OBSADA NA DZIEŃ 10/11/12.11.2017r.

 

 

  OBSADA NA DZIEŃ  10/11/12.11.2017r.

AKTUALIZACJA OBSADY  10.11.  GODZ:  20:40

Dodatkowy mecz

Baraż  CLJ  B1 Junior Młodszy

12.11.  12:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Błękitni Wronki  /zmiana miejsca rozegrania meczu ul. Krotoszyńska/

Helwich-Drygas-Liberski

uwaga: pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Wronek 1:0

w przypadku zwycięstwa Ostrovii 1:0 proszę zarządzić od razu rzuty karne

sprawozdanie WZPN Poznań

III LIGA

11.11.  14:00  Polonia Środa – Sokół Kleczew

Jasiak W.-Wandelewski-Król – techniczny – Kaźmierczak

IV  LIGA

11.11.  14:00  LKS Gołuchów – Victoria Ostrzeszów

Jasiak Ł.-Drygas-Krawczyński

11.11.  11:00  Ostrovia Ostrów Wlkp. – Polonia 1912 Leszno

Wieczorek-Borkowski-Lubryka

11.11.  13:30  GKS Dopiewo – Wełna Skoki

Żubrowski-Młynek-zmiana-Marucha   –techniczny– Malinowski

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW  U-15

12.11.  12:00  Włókniarz 125 Kalisz – Chemik  Bydgoszcz

Jasiak W.-Haszek-Wandelewski /mecz zostanie rozegrany na ul. Tuwima 2 Os. Majków/

Delegacje wypełnione należy przesłać

Kujawski-Pomorski ZPN ul. Gdańska 163  85-674 Bydgoszcz

CLJ U-15 wysokość ryczałtu dla sędziów jak w klasie okręgowej + koszty dojazdu

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 15 w dniach 2017-11-11/12

JAROTA Jarocin

Grygiel-Matyniak-Orszulak K.

STAL Pleszew

 

2017-11-11

 

10:00

 

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Żubrowski-Młynek-Malinowski

UNIA Swarzędz

 

2017-11-12

 

zmiana godziny na 14:00 /Krotoszyńska/

 

CALISIA 14 KALISZ

Kaczała-Krupa-Szulc

WARTA Śrem

 

2017-11-12

 

zmiana godziny rozegrania na 14:00-ul. Tuwima 2 Os. Majków

Klasa okręgowa  Kolejka: 15 w dniach 2017-11-11/12

ORZEŁ Mroczeń

Wrzeszczyński-Marucha-Szcześniak

VICTORIA Skarszew

 

14:00

 

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Kaźmierczak-Jasiak  Ł.-Krawczyński

BARYCZ Janków Przygodzki

 

11:00

 

PIAST Kobylin

Wieczorek-Moszak-Galewski

ZEFKA Kobyla Góra

 

14:00

 

ZIELONI Kożminek

Maj-Starczan-Turkiewicz

STAL Pleszew

 

14:00

 

KS Opatówek

Matyniak-Orszulak K.-Ostrysz

RASZKOWIANKA Raszków

 

14:00

 

ASTRA Krotoszyn

Grygiel-Orszulak Ł-Nawrot

OLIMPIA Brzeziny

 

14:00

 

GKS Żerków

Włoch-Kurzawa-Rzepczyk

VICTORIA Laski

 

14:00

 

POGOŃ Trębaczów

Pieniężny-Lewek-Śniadecki

PIAST Czekanów

 

11.11. /sobota/

11:00

Klasa A Grupa 1  Kolejka: 13 w dniach 2017-11-12

SZCZYT Szczytniki

Krajewski-Kędzia-Pawelec

OKS Ostrów Wlkp.

 

11:00 /Błaszki/

 

GROM Golina

Dominiak-Król-Sowiński

ŻAKI Taczanów

 

14:00

 

LZS Cielcza

Nowak G.-Marcinek-Kokot

CKS Zbiersk 14:00

 

RKS Radliczyce

Orszulak K.-Matyniak-Ostrysz

PROSNA Kalisz

 

11:00 /Nowy Karolew/

 

 

Klasa A Grupa 2  Kolejka: 13 w dniach 2017-11-12

LZS Siedlików

zmiana-Farbicki-Janicki-Nikodem

GKS Grębanin

 

14:00

 

LKS Jankowy

Nikodem-Janicki-Farbicki

PELIKAN Grabów

 

11:00

 

LZS Czajków.

Pawelec-Krajewski-Kędzia

PŁOMIEŃ Opatów

 

14:00

 

LZS Chynowa

Sniadecki-Pieniężny-Lewek

SOKÓŁ Bralin

 

11:00

 

LZS Doruchów

Goliński-Matyśkiewicz-Kaczmarek

STRAŻAK Słupia

 

14:00

 

 

 

LKS Czarnylas

Borkowski-Koper-Walisiak

WIELKOPOLANIN Siemianice

 

14:00

 

GKS Rychtal

Kanclerz-Lubryka-Bęś

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

 

14:00

 

Klasa B Grupa 1  Kolejka: 5 w dniach 2017-11-12

LKS II Gołuchów

Mielcarek-Koza-Jędrkowiak

TARCHALANKA Tarchały Wielkie

 

12:00-mecz zostanie rozegrany w Tursku -szatnie hala sportowa w Gołuchowie

 

Klasa B Grupa 2   Kolejka: 4 w dniach 2017-11-12

WICHER Mycielin

Smolarek D.-Kaleta-zmiana-Reszelski

KS Kościelna Wieś

 

11:00 /Korzeniew/

 

Kolejka: 10 w dniach 2017-11-12

SPARTA Russów

Dunaj-Pecyna-Kowal

KS Kamień

 

11:00

 

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-10

LZS Godziesze

Szulc

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2017-11-10 /piątek/ 17:30 Godziesze Wielkie, 24 Stycznia 17

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 1 w dniach 2017-11-11

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

zmiana-Kaczmarek

STAL Pleszew 2017-11-11 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2017-11-11/12

SPARTA Russów

Reszelski

KOPERNIK Piotrów 2017-11-11 11:00 Boisko w Russowie (Russów x)
VICTORIA Skarszew

zmiana-Krupa

LZS Cielcza 2017-11-11 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x)
JAROTA Jarocin

Nawrot

GKS Żerków 2017-11-12 10:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
ZIELONI Kożminek

zmiana-Smolarek M.

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2017-11-11 11:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 11 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

STAL Pleszew

Majusiak

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-11-12 14:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
AKADEMIA TAL. Krotoszyn

Mielcarek

MARCINKI Kępno 2017-11-11 11:00 Boisko (Krotoszyn, Sportowa .1)
OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Stodolny

ASTRA Krotoszyn 2017-11-12 10:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2017-11-10

LZS Godziesze

Szulc

Zębców Ostrów Wlkp. 2017-11-10

/piątek/

16:00 Boisko Godziesze

 

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-11-11

STRAŻAK Słupia

Kanclerz

LKS Czarnylas 2017-11-11 11:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)

Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik  Kolejka: 11 w dniach 2017-11-11

AP REISSA II JAROCIN Poznań

Nawrot

UKS Śrem 2017-11-11 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6

Sprawozdanie WZPN Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *