OBSADA NA DZIEŃ 3/4/5/6.11.2017r.

 

 

                            OBSADA NA DZIEŃ   3/4/5/6.11.2017r.

AKTUALIZACJA 3.11.  GODZ: 17:30

Dodatkowe mecze

Klasa B grupa 3

5.11.  17:00  Zębców Ostrów Wlkp. – Iskra-Prosna Sieroszewice /ul. Krotoszyńska/

Ostrysz-Orszulak Ł.-Nowak J.

II Liga Okręgowa D2 kolejka 6

4.11. 11:00  Footbal Academia Ostrów Wlkp. – Strażak Słupia /ul. Staroprzygodzka/

Matyśkiewicz

II Liga B1  Junior Młodszy Grupa 1 kolejka 6

4.11.  13:00 Czarni Dobrzyca – Odolanovia Odolanów

Nawrot

 

IV LIGA

4.11.  14:00  Pogoń Nowe Skalmierzyce – Biały Orzeł Koźmin

Kaczała-Wrzeszczyński-Kanclerz

4.11.  14:00  Rawia Rawicz – Obra 1912 Kościan

Moszak-Borkowski-Zieliński

4.11.  12:00  Kotwica Kórnik – Pogoń Łobożenica

Matyniak-Orszulak K.-Nowak J.

I Liga Kobiet

4.11.  11:00  Polonia Poznań – Medyk II Konin

Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 14 w dniach 2017-11-05

STAL Pleszew

OZPN Leszno

KROBIANKA Krobia

 

2017-11-05

 

14:30

 

Klasa okręgowa Kolejka: 14 w dniach 2017-11-05

VICTORIA Skarszew

Moszak-Borkowski-Zieliński

POGOŃ Trębaczów

 

11:00

 

PIAST Czekanów

Matyniak-Wrzeszczyński-Orszulak K.

GKS Żerków

 

11:00

 

VICTORIA Laski

Wieczorek-Śniadecki-Kanclerz

ASTRA Krotoszyn

 

14:00

 

OLIMPIA Brzeziny

Szczepański-Starczan-Matyśkiewicz

KS Opatówek

 

11:00

 

RASZKOWIANKA Raszków

Pieniężny-Bęś-Lewek M.

ZIELONI Kożminek

 

11:00

 

STAL Pleszew

OZPN Leszno

PIAST Kobylin

 

11:00

 

ZEFKA Kobyla Góra

Goliński-Galewski-Turkiewicz

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

 

14:00

 

BARYCZ Janków Przygodzki

Orszulak Ł.-zmiana-Wieczorek-Ostrysz

ORZEŁ Mroczeń-gospodarz

 

uwaga zmiana miejsca i terminu rozegrania meczu Mroczeń 4.11./sobota/ godz: 14:00

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 12 w dniach 2017-11-05

CZARNI Dobrzyca

OZPN Leszno

RKS Radliczyce

 

11:00

 

PROSNA Kalisz

zmiana-Grygiel-Wożniczka-Michalak J.

LZS Cielcza

 

uwaga zmiana godziny i miejsca rozegrania ul. Tuwima 2 Os. Majków -15:00

 

CKS Zbiersk

Borkowski-Moszak-Zieliński

GLADIATORZY Pieruszyce

 

14:00

 

ŻAKI Taczanów

Grygiel-przygodni-Michalak J.-Woźniczka

WKS Witaszyce

 

11:00

 

OKS Ostrów Wlkp.

Kanclerz-Wieczorek-Śniadecki

JASKINIOWIEC Rajsko

 

11:00 /Krotoszyńska/

 

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 12 w dniach 2017-11-05

GKS Grębanin

Starczan-Szczepański-Matyśkiewicz

GKS Rychtal

 

14:00

 

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

zmiana-Goliński-Galewski-Turkiewicz

LKS Czarnylas

 

11:00

 

WIELKOPOLANIN Siemianice

Lewek Z.

LZS Doruchów

 

14:00

 

STRAŻAK Słupia

Lubryka-Witoń

LZS Chynowa

 

14:00

 

SOKÓŁ Bralin

Pieniężny-Bęś-Lewek M.

LZS Czajków.

 

14:00

 

PŁOMIEŃ Opatów

Nowak J.-Orszulak Ł.-Ostrysz

LKS Jankowy

 

14:00

 

PELIKAN Grabów

Orszulak K.-Matyniak-Wrzeszczyński

LZS Siedlików

 

14:00

 

 

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2017-11-05

CZARNI Wierzbno

Koper

PROSNA Chocz-Kwileń

 

11:00

 

BŁYSK Daniszyn

OZPN Leszno

LKS II Gołuchów

 

14:00

 

CKS Zduny

Walisiak

SOKÓŁ Chwaliszew

 

11:00

 

LKS Gorzyce Małe

Kaczmarek

TARCHALANKA Tarchały Wielkie

 

11:00

 

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2017-11-05

LISKOWIAK Lisków

zmiana-Czysty

LZS Godziesze

 

11:00

 

KORONA Chełmce

Pakuszewski

KS Kościelna Wieś

 

11:00 /Opatówek/

 

KS Kamień

zmiana-Grzesiak

PELIKAN Nowy Karolew

 

11:00

 

PANDA Pamięcin

Nawrot

WICHER Mycielin

 

11:00 /Rychnów/

 

Klasa B Grupa 3  Kolejka 9 w dniach 05.11.2017r.

11:00  Ogniwo Łąkociny                  Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.

uwaga mecz został odwołany

Klasa B Grupa 4  Kolejka 9 w dniach 05.11.2017r.

11:00  KS Rogaszyce                            Zawisza Łęka Opatowska

Lewek Z.-Lubryka-Witoń

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-11-04

ASTRA Krotoszyn

Goliński

LKS Jankowy 2017-11-04 11:00 Krotoszyn, Sportowa 1)

Kolejka: 6 w dniach 2017-11-04

OLIMPIA Brzeziny

zmiana-Kaczmarek

VICTORIA Ostrzeszów 2017-11-04 11:00  (Brzeziny, Gimnazjalna 1)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

OSTROVIA II 1909 Ostrów

Grzesiak

LKS Gołuchów 2017-11-05 15:00 Boisko ze szt. Krotoszyńska 171)
CALISIA 14 Kalisz

Walisiak

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-11-04 14:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
VICTORIA Ostrzeszów

Lewek

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-11-04 zmiana godziny na 09:00 Ostrzeszów, Kąpielowa 5)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-11-05

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

 

GOS Koźmin Wlkp. 2017-11-05 uwaga mecz został odwołany

Kolejka: 7 w dniach 2017-11-03

LZS Godziesze

Starczan

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2017-11-03

/piątek/

uwaga mecz został odwołany

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04

LKS Gołuchów

zmiana-Starczan

CALISIA 14 Kalisz 2017-11-04 11:00 mecz zostanie rozegrany w Tursku
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Lewek Z.

KS Opatówek 2017-11-04 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
MARCINKI Kępno

Pieniężny

STAL Pleszew 2017-11-04 12:30 Kępno, Walki Młodych 9

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 6 w dniach 2017-11-04

FOOTBALL ACAD. Ostrów

 

GOS Koźmin Wlkp. I 2017-11-04 uwaga mecz został odwołany

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

zmiana-Śniadecki

GOS Koźmin Wlkp. II 2017-11-04 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)
PROSNA Kalisz

Galewski

JAROTA Jarocin 2017-11-06

/poniedziałek/

17:30 Boisko sportowe szt. naw. Ul Tuwima
GKS Żerków

zmiana-Lubryka

VICTORIA Skarszew 2017-11-04 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
LZS Cielcza

Nawrot

SPARTA Russów 2017-11-04 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )
KOPERNIK Piotrów

Walisiak

GKS Jaraczewo 2017-11-04 11:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x)

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Turkiewicz

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-11-04 11:00 Boisko ze szt. naw. Krotoszyńska 171)
MARCINKI Kępno

Pieniężny

STAL Pleszew 2017-11-04 11:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Czysty

VICTORIA Ostrzeszów 2017-11-04 zmiana godziny na 09:00 Boisko w Stawiszynie Szosa Konińska 18)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04

PIAST Czekanów

Starczan

WIELKOPOLANIN Siemianice 2017-11-04 13:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)
ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

LZS Godziesze 2017-11-04 uwaga mecz został odwołany

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-11-04

LKS Czarnylas

zmiana-Witoń

ZAWISZA Łęka Opatowska 2017-11-04 12:00 Boisko  (Czarnylas 43 A)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *