OBSADA NA DZIEŃ 1/2/3.05.2018r.

AKTUALIZACJA   02.05.    GODZ:  20:20

dodatkowe mecze:

EKSTRALIGA  KOBIET

2.05.  11:00  AZS  PWSZ Wałbrzych – UKS SMS Łódż

Grygiel

II LIGA C 2 TRAMPKARZ  GR.1  KOLEJKA  16

3.05.  10:00  Jarota Jarocin  – Victoria  Skarszew

zmiana-Pecyna

LESZNO  KLASA  A  GRUPA 1

3.05.  15:00  Wielkopolanka  Szelejewo – Rawia  II Rawicz

Marcinek-Król-zmiana-Jędrkowiak

I liga wojewódzka A1 Junior   Kolejka 22

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :   MIESZKO GNIEZNO

01.05 /wtorek/  15:30  –

Wrzeszczyński-zmiana-Kędzia-Smolarek D.

JAROTA JAROCIN :    KROBIANKA KROBIA

  • 2.05 /środa/ 11:00 –

Kurzawa-Rzepczyk-Chlebowski

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)  Kolejka 9

ASTRA KROTOSZYN : VICTORIA WRZEŚNIA

01.05 /wtorek/  12:00

Nowak G.-Mielcarek-zmiana-Liberski

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. : WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ

01.05. /wtorek/11:00

Goliński-Starczan-zmiana-Galewski

C1  – Kolejka 10

ASTRA KROTOSZYN :    WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ

03.05 17:00

Helwich-Sowiński-Kierzek

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :   SKP-SSP CIENIN ZABORNY SŁUPCA
03.05 13:00

Szczepański-Walisiak-Pakuszewski

Klasa okręgowa     Kolejka: 23 w dniach 2018-05-03/02

57 KS Opatówek

Moszak-Grzesiak-Zieliński

 – VICTORIA Skarszew 2018-05-03 16:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
58 ZIELONI Kożminek

zmiana-Marasek-Włoch-Rzepczyk

 – ASTRA Krotoszyn 2018-05-03 16:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
59 PIAST Kobylin

Pieniężny-Kanclerz-Lewek

 – GKS Żerków 2018-05-03 16:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
60 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Wieczorek-Lubryka-Kaczmarek

 – POGOŃ Trębaczów 2018-05-03 11:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18) :
61 ORZEŁ Mroczeń

Wrzeszczyński-Kaczała-Młynek

 – PIAST Czekanów 2018-05-03 16:00 Boisko gminne (Mroczeń 146) :
62 BARYCZ Janków Przygodzki

Włoch-Marasek-Rzepczyk

 – VICTORIA Laski 2018-05-03 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :
63 ZEFKA Kobyla Góra

Matyniak-Woźniczka-Ostrysz

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-05-03 16:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :
64 STAL Pleszew

Żubrowski-Smolarek D.-Zimmermann

 –  RASZKOWIANKA Raszków 2018-05-02/sobota/ 17:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :

 

Klasa A Grupa 1     Kolejka: 19 w dniach 2018-05-03

36 GROM Golina

Wandelewski-Jasiak W.-Niśkiewicz

 – CZARNI Dobrzyca 2018-05-03 16:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
37 WKS Witaszyce

zmiana-Lubryka-Wieczorek-Kaczmarek

 – GLADIATORZY Pieruszyce 2018-05-03 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
38 SZCZYT Szczytniki

Pawelec-zmiana-Żubrowski-Kaleta

 – LZS Cielcza 2018-05-03 11:00 Boisko (Błaszki .) :
39 JASKINIOWIEC Rajsko

Kurzawa-zmiana-Smolarek M-Chlebowski

 – RKS Radliczyce 2018-05-03 11:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
40 PROSNA Kalisz

Liberski-Nowak G.-Mielcarek

 – OKS Ostrów Wlkp. 2018-05-03 11:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29) :

Klasa A Grupa 2     Kolejka: 19 w dniach 2018-05-03

36 LZS Chynowa

Nowak J.-Nawrot-zmiana-Orszulak K.

 – GKS Grębanin 2018-05-03 11:00 Boisko Chynowa (Chynowa x) :
37 LZS Czajków.

Goliński-zmiana Pakuszewski-Smolarek M.

 – LZS Doruchów 2018-05-03 16:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x) :
38 LKS Jankowy

Nikodem-Śniadecki-Bęś

 – LKS Czarnylas 2018-05-03 11:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x) :
39 LZS Siedlików

Starczan-Matyśkiewicz-Galewski

 – GKS Rychtal 2018-05-03 12:00 Boisko w Siedlikowie (Siedlików x) :
40 PELIKAN Grabów

Marucha-Szulc-Michalak Sz.

 – SULIMIRCZYK Sulmierzyce 2018-05-03 16:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3) :
42 SOKÓŁ Bralin

Czysty-Borkowski-zmiana-Kędzia

 – STRAŻAK Słupia 2018-05-03 16:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :

Klasa B Grupa 1     Kolejka: 17 w dniach 2018-05-03

26 CKS Zduny

Jędrkowiak-Kałużny-Płomiński

 – LAS Kuczków 2018-05-03 11:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :
27 BŁYSK Daniszyn

Turkiewicz-Biela-Błoch

 – LKS Gorzyce Małe 2018-05-03 14:00 Boisko w Daniszynie (Daniszyn x) :
28 CZARNI Wierzbno

Mańkowski-Sikora-Turkiewicz

 – BŁĘKITNI Chruszczyny 2018-05-03 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :
29 PROSNA Chocz-Kwileń

Pecyna-Majusiak-Kowal

 – TARCHALANKA Tarchały Wielkie 2018-05-03 14:00 Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6) :
30 LKS II Gołuchów

Zimmermann-Michalak Sz.-zmiana-Szulc

 – SOKÓŁ Chwaliszew 2018-05-03 12:00 Boisko w Tursku (Tursko x) :

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 17 w dniach 2018-05-03

26 KS Kamień

Mikołajewski-Smolarek D.-Filar

 – LZS Godziesze 2018-05-03 11:00 Boisko w Kamieniu (Kamień x) :
28 DRAGON Dzierzbin

Malinowski-Kosicki-Żaczek

 – PANDA Pamięcin 2018-05-03 14:00 Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32) :
29 LISKOWIAK Lisków

Krupa-Tomczyński-Sztandera

 – WICHER Mycielin 2018-05-03 11:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44) :
30 KS Kościelna Wieś

Mielcarek-Nowak G.-Liberski

 – PELIKAN Nowy Karolew 2018-05-03 14:00 Boisko „Prosny” (Kalisz, Łódzka 29) :

I LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GR. 1  kolejka  11

02.05. /ŚRODA/  13:30  Jarota Jarocin  –  Calisia 14 Kalisz I

Rzepczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *