OBSADA NA DZIEŃ 20/21/22/23/25.10.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 20/21/22/23/25.10.2017r.

AKTUALIZACJA  20.10.  15:51

dodatkowe mecze

III LIGA KOBIET

22.10.  16:00  Ostrovia II Ostrów – Medyk III Konin –Przygodzice

Nikodem sprawozdanie WZPN Poznań

IV LIGA

22.10.  15:00  Pogoń Nowe Skalmierzyce – Polonia Kępno

Wieczorek-Borkowski-Lubryka

II Liga Okręgowa C1 grupa 2 kolejka 5

21.10.  14:00  Orzeł Mroczeń – Polonia Kępno

Pieniężny

I Liga Okręgowa C2  kolejka 9

25.10. /środa/  15:30 Ostrovia Ostrów Wlkp. Pogoń N. Skalmierzyce

Starczan

 

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

25.10. /ŚRODA/ 14:00 Pogoń Szczecin – Lech Poznań

Wrzeszczyński-Matuszak-Brenk

III LIGA

21.10. 15:00 Unia Solec Kujawski – Polonia Środa Wlkp.

Wrzeszczyński-Marucha-Matuszak – techniczny – Kaczała

IV LIGA

21.10. 15:00 Unia Swarzędz – Wełna Skoki

Moszak-Maj-Zieliński

21.10. 15:00 PKS Racot – Korona Piaski

Żubrowski-Ostrychalski-Młynek

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 12 w dniach 2017-10-22

CALISIA 14 KALISZ

Wrzeszczyński-Marucha-Mikołajewski

GÓRNIK KONIN 2017-10-22 12:00
STAL Pleszew

Jasiak W.-Marcinek-Liberski

MIESZKO Gniezno 2017-10-22 15:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2017-10-22

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlk

Moszak-Borkowski-Walisiak

MARCINKI Kępno 2017-10-22 12:00 /ul. Krotoszyńska/

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 13 w dniach 2017-10-21

JAROTA Jarocin

Żakowski-Włoch-Chlebowski

Błękitni WRONKI 2017-10-21 11:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 13 w dniach 2017-10-21/2017-10-24

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Goliński-Borkowski-Czysty

GÓRNIK KONIN 2017-10-21 11:00 /ul. Krotoszyńska/
ASTRA Krotoszyn

Każmierczak-Marcinek-Koza

VICTORIA Września 2017-10-21 11:00
OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Wieczorek-Lubryka-Malinowski

LECH II Poznań 2017-10-22 zmiana godziny meczu na 12:00 ul. Krotoszyńska

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 13 w dniach 2017-10-22

JAROTA Jarocin

Włoch-Majusiak-Pecyna

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN Poznań 2017-10-22 10:00

Klasa okręgowa Kolejka: 12 w dniach 2017-10-22

VICTORIA Skarszew

Jasiak Ł.-Każmierczak-Kokot

GKS Żerków 11:00
POGOŃ Trębaczów

Maj-Goliński-Galewski

ASTRA Krotoszyn 11:00
PIAST Czekanów

Marcinek-Jasiak W.-Liberski

KS Opatówek 11:00
VICTORIA Laski

Pieniężny-Śniadecki-Lewek

ZIELONI Kożminek 15:00
OLIMPIA Brzeziny

Kaczała-Smolarek D.-Ostrychalski

PIAST Kobylin 11:00
RASZKOWIANKA Raszków

Orszulak Ł.-Orszulak K.-Mańkowski

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 11:00
STAL Pleszew

Marasek-Kurzawa-Rzepczyk

ORZEŁ Mroczeń 11:00
ZEFKA Kobyla Góra

Janicki-Nowakowski-Szcześniak

BARYCZ Janków Przygodzki 15:00

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-22

CZARNI Dobrzyca

Król-Krawczyński-Mielcarek

LZS Cielcza 11:00
PROSNA Kalisz

Nikodem-Kanclerz-Czysty

GROM Golina 11:00
CKS Zbiersk

Matuszak-Krajewski-Michalak P.

WKS Witaszyce 14:00
ŻAKI Taczanów

Żakowski-Chlebowski-Dunaj

JASKINIOWIEC Rajsko 11:00

z kolejki 3 22.10.2017r.

11:00 Gladiatorzy Pieruszyce – OKS Ostrów Wlkp.

Wandelewski-Dominiak-Stawowy

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-22

GKS Grębanin

Drygas-Helwich-Jędrkowiak

LKS Czarnylas 15:00
GKS Rychtal

Starczan-Szczepański-Matyśkiewicz

LZS Doruchów 15:00
SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Śniadecki-Pieniężny-Lewek

LZS Chynowa 11:00
WIELKOPOLANIN Siemianice

Lubryka-Wieczorek-Malinowski

LZS Czajków. 15:00
STRAŻAK Słupia

Marucha-Wrzeszczyński-Mikołajewski

LKS Jankowy 15:00
SOKÓŁ Bralin

Borkowski-Moszak-Walisiak

LZS Siedlików 15:00
PŁOMIEŃ Opatów

Farbicki-Sowiński-Kędzia

PELIKAN Grabów 15:00

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-22

PROSNA Chocz-Kwileń

Pecyna-Włoch-Majusiak

LAS Kuczków 14:00
CZARNI Wierzbno

Szcześniak-Janicki-Nowakowski

SOKÓŁ Chwaliszew 11:00
BŁYSK Daniszyn

Mańkowski-Orszulak Ł.-Orszulak K.

TARCHALANKA T. Wielkie 14:00
CKS Zduny

Matyśkiewicz-Szepański-Starczan

UNIA Szymanowice 11:00
LKS Gorzyce Małe

zmiana-Kaczmarek-Koper-Turkiewicz

BŁĘKITNI Chruszczyny 11:00

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-22

LISKOWIAK Lisków

Młynek-Smolarek M.-Kaleta

KS Kościelna Wieś 11:00
DRAGON Dzierzbin

Smolarek M.-Młynek-Kaleta

PELIKAN Nowy Karolew 14:00
KORONA Chełmce

Michalak P.-Matuszak-Krajewski

SPARTA Russów 11:00 /Opatówek/
KS Kamień

Zimmermann-zmiana-Michalak Sz.

WICHER Mycielin 11:00

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-22

HURAGAN Szczury

Jędrkowiak-Drygas-Helwich

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 11:00
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

zmiana-Krupa-Czapulak

LILIA Mikstat 11:00 /Wtórek/
WTÓRKOWIANKA Wtórek

Czapulak-Krupa-zmiana-Zimmermann

MASOVIA Kraszewice 15:00
SOKOŁY Droszew

Rzepczyk-Kurzawa-Marasek

OGNIWO Łąkociny 15:00
OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

Mielcarek-Król-Krawczyński

ORZEŁ Wysocko Wielkie 16:00 /ul. Krotoszyńska/

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-22

LZS Trzcinica

Koper-Turkiewicz-zmiana-Kaczmarek

KS Hanulin 15:00
ZRYW Kierzno

Galewski-Maj-Goliński

KS Rogaszyce 15:00-mecz odbędzie się na boisku w Krążkowy
ZAWISZA Łęka Opatowska

Kędzia-Farbicki-Sowiński

LZS Mikorzyn 11:00
SOKÓŁ Świba

Reszelski-Pawelec-Szulc

LZS Olszowa 15:00
AJAX Rojów

Szulc-Pawelec-Reszelski

LZS Ostrówiec 11:00

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

PIAST Kobylin

Koza

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-22 15:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 1
WKS Witaszyce

Majusiak

SPARTA Russów 2017-10-21 15:00 Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6)
GKS Żerków

Marasek

ŻAKI Taczanów 2017-10-21 13:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
LZS Cielcza

Kurzawa

CKS Zbiersk 2017-10-21 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )
KS Opatówek

Kaleta

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2017-10-21 14:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-25

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Smolarek D.

CZARNI Wierzbno 2017-10-21 zmiana godziny na-10:20 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
PIAST Czekanów

Walisiak

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-21 14:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)
LKS Czarnylas

Wieczorek

LKS Jankowy 2017-10-25 /środa/ 15:30 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)
POLONIA Kępno

Bęś

ASTRA Krotoszyn 2017-10-22 11:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

zmiana-Pakuszewski

CALISIA 14 Kalisz 2017-10-22 10:00 Boisko ze szt. naw. Krotoszyńska 171)
VICTORIA Ostrzeszów

Kaczmarek

LKS Gołuchów 2017-10-21 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Starczan

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-10-21 13:00 Boisko ze szt. Krotoszyńska 171)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

GLADIATORZY.Pieruszyce

Orszulak K.

ODOLANOVIA Odolanów 2017-10-21 13:00 Pieruszyce 47
SZCZYT Szczytniki

Michalak Sz.

ORŁY Komorów 2017-10-21 13:00 Szczytniki 4
FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Michalak Sz.

CZARNI Dobrzyca 2017-10-22 zmiana godziny na 14:00 Staroprzygodzka 1
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

zmiana-Janicki

LZS Godziesze 2017-10-21 11:00 Stawiszyn, Szosa Konińska 18
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Smolarek M.

GOS Koźmin Wlkp. 2017-10-21 13:00 Kalisz, Wał Jana Matejki 2

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

VICTORIA Laski

Śniadecki

PELIKAN Grabów 2017-10-21 14:00 Boisko w Laskach (Laski x)
LZS Olszowa

Lewek

PŁOMIEŃ Opatów 2017-10-21 14:00 Boisko w Olszowej (Olszowa 178)
SOKÓŁ Bralin

Śniadecki

LZS Siedlików 2017-10-21 11:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

LKS Gołuchów

Reśliński

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów zmiana terminu meczu na 2017-10-20/piątek/ 16:30 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
MARCINKI Kępno

Kanclerz

CALISIA 14 Kalisz 2017-10-25 /środa/ 16:30:00 Kępno, Walki Młodych 9
STAL Pleszew

zmiana-Orszulak K.

KS Opatówek 2017-10-21 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

CALISIA 14 Kalisz II

Krupa

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-21 12:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Zimmermann

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-10-21 12:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
CKS Zbiersk

Szcześniak

CALISIA 14 Kalisz I 2017-10-21 12:30 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Smolarek M.

GOS Koźmin Wlkp. I 2017-10-21 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-18/2017-10-21

ZIELONI Kożminek

Farbicki

JAROTA Jarocin 2017-10-18 /środa/ 16:30 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)
AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Czapulak

VICTORIA Skarszew 2017-10-21 13:00 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)
PROSNA Kalisz

Michalak P.

SPARTA Russów 2017-10-21 13:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)
GKS Żerków

Marasek

GKS Jaraczewo 2017-10-21 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
LZS Cielcza

Kurzawa

KOPERNIK Piotrów 2017-10-21 15:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )

Z kolejki 11 23.10.2017r. /poniedziałek/

16:30 Prosna Kalisz – GOS Koźmin Wlkp. II

Kędzia

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-21

OLIMPIA Brzeziny

Szulc

LZS Mikorzyn 2017-10-21 11:00 Brzeziny, 1000-lecia 10
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Matyśkiewicz

ODOLANOVIA Odolanów 2017-10-21 11:00 Boisko we Wtórku
STRAŻAK Słupia

zmiana-Lewek

BARYCZ Janków Przygodzki 2017-10-21 11:00 Słupia Szeroka 25
CKS Zduny

Stawowy

SOKÓŁ Bralin 2017-10-21 11:00 Zduny, Strzelecka 12

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Starczan

AKADEMIA TAL. Krotoszyn 2017-10-21 09:00 Boisko ( Krotoszyńska 171)
ASTRA Krotoszyn

Liberski

STAL Pleszew 2017-10-21 14:30 Krotoszyn, Sportowa 1)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Smolarek M.

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-21 09:00 Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
MARCINKI Kępno

Pieniężny

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-10-21 11:00 Kępno, Walki Młodych 9)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-21

SZCZYT Szczytniki

Michalak Sz.

GKS Jaraczewo uwaga mecz został przełożony Boisko w Szczytnikach
CZARNI Dobrzyca

Nowak J.

JAROTA Jarocin 2017-10-21 11:00 Dobrzyca, Wrobińskiego 30)
KS Opatówek

Kaleta

LISKOWIAK Lisków 2017-10-21 12:00 Opatówek, Ogrodowa 69)
PIAST Kobylin

Dominiak

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2017-10-21 11:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Koper

LZS Czajków 2017-10-21 11:00 Staroprzygodzka 112)
LZS Godziesze

Kędzia

WIELKOPOLANIN Siemianice 2017-10-21 11:00 Godziesze Wielkie x)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

GOS I Koźmin Wlkp.

Sowiński

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-10-21 11:00 Stadion, ul.Floriańska 21
JAROTA Jarocin

Dunaj

LKS Gołuchów 2017-10-21 09:00 Jarocin, Sportowa 6)
A. P. REISSA Jarocin

Czapulak

STAL Pleszew 2017-10-21 10:30 Jarocin, Sportowa 6)
CALISIA 14 Kalisz I

Mikołajewski

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2017-10-22 09:00 Kalisz, Łódzka 19-29)

 

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

KKS Kalisz

zmiana-Pawelec

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-10-21 10:00 ul.Złota (Kalisz, Złota 1)
ASTRA Krotoszyn

Liberski

GORZYCZANKA G. Wielkie 2017-10-21 13:00 Krotoszyn, Sportowa 1)
ŁUŻYCZANKA K. Grabowska

Malinowski

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-10-21 10:00 Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)
OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

azmiana-Pakuszewski

MARCINKI Kępno 2017-10-22 14:00 Krotoszyńska 171)

Z kolejki 3

18.10./ środa/ 16:00 Zawisza Łęka Opatowska – Strażak Słupia

Bęś

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

PROSNA Kalisz

Michalak P.

RASZKOWIANKA Raszków. 2017-10-19 16:30 /czwartek/
Kalisz, Łódzka 29)
ANTONIO Jarocin

Mańkowski

GROM Golina 2017-10-21 11:00 Boisko „Tumidaj”
LZS Cielcza

Kurzawa

CKS Zbiersk 2017-10-21 13:00 Boisko w Cielczy

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

LZS Doruchów

zmiana-Lubryka

CZARNI Wierzbno 2017-10-21 11:00 Boisko w Doruchowie
GKS Trzcinica

Kanclerz

STRAŻAK Słupia 2017-10-21 11:00 Stadion Sportowy w Trzcinicy
ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Koper

ZAWISZA Łęka Opatowska 2017-10-21 13:00 Staroprzygodzka 112)
POGOŃ Trębaczów

Bęś

LKS Czarnylas 2017-10-21 12:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-20

GOS Koźmin Wlkp. I

Król

STAL Pleszew 2017-10-20 16:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski,
CALISIA 14 Kalisz !

zmiana-Reszelski

LKS Gołuchów 2017-10-20 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

Farbicki

JAROTA Jarocin 2017-10-20 16:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
ANTONIO Jarocin

zmiana-Czapulak

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2017-10-20 16:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (J

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-20

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

Jędrkowiak

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 2017-10-20 16:00 Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Galewski

MARCINKI I Kępno 2017-10-20 16:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x)
ASTRA I Krotoszyn

Jędrkowiak

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-10-20 17:00 „orlik” (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)
ŁUŻYCZANKA K. Grabowska

Śniadecki

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-20 17:00 Orlik Kraszewice (Kraszewice x)

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

GKS Żerków I

Nawrot

ANTONIO II Jarocin 2017-10-23 17:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
GKS Żerków II

Nawrot

LZS Cielcza 2017-10-23 16:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
GROM Golina

Kurzawa

GKS Jaraczewo 2017-10-18 /środa/ 17:15:00 Boisko w Golinie (Golina x)
WKS Witaszyce

Mańkowski

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2017-10-23 16:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

CALISIA 14 Kalisz II

Janicki

KS Opatówek 2017-10-23 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
CALISIA 14 Kalisz III

Janicki

POGOŃ II Nowe Skalmierzyce 2017-10-23 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
KALISZANIN Kalisz

Pawelec

KOPERNIK Piotrów 2017-10-23 16:00 Boissko sportowe (Kalisz, Złota x)

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

Pakuszewski

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2017-10-23 17:30 ul. Brzoskwiniowa
ASTRA II Krotoszyn

Mielcarek

OGNIWO Łąkociny 2017-10-23 16:00 Krotoszyn, Sportowa 1
BARYCZ Janków Przygodzki

Starczan

RASZKOWIANKA Raszków 2017-10-23 16:00 Janków Przygodzki, Szkolna 4
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Stodolny

PIAST Kobylin 2017-10-23 16:00 Sieroszewice, Słoneczna 4

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

MARCINKI II Kępno

Lewek

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-23 16:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5)
LZS Doruchów

zmiana-Śniadecki

KP Krążkowy 2017-10-23 16:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)
ZEFKA Kobyla Góra

Kaczmarek

SOKÓŁ I Bralin 2017-10-23 16:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Czapulak

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II 2017-10-23 16:00 Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)
ŻAKI Taczanów

Nowak J.

GOS II Koźmin Wlkp. 2017-10-23 16:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)
GLADIATORZY Pieruszyce

Orszulak K.

AKADEMIA TAL. Krotoszyn II 2017-10-23 16:00 Boisko sportowe (Grab .19a)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko –zmiana-Matuszak LISKOWIAK Lisków 2017-10-23 16:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Żubrowski

VICTORIA Skarszew zmiana terminu meczu na 2017-10-24 /wtorek/
16:00 Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)
KS Opatówek II

Szulc

ZIELONI Kożminek 2017-10-23 16:00 Orlik (Opatówek, Parkowa 7)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz

Reszelski

WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz 2017-10-23 19:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
CALISIA 14 Kalisz IV

Reszelski

WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz 2017-10-23 20:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
CALISIA 14 Kalisz V

Reszelski

AP REISSA Poznań/Brzeziny 2017-10-23 18:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23/2017-10-24

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

Doruchów/Ak. Czecha 2017-10-24 /wtorek/ 17:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)
ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.

Turkiewicz

AKADEMIA PIŁK. Ostrów 2017-10-23 16:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)
CKS Zduny

Jędrkowiak

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 2017-10-23 16:00 Boisko w Zdunach (Zduny x)
ODOLANOVIA Odolanów

Borkowski

MARATON Czajków 2017-10-23 16:00 Boisko „orlik” (Odolanów, Krotoszyńska 121)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

PŁOMIEŃ Opatów

Kanclerz

STRAŻAK Słupia 2017-10-23 16:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)
GKS Trzcinica

Bęś

SOKÓŁ II Bralin 2017-10-23 16:00 Orlik (Trzcinica, Szkolna 2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *