OBSADA NA DZIEŃ 20/21/22/24/25.04.2018r.

 

AKTUALIZACJA  23.04.  GODZ: 14:40

dodatkowe mecze

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)  Kolejka 7

Środa  25.04.2018

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP.: ASTRA KROTOSZYN

Szczepański-Starczan-Grzesiak

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-25

16 LKS Czarnylas

Galewski

 – PIAST Czekanów 2018-04-25 /środa/ 17:30 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 11 w dniach 2018-04-25

13 ASTRA I Krotoszyn

Liberski

 – GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 2018-04-25/środa/ 16:00 „orlik” (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .) :

I Liga Kobiet

22.04.  15:00  Medyk II Konin  –  KPP Bygdoszcz

Grygiel

 

FINAŁ PUCHARU POLSKI  -GOŁUCHÓW

25.04.  /ŚRODA/  17:00   LKS Gołuchów  –  Jarota Jarocin

Jasiak W.-Król-Wandelewski  – techniczny –Kaźmierczak

 

III LIGA

21.04.  16:00  Starogard Gdański – Kotwica Kołobrzeg

Wrzeszczyński-Marucha-Matyniak- techniczny – Kaczała

IV LIGA

21.04.  14:00  Polonia Kępno  Victoria Ostrzeszów

Moszak-Nikodem-Zieliński

21.04.  16:00  Korona Piaski – SKP Słupca

Każmierczak-Helwich-Liberski

21.04.  15;00  Nielba Wągrowiec  – Wełna Skoki

Wieczorek-Borkowski-zmiana-Lubryka

I liga wojewódzka A1 Junior     Kolejka 20 

CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :    POLONIA 1912 LESZNO    21.04 15:30

Goliński-Szczepański-Walisiak

JAROTA JAROCIN :          MIESZKO GNIEZNO                   22.04 12:00

Kaźmierczak-Stawowy-Mielcarek

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)   Kolejka 5   

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. : STAL PLESZEW        22.04 13:00

Wieczorek-Galewski-Turkiewicz

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)   Kolejka 6

ASTRA KROTOSZYN :    OLIMPIA KOŁO

zmiana terminu meczu na  22.04. /niedziela/  11:00

zmiana-Marcinek-Jędrkowiak-Koza

WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ :   GÓRNIK KONIN          21.04 15:00

Szcześniak-Pawelec-Szulc

 

Klasa Okręgowa  –  OZPN Leszno

ZJEDNOCZENI PUDLISZKI :  JUNA-TRANS STARE OBORZYSKA  –mecz odwoałany

proszę jechać na mecz —- Orla Jutrosin – GKS Włoszakowice

21.04 15:00 /sobota/

zmiana-Król-Wandelewski-Sowiński

Klasa Okręgowa – OZPN Konin

ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ : TULISIA TULISZKÓW

22.04 17:00

Kaczała-Pawelec-Krupa

Klasa okręgowa    Kolejka: 21 w dniach 2018-04-22

ZIELONI Kożminek

OZPN Konin

 – VICTORIA Skarszew 16:00
PIAST Kobylin

OZPN Leszno

 – KS Opatówek 16:00
ASTRA Krotoszyn

Pieniężny-Lewek-Bęś

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 15:00
ORZEŁ Mroczeń

Moszak-Borkowski-Zieliński

 – GKS Żerków 16:00
BARYCZ Janków Przygodzki

Jasiak W.-Król-Helwich

 – POGOŃ Trębaczów 11:00
ZEFKA Kobyla Góra

Marasek-Włoch-Kurzawa

 –

 

PIAST Czekanów 16:00
STAL Pleszew

Nowak G.-Sowiński-Wandelewski

 – VICTORIA Laski 15:00
RASZKOWIANKA Raszków

Maj-Goliński-Nikodem

 – OLIMPIA Brzeziny 11:00

 

Klasa A Grupa 1     Kolejka: 17 w dniach 2018-04-22

WKS Witaszyce

Stawowy-Kaźmierczak-Mielcarek

 – CZARNI Dobrzyca 16:00
SZCZYT Szczytniki

Marucha-Wrzeszczyński-Szcześniak

 – GROM Golina 11:00 Błaszki
JASKINIOWIEC Rajsko

Starczan-Szczepański-Matyśkiewicz

 – GLADIATORZY Pieruszyce 11:00 Nowy Karolew
OKS Ostrów Wlkp.

Orszulak K.-Matyniak-Woźniczka

 – LZS Cielcza 11:00 –Krotoszyńska 171
ŻAKI Taczanów

Sowiński-Nowak G.-Wandelewski

 – PROSNA Kalisz 11:00

Klasa A Grupa 2     Kolejka: 17 w dniach 2018-04-22

LZS Czajków.

Szcześniak-Wrzeszczyński-Marucha

         –  GKS Grębanin 16:00
LKS Jankowy

Borkowski-Moszak-Zieliński

 – LZS Chynowa 11:00
LZS Siedlików

Woźniczka-zmiana-Liberski-Orszulak K.

 – LZS Doruchów 16:00
PELIKAN Grabów

Król-Jasiak W.-Helwich

 – LKS Czarnylas 16:00
PŁOMIEŃ Opatów

Lubryka-Kanclerz-Śniadecki

 – GKS Rychtal 11:00

 

SOKÓŁ Bralin

Nikodem-Maj-Goliński

 –

 

SULIMIRCZYK Sulmierzyce 16:00
STRAŻAK Słupia

Kanclerz-Lubryka-zmiana-Kaczmarek

 –

 

WIELKOPOLANIN Siemianice 16:00

Klasa B Grupa 1     Kolejka: 15 w dniach 2018-04-22

BŁYSK Daniszyn

Koza-Jędrkowiak-zmiana-Marcinek

 – LAS Kuczków 14:00
CZARNI Wierzbno

Rzepczyk-Chlebowski-Kowal

 – CKS Zduny 11:00
PROSNA Chocz-Kwileń

Młynek-Reszelski-Sztandera

 – BŁĘKITNI Chruszczyny 14:00
SOKÓŁ Chwaliszew

Czysty-Liberski-zmiana-Walisiak

 – TARCHALANKA Tarchały Wielkie 11:00

Klasa B Grupa 2     Kolejka: 15 w dniach 2018-04-22

LZS Godziesze

zmiana-OstryszNawrot-Sikora

 – KORONA Chełmce 15:00
DRAGON Dzierzbin

zmiana-Dunaj-Pecyna-Szulc

 – KS Kamień 14:00
KS Kościelna Wieś

Szulc-Żaczek-Stodolny

 – WICHER Mycielin 11:00-Kalisz, Łódzka 29
SPARTA Russów

zmiana-Kaczmarek-Malinowski-Kuś

 – PELIKAN Nowy Karolew 11:00

Klasa B Grupa 3     Kolejka: 12 w dniach 2018-04-22

WTÓRKOWIANKA Wtórek

zmiana-Turkiewicz-Wieczorek-Galewski

 – HURAGAN Szczury 11:00
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

zmiana-Nawrot-Ostrysz-zmiana-Sikora

 –

 

SOKOŁY Droszew

 

11:00

 

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Bęś-Pieniężny-Lewek

 – OSTROVIA II Ostrów Wlkp. 11:00
LILIA Mikstat

Matyśkiewicz-Szczepański-Starczan

 – ORZEŁ Wysocko Wielkie 16:00
MASOVIA Kraszewice

Kurzawa-Włoch-Marasek

 –

 

OGNIWO Łąkociny 11:00

Klasa B Grupa 4     Kolejka: 12 w dniach 2018-04-22

LZS Trzcinica

Mikołajewski-Zimmermann-Filar

 – ZAWISZA Łęka Opatowska 16:00
ZRYW Kierzno

Kędzia-Smolarek D.-Kosicki

 – SOKÓŁ Świba 16:00 Boisko w Krążkowych
KS Hanulin

Smolarek D.-Kędzia-Kosicki

 –

 

AJAX Rojów 11:00 Boisko w Krążkowych

 

KS Rogaszyce

Smolarek M.-Kaleta-Tomczyński

 – LZS Ostrówiec 14:00

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1    Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

11 PIAST Kobylin

Stawowy

 – GKS Żerków 2018-04-21 11:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10) :
12 WKS Witaszyce

Kierzek

 –  LZS Cielcza 2018-04-22 11:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
13 KS Opatówek

Sztandera

 – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-21 13:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69) :
14 SPARTA Russów

Kosicki

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-04-21 13:00 Boisko w Russowie (Russów x) :
15 ŻAKI Taczanów

Ostrysz

 – CKS Zbiersk 2018-04-21 16:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2   Kolejka: 12 w dniach 2018-04-22

12 VICTORIA Ostrzeszów

Sikora

 –  LKS Jankowy uwaga mecz został odwołany Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy    Kolejka: 13 w dniach 2018-04-21

7 OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. – Szczepański  – CALISIA 14 Kalisz 2018-04-21 17:30 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
8 VICTORIA Ostrzeszów

Sikora

 – LKS Gołuchów 2018-04-21 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
9 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Goliński  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-04-21 13:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1  Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

11 GLADIATORZY.Pieruszyce

Orszulak K.

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-04-21 15:00 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x) :
12 SZCZYT Szczytniki

Kędzia

 – KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-04-21 12:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x) :
13 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 –  WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-22 11:00 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x) :
14 ORŁY Komorów

Bęś

 – GOS Koźmin Wlkp. 2018-04-21 12:00 Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1) :
15 CZARNI Dobrzyca

zmiana-Grygiel

 – LZS Godziesze 2018-04-21 13:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30) :

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2   Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21

13 PELIKAN Grabów

Śniadecki

 – SOKÓŁ Bralin 2018-04-21 11:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3) :
15 STRAŻAK Słupia

Kanclerz

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-04-21 13:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :

I liga okręgowa C1 Trampkarz     Kolejka: 13 w dniach 2018-04-21

7 LKS Gołuchów

Reszelski

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2018-04-21 10:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
9 STAL Pleszew

Ostrysz

 – KS Opatówek 2018-04-21 10:00 Stadion Miejski /boczne/ (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1     Kolejka: 8 w dniach 2018-04-21

3 OGNIWO Łąkociny

Czysty

 – AP REISSA Poznań/Chocz mecz przełożony na-2018-04-24/wtorek/ 17:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x) :
4 LISKOWIAK Lisków

Smolarek M.

 – UNIA Szymanowice 2018-04-21 zmiana godziny na 14:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44) :

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2     Kolejka: 8 w dniach 2018-04-21

3 ORZEŁ Mroczeń

Pieniężny

 – POLONIA Kępno 2018-04-21 14:00 Boisko gminne (Mroczeń 146) :
4 ZEFKA Kobyla Góra

zmiana-Lewek

 – SOKÓŁ Świba 2018-04-21 14:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12) :

I liga okręgowa C2 Trampkarz     Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

11 CALISIA 14 Kalisz II

Filar

 – FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2018-04-21 zmiana godziny na 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
12 POGOŃ Nowe Skalmierzyce –Tomczyński  – CKS Zbiersk 2018-04-21 10:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
13 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. – Niśkiewicz  –  WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-22 15:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
14 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Goliński  – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-04-21 11:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1     Kolejka: 14 w dniach 2018-04-21

11 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin – Majusiak  – GKS Żerków 2018-04-21 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
12 ZIELONI Kożminek

Kaleta

 – LZS Cielcza 2018-04-21 11:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
13 GOS Koźmin Wlkp. II

 

Kierzek

 – KOPERNIK Piotrów 2018-04-21 12:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
14 JAROTA Jarocin

Pecyna

 – GKS Jaraczewo 2018-04-21 12:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
15 VICTORIA Skarszew

Kuś

 – SPARTA Russów 2018-04-21 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x) :

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2     Kolejka: 9 w dniach 2018-04-21

5 ISKRA-PROSNA Sieroszewice –Galewski  – LZS Mikorzyn 2018-04-21 11:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
6 OLIMPIA Brzeziny

Szulc

 – STRAŻAK Słupia 2018-04-21 11:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1) :
7 ODOLANOVIA Odolanów

Kałużny

 – CKS Zduny 2018-04-21 11:00 Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x) :
8 BARYCZ Janków Przygodzki – Turkiewicz  – SOKÓŁ Bralin 2018-04-21 11:00 Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4) :

I liga okręgowa D1 Młodzik     Kolejka: 14 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

11 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Goliński  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-21 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
13 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. – Niśkiewicz  –  KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-04-22 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171) :
15 AKADEMIA TAL. Krotoszyn  – Niśkiewicz  – STAL Pleszew 2018-04-21 11:30 Boisko (Krotoszyn, Sportowa .1) :

Kolejka: 12 w dniach 2018-04-25 /środa/

4 AKADEMIA TAL. Krotoszyn – zmiana-Stawowy  –  KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2018-04-25 /środa/ 17:00 Boisko (Krotoszyn, Sportowa .1) :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1     Kolejka: 9 w dniach 2018-04-21

6 SZCZYT Szczytniki

Kędzia

 – KS Opatówek zmiana terminu na 20.04. /piątek/ 18:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x) :
7 JAROTA Jarocin

Pecyna

 – PIAST Kobylin 2018-04-21 13:30 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
8 LISKOWIAK Lisków

Smolarek M.

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-04-21 11:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44) :

Kolejka: 10 w dniach 2018-04-24  /wtorek/

10 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin  –Nawrot  –  JAROTA Jarocin 2018-04-24 /wtorek/ 18:00 Boisko w Magnuszewicach :

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2     Kolejka: 13 w dniach 2018-04-21

5 ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Starczan

 – LZS Czajków 2018-04-21 10:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112) :
6 LZS Godziesze

Żaczek

 – WIELKOPOLANIN Siemianice 2018-04-21 11:00 Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1   Kolejka: 9 w dniach  2018-04-21

5 JAROTA Jarocin

Majusiak

 – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2018-04-21 09:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6) :
6 GOS I Koźmin Wlkp.

Kierzek

 – A. P. REISSA Jarocin 2018-04-21 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
7 LKS Gołuchów

Reszelski

 – CALISIA 14 Kalisz I 2018-04-21 12:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2     Kolejka: 9 w dniach 2018-04-21

5 ASTRA Krotoszyn

Niśkiewicz

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-04-21 10:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1) :
7 GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie  – Matyśkiewicz  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2018-04-21 11:00 Boisko w Gorzycach W. (Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1) :
8 AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów  – Sikora  – MARCINKI Kępno 2018-04-21 15:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21

12 GLADIATORZY Pieruszyce

Orszulak K.

 – ANTONIO Jarocin 2018-04-21 13:00 Boisko sportowe (Grab .19a) :
13 CALISIA 14 Kalisz II

Filar

 – LZS Cielcza 2018-04-21 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29) :
15 RASZKOWIANKA Raszków

zmiana-Walisiak

 – GROM Golina 2018-04-21 11:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b) :

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2olejka: 12 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

9 LZS Doruchów

Lewek

 – ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2018-04-21 11:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :
10 FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. – Biela  –  POGOŃ Trębaczów 2018-04-22 13:30 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x) :
11 CZARNI Wierzbno

Biela

 – LKS Czarnylas 2018-04-21 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x) :
12 STRAŻAK Słupia

Kanclerz

 – ZAWISZA Łęka Opatowska 2018-04-21 11:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1     Kolejka: 10 w dniach 2018-04-20

9 STAL Pleszew

Orszulak K.

 – JAROTA Jarocin 2018-04-20 19:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6) :
10 WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Kuś

 – LKS Gołuchów 2018-04-20 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :
11 ANTONIO Jarocin

Nawrot

 – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-04-20 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x) :
12 POGOŃ I Nowe Skalmierzyce – Tomczyński  – CALISIA 14 Kalisz ! 2018-04-20 17:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2   Kolejka: 10 w dniach 2018-04-20/2018-04-23

9 GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie –  Kałużny  – AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2018-04-23 /poniedziałek/ 17:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31) :
10 OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.  –  Biela  – MARCINKI I Kępno 2018-04-20 17:00 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ) :
11 ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska  –  Lubryka  – AKADEMIA TAL. Krotoszyn I 2018-04-20 17:00 Orlik Kraszewice (Kraszewice x) :
12 ASTRA I Krotoszyn

Stawowy

 – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2018-04-20 17:00 „orlik” (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1   Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

10 AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin  – Chlebowski  – LZS Cielcza 2018-04-23 16:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6) :
11 WKS Witaszyce – Mańkowski  – GKS Żerków I 2018-04-23 16:30 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ) :
12 GROM Golina

Kurzawa

 – GKS Żerków II 2018-04-23 17:00 Boisko w Golinie (Golina x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2   Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

10 KOPERNIK Piotrów

Kosicki

 – POGOŃ II Nowe Skalmierzyce 2018-04-23 17:00 Boisko „orlik” (Piotrów 65) :
11 KALISZANIN Kalisz

Sztandera

 – CALISIA 14 Kalisz II 2018-04-23 17:00 Boissko sportowe (Kalisz, Złota x) :
12 WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

Zaczek

 – CALISIA 14 Kalisz III 2018-04-23 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3   Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23/2018-04-25

9 AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce

Sowiński

 –  RASZKOWIANKA Raszków 2018-04-25/środa/ 17:00 Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .) :
10 PIAST Kobylin

Mielcarek

 – OGNIWO Łąkociny 2018-04-23 17:00 Boisko „orlik” (Kobylin, 3 Maja 9) :
11 ISKRA-PROSNA Sieroszewice – Płomiński  – OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2018-04-23 17:30 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
12 BARYCZ Janków Przygodzki

Biela

 – ASTRA II Krotoszyn 2018-04-23 17:00 „Orlik” (Przygodzice, Wrocławska 52) :

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

9 ORZEŁ Mroczeń

Lubryka

 – KP Krążkowy 2018-04-23 17:00 Boisko „orlik” Baranów (Baranów x) :
10 SOKÓŁ I Bralin

Śniadecki

 – VICTORIA Ostrzeszów 2018-04-23 17:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a) :
12 LZS Doruchów

Lewek

 – MARCINKI II Kępno 2018-04-23 17:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

7 AKADEMIA TAL. Krotoszyn II – Niśkiewicz  – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II 2018-04-23 17:00 orlik (Krotoszyn, Olimpijska .) :
8 GLADIATORZY Pieruszyce

Orszulak K.

 – CZARNI Dobrzyca 2018-04-23 17:00 Boisko sportowe (Grab .19a) :
9 ŻAKI Taczanów

Ostrysz

 – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-04-23 16:30 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

7 ZIELONI Kożminek

Młynek

 – LISKOWIAK Lisków 2018-04-23 17:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16) :
8 KS Opatówek II

Kuś

 – PELIKAN I Nowy Karolew 2018-04-23 17:00 Orlik (Opatówek, Parkowa 7) :
9 KORONA-POGOŃ Stawiszyn  – Krupa  – PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko 2018-04-23 15:30 Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x) :

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

7 AP REISSA Poznań/Brzeziny – Szulc  – WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz 2018-04-23 17:00 Akademia Piłk. Reissa Brzeziny (Brzeziny, Wrocławska 17) :
8 CALISIA 14 Kalisz V

Tomczyński

 – WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz 2018-04-23 18:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x) :

 

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23/2018-04-25

9 Doruchów/Ak. Czecha

Lewek

 –  GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 2018-04-24/wtorek/ 17:00 Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1) :
10 MARATON Czajków

Kaczmarek

 – AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. 2018-04-23 17:00 Boisko orlik w Czajkowie (Czajków 55) :
11 ODOLANOVIA Odolanów

zmiana-Borkowski

 –  ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. 2018-04-24/wtorek/ 17:00 Boisko „orlik” (Odolanów, Krotoszyńska 121) :
12 CKS Zduny

Niśkiewicz

 –  ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. 2018-04-25/środa/ 17:00 Boisko w Zdunach (Zduny x) :

 

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5    Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

8 GKS Rychtal

Bęś

 – POGOŃ Trębaczów 2018-04-23 17:00 Boisko „orlik” (Rychtal, Kępińska x) :
9 GKS Trzcinica

Kanclerz

 – PŁOMIEŃ Opatów 2018-04-23 17:00 Orlik (Trzcinica, Szkolna 2) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1 (RW)     Kolejka: 2 w dniach 2018-04-20

 

Sowiński

7 GOS Koźmin Wlkp. I  – JAROTA Jarocin I 2018-04-20 17:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
8 ANTONIO Jarocin I  – AK. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-04-20 17:25 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
9 JAROTA Jarocin I  – AK. PIŁK. REISSA Jarocin 2018-04-20 17:50 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
10 GOS Koźmin Wlkp. I  – ANTONIO Jarocin I 2018-04-20 18:15 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
11 ANTONIO Jarocin I  – JAROTA Jarocin I 2018-04-20 18:40 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
12 AK. PIŁK. REISSA Jarocin  – GOS Koźmin Wlkp. I 2018-04-20 19:05 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (RW)     Kolejka: 3 w dniach 2018-04-20

Smolarek D.

13 ASTRA I Krotoszyn.  – LKS Gołuchów. 2018-04-20 17:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
14 AKAD. TALENTÓW Krotoszyn I  – POGOŃ I Nowe Skalmierzyce. 2018-04-20 17:25 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
15 LKS Gołuchów.  – POGOŃ I Nowe Skalmierzyce. 2018-04-20 17:50 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
16 ASTRA I Krotoszyn.  – AKAD. TALENTÓW Krotoszyn I 2018-04-20 18:15 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
17 AKAD. TALENTÓW Krotoszyn I  – LKS Gołuchów. 2018-04-20 18:40 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
18 POGOŃ I Nowe Skalmierzyce.  – ASTRA I Krotoszyn. 2018-04-20 19:05 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (RW)     Kolejka: 2 w dniach 2018-04-20

Żaczek

7 KORONA-POGOŃ Stawiszyn.  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz. 2018-04-20 17:00 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :
8 CALISIA 14 Kalisz I.  – AP REISSA Poznań/Kalisz. 2018-04-20 17:25 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :
9 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz.  – AP REISSA Poznań/Kalisz. 2018-04-20 17:50 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :
10 KORONA-POGOŃ Stawiszyn.  – CALISIA 14 Kalisz I. 2018-04-20 18:15 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :
11 CALISIA 14 Kalisz I.  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz. 2018-04-20 18:40 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :
12 AP REISSA Poznań/Kalisz.  – KORONA-POGOŃ Stawiszyn. 2018-04-20 19:05 Boisko naturalne – za Orlikiem na Podmiejskiej (Kalisz, Graniczna x) :

 I liga okręgowa F1 Żak Grupa 4 (RW)     Kolejka: 2 w dniach 2018-04-20

Płomiński

7 ISKRA-PROSNA. Sieroszewice  – OSTROVIA. Ostrów Wlkp. 2018-04-20 17:00 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
8 CENTRA Ostrów Wlkp. I  – AK. KRECIKA Ostrów Wlkp. 2018-04-20 17:25 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
9 OSTROVIA. Ostrów Wlkp.  – AK. KRECIKA Ostrów Wlkp. 2018-04-20 17:50 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
10 ISKRA-PROSNA. Sieroszewice  – CENTRA Ostrów Wlkp. I 2018-04-20 18:15 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
11 CENTRA Ostrów Wlkp. I  – OSTROVIA. Ostrów Wlkp. 2018-04-20 18:40 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :
12 AK. KRECIKA Ostrów Wlkp.  – ISKRA-PROSNA. Sieroszewice 2018-04-20 19:05 Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x) :

 

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (RW)     Kolejka: 2 w dniach 2018-04-20

 

Śniadecki

7 LZS Doruchów/Ak. Czecha.  – VICTORIA Ostrzeszów 2018-04-20 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
8 AK. PIŁK. Ostrzeszów II  – AK. PIŁK. Ostrzeszów I 2018-04-20 16:25 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
9 VICTORIA Ostrzeszów  – AK. PIŁK. Ostrzeszów I 2018-04-20 16:50 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
10 LZS Doruchów/Ak. Czecha.  – AK. PIŁK. Ostrzeszów II 2018-04-20 17:15 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
11 AK. PIŁK. Ostrzeszów II  – VICTORIA Ostrzeszów 2018-04-20 17:40 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
12 AK. PIŁK. Ostrzeszów I  – LZS Doruchów/Ak. Czecha. 2018-04-20 18:05 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :

I liga okręgowa F1 Żak Grupa 6 (RW)      Kolejka: 3 w dniach 2018-04-20

Lewek

13 GKS. Grębanin  – MARCINKI Kępno I 2018-04-20 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
14 AP REISSA. Poznań/Kępno  – MARCINKI Kępno II 2018-04-20 17:25 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
15 MARCINKI Kępno I  – MARCINKI Kępno II 2018-04-20 17:50 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
16 GKS. Grębanin  – AP REISSA. Poznań/Kępno 2018-04-20 18:15 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
17 AP REISSA. Poznań/Kępno  – MARCINKI Kępno I 2018-04-20 18:40 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :
18 MARCINKI Kępno II  – GKS. Grębanin 2018-04-20 19:05 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5) :

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *