OBSADA NA DZIEŃ 25/27/28/29/.10.2017r.

 

 

   OBSADA NA DZIEŃ  25/27/28/29/.10.2017r.

AKTUALIZACJA  28.10.  GODZ: 11:08

DODATKOWE MECZE

CLJ U-15 GRUPA B

29.10.  14:00  Włókniarz 1925 Kalisz – Gryf Wejherowo

Drygas-Grygiel-Orszulak K.

Delegacje wypełnione należy przesłać :

Kujawsko-Pomorski ZPN ul. Gdańska 163  85-674 Bydgoszcz

Wysokość ryczałtu dla sędziego głównego i asystentów- według stawek obowiązujących w klasie okręgowej + dojazd

III LIGA KOBIET

29.10.  15:00  Ostrovia I 1909 – Delfin Ślesin – Przygodzice

Janicki – Sprawozdanie WZPN Poznań

PUCHAR POLSKI

24.10.  20:30  Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze

Marciniak-Sokolnicki-Golis – techniczny – Wrzeszczyński

 

IV LIGA

28.10.  15:00  Orły Pniewy – Kotwica Kórnik

Każmierczak-Nowak G.-Liberski

 

I Liga Kobiet

28.10.  16:30  Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk – KKP Bydgoszcz

Nikodem

 

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 13 w dniach 2017-10-27/2017-10-29

JAROTA Jarocin

Jasiak W.-Stawowy-Jędrkowiak

UNIA Swarzędz

 

2017-10-28

 

11:00

 

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Jasiak Ł.zmiana-Mielcarek-Koza

CALISIA 14 KALISZ

 

2017-10-29

 

15:00 /ul. Krotoszyńska/

 

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 14 w dniach 2017-10-28

MARCINKI Kępno

Wieczorek-Śniadecki-Lubryka

OLIMPIA Koło

 

2017-10-28

 

11:00

 

STAL Pleszew

Wrzeszczyński-Ostrychalski-Kaleta

MKS KANIA Gostyń

 

2017-10-28

 

11:00

 

 

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 14 w dniach 2017-10-25

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN Poznań

zmiana-Kurzawa-Rzepczyk-Majusiak

MKS KANIA Gostyń

 

2017-10-25

/środa/

 

18:00

 

 

 

Klasa okręgowa Kolejka: 13 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

BARYCZ Janków Przygodzki

Grygiel-Orszulak K.-Drygas

VICTORIA Skarszew

 

2017-10-29

 

11:00

 

ORZEŁ Mroczeń

Szczepański-Moszak-zmiana-Lubryka

ZEFKA Kobyla Góra

 

2017-10-28

/sobota/

14:00

 

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Włoch-Kurzawa-Dunaj

STAL Pleszew

 

2017-10-29

 

11:00

 

PIAST Kobylin

Jasiak W.-Kaźmierczak-Liberski

RASZKOWIANKA Raszków 2017-10-29

 

14:30

 

ZIELONI Kożminek

Moszak-Wieczorek-Borkowski

OLIMPIA Brzeziny

 

2017-10-29

 

11:00

 

KS Opatówek

Wrzeszczyński-Marucha-Pawelec

VICTORIA Laski

 

2017-10-29

 

14:30

 

ASTRA Krotoszyn

Żakowski-Marasek-Rzepczyk

PIAST Czekanów

 

2017-10-29

 

14:30

 

GKS Żerków

Żubrowski-Kaczała-Zimmermann

POGOŃ Trębaczów

 

2017-10-29

 

14:30

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2017-10-29

OKS Ostrów Wlkp.

Nowak J.-Ostrysz-zmiana-Pecyna

CZARNI Dobrzyca

 

11:00 /Krotoszyńska/

 

SZCZYT Szczytniki

Pawelec-Wrzeszczyński-Marucha

ŻAKI Taczanów

 

11:00 /Błaszki/

 

GROM Golina

Stawowy-Sowiński-Król

CKS Zbiersk

 

14:30

 

GLADIATORZY Pieruszyce

Nowak G.-Dominiak-Wandalewski

PROSNA Kalisz

 

14:30

 

LZS Cielcza

Nikodem-Kedzia-Smolarek D.

RKS Radliczyce

 

14:30

 

 

 

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 11 w dniach 2017-10-29

PELIKAN Grabów

Kanclerz-Pieniężny-Lubryka

GKS Grębanin

 

14:30

 

LZS Siedlików

Czysty-Goliński-Galewski

PŁOMIEŃ Opatów

 

14:30

 

LKS Jankowy

Szcześniak-Ostrychalski-Kaczmarek

SOKÓŁ Bralin

 

11:00

 

LZS Czajków.

Lewek-Śniadecki-Bęś

STRAŻAK Słupia

 

14:30

 

LZS Chynowa

Liberski-Jasiak W.-Kaźmierczak

WIELKOPOLANIN Siemianice

 

11:00

 

LZS Doruchów

Matuszak-Michalak P.-Młynek

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

 

14:30

 

LKS Czarnylas

Borkowski-Moszak-Wieczorek

GKS Rychtal

 

14:30

 

 

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-29

LAS Kuczków

zmiana-Kowal-Czapulak-zmiana-Majusiak

BŁĘKITNI Chruszczyny

 

11:00

 

UNIA Szymanowice

Dominiak-Nowak G.-Wandelewski

LKS Gorzyce Małe

 

uwaga mecz został odwołany

 

TARCHALANKA T. Wielkie

Dunaj-Włoch-Kurzawa

CKS Zduny

 

14:30

 

SOKÓŁ Chwaliszew

Rzepczyk-Żakowski-Marasek

BŁYSK Daniszyn

 

11:00

 

LKS II Gołuchów

Mielcarek-Jędrkowiak-Kokot

CZARNI Wierzbno

 

12:00- uwaga mecz zostanie rozegrany na boisku W Tursku – szatnie Hala sportowa Gołuchów

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-29

SPARTA Russów

Kędzia-Nikodem-Smolarek D.

KS Kamień

 

11:00

 

PELIKAN Nowy Karolew

Michalak Sz.-Krupa-Reszelski

KORONA Chełmce

 

13:30

 

KS Kościelna Wieś

Mikołajewski-Maj-Walisiak

DRAGON Dzierzbin

 

11:00 /B. Prosny Kalisz/

 

LZS Godziesze                              Panda Pamięcin                             14:30

Ostrychalski-Szcześniak-Kaczmarek

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-29

ORZEŁ Wysocko Wielkie

Ostrysz-Nowak J.-zmiana-Pecyna

HURAGAN Szczury

 

zmiana godziny na -13:00 /Krotoszyńska/

 

OGNIWO Łąkociny

Zimmermann-Żubrowski-Kaczała

OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

 

11:00

 

MASOVIA Kraszewice

Galewski-Goliński-Czysty

SOKOŁY Droszew

 

11:00

 

LILIA Mikstat

Szulc-Szczepański-Malinowski

WTÓRKOWIANKA Wtórek

 

14:30

 

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Malinowski-Szczepański-Szulc

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

 

11:00

 

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-29

LZS Ostrówiec

zmiana-Matyśkiewicz-Turkiewicz-Koper

LZS Trzcinica

 

11:30 /Myjomice/

 

LZS Olszowa

Koper-Matyśkiewicz-Turkiewicz

AJAX Rojów

 

14:30

 

LZS Mikorzyn

Michalak P.-Matuszak-Młynek

SOKÓŁ Świba

 

11:00

 

KS Rogaszyce

Walisiak-Maj-Mikołajewski

ZAWISZA Łęka Opatowska

 

14:00

 

KS Hanulin

Bęś-Śniadecki-Lewek

ZRYW Kierzno

 

11:00 /Krążkowy/

 

 

 

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Nawrot

PIAST Kobylin 2017-10-28 11:00 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)
CKS Zbiersk

zmiana-Michalak P.

KS Opatówek 2017-10-28 14:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)
ŻAKI Taczanów

zmiana-Grygiel

LZS Cielcza 2017-10-28 14:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)
SPARTA Russów

Smolarek M.

GKS Żerków 2017-10-28 13:00 Boisko w Russowie (Russów x)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Kaleta

WKS Witaszyce 2017-10-29 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-11-02

LKS Jankowy

Kanclerz

POLONIA Kępno 2017-10-28 13:00 Boisko w Jankowych (Jankowy x)
VICTORIA Ostrzeszów

Śniadecki

LKS Czarnylas 2017-11-02

/czwartek/

15:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
CZARNI Wierzbno

Czysty

PIAST Czekanów 2017-10-28 13:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)
OLIMPIA Brzeziny

Szulc

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-10-28 13:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Walisiak

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-28 13:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Smolarek D.

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-28 12:00 Stadion Miejski Mostowa 1)
LKS Gołuchów

Reszelski

CALISIA 14 Kalisz 2017-10-28 11:00 uwaga mecz zostanie rozegrany na boisku w Tursku – szatnia Hala sportowa Gołuchów

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

GLADIATORZY.Pieruszyce

Orszulak K.

GOS Koźmin Wlkp. 2017-10-28 11:00 Pieruszyce 47
LZS Godziesze

Michalak Sz.

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-28 11:00  24 Stycznia 17
CZARNI Dobrzyca

zmiana-Grygiel

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-10-28 11:00 Dobrzyca 11
ORŁY Komorów

Kaczmarek

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2017-10-28 11:00 Mikstat, Brzozowa 1
ODOLANOVIA Odolanów

Borkowski

SZCZYT Szczytniki 2017-10-28 11:00 Bartosza 14

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

LZS Siedlików

Lewek

VICTORIA Laski 2017-10-28 11:00 Boisko w Siedlikowie
PŁOMIEŃ Opatów

Bęś

SOKÓŁ Bralin 2017-10-28 13:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)
STRAŻAK Słupia

Pieniężny

LZS Olszowa 2017-10-28 13:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)
PELIKAN Grabów

Lewek

LZS Doruchów 2017-10-28 13:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

STAL Pleszew

Ostrysz

LKS Gołuchów 2017-10-28 15:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
KS Opatówek

Krupa

MARCINKI Kępno 2017-10-28 11:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)
CALISIA 14 Kalisz

Smolarek M.

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-10-29 10:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 9 w dniach 2017-10-25/2017-10-28

GOS Koźmin Wlkp. I

Sowiński

CALISIA 14 Kalisz II 2017-10-28 11:30 Stadion, ul.Floriańska 21 (
CALISIA 14 Kalisz I

Kędzia

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-28 12:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2017-10-28 11:00 Boisko ze szt. naw. Krotoszyńska 171)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-27/2017-10-29

GKS Jaraczewo

Kowal

LZS Cielcza 2017-10-27

/piątek/

16:30 Boisko w Jaraczewie
SPARTA Russów

Smolarek M.

GKS Żerków 2017-10-28 11:00 Boisko w Russowie (Russów x)
VICTORIA Skarszew

Młynek

PROSNA Kalisz 2017-10-28 11:00 Boisko w Skarszewie
JAROTA Jarocin

zmiana-Sowiński

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2017-10-29 10:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
GOS Koźmin Wlkp. II

Król

ZIELONI Kożminek 2017-10-27

/piątek/

15:30 Stadion, ul.Floriańska 21

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-28

OLIMPIA Brzeziny

Szulc

BARYCZ J. Przygodzki 2017-10-28 11:00 Brzeziny, 1000-lecia 10

Odolanovia Odolanów                        LZS Mikorzyn                    2017-10-28 13:00  Odolanów

Borkowski

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

VICTORIA Ostrzeszów

zmiana- Turkiewicz

MARCINKI Kępno 2017-10-28 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
STAL Pleszew

Majusiak

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-29 09:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
AKADEMIA TAL. Krotoszyn

Koza

ASTRA Krotoszyn 2017-10-28 11:00 Boisko (Krotoszyn, Sportowa .1)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 Kolejka : 7

Szczyt Szczytniki                         GKS Jaraczewo                  2017 -10-28      14:00    B. Szczytniki

Pawelec

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

WIELKOPOLANIN Siemianice

Kanclerz

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2017-10-28 zmiana godziny na-10:00  Siemianicace Poznańska
LZS Czajków

Farbicki

PIAST Czekanów 2017-10-28 11:00 Boisko w Czajkowie

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 1 w dniach 2017-10-28

STAL Pleszew

Ostrysz

CALISIA 14 Kalisz I 2017-10-28 09:00 Stadion Miejski Aleje Mickiewicza 6)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-28

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

Turkiewicz

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-10-28 15:00 Boisko w Gorzycach W. (Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-28

MARCINKI Kępno

Kaczmarek

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2017-10-28 13:00:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

GROM Golina

Majusiak

LZS Cielcza 2017-10-28 11:00 Boisko w Golinie (Golina x)
RASZKOWIANKA Raszków.

Koper

ANTONIO Jarocin 2017-10-28 14:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)
CALISIA 14 Kalisz II

Kędzia

GLADIATORZY Pieruszyce 2017-10-28 10:30 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

ZAWISZA Łęka Opatowska

Bęś

POGOŃ Trębaczów 2017-10-28 11:00 Boisko w Łęce Opatowskiej
STRAŻAK Słupia

Pieniężny

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2017-10-28 11:00 Boisko w Słupi
CZARNI Wierzbno

Czysty

GKS Trzcinica 2017-10-28 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)
FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp

zmiana-Janicki

LZS Doruchów 2017-10-29 zmiana godziny na -13:00 Boisko, ul. Staroprzygodzka

Z kolejki   7

Czarni Wierzbno                          Football Ac. Ostrów Wlkp.  2017-10-25   16:30   Wierzbno

Galewski                                                                                                    /środa/

Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

AP REISSA II JAROCIN Poznań

Dunaj

AP REISSA I Poznań 2017-10-28 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)

Sprawozdanie WZPN Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *