WYNIKI EGZAMINÓW  SĘDZIÓW KOZPN  – WIOSNA 2018 r.

III liga PZPN

  1. Jasiak Wojciech .                        28,5 pkt              PZPN
  2. Wrzeszczyński Paweł „                28,0 pkt              PZPN

IV liga WZPN

Minima zaliczeniowe – 12 / 30 x 40/ , teoria 24 pkt.

Lp.    Nazwisko imię                  Bieg  30×40         Teoria

  1. Jasiak Łukasz        NU                         NU                           WZPN
  2. Kaczała Paweł       12                          27,0
  3. Matyniak Dawid    12                          29,5
  4. Moszak Paweł       12                          26,0
  5. Żubrowski Rafał    12                          24,0
  6. Wieczorek Adam    12                          28,0
  7. Każmierczak Kamil 12                          28,0

KLASA „ OKRĘGOWA”

Bieg dla nominowanych – 12 / 30 x 40 /   teoria na zaliczenie 24 pkt

Bieg zwykły   10-11-12            /  35 x 45 /   teoria na zaliczenie 24 pkt

  1. Goliński Dawid           12    30×40          25,5                    „N” 
  2. Nowak Grzegorz        12        „                24,5                     „N” –        „
  3. Marasek Marcin            12       „                  23,0                       – test –
  4. Janicki Ireneusz           NU                         NU
  5. Żakowski Adrian          NN                         NN
  6. Szczepański Mateusz   12       „                 23,5                     – test –
  7. Maj Damian                12       „                 23,5                     – test –

 

  1. Drygas Dawid NU   35×45         NU             – bieg zwykły-
  2. Haszek Paweł                          NU                       NU
  3. Helwich Mateusz                      12                        27,5
  4. Krawczyński Karol                    12                        28,0
  5. Marcinek Artur                         12                        29,0
  6. Orszulak Łukasz                       12                        28,0
  7. Włoch Jacek                             12                        28,0
  8. Król Grzegorz                           12                        28,0
  9. Pieniężny Dawid                       12                        28,0
  10. Grygiel Sylwia                          12                        29,0      –  PZPN

 

KLASA „A”

Bieg nominowany – 12     /30 x 40     teoria na zaliczenie 24 pkt.

Bieg zwykły 10 – 11 – 12 / 35 x 45/,   teoria na zaliczenie 21  pkt.

 

  1. Kanclerz Kamil           12   30×40           24,0           „N” – nominowany
  2. Liberski Przemysław  12      „                25,5           „N”  –        „
  3. Śniadecki Radosław   12      „                 24,5           „N” –        „
  4. Stawowy Piotr              12     „                  22,5
  5. Lubryka Artur                12      „                22,5

 

  1. Borkowski Przemysław    12   35×45                     30,0            – bieg zwykły
  2. Pawelec Daniel               12                                 30,0
  3. Szcześniak Marcin           12                                 30,0
  4. Dominiak Marcin             12                                 28,5
  5. Krajewski Adam              NU                                NU
  6. Matuszak Mateusz           NU                                NU
  7. Nowak Jacek                   12                                 26,5
  8. Nikodem Paulina              12    OZPN                     29,5        PZPN
  9. Wandelewski Waldemar    12                                 30,0
  10. Farbicki Sławomir             12                                 29,0
  11. Czysty Szymon Senior –   zal.                               29,0
  12. Lewek Zbigniew Senior   – zal.                               28,0
  13. Orszulak Krzysztof          – zal.                              30,0
  14. Sowiński Jacek               – zal.                               28,0
  15. Starczan Dariusz „                                               29,5
  16. Kurzawa Sebastian            NU                               NU
  17. Marucha Piotr                   10                                30,0
  18. Wożniczka Tomasz            10                                28,0
  19. Nowakowski Arkadiusz       NU

 

KLASA „ B „

Bieg nominowany 12 / 30 x 40 /  , teoria 24 pkt

Bieg zwykły 10-11-12/ 35 x 45 /   , teoria 21 pkt.

 

  1. Rzepczyk Adam         12  30×40               19,5 pkt.             – test
  2. Ostrychalski Damian  NN                          NN
  3. Krupa Dominik          12                           21,5

 

  1. Galewski Paweł „Senior” zal.                        24,0                    – bieg zwykły
  2. Kędzia Tomasz „Senior” zal.                        27,0
  3. Kokot Włodzimierz        NU                          NU
  4. Mielcarek Tomasz         „Senior” zal.            24,0
  5. Michalak Paweł             NN                          NN
  6. Turkiewicz Marian        „Senior” zal.             26,5
  7. Bęś Dariusz                 „Senior” zal.            26,0
  8. Matyśkiewicz Marek      „Senior” zal.            26,5
  9. Michalak Julian             NU                          NU
  10. Zieliński Jarosław          NU                          NU
  11. Smolarek Dariusz          10       „                 26,5
  12. Kmiecik Robert              10       „                 24,5
  13. Młynek Rafał                 10       „                  25,0
  14. Ostrysz Daniel               10       „                 30,0
  15. Witoń Artur                   NU                         NU
  16. Kłodnicki Bartosz           NU      „                  NU
  17. Stybel Łukasz                NU                         NU

 

SĘDZIÓWIE   PRÓBNI  – 2016 r.

 

  1. Jędrkowiak Dominik                  12 / 30×40/              19,0       zal.
  2. Zimmermann Igor                     10 / 35×45/             22,5
  3. Farbicki Michał                                 NU                     NU

 SĘDZIÓWIE   PRÓBNI  – 2017 r.

Egzaminy – teoria 18 pkt. na zaliczenie –  bieg    10 / 35×45

 

  1. Chlebowski Mateusz zal.                   15,5     Nzal   – poprawka – test
  2. Czapulak Mateusz                            nie biega        19,0/ brak badań lek./ – bieg
  3. Hoja Marcin                                    NN     NN    test + bieg
  4. Kaczmarek Roman                           20,0   zal.
  5. Kowal Damian                                16,5    Nzal.  – poprawka – test
  6. Koza Sebastian                              18,5    zal.
  7. Majusiak Filip                                 15,5   Nzal.   – poprawka – test
  8. Michalak Szymon                           18,0   zal.
  9. Mikołajewski Damian  skreczował     20,0             –   do poprawki bieg
  10. Pecyna Szymon                              16,0   Nzal.   – poprawka test
  11. Pakuszewski Patryk    skreczował     20,5               –    do poprawki bieg
  12. Smolarek Michał    nie biegał           19,5           / brak badań lek./ – bieg
  13. Reszelski Daniel    12 /30×40/   24,0               Nominowany
  14. Szulc Dawid         12 /30×40/          23,5
  15. Nawrot Dariusz 12 /30×40/              21,5
  16. Malinowski Jakub 12 /30×40/           21,0
  17. Walisiak Mateusz                            12 /30×40/17,0 poprawka – test
  18. Dunaj Szymon 12 /30×40/              16,0 NZAL.  – poprawka  – test
  19. Mańkowski Robert 30×40                19,0            do poprawki bieg
  20. Stodolny Mateusz .30×40                13,5 NZAL.   do poprawki bieg/test
  21. Kaleta Józef 12/30×40/                   12,5 NZAL.    do poprawki test

Sędziowie próbni – 2018 r.

Na zaliczenie– teoria 18 pkt. ,

 

  1. Biela Maciej bieg – zal.         teoria   23,5
  2. Błoch Julia                                     27,5  !
  3. Filar Krzysztof /3400/!                    20,0
  4. Kałużny Michał                                20,0
  5. Kierzek Dawid                                  23,5
  6. Kosicki Michał                                   25,5
  7. Kuś Katarzyna                                  20,5
  8. Morawski Tobiasz                              26,0
  9. Niśkiewicz Dariusz                             19,0
  10. Orszulak Marcin                                 27,0
  11. Płomiński Patryk                                23,0
  12. Sikora Adrian                                     23,5
  13. Sztandera Daniel                                23,5
  14. Tomczyński Zbigniew                          25,0
  15. Żaczek Marcel                                    20,5

 

KOMISJA SZKOLENIOWA

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *