OBSADA NA DZIEŃ 8/11/12/13/14.05.2018r.

AKTUALIZACJA  13.05.    GODZ: 09:30

Dodatkowe  mecze:

Klasa okręgowa  OZPN Konin

12.05. /sobota/  17:00  Polonus Kazimierz Biskupi – Orzeł Grzegorzew

Orszulak Ł.-Nowak J.-Ostrysz

I liga okręgowa C2 Trampkarz    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-16 /środa/

17:00  Calisia Kalisz – Włókniarz 1925 Kalisz

Krupa

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2018-05-16 /środa/

17:00  GOS Koźmin Wlkp I  –  LKS Gołuchów

Król

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

12.05.  12:00  Piast Gliwice  – Miedź  Legnica

Wrzeszczyński-Marucha-Żubrowski

12.05.  12:00  Salos  Szczecin  –  Falubaz  Zielona Góra

Grygiel

PUCHAR POLSKI WIELKOPOLSKI WZPN

08.05. /wtorek/ 18:00  Polonia  Środa  –  Sokół  Kleczew

Wrzeszczyński-Marucha-Matyniak – techniczny – Kaczała

 

IV  LIGA

432 MKS KANIA Gostyń RAWIA Rawicz 2018-05-12 17:00

MATYNIAK-Orszulak K.-Woźniczka
440 UNIA Swarzędz GLKS WYSOKA 2018-05-12 14:00  

KACZAŁA-Pawelec-Szcześniak

 

I liga wojewódzka A1 Junior   Kolejka 24

STAL PLESZEW:   PRZEMYSŁAW POZNAŃ

12.05 /sobota/  13:00 –  Kaźmierczak-Marcinek-Wandelewski

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.:   KROBIANKA KROBIA

  • 13.05 /niedziela/ 13:00  – Wieczorek-Lubryka-Nikodem

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 9

STAL PLESZEW:    VICTORIA WRZEŚNIA

12.05   /sobota/   16:00 – Marcinek-Kaźmierczak-Wandelewski

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.:    MKS KANIA GOSTYŃ

  • 13.05.  /niedziela/ 11:00 –  Nikodem-Wieczorek-Lubryka

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 12

ASTRA KROTOSZYN:    OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.

  zmiana terminu na 13.05. /niedziela/ 15:00 -zmiana-Marasek-Kurzawa-Dunaj

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.:    GÓRNIK KONIN

  • 12.05. /sobota/ 11:00  – Wieczorek-Stodolny-Matyśkiewicz

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)   Kolejka 7

JAROTA JAROCIN :    LIDER SWARZĘDZ

16.05 /środa/   19:00   – Kurzawa-Rzepczyk-zmiana-Mańkowski

 

Klasa okręgowa    Kolejka: 25 w dniach 2018-05-13/12

73 ASTRA Krotoszyn

Marasek-Kurzawa-Rzepczyk

 – VICTORIA Skarszew 2018-05-12/sobota/ 16:30 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
74 KS Opatówek

OZPN Leszno

 – GKS Żerków 2018-05-13 16:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
75 ZIELONI Kożminek

zmiana-Wieczorek-Borkowski-Stodolny

 – POGOŃ Trębaczów 2018-05-12/sobota/ 16:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
76 PIAST Kobylin

Grygiel-Matyniak-Nowak J.

 – PIAST Czekanów 2018-05-13 14:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
77 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Moszak-Szczepański-Zieliński

 – VICTORIA Laski 2018-05-13 11:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18) :
78 ORZEŁ Mroczeń

Pieniężny-Śniadecki-Malinowski

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-05-13 16:00 Boisko gminne (Mroczeń 146) :
79 BARYCZ Janków Przygodzki

Krawczyński-Helwich-Mielcarek

 – RASZKOWIANKA Raszków 2018-05-13 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :
80 ZEFKA Kobyla Góra

Jasiak W.-Król-Wandelewski

 – STAL Pleszew 2018-05-13 16:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :

 

Klasa okręgowa   OZPN Leszno

WISŁA BOREK WLKP. :   SARNOWIANKA SARNOWA

13.05 16:00  – Kaźmierczak-Sowiński-Jędrkowiak

Klasa okręgowa  OZPN  Konin

12.05. /sobota/ 17:00  Tulisia Tuliszków – Polanin Strzałkowo

Goliński-Starczan-Zieliński

Klasa A Grupa 1     Kolejka: 21 w dniach 2018-05-13

50 GLADIATORZY Pieruszyce

OZPN  Konin

 – CZARNI Dobrzyca 2018-05-13 16:00 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x) :
51 GROM Golina

Borkowski-Galewski-Matyśkiewicz

 – LZS Cielcza 2018-05-13 16:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
52 WKS Witaszyce

Woźniczka-Orszulak K.-Ostrysz

 – RKS Radliczyce 2018-05-13 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
53 SZCZYT Szczytniki

Goliński-Starczan-Sikora

 – PROSNA Kalisz 2018-05-13 11:00 Boisko (Błaszki .) :
54 JASKINIOWIEC Rajsko

Stawowy-Liberski-Niśkiewicz

 – CKS Zbiersk 2018-05-13 11:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :

Klasa A Grupa 2     Kolejka: 21 w dniach 2018-05-13

50 LZS Doruchów

Maj-Grzesiak-Walisiak

 – GKS Grębanin 2018-05-13 16:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
51 LZS Chynowa

Czysty-Pakuszewski-Turkiewicz

 – LKS Czarnylas 2018-05-13 11:00 Boisko Chynowa (Chynowa x) :
52 LZS Czajków.

Helwich-Krawczyński-Mielcarek

 – GKS Rychtal 2018-05-13 17:30 Boisko w Czajkowie (Czajków x) :
53 LKS Jankowy

Pawelec-Kaczała-Filar

 – SULIMIRCZYK Sulmierzyce 2018-05-13 11:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x) :
54 LZS Siedlików

Kanclerz-Bęś-Błoch

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-05-13 16:00 Boisko w Siedlikowie (Siedlików x) :
55 PELIKAN Grabów

Starczan-Goliński-Sikora

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-13 16:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3) :
56 PŁOMIEŃ Opatów

Szcześniak-Młynek-Kędzia

 – SOKÓŁ Bralin 2018-05-13 11:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x) :

Konin Klasa A grupa 1  kolejka 22

17:00  Wicher Dobra – Baszta Przedecz

13.05.  17:00  Marucha-Wrzeszczyński-Krupa

Leszno: Klasa B Grupa 1   Kolejka 16

GROM CZELUŚCIN:   ISKRA DŁUGIE STARE

13.05   12:00 –  Jędrkowiak-Kaźmierczak-Sowiński

Klasa B Grupa 1     Kolejka: 19 w dniach 2018-05-13

36 LKS Gorzyce Małe

Matyśkiewicz-Turkiewicz-Walisiak

 –  LAS Kuczków 2018-05-12 sobota/ 16:00 Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x) :
37 CKS Zduny

Bęś-Kanclerz-Błoch

 – BŁĘKITNI Chruszczyny 2018-05-13 11:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :
39 CZARNI Wierzbno

Dunaj-Marasek-Kurzawa

 – TARCHALANKA Tarchały Wielkie 2018-05-13 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :
40 PROSNA Chocz-Kwileń

Liberski-Stawowy-Niśkiewicz

 – LKS II Gołuchów 2018-05-13 14:00 Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6) :

 

Klasa B Grupa 2     Kolejka: 19 w dniach 2018-05-13

37 KS Kamień

Galewski-Borkowski-Matyskiewicz

 – PANDA Pamięcin 2018-05-13 11:00 Boisko w Kamieniu (Kamień x) :
38 KORONA Chełmce

OZPN Leszno

 – WICHER Mycielin 2018-05-13 11:00 Boisko w Opatówku (Opatówek x) :
40 LISKOWIAK Lisków

OZPN Konin

 – PELIKAN Nowy Karolew 2018-05-13 11:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44) :

Z kolejki 10 

13.05.   11:00  KS Kościelna Wieś – Dragon Dzierzbin           Boisko Prosny Kalisz

