OBSADA NA DZIEŃ 18/19/20/21.05.2018r.

 

 AKTUALIZACJA OBSADY   18.05.  GODZ:  15:15

dodatkowe mecze:

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-23

30 VICTORIA Ostrzeszów

Wieczorek

 – PIAST Czekanów 2018-05-24/czwartek/ 17:30 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
31 LKS Jankowy

Kanclerz

 – LKS Czarnylas 2018-05-23/środa/ 18:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x) :
32 ASTRA Krotoszyn

Liberski

 – POLONIA Kępno 2018-05-23/środa/ 17:45 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-22

28 WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Kuś

 – ANTONIO Jarocin 2018-05-22/wtorek/ 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

III LIGA

19.05.  16:00  GKS Przodkowo – Wda Świecie

Jasiak W.-Król-Wandelewski

EKSRALIGA KOBIET 

19.05.  16:00  Unifreeze Górzno – AZS Wrocław  –

Grygiel

IV LIGA

405 POLONIA Kępno POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-19 16:00

Żubrowski-Marucha-Młynek – techniczny -Malinowski
406 KORONA Piaski PKS Racot 2018-05-19 17:00  

Wieczorek-Borkowski-Lubryka

 

I liga wojewódzka A1 Junior     Kolejka 25

JAROTA JAROCIN:   CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.

  • 20.05/niedziela/ 12:00 –Kaczała-Pawelec-Zimmermann

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 10

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.:    MARCINKI KĘPNO

  • 19.05/sobota/ 18:00 –Szczepański-Starczan-Grzesiak

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)   Kolejka 10

JAROTA JAROCIN:    POLONIA CHODZIEŻ

uwaga mecz został odwołany – Pawelec-Kaczała-Zimmermann

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 13

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.:    VICTORIA WRZEŚNIA

  • 20.05./niedziela/ 11:00 – Goliński-Turkiewicz-Stodolny

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)   Kolejka 10

JAROTA JAROCIN:    MKS KANIA GOSTYŃ

  • 19.05  /sobota/ 10:00 – Włoch-Kurzawa-zmiana-Nawrot

Klasa okręgowa    Kolejka: 26 w dniach 2018-05-20/19

81 VICTORIA Skarszew

Marcienek-Krawczyński-Nowak G.

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-05-20 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
82 STAL Pleszew

Szczepański-Moszak-Grzesiak

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-05-20 15:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
83 RASZKOWIANKA Raszków

OZPN Leszno

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-05-20 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :
84 OLIMPIA Brzeziny

Kaźmierczak-Nowak G.-Liberski

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-19 /sobota/ 17:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1) :
85 VICTORIA Laski

zmiana-Pieniężny-Nikodem-Bęś

 – PIAST Kobylin mecz przełożony na /sobota/2018-05-19 zmiana godziny na 16:00 Boisko w Laskach (Laski x) :
86 PIAST Czekanów

Włoch-Kurzawa-Pecyna

 – ZIELONI Kożminek 2018-05-20 10:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
87 POGOŃ Trębaczów

Król-Jasiak W.-Sowiński

 – KS Opatówek 2018-05-20 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :
88 GKS Żerków

OZPN Konin

 – ASTRA Krotoszyn 2018-05-20 12:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :

Leszno: Klasa okręgowa  Kolejka 25

 

ZJEDNOCZENI PUDLISZKI:   RKS RYDZYNIAK RYDZYNA

  • 19.05./sobota/17:00Maj-Moszak-Zieliński

Konin: Klasa okręgowa   Kolejka 26

POLANIN STRZAŁKOWO:    OLIMPIA KOŁO

19.05 /sobota/  17:00 – Wrzeszczyński-Pawelec-Szulc

 

Klasa A Grupa 1    Kolejka: 22 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

58 ŻAKI Taczanów

Każmierczak-Mielcarek-zmiana-Jędrkowiak

 – OKS Ostrów Wlkp. 2018-05-20 11:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :
60 CKS Zbiersk

OZPN Konin

 – SZCZYT Szczytniki 2018-05-19/sobota/ 18:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :
61 PROSNA Kalisz

zmiana-Orszulak Ł.-Grygiel-Chlebowski

 – WKS Witaszyce 2018-05-20 11:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :
62 RKS Radliczyce

Orszulak K.-Mańkowski-Nawrot

 – GROM Golina 2018-05-20 17:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
63 LZS Cielcza

Sowiński-Helwich-Koza

 – GLADIATORZY Pieruszyce 2018-05-19 /sobota/ 17:30 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :

Klasa A Grupa 2    Kolejka: 22 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

57 GKS Grębanin

Kanclerz-Pieniężny-Bęś

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-05-20 16:00 Boisko w Grębaninie (Grębanin x) :
58 SOKÓŁ Bralin

Wrzeszczyński-Szcześniak-Malinowski

 – PELIKAN Grabów 2018-05-20 16:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
59 STRAŻAK Słupia

Czysty-Wieczorek-Zieliński

 – LZS Siedlików 2018-05-20 16:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
60 WIELKOPOLANIN Siemianice

Lubryka-Śniadecki-Nikodem

 – LKS Jankowy 2018-05-20 16:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :
61 SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Marasek-Rzepczyk-Kowal

 – LZS Czajków. 2018-05-20 11:00 Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x) :
62 GKS Rychtal

Starczan-Borkowski-Kałużny

 – LZS Chynowa 2018-05-20 16:00 Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x) :
63 LKS Czarnylas

Lewek-Śniadecki-zmiana-Kaczmarek

 – LZS Doruchów 2018-05-19/sobota/ 17:30 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :

Konin: Klasa A Grupa 2   Kolejka 19

WARTA PYZDRY:     ORLIK MIŁOSŁAW

  • 19.05./sobota/17:00Szcześniak-Kaczała-Mikołajewski

Leszno: Klasa A Grupa 1   Kolejka 23

PIAST PONIEC:    SOKÓŁ CHWAŁKOWO

19.05 /sobota/  16:00  –Goliński-Stodolny-Pakuszewski

 

Klasa B Grupa 1    Kolejka: 20 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

41 LAS Kuczków

Grzesiak-Moszak-Szczepański

 – PROSNA Chocz-Kwileń 2018-05-20 11:00 Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa ) :
42 SOKÓŁ Chwaliszew

Mielcarek-Stawowy-Jędrkowiak

 – CZARNI Wierzbno 2018-05-19/sobota/ 17:30 Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x) :
43 TARCHALANKA Tarchały Wielkie

OZPN Leszno

 – BŁYSK Daniszyn 2018-05-20 16:00 Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0) :
45 BŁĘKITNI Chruszczyny

Nawrot-Orszulak K.-Nowak J.

 – LKS Gorzyce Małe 2018-05-19/sobota/ 18:30 Boisko Łąkociny :

Klasa B Grupa 2    Kolejka: 20 w dniach 2018-05-20

41 KS Kościelna Wieś

zmiana-Chlebowski-Grygiel-Orszulak Ł.

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-20 14:00 Boisko „Prosny” (Kalisz, Łódzka 29) :
42 PELIKAN Nowy Karolew

Mańkowski-Orszulak K.-Nawrot

 – DRAGON Dzierzbin 2018-05-20 13:30 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
43 SPARTA Russów

Młynek-Mikołajewski-Sztandera

 – KORONA Chełmce 2018-05-20 11:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
44 WICHER Mycielin

Smolarek M.-Kaleta-Kosicki

 – KS Kamień 2018-05-20 11:00 Boissko Korzeniew (Korzeniew 1) :

Klasa B Grupa 3    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-20

31 HURAGAN Szczury

Kaczmarek-Szulc-Żaczek

 – OSTROVIA II Ostrów Wlkp. 2018-05-20 11:00 Boisko w Szczurach (Szczury x) :
32 SOKOŁY Droszew

Mikołajewski-Młynek-Sztandera

 – ORZEŁ Wysocko Wielkie 2018-05-20 16:00 Boisko w Droszewie (Droszew 9) :
33 WTÓRKOWIANKA Wtórek

Koza-Liberski-zmiana-Stawowy

 – OGNIWO Łąkociny 2018-05-20 16:00 Boisko we Wtórku (Wtórek x) :
34 ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Michalak Sz.-Marucha-zmianaMalinowski

 – MASOVIA Kraszewice 2018-05-20 11:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
35 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Krupa-zmiana-Żubrowski-Kuś

 – LILIA Mikstat 2018-05-20 11:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

Klasa B Grupa 4    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-20

31 LZS Trzcinica

zmiana-Żubrowski-Krupa-Kuś

 – AJAX Rojów 2018-05-20 16:00 Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92) :
32 SOKÓŁ Świba

Szulc-Kaczmarek-Żaczek

 – LZS Ostrówiec 2018-05-20 16:00 Boisko w Świbie (Świba x) :
34 ZRYW Kierzno

Matyśkiewicz-Galewski-Błoch

 – LZS Mikorzyn 2018-05-20 16:00 Boisko w Krążkowych (Krążkowy x) :
35 KS Hanulin

Galewski-Matyśkiewicz-Błoch

 – KS Rogaszyce 2018-05-20 11:00 Boisko w Krążkowych :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1Kolejka: 16 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

32 LZS Cielcza

Chlebowski

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-05-19 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
33 GKS Żerków

Marasek

 – CKS Zbiersk 2018-05-19 13:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
34 WKS Witaszyce

Chlebowski

 – ŻAKI Taczanów 2018-05-19 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
35 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Tomczyński

 – SPARTA Russów 2018-05-20/niedziela/ uwaga mecz został odwołany :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-19

26 PIAST Czekanów

Czysty

 – LKS Jankowy 2018-05-19 17:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
27 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Krupa

 – VICTORIA Ostrzeszów zmiana terminu na -2018-05-22/wtorek/ 17:30 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-19

19 OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-19 16:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
20 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Turkiewicz

 – LKS Gołuchów 2018-05-19 13:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
21 VICTORIA Ostrzeszów

Błoch

 – CALISIA 14 Kalisz 2018-05-19 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1    Kolejka: 16 w dniach/2018-05-20

31 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

zmiana-Krupa

 – GLADIATORZY.Pieruszyce 2018-05-19 11:15 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
33 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Biela

 – LZS Godziesze 2018-05-20/niedziela/ 13:30 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :
35 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 – ORŁY Komorów 2018-05-19 12:00 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x) :

Kolejka: 15 w dniach 2018-05-22

29 GOS Koźmin Wlkp.

Król

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-05-22/wtorek/ 18:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2   Kolejka: 16 w dniach 2018-05-19

31 VICTORIA Laski

zmiana-Kanclerz

 – SOKÓŁ Bralin 2018-05-19 zmiana godziny na -11:00 Boisko w Laskach (Laski x) :
34 LZS Doruchów

Nikodem

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-19 13:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-19

19 LKS Gołuchów

Smolarek D.

 – KS Opatówek 2018-05-19 10:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
21 MARCINKI Kępno

Pieniężny

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2018-05-19 12:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 12 w dniach 2018-05-19

11 AP REISSA Poznań/Chocz

Reszelski

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-19 15:30 Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6) :
12 OGNIWO Łąkociny

Stodolny

 – UNIA Szymanowice 2018-05-19 11:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2    Kolejka: 12 w dniach 2018-05-19

11 ZEFKA Kobyla Góra

Kaczmarek

 – POLONIA Kępno 2018-05-19 14:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :
12 ORZEŁ Mroczeń

Kanclerz

 – SOKÓŁ Świba 2018-05-19 14:00 Boisko gminne (Mroczeń 146) :

I liga okręgowa C2 Trampkarz    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-20/19

33 CALISIA 14 Kalisz I

Filar

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-05-19 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
35 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Biela

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-20/niedziela/ 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 18 w dniach 2018-05-19/2018-05-23

31 GKS Żerków

Marasek

 – KOPERNIK Piotrów 2018-05-19 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
32 PROSNA Kalisz

Sztandera

 – GKS Jaraczewo 2018-05-19 13:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :
33 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Niśkiewicz

 – SPARTA Russów 2018-05-19 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
34 ZIELONI Kożminek

Kosicki

 – VICTORIA Skarszew 2018-05-19 11:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
35 GOS Koźmin Wlkp. II

Sowiński

 –  JAROTA Jarocin 2018-05-23/środa/ 19:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :

Kolejka :  21 w dniach  2018-05-22 /wtorek/

22.05. /wtorek/  18:00  GKS Jaraczewo – Kopernik Piotrów

Kurzawa

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-19

21 CKS Zduny

Krawczyński

 – LZS Mikorzyn 2018-05-19 11:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :
22 STRAŻAK Słupia

Lewek

 – SOKÓŁ Bralin 2018-05-19 11:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
23 ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Galewski

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-05-19 11:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
24 OLIMPIA Brzeziny

Szulc

 – ODOLANOVIA Odolanów 2018-05-19 11:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1) :

I liga okręgowa D1 Młodzik    Kolejka: 18 w dniach 2018-05-19

31 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Tomczyński

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-19 09:00 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :
32 ASTRA Krotoszyn

Marcinek

 – VICTORIA Ostrzeszów 2018-05-19 12:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
33 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Turkiewicz

 – STAL Pleszew 2018-05-19 11:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

Kolejka: 17 w dniach 2018-05-19

26 AKADEMIA TAL. Krotoszyn

Marcinek

 – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-19 10:30 Boisko (Krotoszyn, Sportowa .1) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-19

21 PIAST Kobylin

Stawowy

 – GKS Jaraczewo 2018-05-19 11:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
22 KS Opatówek

Kuś

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-05-19 11:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
23 CZARNI Dobrzyca

zmiana-Nowak J.

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-19 11:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :
24 SZCZYT Szczytniki

Smolarek M.

 – JAROTA Jarocin 2018-05-19 10:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-19

13 LZS Godziesze

Żaczek

 – LZS Czajków 2018-05-19 18:00 Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x) :
14 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Pakuszewski

 – PIAST Czekanów 2018-05-19 10:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1Kolejka: 13 w dniach 2018-05-19/20

21 CALISIA 14 Kalisz I

Filar

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-19 13:00 uwaga mecz odbędzie się w Kaliszu ul. Łódzka 19-29 :
22 A. P. REISSA Jarocin

Niśkiewicz

 – WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2018-05-19 13:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
23 JAROTA Jarocin

zmiana-Mańkowski

 –  STAL Pleszew 2018-05-20/niedziela/ 09:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2  Kolejka: 13 w dniach 2018-05-19/2018-05-30

21 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Turkiewicz

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-20/niedziela/ 15:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
22 ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

Kaczmarek

 – MARCINKI Kępno 2018-05-19 09:00 Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x) :
24 KKS Kalisz

Kędzia

 –  GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 2018-05-24/czwartek/ 18:00 ul.Złota (Kalisz, Złota 1) :

dodatkowy mecz

23.05./środa/  17:00  Astra Krotoszyn – Akad. Piłk. Ostrzeszów

Stawowy

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-19

32 ANTONIO Jarocin

zmiana-Koza

 – CKS Zbiersk 2018-05-19 11:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :
33 PROSNA Kalisz

Sztandera

 – GROM Golina 2018-05-19 11:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :
34 GLADIATORZY Pieruszyce

Nawrot

 – RASZKOWIANKA Raszków. 2018-05-19 13:00 Boisko sportowe (Grab .19a) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2Kolejka: 16 w dniach 2018-05-19/21

25 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Biela

 – LKS Czarnylas 2018-05-19 11:30 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
26 GKS Trzcinica

Bęś

 – ZAWISZA Łęka Opatowska 2018-05-19 11:00 Stadion Sportowy w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92) :
27 LZS Doruchów

Nikodem

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-19 11:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
28 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

zmiana-Walisiak

 –  CZARNI Wierzbno 2018-05-21/poniedziałek/ 17:30 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :

Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik   Kolejka 18

AP REISSA II JAROCIN POZNAŃ:    SALOS POZNAŃ

19.05 /sobota/  12:00 /sprawozdanie WZPN Poznań/

Orszulak M.

 

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-18

21 ANTONIO Jarocin

Kurzawa

 – STAL Pleszew 2018-05-18 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :
23 CALISIA 14 Kalisz !

Kuś

 – JAROTA Jarocin 2018-05-18 17:30 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 13 w dniach  2018-05-18

23 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Biela

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2018-05-18 17:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :
24 AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

Niśkiewicz

 – MARCINKI I Kępno 2018-05-18 16:00 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

25 ANTONIO II Jarocin

Rzepczyk

 – GKS Żerków I 2018-05-21 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :
26 LZS Cielcza

Kurzawa

 – GKS Żerków II 2018-05-21 17:00 Orlik (Cielcza x) :
28 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Chlebowski

 – WKS Witaszyce 2018-05-21 16:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

25 KS Opatówek

Filar

 – CALISIA 14 Kalisz II 2018-05-21 18:00 Orlik (Opatówek, Parkowa 7) :
26 POGOŃ II Nowe Skalmierzyce

Sztandera

 – CALISIA 14 Kalisz III 2018-05-21 17:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
28 KOPERNIK Piotrów

Kosicki

 – KALISZANIN Kalisz 2018-05-21 17:00 Boisko „orlik” (Piotrów 65) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21/2018-05-23

25 AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce

zmiana-Niśkiewicz

 –  OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-23/środa/ 17:30 Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .) :
26 OGNIWO Łąkociny

Czysty

 – ASTRA II Krotoszyn 2018-05-21 17:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x) :
27 RASZKOWIANKA Raszków

Stodolny

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-05-21 17:00 Boisko przy SP (Pogrzybów 1) :
28 PIAST Kobylin

Jędrkowiak

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2018-05-21 17:00 Boisko „orlik” (Kobylin, 3 Maja 9) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

26 VICTORIA Ostrzeszów

Lubryka

 – MARCINKI II Kępno 2018-05-21 17:00 „Orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa 5) :
27 KP Krążkowy

Śniadecki

 – LZS Doruchów 2018-05-21 17:00 Boisko w Krążkowych (Krążkowy x) :
28 SOKÓŁ I Bralin

Bęś

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-05-21 18:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21/28

19 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II

Chlebowski

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin zmiana terminu na -2018-05-28 17:30 Orlik (Jarocin, Wrocławska 168) :
20 GOS II Koźmin Wlkp.

Król

 – ŻAKI Taczanów 2018-05-21 16:30 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
21 AKADEMIA TAL. Krotoszyn II

Mielcarek

 – GLADIATORZY Pieruszyce 2018-05-21 17:00 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

19 LISKOWIAK Lisków

Żaczek

 – PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko 2018-05-21 17:00 Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b) :
20 VICTORIA Skarszew

zmiana-Młynek

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-21 15:30 Orlik (Żelazków 1) :
21 ZIELONI Kożminek

Żubrowski

 – KS Opatówek II 2018-05-21 17:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :

Kolejka: 13 w dniach 2018-05-25 /piątek/

18 PELIKAN I Nowy Karolew

Kaleta

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-25 18:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

19 WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz

Kuś

 – WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz 2018-05-21 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
21 AP REISSA Poznań/Brzeziny

Szulc

 – CALISIA 14 Kalisz V 2018-05-21 17:00 Akademia Piłk. Reissa Brzeziny (Brzeziny, Wrocławska 17) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21/2018-05-22

25 Doruchów/Ak. Czecha

Lewek

 –  ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. 2018-05-22/wtorek/ 17:00 Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1) :
26 AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

Pakuszewski

 – ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. 2018-05-21 17:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa x) :
27 GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

Kałużny

 – CKS Zduny 2018-05-21 17:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31) :
28 MARATON Czajków

Kaczmarek

 – ODOLANOVIA Odolanów 2018-05-21 17:00 Boisko orlik w Czajkowie (Czajków 55) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-28

19 STRAŻAK Słupia

Kanclerz

 – PŁOMIEŃ Opatów mecz został przełożony na – 2018-05-28 17:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :

 

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (RW)     Kolejka: 4 w dniach 2018-05-18  –Błoch

19 AK. PIŁK. Ostrzeszów I  – AK. PIŁK. Ostrzeszów II 2018-05-18 17:00 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :
20 VICTORIA Ostrzeszów  – LZS Doruchów/Ak. Czecha. 2018-05-18 17:25 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :
21 AK. PIŁK. Ostrzeszów II  – LZS Doruchów/Ak. Czecha. 2018-05-18 17:50 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :
22 AK. PIŁK. Ostrzeszów I  – VICTORIA Ostrzeszów 2018-05-18 18:15 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :
23 VICTORIA Ostrzeszów  – AK. PIŁK. Ostrzeszów II 2018-05-18 18:40 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :
24 LZS Doruchów/Ak. Czecha.  – AK. PIŁK. Ostrzeszów I 2018-05-18 19:05 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :

III LIGA KOBIET

18.05. /PIĄTEK/  18:00  Ostrovia I Ostrów Wlkp –Ostrovia II Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz  –  Janków Przygodzki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *