OBSADA NA DZIEŃ 24/25.03.2018r.

 

AKTUALIZACJA  23.03.     GODZ:  15:15

 Dodatkowy mecz:

Centralna Liga Juniorów

24.03.  12:00  Piast Gliwice – Warta Gorzów Wlkp.

Grygiel

 

IV LIGA

25.03.  18:30   Ostrovia Ostrów Wlkp. – Biały Orzeł Kożmin

mecz odbędzie się w Jarocinie

Każmierczak-Nowak G.-Liberski

 

I LIGA KOBIET

25.03.  14:00  KKP Bydgoszcz – MUKS Tomaszów Mazowiecki

Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior KOLEJKA 16

  • 03. 12:00 JAROTA JAROCIN :     KS CANARINHOS SKÓRZEWO

zmiana-Orszulak K.-Nawrot-zmiana-Rzepczyk

25.03.  13:00  CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. :   TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE

zmiana-Starczan-Wieczorek-Zieliński

  • I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW) KOLEJKA 1
  • 03. 10:00 STAL PLESZEW : MARCINKI KĘPNO

Żubrowski-Kędzia-Smolarek D.

  • 03. 12:00 OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. : OLIMPIA KOŁO
  • Moszak-Szczepański-Walisiak
  • I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) KOLEJKA 1
  • 03. 10:00 OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. : OLIMPIA KOŁO
  • Szczepański-Moszak-Walisiak

24.03.  15:00  WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ : ASTRA KROTOSZYN

Kaczała-Szcześniak-Szulc

Klasa okręgowa   Kolejka: 17 w dniach 2018-03-25

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Goliński-Galewski-Matyśkiewicz

VICTORIA Skarszew

 

uwaga mecz został przełożony

 

PIAST Kobylin

Jasiak W.-Sowiński-Jędrkowiak

ORZEŁ Mroczeń

 

14:00

 

BARYCZ Janków Przygodzki

Krawczyński-Król-Helwich

ZIELONI Kożminek

 

uwaga mecz został przełożony

 

ZEFKA Kobyla Góra

Wieczorek-Starczan-Zieliński

KS Opatówek

 

16:00

 

STAL Pleszew

Marasek-Włoch-Kurzawa

ASTRA Krotoszyn

 

uwaga mecz został przełożony

 

RASZKOWIANKA Raszków

Matyniak-Orszulak K.-Czysty

GKS Żerków

 

uwaga mecz został przełożony

 

OLIMPIA Brzeziny

Żubrowski-Kaczała-Marucha

POGOŃ Trębaczów

 

uwaga mecz został przełożony

 

VICTORIA Laski

Pieniężny-Lewek-Śniadecki

PIAST Czekanów

 

uwaga mecz został przełożony

 

 

Klasa A Grupa 1    Kolejka: 14 w dniach 2018-03-25

CZARNI Dobrzyca

Wandelewski-Stawowy-Turkiewicz

PROSNA Kalisz

 

uwaga mecz został przełożony

 

RKS Radliczyce

Kurzawa-Marasek-Włoch

CKS Zbiersk

 

11:00  /Nowy Karolew/

 

GLADIATORZY Pieruszyce

Borkowski-Moszak-Szczepański

ŻAKI Taczanów

 

16:00

 

WKS Witaszyce

Nowak J.-Ostrysz-Nawrot

OKS Ostrów Wlkp.

 

16:00 – uwaga mecz odbędzie się w Jarocinie ul. Sportowa 6

 

SZCZYT Szczytniki

Pawelec-Szcześniak-Kędzia

JASKINIOWIEC Rajsko

 

11:00  /Błaszki/

 

 

 

Klasa A Grupa 2    Kolejka: 14 w dniach 2018-03-25

GKS Grębanin

Lubryka-Kanclerz-Bęś

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

 

uwaga mecz został przełożony

 

GKS Rychtal

Helwich-Krawczyński-Król

WIELKOPOLANIN Siemianice

 

16:00

 

LKS Czarnylas

Liberski-Każmierczak-Nowak G.

STRAŻAK Słupia

 

14:00

 

LZS Doruchów

Stawowy-zmiana-Wandelewski-Turkiewicz

SOKÓŁ Bralin

 

16:00

 

LZS Chynowa

Marucha-Żubrowski-Kaczała

PŁOMIEŃ Opatów

 

15:00

 

LZS Czajków.

Szcześniak-Pawelec-Kędzia

PELIKAN Grabów

 

16:00

 

LKS Jankowy

Śniadecki-Pieniężny-Lewek

LZS Siedlików

 

11:00

 

Klasa B Grupa 1   Kolejka: 12 w dniach 2018-03-25

BŁĘKITNI Chruszczyny

zmiana-Malinowski-Rzepczyk-Dunaj

TARCHALANKA Tarchały Wielkie

 

uwaga zmiana miejsca rozegrania-Łąkociny-zmiana godziny na godz:14:00

 

LKS Gorzyce Małe

Nawrot-Nowak J.-Ostrysz

SOKÓŁ Chwaliszew

 

11:00

 

CKS Zduny

Jędrkowiak-Jasiak W.-Sowiński

LKS II Gołuchów

 

11:00

 

BŁYSK Daniszyn

zmiana-Mańkowski-Orszulak K.-Matyniak

PROSNA Chocz-Kwileń

 

14:00

 

Klasa B Grupa 2    Kolejka: 12 w dniach 2018-03-25

LZS Godziesze

Galewski-Goliński-Matyśkiewicz

WICHER Mycielin

 

15:00

 

PANDA Pamięcin

Kaleta-Reszelski-zmiana

SPARTA Russów

 

13:00  /Rychnów/

 

DRAGON Dzierzbin

Walisiak-Szulc-Kaczmarek

LISKOWIAK Lisków

 

14:00

 

Klasa B Grupa 3    Kolejka: 9 w dniach 2018-03-25

OGNIWO Łąkociny OSTROVIA II Ostrów Wlkp. 11:00

zmiana-Rzepczyk-Dunaj-Malinowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *