OBSADA NA DZIEŃ 27/28/29/30.04. -1.05.2018r.

AKTUALIZACJA   29.04.     GODZ:   14:25

UWAGA  !!! PRZYPOMINAM , ŻE UPŁYWA TERMIN WPŁAT NA FUNDUSZ KOLEŻEŃSKI

SĘDZIOWIE, KTÓRZY NIE UREGULUJĄ PŁATNOŚCI DO 30.04. NIE BĘDĄ OBSADZANI W ZAWODACH.

DODATKOWE MECZE:

Centralna Liga Juniorów

28.04. /sobota/ 11:00  Wisła Płock – Wisła Kraków

Grygiel

29.04. /niedziela/ 12:00  Śląsk Wrocław – Falubaz Zielona Góra

Grygiel

IV LIGA

1.05 /wtorek/  16:00  Nielba Wągrowiec – Huragan Pobiedziska

Żubrowski-Marucha-Młynek – techniczny – Malinowski

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)

Kolejka 6

STAL PLESZEW : OLIMPIA KOŁO

28.04 /sobota/  11:00

Szczepański-Starczan-Borkowski

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. : SKP-MOS SŁUPCA

29.04 /niedziela/ 13:00

Starczan-Nawrot-Płomiński

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

29.04.  /niedziela/ 12:00  Zagłębie Lubin  –  Miedź Legnica

Wrzeszczyński-Matyniak-Marucha

IV LIGA

VICTORIA Ostrzeszów POLONIA 1912 Leszno 2018-04-28 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)

Matyniak-Orszulak K.-Woźniczka
GROM Plewiska KOTWICA Kórnik 2018-04-28 15:00 Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)

Kaczała-Pawelec-Szcześniak

 

  • BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. KORONA Piaski 2018-04-28  16:00
  • Moszak-Maj-Zieliński

EKSTRALIGA KOBIET

25.04.  16:00  Olimpia Szczecin – AZS Wrocław

Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior    Kolejka 21

STAL PLESZEW: TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE

  • 11:00 /niedziela/ –obsada KONIN

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)  Kolejka 7

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. : GÓRNIK KONIN
01.05 /wtorek/   16:00

Moszak-Borkowski-zmiana-Grzesiak

MARCINKI KĘPNO: VICTORIA WRZEŚNIA

01.05. 16:00

zmiana-Pieniężny-Nikodem-zmiana-Lubryka

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)  Kolejka 8

WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ: OLIMPIA KOŁO

28.04 17:00 /sobota/

zmianaŻubrowski-Krupa-Reszelski – mecz odbędzie się na Os. Majków

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP.: GÓRNIK KONIN

29.04 11:00 /niedziela/

Maj-Borkowski-Zieliński

Leszno:     Klasa okręgowa   Kolejka 22

29.04  /niedziela/  16:00

uwaga zmiana meczu:

Sparta Miejska Górka  –  Dąb Kębłowo

Jasiak W.-Helwich-Wandelewski –sprawozdanie OZPN Leszno

Leszno:     Klasa A Grupa 1  Kolejka 19

28.04 12:00  /sobota/

SOKÓŁ CHWAŁKOWO:     STARE BOJANOWO

Liberski-Król-Jędrkowiak –sprawozdanie OZPN Leszno

Konin:     Klasa A Grupa 2     Kolejka 15

29.04 17:00

VICTORIA II WRZEŚNIA:   ORLIK MIŁOSŁAW

Orszulak K.-Woźniczka-zmiana-Orszulak M.sprawozdanie OZPN Konin

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)  Kolejka 6

29.04 13:00

VICTORIA WRZEŚNIA:   MKS KANIA GOSTYŃ

zmiana-Woźniczka-Orszulak K.-zmiana-Orszulak M.sprawozdanie WZPN Poznań

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)     Kolejka 8

29.04 10:30

VICTORIA WRZEŚNIA:     CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.

zmiana-Orszulak K.-Woźniczka-zmiana-Orszulak M. sprawozdanie WZPN Poznań

Klasa okręgowa     Kolejka: 22 w dniach 2018-04-29

49 VICTORIA Skarszew

Żubrowski-Pawelec-zmiana-Stawowy

 – RASZKOWIANKA Raszków 2018-04-29 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :
50 STAL Pleszew

Obsada KONIN

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-04-29 15:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
51 VICTORIA Laski

Kaczała-Kędzia-Smolarek D.

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-04-29 16:00 Boisko w Laskach (Laski x) :
52 PIAST Czekanów

Helwich-Jasiak W.-Wandelewski

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-04-29 11:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1) :
53 POGOŃ Trębaczów

Szczepański-Moszak-Galewski

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-04-29 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :
54  

 

GKS Żerków

Goliński-Wieczorek-Grzesiak

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-04-29 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
55 ASTRA Krotoszyn

Obsada Leszno

 – PIAST Kobylin 2018-04-29 15:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
56 KS Opatówek

Marcinek-Król-Sowiński

 – ZIELONI Kożminek 2018-04-29 16:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :

Klasa A Grupa 1      Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29

29 CZARNI Dobrzyca

Kurzawa-Włoch-Rzepczyk

 – Prosna Kalisz 2018-04-29 11:00 Boisko sportowe Dobrzyca, z kolejki 14 :
30 CKS Zbiersk

Pawelec-Żubrowski-zmiana-Stawowy

 – ŻAKI Taczanów 2018-04-29 uwaga zmiana godziny meczu na 17:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :
32 RKS Radliczyce

Sowiński-Król-Marcinek

 – OKS Ostrów Wlkp. 2018-04-29 11:00 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
33 LZS Cielcza

Włoch-Kurzawa-Rzepczyk

 – JASKINIOWIEC Rajsko 2018-04-29 15:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
34 GLADIATORZY Pieruszyce

Wieczorek-Goliński-Grzesiak

 – SZCZYT Szczytniki 2018-04-29 16:00 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x) :
35 GROM Golina

Marasek-Chlebowski-Majusiak

 – WKS Witaszyce 2018-04-29 16:00 Boisko w Golinie :

Klasa A Grupa 2    Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29

29 GKS Grębanin

Moszak-Szczepański-Galewski

 – STRAŻAK Słupia 2018-04-29 16:00 Boisko w Grębaninie (Grębanin x) :
30 WIELKOPOLANIN Siemianice

Śniadecki-Pieniężny-Lewek

 – SOKÓŁ Bralin 2018-04-29 16:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :
31 SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Lubryka-Kanclerz-Kaczmarek

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-04-29 11:00 Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x) :
32 GKS Rychtal

Kanclerz-Lubryka-Kaczmarek

 – PELIKAN Grabów 2018-04-29 16:00 Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x) :
33 LKS Czarnylas

Borkowski-Maj-Zieliński

 – LZS Siedlików 2018-04-29 14:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :
34 LZS Doruchów

Szcześniak-Reszelski-Kaleta

 – LKS Jankowy 2018-04-29 16:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
35 LZS Chynowa

Lewek-Pieniężny-Śniadecki

 – LZS Czajków. 2018-04-29 11:00 Boisko Chynowa (Chynowa x) :

Klasa B Grupa 1    Kolejka: 16 w dniach 2018-04-29

21 LAS Kuczków

Chlebowski-Marasek-Majusiak

 – SOKÓŁ Chwaliszew 2018-04-29 11:00 Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa ) :
22 TARCHALANKA Tarchały Wielkie

Jędrkowiak-Mielcarek-Niśkiewicz

 – LKS II Gołuchów 2018-04-29 16:00 Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0) :
24 LKS Gorzyce Małe

Walisiak-Kałużny – Pakuszewski

 – CZARNI Wierzbno 2018-04-29 11:00 Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x) :
25 CKS Zduny

Obsada OZPN Leszno

 – BŁYSK Daniszyn 2018-04-29 11:00 Boisko w Zdunach (Zduny :

Klasa B Grupa 2    Kolejka: 16 w dniach 2018-04-29

21 PELIKAN Nowy Karolew

Mikolajewski-Krupa-Kuś

 – LZS Godziesze 2018-04-29 13:30 Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18) :
22 SPARTA Russów

Smolarek M.-Szulc-Żaczek

 – KS Kościelna Wieś 2018-04-29 11:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
23 PANDA Pamięcin

Zimmermann-Filar-Kosicki

 – LISKOWIAK Lisków 2018-04-29 13:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x) :
25 KS Kamień

Kaleta-Szczesniak-Reszelski

 – KORONA Chełmce 2018-04-29 11:00 Boisko w Kamieniu (Kamień x) :

Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29

33 WICHER Mycielin

Matyśkiewicz-Ostrysz-Tomczyński

 – DRAGON Dzierzbin 2018-04-29 11:00 Boissko Korzeniew (Korzeniew 1) :

Klasa B Grupa 3    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-29

16 HURAGAN Szczury

Kowal-Dunaj-Pecyna

 – MASOVIA Kraszewice 2018-04-29 11:00 Boisko w Szczurach (Szczury x) :
17 OGNIWO Łąkociny

Dunaj-Kowal-Pecyna

 – LILIA Mikstat 2018-04-29 17:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x) :
18 ORZEŁ Wysocko Wielkie

Malinowski-Turkiewicz-Biela

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-04-29 15:00 Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
19 OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

Mielcarek-Jędrkowiak–Niśkiewicz

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2018-04-29 11:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
20 SOKOŁY Droszew

Ostrysz-Matyśkiewicz-Tomczyński

 – WTÓRKOWIANKA Wtórek 2018-04-29 16:00 Boisko w Droszewie (Droszew 9) :

Klasa B Grupa 4    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-29

16 LZS Mikorzyn

Bęś-Sikora-Błoch

 – LZS Trzcinica 2018-04-29 11:00 Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x) :
18 LZS Ostrówiec

Smolarek D.-Kaczała-Kędzia

 – KS Hanulin 2018-04-29 11:30 Boisko w Myjomicach (Myjomice x) :
19 AJAX Rojów

Turkiewicz-Malinowski-Biela

 – ZRYW Kierzno 2018-04-29 11:00 Boisko w Rojowie (Rojów, Boiskowa x) :
20 SOKÓŁ Świba

Bęś-Sikora-Błoch

 – ZAWISZA Łęka Opatowska 2018-04-29 16:00 Boisko w Świbie (Świba x) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28

16 ŻAKI Taczanów

Ostrysz

 – PIAST Kobylin 2018-04-28 16:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :
18 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Nawrot

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-28 14:30 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x) :
19 KS Opatówek

Kosicki

 – WKS Witaszyce 2018-04-28 14:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
20 LZS Cielcza

Majusiak

 – GKS Żerków 2018-04-28 15:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28

13 LKS Jankowy

Kanclerz

 – CZARNI Wierzbno 2018-04-28 11:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x) :
15 POLONIA Kępno

Lewek

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-04-28 13:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy    Kolejka: 14 w dniach 2018-04-28

10 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Biela

 – OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. mecz został odwołany Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
11 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Reszelski

 – VICTORIA Ostrzeszów 2018-04-28 10:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
12 LKS Gołuchów

Zimmermann

 – CALISIA 14 Kalisz 2018-04-28 11:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28

16 CZARNI Dobrzyca

zmiana-Majusiak

 – GLADIATORZY.Pieruszyce 2018-04-28 11:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :
17 LZS Godziesze

Kędzia

 – ORŁY Komorów 2018-04-28 13:00 Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x) :
18 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 – GOS Koźmin Wlkp. 2018-04-28 12:00 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x) :
19 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Filar

 – SZCZYT Szczytniki 2018-04-28 13:30 zmiana miejsca rozegrania – Os. Majków :
20 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Kaleta

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-04-28 15:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2   Kolejka: 13 w dniach  2018-04-28

16 STRAŻAK Słupia

Lubryka

 – VICTORIA Laski 2018-04-28 15:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :
18 LZS Siedlików

Malinowski

 – PELIKAN Grabów 2018-04-28 11:00 Boisko w Siedlikowie (Siedlików x) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz    Kolejka: 14 w dniach 2018-04-28

10 STAL Pleszew

Ostrysz

 – LKS Gołuchów 2018-04-28 13:00 Stadion Miejski /boczne/ (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
11 KS Opatówek

Kosicki

 – MARCINKI Kępno 2018-04-28 11:30 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 9 w dniach 2018-04-28

5 AP REISSA Poznań/Chocz

zmiana-Kaleta

 – LISKOWIAK Lisków –gospodarz 2018-04-28 11:00 zmiana gospodarza mecz odbędzie się w Liskowie :
6 UNIA Szymanowice

Rzepczyk

 – OGNIWO Łąkociny 2018-04-28 11:00 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2    Kolejka: 9 w dniach 2018-04-28

5 POLONIA Kępno

Lewek

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-04-28 16:00 Boisko ze szt. :
6 SOKÓŁ Świba      Bęś  – ORZEŁ Mroczeń 2018-026 17:00 Boisko w Świbie :

I liga okręgowa C2 Trampkarz    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28

17 CALISIA 14 Kalisz I

Żaczek

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-04-28 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
18 GOS Koźmin Wlkp. I

Sowiński

 – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2018-04-28 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
19 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Filar

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-04-28 15:15 zmiana miejsca rozegrania boisko boczne-(Kalisz, Łódzka 19-29) :
20 CKS Zbiersk

Kuś

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-04-28 10:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1    Kolejka: 15 w dniach 2018-04-28

16 SPARTA Russów

Mikołajewski

 – JAROTA Jarocin 2018-04-28 10:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
17 GKS Jaraczewo

Dunaj

 – GOS Koźmin Wlkp. II 2018-04-28 17:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7) :
18 KOPERNIK Piotrów

Smolarek M.

 – ZIELONI Kożminek 2018-04-28 11:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x) :
20 GKS Żerków

Marasek

 – PROSNA Kalisz 2018-04-28 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-28

9 LZS Mikorzyn

Śniadecki

 – BARYCZ Janków Przygodzki 2018-04-28 11:00 Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x) :
10 SOKÓŁ Bralin

Nikodem

 – ODOLANOVIA Odolanów 2018-04-28 11:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
11 CKS Zduny

Stawowy

 – OLIMPIA Brzeziny 2018-04-28 11:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :
12 STRAŻAK Słupia

Lubryka

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2018-04-28 13:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :

I liga okręgowa D1 Młodzik    Kolejka: 15 w dniach 2018-04-28

17 VICTORIA Ostrzeszów

Błoch

 – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2018-04-28 09:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
19 MARCINKI Kępno

Lewek

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-04-28 11:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :
20 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Filar

 – ASTRA Krotoszyn 2018-04-28 09:00 zmiana miejsca rozegrania boisko boczne -Łódzka 19-29. :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-28

9 GKS Jaraczewo

Dunaj

 – LISKOWIAK Lisków 2018-04-28 15:30 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7) :
11 PIAST Kobylin

Niśkiewicz

 – SZCZYT Szczytniki 2018-04-28 11:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
12 KS Opatówek

Kosicki

 – CZARNI Dobrzyca 2018-04-28 10:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2   Kolejka: 14 w dniach 2018-04-28

7 WIELKOPOLANIN Siemianic

Kanclerz

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-04-28 14:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x) :
8 LZS Czajków

Kaczmarek

 – PIAST Czekanów 2018-04-28 11:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x) :

Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik   Kolejka 16

 

AP REISSA II JAROCIN POZNAŃ   :    MIESZKO GNIEZNO

28.04 10:00 Sprawozdanie przesłać WZPN Poznań

Chlebowski

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 10 w dniach 2018-04-27/2018-04-28

9 POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Reszelski

 – STAL Pleszew 2018-04-28 12:30 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
10 WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Filar

 – LKS Gołuchów 2018-04-28 10:45 zmiana miejsca rozegrania -boisko boczne ul. Łódzka 19-29 :
11 CALISIA 14 Kalisz I

Żaczek

 – GOS I Koźmin Wlkp. 2018-04-28 13:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2   Kolejka: 10 w dniach 2018-04-28/2018-04-29

9 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Biela

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2018-04-28 11:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
10 MARCINKI Kępno

Lewek

 – GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 2018-04-28 09:30 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9) :
11 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Płomiński

 – KKS Kalisz 2018-04-29 /niedziela/ 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
12 ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

Sikora

 – ASTRA Krotoszyn 2018-04-28 10:00 Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28

18 CKS Zbiersk

Kuś

 – CALISIA 14 Kalisz II 2018-04-28 09:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A) :
19 LZS Cielcza

Majusiak

 – GLADIATORZY Pieruszyce 2018-04-28 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ) :
20 ANTONIO Jarocin

zmiana-Kurzawa

 – PROSNA Kalisz 2018-04-28 11:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28/2018-04-30

13 ZAWISZA Łęka Opatowska

Pieniężny

 – CZARNI Wierzbno 2018-04-28 11:00 Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4) :
14 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Biela

 – LKS Czarnylas 2018-04-30 18:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :
15 POGOŃ Trębaczów

Bęś

 – LZS Doruchów 2018-04-28 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x) :
16 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Płomiński

 – GKS Trzcinica 2018-04-28 11:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-27

13 POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

Żaczek

 – STAL Pleszew 2018-04-27 17:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
14 CALISIA 14 Kalisz !

Tomczyński

 – ANTONIO Jarocin 2018-04-27 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
15 GOS Koźmin Wlkp. I

Król

 – WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2018-04-27 17:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
16 LKS Gołuchów

Ostrysz

 – JAROTA Jarocin 2018-04-27 18:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-27

14 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Biela

 – ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2018-04-27 17:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x) :
15 AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

Liberski

 – OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. 2018-04-27 17:00 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
16 MARCINKI I Kępno

Bęś

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2018-04-27 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13 GROM Golina

Rzepczyk

 – ANTONIO II Jarocin 2018-04-30 17:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
14 GKS Żerków II

Chlebowski

 – WKS Witaszyce 2018-04-30 17:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :
15 GKS Żerków I

Chlebowski

 – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-04-30 16:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13 WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

zmiana-Kuś

 – KS Opatówek 2018-04-30 17:15 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
14 CALISIA 14 Kalisz III

Kuś

 – KALISZANIN Kalisz 2018-04-30 15:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
15 CALISIA 14 Kalisz II

Kuś

 – KOPERNIK Piotrów 2018-04-30 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13 BARYCZ Janków Przygodzki

Płomiński

 – AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2018-04-30 17:00 „Orlik” (Przygodzice, Wrocławska 52) :
14 ASTRA II Krotoszyn

Niśkiewicz

 – ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2018-04-30 17:00 „orlik” (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .) :
15 OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

Grzesiak

 – PIAST Kobylin 2018-04-30 17:30 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Wiśniowa .) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13 LZS Doruchów

Lubryka

 – ORZEŁ Mroczeń 2018-04-30 17:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
14 MARCINKI II Kępno

Bęś

 – ZEFKA Kobyla Góra 2018-04-30 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
16 VICTORIA Ostrzeszów

Błoch

 – KP Krążkowy 2018-04-30 17:00 „Orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa 5) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

10 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Nawrot

 – GLADIATORZY Pieruszyce 2018-04-30 17:00 Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22) :
11 CZARNI Dobrzyca

Ostrysz

 – AKADEMIA TAL. Krotoszyn II 2018-04-30 17:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :
12 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II

Majusiak

 – GOS II Koźmin Wlkp. 2018-04-30 16:30 Orlik (Jarocin, Wrocławska 168) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

10 PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko

Krupa

 – KS Opatówek II 2018-04-30 17:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .) :
11 PELIKAN I Nowy Karolew

Krupa

 – ZIELONI Kożminek 2018-04-30 18:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .) :
12 LISKOWIAK Lisków

Smolarek D.

 – VICTORIA Skarszew 2018-04-30 17:00 Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

10 WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz

Kędzia

 – CALISIA 14 Kalisz V 2018-04-30 18:15 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
11 WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz

Kędzia

 – AP REISSA Poznań/Brzeziny 2018-04-30 19:30 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
12 WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz

zmiana-Kosicki

 – WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz 2018-04-30 17:00 zmiana miejsca rozegrania boisko orlik przy szkole Podstawowej nr 18 :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13 CKS Zduny

Jędrkowiak

 – Doruchów/Ak. Czecha 2018-04-30 17:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :
14 ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

 – ODOLANOVIA Odolanów 2018-04-30 17:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
15 ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

 – MARATON Czajków 2018-04-30 18:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
16 AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

Goliński

 – GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 2018-04-30 17:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa x) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5     Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

10 PŁOMIEŃ Opatów

Kanclerz

 – GKS Rychtal 2018-04-30 17:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1 (RW) Kolejka: 3 w dniach 2018-04-27  –Rzepczyk

13 ANTONIO Jarocin I  – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-04-27 17:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
14 AK. PIŁK. REISSA Jarocin  – JAROTA Jarocin I 2018-04-27 17:25 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
15 GOS Koźmin Wlkp. I  – JAROTA Jarocin I 2018-04-27 17:50 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
16 ANTONIO Jarocin I  – AK. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-04-27 18:15 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
17 AK. PIŁK. REISSA Jarocin  – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-04-27 18:40 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
18 JAROTA Jarocin I  – ANTONIO Jarocin I 2018-04-27 19:05 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (RW)     Kolejka: 3 w dniach 2018-04-27 –Pawelec

13 CALISIA 14 Kalisz I.  – KORONA-POGOŃ Stawiszyn. 2018-04-27 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
14 AP REISSA Poznań/Kalisz.  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz. 2018-04-27 17:25 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
15 KORONA-POGOŃ Stawiszyn.  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz. 2018-04-27 17:50 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
16 CALISIA 14 Kalisz I.  – AP REISSA Poznań/Kalisz. 2018-04-27 18:15 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
17 AP REISSA Poznań/Kalisz.  – KORONA-POGOŃ Stawiszyn. 2018-04-27 18:40 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
18 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz.  – CALISIA 14 Kalisz I. 2018-04-27 19:05 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 4 (RW)     Kolejka: 3 w dniach 2018-04-27  Szczepański

13 CENTRA Ostrów Wlkp. I  – ISKRA-PROSNA. Sieroszewice 2018-04-27 17:00 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :
14 AK. KRECIKA Ostrów Wlkp.  – OSTROVIA. Ostrów Wlkp. 2018-04-27 17:25 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :
15 ISKRA-PROSNA. Sieroszewice  – OSTROVIA. Ostrów Wlkp. 2018-04-27 17:50 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :
16 CENTRA Ostrów Wlkp. I  – AK. KRECIKA Ostrów Wlkp. 2018-04-27 18:15 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :
17 AK. KRECIKA Ostrów Wlkp.  – ISKRA-PROSNA. Sieroszewice 2018-04-27 18:40 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :
18 OSTROVIA. Ostrów Wlkp.  – CENTRA Ostrów Wlkp. I 2018-04-27 19:05 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (RW)     Kolejka: 3 w dniach 2018-04-26  zmiana-Malinowski

13 AK. PIŁK. Ostrzeszów II  – LZS Doruchów/Ak. Czecha. 2018-04-26 17:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
14 AK. PIŁK. Ostrzeszów I  – VICTORIA Ostrzeszów 2018-04-26 17:25 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
15 LZS Doruchów/Ak. Czecha.  – VICTORIA Ostrzeszów 2018-04-26 17:50 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
16 AK. PIŁK. Ostrzeszów II  – AK. PIŁK. Ostrzeszów I 2018-04-26 18:15 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
17 AK. PIŁK. Ostrzeszów I  – LZS Doruchów/Ak. Czecha. 2018-04-26 18:40 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
18 VICTORIA Ostrzeszów  – AK. PIŁK. Ostrzeszów II 2018-04-26 19:05 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *