieniężny-Bęś

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-27 11:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x) :
69 LZS Siedlików

Czysty-Szczepański-zmiana-Biela

 – SOKÓŁ Bralin 2018-05-27 16:00 Boisko w Siedlikowie (Siedlików x) :
70 PELIKAN Grabów

Szcześniak-Smolarek D.-Mikołajewski

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-05-27 16:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3) :

Leszno: Klasa A Grupa 1   Kolejka 24

AWDANIEC PAKOSŁAW:     RAWIA II RAWICZ

  • 26.05. /sobota/ 17:00 – Sowiński-Król-Jędrkowiak

Konin: Klasa A Grupa 2   Kolejka 20

WARTA RUMIN:    WARTA PYZDRY

26.05 /sobota/   17:00  – Pawelec-Szcześniak-Kędzia

Klasa B Grupa 1     Kolejka: 21 w dniach 2018-05-27

46 BŁĘKITNI Chruszczyny

Michalak Sz.-Szulc-Żaczek

 – LAS Kuczków 2018-05-27 11:00 Boisko w   Łąkociny :
48 CKS Zduny

Smolarek M.-Kaczmarek-Kierzek

 – TARCHALANKA Tarchały Wielkie 2018-05-27 11:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :
49 BŁYSK Daniszyn

Kowal-Kurzawa-Rzepczyk

 – SOKÓŁ Chwaliszew 2018-05-27 14:00 Boisko w Daniszynie (Daniszyn x) :
50 CZARNI Wierzbno

OZPN Leszno

 – LKS II Gołuchów 2018-05-27 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :

Klasa B Grupa 2    Kolejka: 21 w dniach 2018-05-27

46 PANDA Pamięcin

Szczepański-Czysty-Biela

 – LZS Godziesze 2018-05-27 13:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x) :
48 KS Kamień

Reszelski-Wrzeszczyński-Marucha

 – SPARTA Russów 2018-05-27 11:00 Boisko w Kamieniu (Kamień x) :
49 KORONA Chełmce

Woźniczka-Matyniak-Orszulak K.

 – PELIKAN Nowy Karolew 2018-05-27 11:00 Boisko w Opatówku (Opatówek x) :
50 DRAGON Dzierzbin

Krupa-Kaleta-Filar

 – KS Kościelna Wieś 2018-05-27 14:00 Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32) :

Klasa B Grupa 3     Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

36 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Ostrysz-Nawrot-zmiana-Galewski

 – HURAGAN Szczury 2018-05-27 11:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
37 LILIA Mikstat

Bęś-Pieniężny-Lewek

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice uwaga mecz został odwołany :
38 MASOVIA Kraszewice

Mańkowski-Chlebowski-Dunaj

 – WTÓRKOWIANKA Wtórek 2018-05-27 17:00 Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x) :
39 OGNIWO Łąkociny

Stodolny-Starczan-Walisiak

 – SOKOŁY Droszew 2018-05-26/sobota/ 17:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x) :
40 ORZEŁ Wysocko Wielkie

zmiana-Szulc-Żubrowski-Kaczała

 – OSTROVIA II Ostrów Wlkp. zmiana terminu na -2018-05-29/wtorek/ 20:00 Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

 

Klasa B Grupa 4     Kolejka: 17 w dniach 2018-05-27

36 KS Hanulin

Turkiewicz-Goliński-Lubryka

 – LZS Trzcinica 2018-05-27 11:00 Boisko w Krążkowych (Krążkowy x) :
37 KS Rogaszyce

Pakuszewski-Walisiak-Stodolny

 – ZRYW Kierzno 2018-05-27 14:00 Boisko w Rogaszycach (Rogaszyce x) :
38 LZS Mikorzyn

Smolarek D.-Szcześniak-Mikołajewski

 – ZAWISZA Łęka Opatowska 2018-05-27 11:00 Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x) :
40 LZS Ostrówiec

Stodolny-Walisiak-Pakuszewski

 – AJAX Rojów 2018-05-27 11:30 Boisko w Myjomicach (Myjomice x) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

37 SPARTA Russów

Krupa

 – WKS Witaszyce 2018-05-26 13:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
38 ŻAKI Taczanów

zmiana-Ostrysz

 – GKS Żerków 2018-05-26 16:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :
39 CKS Zbiersk

Michalak Sz.

 – LZS Cielcza 2018-05-26 12:30 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :
40 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Nawrot

 – KS Opatówek 2018-05-26 zmiana godziny na 11:00 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

29 CZARNI Wierzbno

Turkiewicz

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-26 13:30 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy     Kolejka: 18 w dniach 2018-05-26

22 CALISIA 14 Kalisz

Żaczek

 – OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-26 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
23 LKS Gołuchów

Filar

 – VICTORIA Ostrzeszów 2018-05-26 11:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
24 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Kędzia

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-26 10:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1   Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

36 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 – GLADIATORZY.Pieruszyce 2018-05-30/środa/ 17:30 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x) :
37 ORŁY Komorów

Sikora

 – SZCZYT Szczytniki 2018-05-26 12:00 Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1) :
39 LZS Godziesze

Kuś

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-26 14:00 Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x) :
40 GOS Koźmin Wlkp.

Sowiński

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-26 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

36 PELIKAN Grabów

Lubryka

 – VICTORIA Laski 2018-05-26 11:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3) :
40 LZS Siedlików

Nikodem

 – SOKÓŁ Bralin 2018-05-26 11:00 Boisko w Siedlikowie (Siedlików x) :

Kolejka: 15 w dniach 2018-05-26

28 PŁOMIEŃ Opatów

Lewek

 – LZS Doruchów 2018-05-26 11:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz    Kolejka: 18 w dniach 2018-05-26

22 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Śniadecki

 – LKS Gołuchów 2018-05-26 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
24 KS Opatówek

Smolarek M.

 – STAL Pleszew 2018-05-26 11:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :

I liga okręgowa C2 Trampkarz   Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26/30

36 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

zmiana-Kuś

 – CALISIA 14 Kalisz II zmiana terminu na  /środa/-2018-06-30 17:30 uwaga mecz odbędzie się w Kaliszu na Ul. Łódzkiej-obowiazki gospodarza pełni drużyna Calisii :
37 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Pakuszewski

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-26
zmiana godziny na -11:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
39 CALISIA 14 Kalisz I

Żaczek

 – CKS Zbiersk 2018-05-26 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
40 GOS Koźmin Wlkp. I

Król

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-26 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 19 w dniach 2018-05-26/2018-05-29

36 JAROTA Jarocin

zmiana-Kurzawa

 – ZIELONI Kożminek zmiana terminu na -2018-05-29/wtorek/ 18:30 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
37 VICTORIA Skarszew

Szulc

 – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-05-26 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
38 SPARTA Russów

Krupa

 

 

 – PROSNA Kalisz 2018-05-26 11:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
39 GKS Jaraczewo

Dunaj

 – GKS Żerków 2018-05-26 10:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7) :
40 KOPERNIK Piotrów

Smolarek D.

 – LZS Cielcza 2018-05-26 11:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-26

25 LZS Mikorzyn

Malinowski

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-05-26 11:00 Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x) :
27 BARYCZ Janków Przygodzki

Biela

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-26 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :
28 SOKÓŁ Bralin

 

 – CKS Zduny mecz został odwołany :

28.05./poniedziałek/  18:30  Odolanovia Odolanów – Iskra-Prosna Sieroszewice

Kałużny

I liga okręgowa D1 Młodzik    Kolejka: 19 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

37 AKADEMIA TAL. Krotoszyn

Marcinek

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. uwaga mecz został odwołany :
38 STAL Pleszew

Mańkowski

 – ASTRA Krotoszyn 2018-05-27/niedziela/ 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
39 VICTORIA Ostrzeszów

Śniadecki

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-26 09:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
40 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Żubrowski

 – MARCINKI Kępno 2018-05-26 10:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-26/25

25 GKS Jaraczewo

Dunaj

 – SZCZYT Szczytniki zmiana terminu na /piątek/2018-05-25 18:30 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7) :
26 JAROTA Jarocin

Kurzawa

 – CZARNI Dobrzyca 2018-05-26 14:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
27 LISKOWIAK Lisków

Kaleta

 – KS Opatówek 2018-05-26 11:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 18 w dniach 2018-05-26

15 LZS Czajków

Kaczmarek

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-05-26 11:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x) :
16 WIELKOPOLANIN Siemianice

Kanclerz

 – LZS Godziesze 2018-05-26 zmiana godziny na 10:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2018-05-26

25 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Kędzia

 – GOS I Koźmin Wlkp. 2018-05-26 12:30 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
26 LKS Gołuchów

Filar

 – JAROTA Jarocin 2018-05-26 09:30 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
27 STAL Pleszew

Ostrysz

 – A. P. REISSA Jarocin 2018-05-26 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
28 WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Kuś

 – CALISIA 14 Kalisz I 2018-05-26 09:00 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-26

25 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Pakuszewski

 

 – KKS Kalisz 2018-05-26 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
26 GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

Zieliński

 – ASTRA Krotoszyn 2018-05-26 10:00 Boisko w Gorzycach W. (Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1) :
27 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Śniadecki

 – ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2018-05-26 13:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
28 MARCINKI Kępno

Pieniężny

 – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-26 09:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

38 RASZKOWIANKA Raszków.

Goliński

 – PROSNA Kalisz 2018-05-26 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :
39 GROM Golina

Chlebowski

 – ANTONIO Jarocin 2018-05-26 11:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
40 CKS Zbiersk

Michalak Sz.

 – LZS Cielcza 2018-05-26 11:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

29 CZARNI Wierzbno

Turkiewicz

 – LZS Doruchów mecz został odwołany :
30 STRAŻAK Słupia

Bęś

 – GKS Trzcinica 2018-05-26 11:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
31 ZAWISZA Łęka Opatowska

Kanclerz

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-05-26 11:00 Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4) :
32 LKS Czarnylas

Walisiak

 – POGOŃ Trębaczów 2018-05-26 11:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-22/2018-05-25

25 STAL Pleszew

Ostrysz

 – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-05-25 17:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
26 LKS Gołuchów

Smolarek M.

 – CALISIA 14 Kalisz ! 2018-05-25 18:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
27 JAROTA Jarocin

Kurzawa

 – POGOŃ I Nowe Skalmierzyce 2018-05-25 18:15 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 14 w dniach 2018-05-25

25 GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

Kałużny

 – AKADEMIA TAL. Krotoszyn I 2018-05-25 17:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31) :
26 MARCINKI I Kępno

Bęś

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-25 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
27 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Śniadecki

 – ASTRA I Krotoszyn 2018-05-25 17:00 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :
28 OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

Biela

 – ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2018-05-25 17:00 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :

Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik   Kolejka 19

AP REISSA II  JAROCIN POZNAŃ:    AP BŁĘKITNI  OWIŃSKA

26.05 10:00 /sprawozdanie  WZPN Poznań/

Kowal

Turniej Oldboys  – Ostrów Wlkp.  ul. Krotoszyńska  171

15:00   –  Ostrysz-Nawrot-zmiana-Kaczmarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *