OBSADA NA DZIEŃ 5/6/7/8/9/10/05.2018r.

AKTUALIZACJA    07.05.2018r.   GODZ:  11:30

dodatkowe mecze:

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 13

9.05.  /środa/  17:30  GOS I Koźmin Wlkp. –  LKS Gołuchów

Sowiński

II Liga okręgowa B1 Junior Młodszy  Grupa  1

9.05.  /środa/ 18:30  LZS Godziesze – Szczyt Szczytniki

Kaleta

I Liga okręgowa C2 Trampkarz

9.05. /środa/  17:00  CKS Zbiersk – GOS Koźmin Wlkp. I

Kędzia

 

III  LIGA

5.05.  15:00  Jarota Jarocin -Centra Ostrów Wlkp.

Wrzeszczyński-Marucha-Kaczała – techniczny -Żubrowski

IV  LIGA

5.05  16:00  Victoria Ostrzeszów  –  PKS Racot

Kaźmierczak-Nowak G.-Liberski

5.05.  15:00  Grom Plewiska  –  Unia Swarzędz

Wieczorek-Borkowski-Lubryka-  techniczny – Maj

I liga wojewódzka A1 Junior   Kolejka 23

 JAROTA JAROCIN :   BŁĘKITNI WRONKI

06.05 /niedziela/  12:00

Jasiak W.-Stawowy-Liberski

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 8

MARCINKI KĘPNO :   STAL PLESZEW

  • /sobota/ 5.05  11:00

Moszak-Starczan-Zieliński

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)   Kolejka 8

JAROTA JAROCIN :    PRZEMYSŁAW POZNAŃ

  • /niedziela/ 14:00

Stawowy-Jasiak W.-Liberski

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 11

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. :    CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.

06.05 /niedziela/ 13:00

Starczan-Grzesiak-Walisiak

WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ :    VICTORIA WRZEŚNIA

  • /niedziela/ 6.05  15:00

Wrzeszczyński-zmiana-Pawelec-Szulc

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)   Kolejka 8

JAROTA JAROCIN :    KS CANARINHOS SKÓRZEWO

06.05 /niedziela/  10:00

Liberski-Jasiak W.-Stawowy

Klasa okręgowa   Kolejka: 24 w dniach 2018-05-06

65 VICTORIA Skarszew

Król-Nowak G.-Mielcarek

 – STAL Pleszew 2018-05-06 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
66 RASZKOWIANKA Raszków

Kaźmierczak-Helwich-Wandelewski

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-05-06 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :
67 OLIMPIA Brzeziny

Kaczała-Marucha-Młynek

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-05-06 11:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1) :
68 VICTORIA Laski

Moszak-Zieliński-Turkiewicz

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-05-06 16:00 Boisko w Laskach (Laski x) :
69 PIAST Czekanów

Wieczorek-Lubryka-Malinowski

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-06 11:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
70 POGOŃ Trębaczów

Maj-Borkowski-Galewski

 – PIAST Kobylin 2018-05-06 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :
71 GKS Żerków

Obsada OZPN Konin

 –  ZIELONI Kożminek 2018-05-06 12:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
72 ASTRA Krotoszyn

Obsada OZPN Leszno

 –  KS Opatówek 2018-05-06 15:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :

Klasa okręgowa  Leszno  Kolejka: 23  w dniach  2018-05-05 /sobota/

zmiana godziny na 17:00  Orla Jutrosin  –  RKS Rydzyniak Rydzyna

Goliński-Grzesiak-zmiana-Walisiak

Klasa okręgowa  Konin  Kolejka:   w dniach  2018.05.06

13:00  Polanin Strzałkowo  –  Warta Eremita Dobrów

Marasek-Włoch-Kowal

Klasa A Grupa 1   Kolejka: 20 w dniach 2018-05-06

43 CZARNI Dobrzyca

Żubrowski-zmiana-Krupa-Sztandera

 – ŻAKI Taczanów 2018-05-06 11:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :
45 OKS Ostrów Wlkp.

Nowak J.-Ostrysz-Pecyna

 – CKS Zbiersk 2018-05-06 11:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
46 PROSNA Kalisz

Kanclerz-Śniadecki-Sikora

 – JASKINIOWIEC Rajsko 2018-05-06 11:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :
47 RKS Radliczyce

zmiana-Pawelec-Wrzeszczyński-Szulc

 – SZCZYT Szczytniki 2018-05-06 11:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
48 LZS Cielcza

Marucha-Kaczała-Młynek

 – WKS Witaszyce 2018-05-06 15:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
49 GLADIATORZY Pieruszyce

Lubryka-Wieczorek-Malinowski

 – GROM Golina 2018-05-06 16:00 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x) :

Klasa A Grupa 2   Kolejka: 20 w dniach 2018-05-06

43 GKS Grębanin

Pieniężny-Nikodem-Bęś

 – SOKÓŁ Bralin 2018-05-06 11:00 Boisko w Grębaninie (Grębanin x) :
44 STRAŻAK Słupia

Śniadecki-Kanclerz-Sikora

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-05-06 16:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
45 WIELKOPOLANIN Siemianice

Nikodem-Pieniężny-Bęś

 – PELIKAN Grabów 2018-05-06 16:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :
46 SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Obsada OZPN Leszno

 –  LZS Siedlików 2018-05-06 11:00 Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x) :
48 LKS Czarnylas

Orszulak K.-Matyniak-Mańkowski

 – LZS Czajków. 2018-05-06 11:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :
49 LZS Doruchów

Starczan-Grzesiak-Walisiak

 – LZS Chynowa 2018-05-06 16:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :

KLASA A   Leszno  Kolejka  21  w dniach  2018-05-06

17:00  Lew Pogorzela  –  Grom  Czacz

Wandelewski-Kaźmierczak-Helwich

Klasa B Grupa 1Kolejka: 18 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

31 LAS Kuczków

Nawrot-Chlebowski-Majusiak

 – LKS II Gołuchów 2018-05-06 11:00 Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa ) :
32 SOKÓŁ Chwaliszew

Jędrkowiak-Stawowy-Mielcarek

 –  PROSNA Chocz-Kwileń 2018-05-05 17:00 Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x) :
34 BŁĘKITNI Chruszczyny

Pakuszewski-Kałużny-Kierzek

 – BŁYSK Daniszyn 2018-05-06 11:00 Boisko w  Łąkociny :
35 LKS Gorzyce Małe

Stodolny-Płomiński-zmiana-Błoch

 – CKS Zduny 2018-05-06 11:00 Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x) :

 

Klasa B Grupa 2    Kolejka: 18 w dniach  2018-05-06

31 LZS Godziesze

Mielcarek-Król-Nowak G.

 – KS Kościelna Wieś 2018-05-06 15:00 Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x) :
32 SPARTA Russów

Zimmermann-Kaleta-Filar

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-06 11:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
34 PANDA Pamięcin

Kędzia-Smolarek M.Kosicki

 – KORONA Chełmce 2018-05-06 13:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x) :

Klasa B Grupa 3    Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05/06

22 WTÓRKOWIANKA Wtórek

Michalak Sz.-Smolarek D.-Kuś

 – OSTROVIA II Ostrów Wlkp. 2018-05-06 16:00 Boisko we Wtórku (Wtórek x) :
23 ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Kędzia-Michalak Sz.-Smolarek D.

 –  ORZEŁ Wysocko Wielkie 2018-05-05 16:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
24 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Smolarek D.-Michalak Sz.-Kuś

 – OGNIWO Łąkociny 2018-05-06 11:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
25 LILIA Mikstat

Goliński-Stodolny-Błoch

 – MASOVIA Kraszewice 2018-05-06 16:00 Boisko w Mikstacie (Mikstat x) :

Klasa B Grupa 4   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-06

21 LZS Trzcinica

Galewski-Maj-Borkowski

 – SOKÓŁ Świba 2018-05-06 16:00 Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92) :
22 ZAWISZA Łęka Opatowska

Zieliński-Moszak-Turkiewicz

 – AJAX Rojów 2018-05-06 11:00 Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4) :
23 ZRYW Kierzno

Krupa-Tomczyński-Mikołajewski

 – LZS Ostrówiec 2018-05-06 16:00 Boisko w Krążkowych (Krążkowy x) :
25 KS Rogaszyce

Ostrysz-Nowak J.-Pecyna

 – LZS Mikorzyn 2018-05-06 16:00 Boisko w Rogaszycach (Rogaszyce x) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

21 PIAST Kobylin

Wandelewski

 – LZS Cielcza uwaga mecz został odwołany Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
22 GKS Żerków

Marasek

 – KS Opatówek 2018-05-05 13:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
23 WKS Witaszyce

Majusiak

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-05-05 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
24 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Żaczek

 – CKS Zbiersk 2018-05-06 13:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4) :
25 SPARTA Russów

Zimmermann

 – ŻAKI Taczanów 2018-05-05 15:00 Boisko w Russowie (Russów x) :

Kolejka: 13 w dniach   2018-05-10  /czwartek/

17 CKS Zbiersk

Żubrowski

 – SPARTA Russów 2018-05-10 17:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :

 

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05/2018-05-09

17 PIAST Czekanów

Galewski

 – POLONIA Kępno 2018-05-09 /środa/ 17:30 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
18 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Sztandera

 – ASTRA Krotoszyn 2018-05-05 15:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
20 CZARNI Wierzbno

Biela

 – VICTORIA Ostrzeszów 2018-05-05 13:30 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :

Kolejka: 12 w dniach   2018-05-09

12 VICTORIA Ostrzeszów

Wieczorek

 – LKS Jankowy 2018-05-09/środa/ 17:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

Kolejka: 15 w dniach   2018-05-09

24 POLONIA Kępno

Bęś

 – LKS Czarnylas 2018-05-09/środa/ 18:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy   Kolejka: 15 w dniach 2018-05-05

13 OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

Stodolny

 – LKS Gołuchów 2018-05-05 15:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
14 CALISIA 14 Kalisz

Żaczek

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-05 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
15 VICTORIA Ostrzeszów

Malinowski

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-05 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

 

Kolejka: 14 w dniach   2018-05-09

10 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

 – OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-09/środa/ 17:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05

21 GLADIATORZY.Pieruszyce

zmiana-Nawrot

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-05 15:00 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x) :
22 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Turkiewicz

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-05 11:00 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :
23 SZCZYT Szczytniki

Smolarek M.

 – GOS Koźmin Wlkp. 2018-05-05 12:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x) :
24 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 – LZS Godziesze 2018-05-05 13:00 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x) :
25 ORŁY Komorów

Nikodem

 – CZARNI Dobrzyca uwaga mecz został odwołany Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05

23 LZS Doruchów

Błoch

 – LZS Siedlików 2018-05-05 13:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
24 PELIKAN Grabów

Kaczmarek

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-05-05 11:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz   Kolejka: 15 w dniach 2018-05-05

14 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Malinowski

 – KS Opatówek 2018-05-05 15:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
15 MARCINKI Kępno

Bęś

 – STAL Pleszew 2018-05-05 12:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1Kolejka: 10 w dniach 2018-05-05

7 UNIA Szymanowice

Kowal

 – AP REISSA Poznań/Chocz 2018-05-05 11:00 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x) :
8 LISKOWIAK Lisków

Filar

 – OGNIWO Łąkociny 2018-05-05 15:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2Kolejka: 10 w dniach 2018-05-05

7 SOKÓŁ Świba

Pieniężny

 – POLONIA Kępno 2018-05-05 15:00 Boisko w Świbie (Świba x) :
8 ZEFKA Kobyla Góra

Kaczmarek

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-05-05 14:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :

I liga okręgowa C2 Trampkarz   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

21 CALISIA 14 Kalisz II

Żaczek

 – CKS Zbiersk 2018-05-05 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
22 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

zmiana-Pakuszewski

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-06/niedzela/ 13:30 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :
23 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Sztandera

 – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-05-05 10:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
24 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Biela

 – CALISIA 14 Kalisz I 2018-05-06 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1   Kolejka: 16 w dniach 2018-05-05/2018-05-09

21 PROSNA Kalisz

Tomczyński

 – LZS Cielcza 2018-05-05 12:30 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :
22 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Chlebowski

 – KOPERNIK Piotrów 2018-05-05 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
23 ZIELONI Kożminek

Tomczyński

 – GKS Jaraczewo 2018-05-09/środa/ 17:30 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
24 GOS Koźmin Wlkp. II

Sowiński

 – SPARTA Russów 2018-05-05 12:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2Kolejka: 11 w dniach 2018-05-05

13 STRAŻAK Słupia

Pieniężny

 – LZS Mikorzyn 2018-05-05 11:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
14 ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Płomiński

 – CKS Zduny 2018-05-05 11:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
15 OLIMPIA Brzeziny

Szulc

 – SOKÓŁ Bralin 2018-05-05 11:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1) :
16 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-05-05 11:00 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x) :

 

I liga okręgowa D1 Młodzik    Kolejka: 16 w dniach 2018-05-05

21 ASTRA Krotoszyn

Kierzek

 – MARCINKI Kępno 2018-05-05 12:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
22 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Pakuszewski

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-05 11:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
24 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Stodolny

 – STAL Pleszew 2018-05-05 13:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1Kolejka: 11 w dniach 2018-05-05

13 KS Opatówek

Kuś

 – GKS Jaraczewo 2018-05-05 11:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
14 CZARNI Dobrzyca

zmiana-Nawrot

 – PIAST Kobylin 2018-05-05 11:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :
15 SZCZYT Szczytniki

Smolarek M.

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-05-05 10:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x) :
16 JAROTA Jarocin

Chlebowski

 – LISKOWIAK Lisków 2018-05-05 09:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa    Kolejka: 15 w dniach 2018-05-05

9 PIAST Czekanów

Galewski

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-05-05 10:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
10 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

 – LZS Godziesze 2018-05-05 10:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 11 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

13 A. P. REISSA Jarocin

Chlebowski

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-05-05 12:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
15 GOS I Koźmin Wlkp.

Sowiński

 – WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2018-05-05 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
16 LKS Gołuchów

Ostrysz

 – STAL Pleszew 2018-05-05 12:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2Kolejka: 11 w dniach 2018-05-05

13 ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

Nikodem

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-05-05 09:00 Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x) :
14 ASTRA Krotoszyn

Niśkiewicz

 – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-05 10:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
15 KKS Kalisz

Kosicki

 – MARCINKI Kępno 2018-05-05 10:00 ul.Złota (Kalisz, Złota 1) :
16 GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

Walisiak

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2018-05-05 11:00 Boisko w Gorzycach W. (Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1) :

Kolejka: 9 w dniach   2018-05-09

6 KKS Kalisz

Kuś

 – ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2018-05-09/środa/ 18:00 ul.Złota (Kalisz, Złota 1) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05

22 PROSNA Kalisz

Tomczyński

 – LZS Cielcza 2018-05-05 11:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :
23 GLADIATORZY Pieruszyce

Orszulak K.

 – CKS Zbiersk 2018-05-05 13:00 Boisko sportowe (Grab .19a) :
24 CALISIA 14 Kalisz II

Żaczek

 – GROM Golina 2018-05-05 13:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :

 

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2   Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05

17 GKS Trzcinica

Kanclerz

 – POGOŃ Trębaczów 2018-05-05 11:00 Stadion Sportowy w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92) :
18 LZS Doruchów

Błoch

 – LKS Czarnylas 2018-05-05 11:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
19 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Turkiewicz

 – ZAWISZA Łęka Opatowska 2018-05-05 13:00 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :
20 CZARNI Wierzbno

Biela

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-05 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2  Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

17 GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

Starczan

 – MARCINKI I Kępno 2018-05-07 17:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

17 ANTONIO II Jarocin

Kurzawa

 – LZS Cielcza 2018-05-07 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :
19 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Kurzawa

 – GKS Żerków II 2018-05-07 16:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
20 WKS Witaszyce

zmiana-Chlebowski

 – GROM Golina 2018-05-07 16:30 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

17 KS Opatówek

Sztandera

 – POGOŃ II Nowe Skalmierzyce 2018-05-07 18:00 Orlik (Opatówek, Parkowa 7) :
19 KOPERNIK Piotrów

Kosicki

 – CALISIA 14 Kalisz III 2018-05-07 17:00 Boisko „orlik” (Piotrów 65) :
20 KALISZANIN Kalisz

Młynek

 – WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz 2018-05-07 17:00 Boissko sportowe (Kalisz, Złota x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07/2018-05-09

17 AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce

Kierzek

 – OGNIWO Łąkociny 2018-05-09/środa/ 17:00 Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .) :
18 RASZKOWIANKA Raszków

Pakuszewski

 – OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2018-05-07 17:30 Boisko przy SP (Pogrzybów 1) :
19 PIAST Kobylin

Mielcarek

 – ASTRA II Krotoszyn 2018-05-07 17:00 Boisko „orlik” (Kobylin, 3 Maja 9) :
20 ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Stodolny

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-05-07 17:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :

Kolejka: 11 w dniach   2018-05-08

16 OGNIWO Łąkociny

Biela

 – RASZKOWIANKA Raszków 2018-05-08/wtorek/ 17:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

17 ORZEŁ Mroczeń

Kanclerz

 – VICTORIA Ostrzeszów 2018-05-07 17:00 Boisko „orlik” Baranów (Baranów x) :
19 SOKÓŁ I Bralin

Lubryka

 – MARCINKI II Kępno 2018-05-07 17:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
20 ZEFKA Kobyla Góra

zmiana-Wieczorek

 – LZS Doruchów 2018-05-07 17:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

13 GOS II Koźmin Wlkp.

Sowiński

 – CZARNI Dobrzyca 2018-05-07 16:30 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
14 AKADEMIA TAL. Krotoszyn II

Niśkiewicz

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-05-07 17:00 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
15 GLADIATORZY Pieruszyce

Orszulak K.

 – ŻAKI Taczanów 2018-05-07 17:00 Boisko sportowe (Grab .19a) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

13 VICTORIA Skarszew

Filar

 – PELIKAN I Nowy Karolew 2018-05-07 16:00 Orlik (Żelazków 1) :
14 ZIELONI Kożminek

Smolarek D.

 – PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko 2018-05-07 18:30 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
15 KS Opatówek II

Sztandera

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-05-07 17:00 Orlik (Opatówek, Parkowa 7) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

13 WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz

Żaczek

 – WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz 2018-05-07 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
14 AP REISSA Poznań/Brzeziny

Szulc

 – WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz 2018-05-07 17:00 Akademia Piłk. Reissa Brzeziny (Brzeziny, Wrocławska 17) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4   Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07/2018-05-09

17 Doruchów/Ak. Czecha

Błoch

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. 2018-05-08/wtorek/ 17:00 Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1) :
18 GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

Płomiński

 – ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. 2018-05-09/środa/ 19:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31) :
19 MARATON Czajków

Kaczmarek

 – ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. 2018-05-07 zmiana godziny na 16:30 Boisko orlik w Czajkowie (Czajków 55) :
20 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 – CKS Zduny 2018-05-07 17:00 Boisko „orlik” (Odolanów, Krotoszyńska 121) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

15 GKS Rychtal

Bęś

 – GKS Trzcinica uwaga mecz przełożony na 14.05. 17:00 Boisko „orlik” (Rychtal, Kępińska x) :

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *