OBSADA NA DZIEŃ 14/15/16/17.10.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 14/15/16/17.10. 2017r.

AKTUALIZACJA  13.10.  GODZ: 10:35

Dodatkowe mecze:

II LIGA OKRĘGOWA  B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2

kolejka  7

14.10  13:00  Sokół Bralin – Victoria Laski

Bęś

14.10.  11:00  LZS Siedlików – LZS Olszowa

Lewek

14.10.  12:30  Strażak Słupia – LZS Doruchów

Kanclerz

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-15  GRUPA 2

15.10.  12:00 Włókniarz 1925 Kalisz – Footbal Academy Szczecin

Helwich-Marcinek-Stawowy

Delegacje wypełnione należy przesłać

Kujawski-Pomorski ZPN ul. Gdańska 163  85-674 Bydgoszcz

CLJ U-15 wysokość ryczałtu dla sędziów jak w klasie okręgowej

III LIGA KOBIET

11.10.  17:00  Ostrovia I 1909 – Ostrovia II 1909

Goliński

14.10  13:30  Włókniarz 1925 Kalisz – Delfin Ślesin

Ostrychalski

IV LIGA

14.10. 16:00 SKP Słupca – PKS Racot

Kaczała-Szcześniak-Pawelec

14.10. 15:00 GKS Dopiewo – Grom Plewiska

Jasiak Ł.-Krawczyński-Drygas

I LIGA KOBIET

14.10. 11:00 Olimpia Szczecin – Mitech Żywiec

Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 11 w dniach 2017-10-14

JAROTA Jarocin

Marasek-Nowak J.-Czapulak

CALISIA 14 KALISZ 2017-10-14 10:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1Kolejka: 12 w dniach 2017-10-14

STAL Pleszew

Matyniak-Nawrot-Ostrysz

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-14 11:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2Kolejka: 12 w dniach 2017-10-15

JAROTA Jarocin

Jasiak W.-Drygas-Mielcarek

KOTWICA Kórnik 2017-10-15 13:30

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1Kolejka: 12 w dniach 2017-10-14

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Goliński-Turkiewicz-Stodolny

ASTRA Krotoszyn 2017-10-14 11:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2Kolejka: 12 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN Poznań

Reśliński-Kurzawa-Kowal

POLONIA Środa Wlkp. 2017-10-14 09:30
JAROTA Jarocin

Drygas-Jasiak W.-Mielcarek

KS Canarinhos Skórzewo 2017-10-15 10:00

Klasa okręgowa Kolejka: 11 w dniach 2017-10-15

BARYCZ Janków Przygodzki

zmiana-Kaźmierczak-Krawczyński-zmiana-Nowak G.

STAL Pleszew 11:00
ORZEŁ Mroczeń

Szczepański-Starczan-Turkiewicz

RASZKOWIANKA Raszków 15:00
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Wieczorek-Moszak-Borkowski

OLIMPIA Brzeziny 11:00
PIAST Kobylin

Król-Wandelewski-zmiana-Jędrkowiak

VICTORIA Laski 15:00
ZIELONI Kożminek

Włoch-Marasek-Kurzawa

PIAST Czekanów 15:00
KS Opatówek

Matyniak-Orszulak K.-Nowak J.

POGOŃ Trębaczów 15:00
ASTRA Krotoszyn

Wrzeszczyński-Pawelec-Ostrychalski

GKS Żerków 15:00

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-15

OKS Ostrów Wlkp.

Kanclerz-Śniadecki-Kaczmarek

ŻAKI Taczanów 11:00 /ul. Krotoszyńska/
SZCZYT Szczytniki

Matuszak-Kaczała-zmiana-Michalak Sz.

CKS Zbiersk 11:00
WKS Witaszyce

Kurzawa-Włoch-Marasek

PROSNA Kalisz zmiana godziny na 18:00 /OsirR Jarocin/
GROM Golina

Czysty-Goliński-Walisiak

RKS Radliczyce 15:00
GLADIATORZY Pieruszyce

Borkowski-Wieczorek-Moszak

LZS Cielcza 15:00

Z kolejki 13

Czarni Dobrzyca – Jaskiniowiec Rajsko 11:00

Orszulak Ł-Grygiel-Czapulak

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 9 w dniach 2017-10-15

PŁOMIEŃ Opatów

Lubryka-Nikodem-Malinowski

GKS Grębanin 15:00
PELIKAN Grabów

Lewek-Pieniężny-Bęś

SOKÓŁ Bralin zmiana godziny

na 12:00

LZS Siedlików

Krawczyński-Kaźmierczak-zmiana-Nowak G.

STRAŻAK Słupia 15:00
LKS Jankowy

Krajewski-Michalak P.-zmiana-Smolarek M.

WIELKOPO. Siemianice 11:00
LZS Czajków.

Szcześniak-Nowakowski-Smolarek D.

SULIMIRCZYK Sulmierzyce 15:00
LZS Chynowa

zmiana-Pawelec-Wrzeszczyński-Ostrychalski

GKS Rychtal 11:00
LZS Doruchów

Marucha-Żubrowski-Kaleta

LKS Czarnylas 15:00

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-15

LAS Kuczków

zmiana-Dunaj-Ostrysz-Koper

LKS Gorzyce Małe 11:00
BŁĘKITNI Chruszczyny

Rzepczyk-Kowal-Majusiak

CKS Zduny 11:00
UNIA Szymanowice

Walisiak-Goliński-Czysty

BŁYSK Daniszyn 11:00 /Nowa Wieś/
TARCHALANKA Tarchały Wielkie

Koper-Ostrysz-zmiana-Dunaj

CZARNI Wierzbno 15:00
LKS II Gołuchów

Nowak J.-Matyniak-Orszulak K.

PROSNA Chocz-Kwileń 12:00  /uwaga mecz zostanie rozegrany w Tursku-szatnia Hala sportowa/

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-15

WICHER Mycielin

Szulc-Kędzia-Mikołajewski

KORONA Chełmce 11:00 /Korzeniew/
SPARTA Russów

zmiana-Smolarek M.-Krajewski-Michalak P.

DRAGON Dzierzbin 15:00
PELIKAN Nowy Karolew

zmiana-Mikołajewski-Kędzia-Szulc

LISKOWIAK Lisków 13:30

KS Kościelna Wieś                   LZS Godziesze   15:00 /B. Prosny Kalisz/

zmiana-Michalak Sz.-Kaczała-Matuszak

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-15

OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

Kokot-Sowiński-Koza

HURAGAN Szczury 11:00 /Stadion Miejski
ORZEŁ Wysocko Wielkie

Kaczmarek-Kanclerz-Śniadecki

SOKOŁY Droszew zmiana godziny na 13:00 /ul. Krotoszyńska/
OGNIWO Łąkociny

Kaleta-Żubrowski-Marucha

WTÓRKOWIANKA Wtórek 11:00
MASOVIA Kraszewice

Matyśkiewicz-Galewski-Stodolny

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 11:00
LILIA Mikstat

Koza-Sowiński-Kokot

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 15:00

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-15

AJAX Rojów

zmiana-Smolarek D.-Szcześniak-Nowakowski

LZS Trzcinica 11:00
LZS Ostrówiec

Malinowski-Nikodem-Lubryka

SOKÓŁ Świba 11:30 /Myjomice/
LZS Olszowa

Stodolny-Galewski-Matyśkiewicz

ZAWISZA Łęka Opatowska 15:00
LZS Mikorzyn

Krupa-Farbicki-

ZRYW Kierzno 11:00
KS Rogaszyce

zmiana-Farbicki-Krupa

KS Hanulin 14:00

 

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

KS Opatówek

Kaleta

PIAST Kobylin 2017-10-14 14:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Chlebowski

LZS Cielcza 2017-10-14 13:30 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)
CKS Zbiersk

Żubrowski

GKS Żerków 2017-10-14 13:00 Boisko w Zbiersku
ŻAKI Taczanów

Ostrysz

WKS Witaszyce 2017-10-14 15:00 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)
SPARTA Russów

zmiana-Marucha

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-14 13:00 Boisko w Russowie (Russów x)

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-18

ASTRA Krotoszyn

Koza

LKS Czarnylas 2017-10-18

/środa/

16:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)
LKS Jankowy

Kanclerz

PIAST Czekanów 2017-10-14 15:00 Boisko w Jankowych
VICTORIA Ostrzeszów

Wieczorek

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-10-14 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
CZARNI Wierzbno

Koper

OLIMPIA Brzeziny 2017-10-14 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Matuszak

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-14 13:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
LKS Gołuchów

Michalak P.

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-10-14 11:00 uwaga mecz zostanie rozegrany w Tursku-szatnia Hala Sportowa Gołuchów/
CALISIA 14 Kalisz

Smolarek M.

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-14 14:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)

Z kolejki 1

16.10. /pon/ 16:30 Victoria Ostrzeszów – Ostrovia 1909 Ostrów

Wieczorek

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

GLADIATORZY.Pieruszyce

Orszulak K.-

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-14 12:30 Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)
GOS Koźmin Wlkp.

Sowiński

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-10-14 11:00 Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21
CZARNI Dobrzyca

Dunaj

SZCZYT Szczytniki 2017-10-14 zmiana godziny na 12:00 Dobrzyca 11
ORŁY Komorów

Kaczmarek

ODOLANOVIA Odolanów 2017-10-14 11:00 Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1)

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

KS Opatówek

Kaleta

LKS Gołuchów 2017-10-14 12:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)
CALISIA 14 Kalisz

zmiana-Nawrot

STAL Pleszew 2017-10-15 10:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Wieczorek

MARCINKI Kępno 2017-10-14 12:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1Kolejka: 6 w dniach 2017-10-14

AP REISSA Poznań/Chocz

zmiana-Michalak Sz.

LISKOWIAK Lisków 2017-10-14 11:00 Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)
UNIA Szymanowice

Orszulak K.

OGNIWO Łąkociny 2017-10-14 11:00 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x)

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-14

POLONIA Kępno

Pieniężny

ZEFKA Kobyla Góra 2017-10-14 12:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)
SOKÓŁ Świba

Lewek

ORZEŁ Mroczeń 2017-10-14 15:00 Boisko w Świbie

 

 

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

zmiana-Szulc

CALISIA 14 Kalisz II 2017-10-14 12:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
GOS Koźmin Wlkp. I

Sowiński

CKS Zbiersk 2017-10-14 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
CALISIA 14 Kalisz I

zmiana-Matyśkiewicz

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.-zmiana gospodarza
zmiana terminu na /środa/2017-10-18 16:30 ul. Staroprzygodzka
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-14 zmiana godziny na 14:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

KOPERNIK Piotrów

Michalak Sz.

GKS Żerków 2017-10-14 13:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x)
GKS Jaraczewo

Rzepczyk

PROSNA Kalisz 2017-10-14 11:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)
SPARTA Russów

zmiana-Marucha

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2017-10-14 11:00 Boisko w Russowie (Russów x)
VICTORIA Skarszew

Farbicki

ZIELONI Kożminek 2017-10-14 11:00 Boisko w Skarszewie (Skarszew x)
JAROTA Jarocin

zmiana -Włoch

GOS Koźmin Wlkp. II zmiana terminu na /sobota/2017-10-14 09:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2Kolejka: 6 w dniach 2017-10-14

LZS Mikorzyn

Lubryka

CKS Zduny 2017-10-14 11:00 Mikorzyn boisko Mikorzyn1
SOKÓŁ Bralin

Bęś

STRAŻAK Słupia 2017-10-14 11:00 Bralin, Namysłowska 9A
BARYCZ Janków Przygodzki

Starczan

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2017-10-14 11:00 Janków Przygodzki, Szkolna 4
ODOLANOVIA Odolanów

Czysty

OLIMPIA Brzeziny 2017-10-14 11:00 Odolanów, Bartosza 14

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Krupa

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-14 zmiana godziny na 09:30 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)
VICTORIA Ostrzeszów

Wieczorek

ASTRA Krotoszyn 2017-10-14 14:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
STAL Pleszew

Nawrot

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-10-15 14:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1Kolejka: 6 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

GKS Jaraczewo

Rzepczyk

PIAST Kobylin 2017-10-14 13:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Chlebowski

KS Opatówek 2017-10-14 11:00 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewi
Liskowiak Lisków

zmiana-Kędzia

CZARNI Dobrzyca 2017-10-14 11:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)
JAROTA Jarocin

Chlebowski

SZCZYT Szczytniki 2017-10-15 15:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

LZS Czajków

Nikodem

LZS Godziesze 2017-10-14 11:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x)
PIAST Czekanów

zmiana-Pakuszewski

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.-obowiązki gospodarza przejmuje Zębców
2017-10-14 zmiana godziny na 11:00 ul. Staroprzygodzka

 

 

 

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1Kolejka: 6 w dniach 2017-10-14

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Matuszak

CALISIA 14 Kalisz I 2017-10-14 10:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

zmiana-Szulc

A. P. REISSA Jarocin 2017-10-14 10:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
STAL Pleszew

Ostrysz

JAROTA Jarocin 2017-10-14 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
LKS Gołuchów

Michalak P.

GOS I Koźmin Wlkp. 2017-10-14 13:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-14

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-14 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Wieczorek

ASTRA Krotoszyn 2017-10-14 10:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

Borkowski

KKS Kalisz 2017-10-14 11:00 Boisko w Gorzycach W. (Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

CKS Zbiersk

Żubrowski

ANTONIO Jarocin 2017-10-14 11:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)
GROM Golina

Helwich

PROSNA Kalisz 2017-10-14 11:00 Boisko w Golinie (Golina x)
RASZKOWIANKA Raszków.

zmiana-Goliński

GLADIATORZY Pieruszyce 2017-10-14 15:00 Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

LKS Czarnylas

Malinowski

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2017-10-14 12:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)
ZAWISZA Łęka Opatowska

Lubryka

GKS Trzcinica 2017-10-14 13:00 Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4)
STRAŻAK Słupia

Kanclerz

LZS Doruchów 2017-10-14 11:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1Kolejka: 6 w dniach 2017-10-12/2017-10-13

STAL Pleszew

Ostrysz

ANTONIO Jarocin 2017-10-13 16:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

zmiana-Kaleta

POGOŃ I Nowe Skalmierzyce 2017-10-13 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
JAROTA Jarocin

Czapulak

CALISIA 14 Kalisz ! 2017-10-13 16:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
LKS Gołuchów

Ostrysz

GOS Koźmin Wlkp. I 2017-10-12

/czwartek/

18:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2Kolejka: 6 w dniach 2017-10-13

GORZYCZANKA I Gorzy.Wielkie

Czysty

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2017-10-13 16:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)
OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

ASTRA I Krotoszyn 2017-10-13 16:00 Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności )
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Śniadecki

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-10-13 16:00 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x)
MARCINKI I Kępno

Bęś

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I 2017-10-13 16:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5)

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

ANTONIO II Jarocin

Kowal

WKS Witaszyce 2017-10-16 16:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj”
AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Nawrot

GROM Golina 2017-10-16 16:00 Jarocin Kościuszki 31
GKS Jaraczewo

Kurzawa

GKS Żerków II 2017-10-16 16:00 Boisko w Jaraczewie
LZS Cielcza

Resliński

GKS Żerków I 2017-10-16 16:00 Orlik (Cielcza x)

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

KS Opatówek

zmiana-Kaleta

KALISZANIN Kalisz 2017-10-16 16:00 Orlik (Opatówek, Parkowa 7)
KOPERNIK Piotrów

Krupa

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz 2017-10-16 16:00 Boisko „orlik” (Piotrów 65)
POGOŃ II Nowe Skalmierzyce

Matuszak

CALISIA 14 Kalisz II 2017-10-16 16:00 Stadion Miejski

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce

Czysty

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2017-10-16 16:00 Orlik (Sulmierzyce
PIAST Kobylin

Jędrkowiak

BARYCZ Janków Przygodzki 2017-10-16 16:00 Kobylin, Strzelecka 10
RASZKOWIANKA Raszków

Szczepański

ASTRA II Krotoszyn 2017-10-16 16:00 Raszków, Jarocińska 19b
OGNIWO Łąkociny

Borkowski

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-16 16:00 Łąkociny, Strażacka 1

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

ORZEŁ Mroczeń

Lewek

ZEFKA Kobyla Góra 2017-10-16 17:00 Boisko „orlik” Baranów
SOKÓŁ I Bralin

Bęś

LZS Doruchów 2017-10-16 17:00 Boisko w Bralinie
KP Krążkowy

Śniadecki

MARCINKI II Kępno 2017-10-16 16:00 Boisko w Krążkowych

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

AKADEMIA TAL. Krotoszyn II

Mielcarek

ŻAKI Taczanów 16.10.2017 16:00 Orlik Więźniów Politycznych
GOS II Koźmin Wlkp.

Król

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 16.10.2017 16:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski,
AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II

Majusiak

CZARNI Dobrzyca 16.10.2017 16:00 Orlik (Jarocin, Wrocławska 168)

 

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

ZIELONI Kożminek

Farbicki

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-10-16 16:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)
VICTORIA Skarszew

zmiana-Szcześniak

PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko 2017-10-16 16:00 Orlik (Żelazków 1)
LISKOWIAK Lisków

Smolarek M.

PELIKAN I Nowy Karolew 2017-10-16 18:00 Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

AP REISSA Poznań/Brzeziny

Szulc

CALISIA 14 Kalisz IV 2017-10-16 17:00 Brzeziny, Wrocławska 19
WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz

Kędzia

WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz 2017-10-16 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz

Kędzia

WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz 2017-10-16 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16/2017-10-17

Doruchów/Ak. Czecha

Śniadecki

ODOLANOVIA Odolanów 2017-10-17

/wtorek/

17:30 Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1)
MARATON Czajków

zmiana-Kaczmarek

CKS Zduny 2017-10-16 16:30 Czajków, Słoneczne 55
GORZYCZANKA II G. Wielkie

Starczan

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. 2017-10-16 16:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)
AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

Galewski

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. 2017-10-16 16:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

SOKÓŁ II Bralin

Bęś

PŁOMIEŃ Opatów 2017-10-16 16:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)
STRAŻAK Słupia

Kanclerz

POGOŃ Trębaczów 2017-10-16 16:00 Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)