Komunikat Zarządu KS KOZPN – 03.11.2017r.

1. W terminie 04-07.01.2018 r. / czwartek – niedziela /,odbędzie się obóz zimowy w Kołobrzegu dla członków Kolegium Sędziów WZPN  strefy poznańskiej oraz z Kolegium Sędziów z Kalisza, Konina, Leszna, Piły. Całkowity koszt obozu sportowego wynosi 270,00 zł (cena zawiera przejazd autokarem z Poznania,3 noclegi, pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, basen). Płatność za obóz przyjmowana będzie jedynie w gotówce, w całości do 10 listopada br.(piątek) w biurze KS WZPN  (ul. Warmińska 1, Poznań). Należy zaznaczyć również czy uczestnik będzie korzystał z przejazdu autokarem.

Miejsce : Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy „DOZAMET”  KOŁOBRZEG. Komisja Szkoleniowa Sędziów WZPN w szczególności zachęca do udziału w tym obozie wszystkich sędziów i obserwatorów szczebla centralnego ,3  oraz 4 ligi oraz uczestników Programu Mentorskiego WZPN, innych prowadzonych przez KS WZPN.

UWAGA!                                                                                                                                                                                                               

Najbliższe spotkanie Prezydium KS WZPN odbędzie się w piątek 10.11.br i można wpłacić na obóz kol. Przewodniczącemu  KS ,który  będąc na zebraniu przekaże pieniądze do KS WZPN. Jeżeli będą jeszcze chętni po tym terminie  i  znajdą  się  jeszcze wolne miejsca Komisja Szkoleniowa KS WZPN poinformuje dodatkowo  o późniejszym terminie płatności.

2. W dniu 17.11.2017 r. / piątek / o godzinie 17:00,  w DOBRZYCY ,sala Gminnego Ośrodka Kultury ul. Koźmińska  – po prawej stronie od Rynku (parking), w odległości 70 metrów, odbędzie się kolejne obowiązkowe szkolenie dla sędziów czynnych i obserwatorów KOZPN.

Program:

a/ sprawy organizacyjne – Przewodniczący KS

b/ szkolenie nt. „ocena starć, kary indywidualne w polu karnym  – Wrzeszczyński Paweł, „niesportowe zachowanie zawodników, atakowanie sędziego ,mobbing   –        Goliński Dawid

c/ test pisemny dla sędziów „nominowanych „ oraz sędziów próbnych

Zakończenie około godziny 19:15

3. W dniu 25.11.2017 r. / sobota/ ,początek godzina 9:30,  w JAROCINIE  sala ul. Kościuszki – szkoła /,odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej  sędziów reprezentujących wszystkie grupy szkoleniowe / Kalisz,  Ostrów Wlkp, Kępno, Krotoszyn, Jarocin, Pleszew – Jarocin /.  Kierownicy poszczególnych grup dokonają imiennego zgłoszenia sędziów – zawodników przed rozpoczęciem turnieju. Dla uczestników przewidziany posiłek i napoje.

Skład – 10 zawodników plus 2 osoby towarzyszące.

Uwaga !   

W dniu 02.12.2017 r. w Kleczewie /organizator KS Konin/, początek o godzinie 12:00, odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Przewodniczącego KS WZPN. Skład reprezentacja KS Kalisz zostanie  podany po naszym turnieju w Jarocinie.

4. Zarząd Kolegium Sędziów KOZPN ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na sędziów próbnych piłki nożnej dla mężczyzn i kobiet. Zgłoszenia w formie elektronicznej należy przesyłać na adres : biuro@kskozpn.pl  lub w formie papierowej na adres : Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Kaliszu – 62 – 800 , u. Łódzka 19 a z dopiskiem – Kolegium Sędziów – kurs.

Nabór będzie prowadzony do 10.01.2018 r. Rozpoczęcie kursu przewidujemy w sobotę 20.01.2018 r. o godzinie 10:00.  Dokładną datę oraz miejsce podamy po 10.01.2018 r. na stronie Kolegium Sędziów KOZPN.

Kandydat winien mieć ukończone minimum 16 lat i w tym przypadku zgodę pisemną prawnego opiekuna na uczestnictwo w kursie oraz sędziowanie meczy piłkarskich. Zgoda nie dotyczy osób, które mają ukończone 18 lat.                                                                                                                                  Wykształcenie minimum  średnie  lub uczęszczanie do szkoły   średniej.

Wszelkie dokumenty zostaną wypełnione przez uczestników kursu na  pierwszym spotkaniu.

Kurs będzie się składał z 7 – 8 zajęć, trwających od godz. 10:00 – 14:00  w soboty.

W załączeniu ANKIETA UCZESTNIKA KURSU do  wypełnienia i przesłania na nasz adres.

ANKIETA – kandydata na sędziego

Przewodniczący KS

Rajmund Matyniak