Grzesiak-Maj-Walisiak

Klasa B Grupa 3     Kolejka: 15 w dniach 2018-05-13

26 LILIA Mikstat

zmiana-Lewek-Koza-Kierzek

 – HURAGAN Szczury 2018-05-13 16:00 Boisko w Mikstacie (Mikstat x) :
27 MASOVIA Kraszewice

Mikołajewski-Kaleta-Kosicki

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-05-13 11:00 Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x) :
28 OGNIWO Łąkociny

Kaczmarek-Rzepczyk-Kowal

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2018-05-13 11:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x) :
29 ORZEŁ Wysocko Wielkie

Szczepański-Zieliński-Moszak

 – WTÓRKOWIANKA Wtórek 2018-05-13 17:00 Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
30 OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

Rzepczyk-Kowal-Kaczmarek

 – SOKOŁY Droszew 2018-05-13 16:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

Klasa B Grupa 4     Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

26 KS Rogaszyce

Kędzia-Szcześniak-Młynek

 – LZS Trzcinica 2018-05-13 16:00 Boisko w Rogaszycach (Rogaszyce x) :
27 LZS Mikorzyn

Szulc-Tomczyński-Kuś

 – KS Hanulin 2018-05-13 11:00 Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x) :
29 LZS Ostrówiec

Kaczmarek-Nikodem-Śniadecki

 –  ZAWISZA Łęka Opatowska 2018-05-12 /sobota/ 15:00 Boisko w Myjomicach (Myjomice x) :
30 AJAX Rojów

zmiana-Śniadecki-Lewek-Sztandera

 – SOKÓŁ Świba 2018-05-13 11:00 Boisko w Rojowie (Rojów, Boiskowa x) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1    Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

27 ŻAKI Taczanów

zmiana-Mielcarek

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-12 16:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :
28 CKS Zbiersk

Filar

 – WKS Witaszyce 2018-05-12 13:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :
29 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Chlebowski

 – GKS Żerków 2018-05-12 14:30 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x) :
30 KS Opatówek

Szulc

 – LZS Cielcza 2018-05-12 13:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2   Kolejka: 15 w dniach 2018-05-16/12

22 LKS Jankowy

Nikodem

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-12 11:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x) :
23 ASTRA Krotoszyn

Jędrkowiak

 – PIAST Czekanów 2018-05-16 /środa/ 17:45 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-12

16 VICTORIA Ostrzeszów

zmiana-Walisiak

 – OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-12 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
17 CALISIA 14 Kalisz

Żaczek

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-12 15:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
18 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Tomczyński

 – LKS Gołuchów 2018-05-12 10:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1   Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

26 ORŁY Komorów

zmiana-Malinowski

 – GLADIATORZY.Pieruszyce 2018-05-12 12:00 Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1) :
29 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Pakuszewski

 – GOS Koźmin Wlkp. 2018-05-12 10:30 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
30 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Sztandera

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-12 11:15 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2    Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

27 STRAŻAK Słupia

Kanclerz

 – PELIKAN Grabów 2018-05-12 13:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
28 PŁOMIEŃ Opatów

Pieniężny

 – LZS Doruchów uwaga mecz został odwołany Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz     Kolejka: 16 w dniach 2018-05-12

16 MARCINKI Kępno

Bęś

 – LKS Gołuchów 2018-05-12 12:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :
17 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Sikora

 – STAL Pleszew 2018-05-12 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 11 w dniach 2018-05-12

9 AP REISSA Poznań/Chocz

Smolarek M.

 – OGNIWO Łąkociny 2018-05-12 11:00 Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6) :
10 UNIA Szymanowice

Orszulak M.

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-12 11:00 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2   Kolejka: 11 w dniach 2018-05-12

9 POLONIA Kępno

Bęś

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-05-12 16:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :
10 SOKÓŁ Świba

Lubryka

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-05-12 15:00 Boisko w Świbie (Świba x) :

I liga okręgowa C2 Trampkarz    Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

26 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Kałużny

 – CALISIA 14 Kalisz II 2018-05-12 13:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
28 CALISIA 14 Kalisz I

zmiana-Kosicki

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-12 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
29 GOS Koźmin Wlkp. I

Sowiński

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-05-12 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
30 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Sztandera

 – CKS Zbiersk 2018-05-12 13:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-12

26 VICTORIA Skarszew

Młynek

 – GOS Koźmin Wlkp. II 2018-05-12 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
27 SPARTA Russów

zmiana-Krupa

 – ZIELONI Kożminek 2018-05-12 11:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
28 GKS Jaraczewo

Król

 – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-05-12 10:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7) :
29 KOPERNIK Piotrów

Kosicki

 – PROSNA Kalisz 2018-05-12 11:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x) :
30 LZS Cielcza

Dunaj

 – GKS Żerków 2018-05-12 13:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 12 w dniach 2018-05-12

17 LZS Mikorzyn

Kędzia

 – ODOLANOVIA Odolanów 2018-05-12 11:00 Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x) :
18 BARYCZ Janków Przygodzki

Starczan

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-05-12 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :
19 SOKÓŁ Bralin

Lubryka

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2018-05-12 11:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
20 CKS Zduny

Liberski

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-12 11:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :

I liga okręgowa D1 Młodzik    Kolejka: 17 w dniach 2018-05-12

28 VICTORIA Ostrzeszów

Sikora

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-12 09:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
29 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Kuś

 – ASTRA Krotoszyn 2018-05-12 10:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18) :
30 MARCINKI Kępno

zmiana-Lewek

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-12 11:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 12 w dniach 2018-05-10/2018-05-12

17 GKS Jaraczewo

Król

 – JAROTA Jarocin 2018-05-10 /czwartek/ 17:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7) :
18 LISKOWIAK Lisków

Smolarek D.

 – SZCZYT Szczytniki 2018-05-12 zmiana godziny na 18:30 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44) :
19 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Chlebowski

 – CZARNI Dobrzyca 2018-05-12 12:30 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x) :
20 PIAST Kobylin

Koza

 – KS Opatówek 2018-05-12 11:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-12

11 PIAST Czekanów

zmiana-Szczepański

 – LZS Godziesze zmiana terminu na 2018-05-14/poniedziałek/ 18:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
12 LZS Czajków

Kaczmarek

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-05-12 11:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-12

17 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Tomczyński

 – LKS Gołuchów 2018-05-12 12:30 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
18 STAL Pleszew

Ostrysz

 

 – GOS I Koźmin Wlkp. 2018-05-12 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
 

 

 

19

 

 

 

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Sztandera

 

 

 

 

 

 

 

 

JAROTA Jarocin

 

 

 

2018-05-12

 

 

 

09:00

 

 

 

Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x)

:
20 CALISIA 14 Kalisz I

Żaczek

 – A. P. REISSA Jarocin 2018-05-12 13:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :

z kolejki  10

16.05. /środa/  A.P.Reissa Jarocin – Jarota Jarocin z kolejki  10

Orszulak M.

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

17 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Kałużny

 – GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 2018-05-12 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
18 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Sikora

 – KKS Kalisz 2018-05-12 13:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
19 MARCINKI Kępno

zmiana-Lewek

 – ASTRA Krotoszyn 2018-05-12 09:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :
20 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Żaczek

 –  ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2018-05-13/niedziela/ zmiana godziny na 18:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

27 RASZKOWIANKA Raszków.

Czysty

 – CALISIA 14 Kalisz II 2018-05-12 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :
28 GROM Golina

Kurzawa

 – GLADIATORZY Pieruszyce 2018-05-12 11:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
29 CKS Zbiersk

Filar

 – PROSNA Kalisz 2018-05-12 11:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :
30 LZS Cielcza

Dunaj

 – ANTONIO Jarocin 2018-05-12 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

21 STRAŻAK Słupia

Kanclerz

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. zmiana terminu na 2018-05-16/środa/ 18:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
22 ZAWISZA Łęka Opatowska

Błoch

 – LZS Doruchów 2018-05-12 11:00 Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4) :
23 LKS Czarnylas

Biela

 – GKS Trzcinica 2018-05-12 11:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :
24 POGOŃ Trębaczów

Pieniężny

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-05-12 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2018-05-11

17 STAL Pleszew

Ostrysz

 – LKS Gołuchów 2018-05-11 18:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
18 JAROTA Jarocin

Orszulak M.

 – GOS Koźmin Wlkp. I zmiana terminu na  2018-05-15/wtorek/ 16:30 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
19 WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Filar

 – CALISIA 14 Kalisz ! 2018-05-11 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
20 ANTONIO Jarocin

Orszulak M.

 – POGOŃ I Nowe Skalmierzyce 2018-05-11 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-11

18 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Błoch

 – AKADEMIA TAL. Krotoszyn I 2018-05-16/środa/ 17:00 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x) :
19 OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

Starczan

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-11 17:00 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :

z kolejki  13

14.05. /poniedziałek/  17:00  Łużyczanka K. Grabowska – Gorzyczanka I G.Wielkie

Śniadecki

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1   Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21 WKS Witaszyce

Rzepczyk

 – ANTONIO II Jarocin 2018-05-14 16:30 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
22 GROM Golina

Chlebowski

 – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-05-14 17:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
24 GKS Żerków I

Kurzawa

 – LZS Cielcza 2018-05-14 17:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21 KALISZANIN Kalisz

Smolarek M.

 – KS Opatówek 2018-05-14 17:00 Boissko sportowe (Kalisz, Złota x) :
22 WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

Sztandera

 – KOPERNIK Piotrów 2018-05-14 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
24 CALISIA 14 Kalisz II

Sztandera

 – POGOŃ II Nowe Skalmierzyce 2018-05-14 19:30 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21 ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Galewski

 – AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2018-05-14 17:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
22 BARYCZ Janków Przygodzki

Matyśkiewicz

 – PIAST Kobylin 2018-05-14 17:00 „Orlik” (Przygodzice, Wrocławska 52) :
23 ASTRA II Krotoszyn

Niśkiewicz

 – RASZKOWIANKA Raszków 2018-05-14 17:00 „orlik” (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .) :
24 OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

Grzesiak

 – OGNIWO Łąkociny 2018-05-14 17:30 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa .) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21 ZEFKA Kobyla Góra

Błoch

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-05-14 17:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :
22 LZS Doruchów

zmiana-Szulc

 – SOKÓŁ I Bralin 2018-05-14 17:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
23 MARCINKI II Kępno

Kanclerz

 – KP Krążkowy 2018-05-14 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1   Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

16 ŻAKI Taczanów

Orszulak M.

 – AKADEMIA TAL. Krotoszyn II 2018-05-14 16:30 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :
17 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Mańkowski

 – GOS II Koźmin Wlkp. 2018-05-14 17:00 Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22) :
18 CZARNI Dobrzyca

Ostrysz

 – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II 2018-05-14 17:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

16 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Żaczek

 – ZIELONI Kożminek 2018-05-14 17:00 na boisku w Stawiszynie :
17 PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko

Kosicki

 

 – VICTORIA Skarszew 2018-05-14 17:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .) :
18 PELIKAN I Nowy Karolew

Kosicki

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-14 18:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

17 WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz

Tomczyński

 – WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz 2018-05-14 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
18 WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz

Tomczyński

 – WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz 2018-05-14 18:15 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14/2018-05-15

21 ODOLANOVIA Odolanów

Kałuzny

 –  Doruchów/Ak. Czecha 2018-05-15 17:00 Boisko „orlik” (Odolanów, Krotoszyńska 121) :
22 CKS Zduny

Mielcarek

 – MARATON Czajków 2018-05-14 17:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :
23 ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..

Płomiński

 – GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 2018-05-14 17:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
24 ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

Płomiński

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. 2018-05-14 18:15 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

18 POGOŃ Trębaczów

Lubryka

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-14 17:00 Boisko „orlik” (Perzów x) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1 (RW) Kolejka: 4 w dniach 2018-05-11  –Rzepczk

19 AK. PIŁK. REISSA Jarocin  – ANTONIO Jarocin I 2018-05-11 17:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
20 JAROTA Jarocin I  – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-05-11 17:25 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
21 ANTONIO Jarocin I  – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-05-11 17:50 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
22 AK. PIŁK. REISSA Jarocin  – JAROTA Jarocin I 2018-05-11 18:15 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
23 JAROTA Jarocin I  – ANTONIO Jarocin I 2018-05-11 18:40 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
24 GOS Koźmin Wlkp. I  – AK. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-05-11 19:05 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :

 

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (RW)    Kolejka: 4 w dniach – zmiana terminu na 2018-05-14 /poniedziałek/  – zmiana-Liberski

19 AKAD. TALENTÓW Krotoszyn I  – ASTRA I Krotoszyn. 2018-05-11 17:00 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
20 POGOŃ I Nowe Skalmierzyce.  – LKS Gołuchów. 2018-05-11 17:25 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
21 ASTRA I Krotoszyn.  – LKS Gołuchów. 2018-05-11 17:50 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
22 AKAD. TALENTÓW Krotoszyn I  – POGOŃ I Nowe Skalmierzyce. 2018-05-11 18:15 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
23 POGOŃ I Nowe Skalmierzyce.  – ASTRA I Krotoszyn. 2018-05-11 18:40 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
24 LKS Gołuchów.  – AKAD. TALENTÓW Krotoszyn I 2018-05-11 19:05 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (RW) Kolejka: 4 w dniach 2018-05-11    -Kuś

19 AP REISSA Poznań/Kalisz.  – CALISIA 14 Kalisz I. 2018-05-11 17:00 Orlik (Kalisz, Juliana Tuwima 6) :
20 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz.  – KORONA-POGOŃ Stawiszyn. 2018-05-11 17:25 Orlik (Kalisz, Juliana Tuwima 6) :
21 CALISIA 14 Kalisz I.  – KORONA-POGOŃ Stawiszyn. 2018-05-11 17:50 Orlik (Kalisz, Juliana Tuwima 6) :
22 AP REISSA Poznań/Kalisz.  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz. 2018-05-11 18:15 Orlik (Kalisz, Juliana Tuwima 6) :
23 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz.  – CALISIA 14 Kalisz I. 2018-05-11 18:40 Orlik (Kalisz, Juliana Tuwima 6) :
24 KORONA-POGOŃ Stawiszyn.  – AP REISSA Poznań/Kalisz. 2018-05-11 19:05 Orlik (Kalisz, Juliana Tuwima 6) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 4 (RW) Kolejka: 4 w dniach 2018-05-11  – Biela

19 AK. KRECIKA Ostrów Wlkp.  – CENTRA Ostrów Wlkp. I 2018-05-11 17:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :
20 OSTROVIA. Ostrów Wlkp.  – ISKRA-PROSNA. Sieroszewice 2018-05-11 17:25 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :
21 CENTRA Ostrów Wlkp. I  – ISKRA-PROSNA. Sieroszewice 2018-05-11 17:50 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :
22 AK. KRECIKA Ostrów Wlkp.  – OSTROVIA. Ostrów Wlkp. 2018-05-11 18:15 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :
23 OSTROVIA. Ostrów Wlkp.  – CENTRA Ostrów Wlkp. I 2018-05-11 18:40 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :
24 ISKRA-PROSNA. Sieroszewice  – AK. KRECIKA Ostrów Wlkp. 2018-05-11 19:05 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 6 (RW)    Kolejka: 4 w dniach 2018-05-11  –Bęś

19 AP REISSA. Poznań/Kępno  – GKS. Grębanin 2018-05-11 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
20 MARCINKI Kępno II  – MARCINKI Kępno I 2018-05-11 17:25 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
21 GKS. Grębanin  – MARCINKI Kępno I 2018-05-11 17:50 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
22 AP REISSA. Poznań/Kępno  – MARCINKI Kępno II 2018-05-11 18:15 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
23 MARCINKI Kępno II  – GKS. Grębanin 2018-05-11 18:40 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
24 MARCINKI Kępno I  – AP REISSA. Poznań/Kępno 2018-05-11 19:05 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *