OBSADA NA DZIEŃ 6/7/8/9/10/11.10.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 6/7/8/9/10/11.10.2017r.

AKTUALIZACJA  07.10.  GODZ:  11:10

III LIGA

7.10. 16:00 Energetyk Gryfino – GKS Przodkowo

Jasiak W.-Król-Wandelewski

dodatkowy mecz

7.10.  16:00  Odolanovia Odolanów Obra 1912 KOścian

Żubrowski-Ostrychalski-Młynek – techniczny – Krupa

IV LIGA

7.10. 16:00 Polonia Kępno – Biały Orzeł Koźmin

Jasiak Ł.-Krawczyński-Drygas

7.10. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce – SKP Słupca

Kaźmierczak-Nowak G.-Liberski

7.10. 11:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. – Victoria Września

Matyniak-Orszulak K.-zmiana-Marucha

7.10. 15:00 MKS TUR 1921 Turek – Rawia Rawicz

Wieczorek-Borkowski-Lubryka

I LIGA KOBIET

7.10. 11:00 ISD-AJD Częstochowa – Resovia Rzeszów

Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 10 w dniach 2017-10-07/2017-10-11

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Szczepański-Starczan-Galewski

JAROTA Jarocin 2017-10-11

/środa/

19:00 /Krotoszyńska/
CALISIA 14 KALISZ

Kaczała-Zimmermann-Kaleta

KROBIANKA Krobia 2017-10-08 12:00
STAL Pleszew

Żubrowski-Ostrychalski-Młynek

POLONIA 1912 Leszno 2017-10-08 15:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlk.

zmiana-Krawczyński-Drygas-Sowiński

VICTORIA Września 2017-10-08 zmiana godziny na 10:00 /Krotoszyńska/
MARCINKI Kępno

Pieniężny-Lewek-Malinowski

STAL Pleszew 2017-10-07 10:00

MARCINKI Kępno SKP MOS Słupca 2017-10-11 /środa/ 16:30

Kanclerz-zmiana-Kędzia-Lewek

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 11 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

ASTRA Krotoszyn

Sowiński-Dominiak-Stawowy

GÓRNIK KONIN 2017-10-07 14:00
OSTROVIA 1909 Ostrów Wlk.

Kaźmierczak-Król-Dominiak

VICTORIA Września 2017-10-08 14:00 /Krotoszyńska/

Klasa okręgowa Kolejka: 10 w dniach 2017-10-08

VICTORIA Skarszew

Pieniężny-Lewek-Kanclerz

ASTRA Krotoszyn 11:00
GKS Żerków

Maj-Galewski-Koper

KS Opatówek 15:00
POGOŃ Trębaczów

Jasiak W.-Helwich-Wandelewski

ZIELONI Kożminek 11:00
PIAST Czekanów

Orszulak Ł.-Grygiel-Ostrysz

PIAST Kobylin 11:00
VICTORIA Laski

Drygas-Krawczyński-Sowiński

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 15:00
OLIMPIA Brzeziny

Wrzeszczyński-Nowakowski-zmiana-Michalak P.

ORZEŁ Mroczeń 11:00
RASZKOWIANKA Raszków

Goliński-Starczan-zmiana-Nikodem

BARYCZ Janków Przygodzki 11:00
STAL Pleszew

Żakowski-Marasek-zmiana-Lubryka

ZEFKA Kobyla Góra 11:00

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-08

CZARNI Dobrzyca

Pawelec-Janicki-Reszelski

GLADIATORZY Pieruszyce 11:00
LZS Cielcza

Liberski-Jasiak Ł.-Kokot

GROM Golina 15:00
RKS Radliczyce

Dominiak-Kaźmierczak-Król

WKS Witaszyce 11:00 /Nowy Karolew/
PROSNA Kalisz

Orszulak K.-Nowak J.-Mańkowski

SZCZYT Szczytniki uwaga mecz został odwołany
CKS Zbiersk

Grygiel-Orszulak Ł.-Ostrysz

JASKINIOWIEC Rajsko 14:00

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-10-08

GKS Grębanin

Wandelewski-Jasiak W.-Helwich

LZS Doruchów 15:00
LKS Czarnylas

Nowak J.-Orszulak K.-Mańkowski

LZS Chynowa 14:00
GKS Rychtal

Nikodem-Lubryka-Bęś

LZS Czajków 15:00
SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Borkowski-Moszak-Wieczorek

LKS Jankowy 11:00
WIELKOPOLANIN Siemianice

Farbicki-S-Kędzia-Mikołajewski

LZS Siedlików 15:00
STRAŻAK Słupia

Stawowy-Nowak G.-Koza

PELIKAN Grabów 15:00
SOKÓŁ Bralin

Śniadecki-Kaczmarek-Malinowski

PŁOMIEŃ Opatów 15:00

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-08

LKS II Gołuchów

Kokot-Jasiak Ł.-Liberski

LAS Kuczków 12:00
PROSNA Chocz-Kwileń

Galewski-Maj-Koper

SOKÓŁ Chwaliszew 11:00
CZARNI Wierzbno

zmiana-Szczepański

UNIA Szymanowice uwaga mecz został odwołany
BŁYSK Daniszyn

Matyśkiewicz-Walisiak-Stodolny

BŁĘKITNI Chruszczyny 14:00
CKS Zduny

Walisiak-Matyśkiewicz-Stodolny

LKS Gorzyce Małe 11:00

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-08

KS Kościelna Wieś

zmiana-Michalak P.-Wrzeszczyński-Nowakowski

LZS Godziesze uwaga mecz został odwołany
LISKOWIAK Lisków

Ostrychalski-Żubrowski-Młynek

SPARTA Russów 11:00
KORONA Chełmce

Krupa-Szulc-Michalak Sz.

PANDA Pamięcin uwaga mecz został odwołany

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-08

HURAGAN Szczury

Czapulak-Matyniak-Nawrot

LILIA Mikstat 11:00
ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Pecyna-Reśliński-Majusiak

MASOVIA Kraszewice 11:00
ISKRA-PROSNA Sieroszewie

zmiana-Kurzawa-Czysty-Kowal

OGNIWO Łąkociny 11:00 /Wtórek/
WTÓRKOWIANKA Wtórek

Kowal-zmiana-Kurzawa-Starczan

ORZEŁ Wysocko Wielkie 15:00
SOKOŁY Droszew

Reszelski-Janicki-Pawelec

OSTROVIA II Ostrów Wlkp. 15:00

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-08

LZS Trzcinica

Jędrkowiak-zmiana-Wieczorek-Mielcarek

KS Rogaszyce 15:00
KS Hanulin

Koza-Nowak G.-Stawowy

LZS Mikorzyn 11:00 /Krążkowy/
ZRYW Kierzno

Michalak Sz.-Krupa-Szulc

LZS Olszowa mecz zostanie rozegrany na boisku LZS Olszowa-obowiązki gospodarza pełni Zryw Kierzno -15:00
ZAWISZA Łęka Opatowska

Mikołajewski-Kędzia-Farbicki

LZS Ostrówiec 11:00
SOKÓŁ Świba

Lewek-Pieniężny-Kanclerz

AJAX Rojów 15:00

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

PIAST Kobylin

zmiana-Sowiński

SPARTA Russów 2017-10-07 11:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Smolarek M.

ŻAKI Taczanów 2017-10-08 13:00 Wał Jana Matejki 2-4)
WKS Witaszyce

Nawrot

CKS Zbiersk 2017-10-07 16:00 Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6)
GKS Żerków

Marasek

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2017-10-07 13:00 Boisko w Żerkowie
LZS Cielcza

Żakowski

KS Opatówek 2017-10-07 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-11

OLIMPIA Brzeziny

Szulc

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-07 13:00 uwaga mecz został odwołany
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Kędzia

LKS Jankowy 2017-10-07 11:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
PIAST Czekanów

Starczan

ASTRA Krotoszyn 2017-10-07 15:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)
LKS Czarnylas

zmiana-Szulc

POLONIA Kępno 11.10.2017 16:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

zmiana-Goliński

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-08 16:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

CALISIA 14 Kalisz 2017-10-07 13:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

zmiana-Kędzia

LKS Gołuchów 2017-10-07 zmiana godziny na 09:00 uwaga mecz zostanie rozegrany w Gołuchowie

dodatkowy mecz:

z kolejki 4 -12.10. /czwartek/ 16:30  Victoria Ostrzeszów – Pogoń N. Skalmierzyce

zmiana-Kanclerz

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

GLADIATORZY.Pieruszyce

Ostrysz

ORŁY Komorów 2017-10-07 13:00 Pieruszyce 47
ODOLANOVIA Odolanów

Czysty

CZARNI Dobrzyca 2017-10-07 uwaga mecz został odwołany
SZCZYT Szczytniki

zmiana-Michalak P.

LZS Godziesze zmiana terminu na 2017-10-11/środa/ 17:00 Szczytniki 4
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Smolarek D.

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-07 11:00 Stawiszyn, Szosa Konińska 18

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

PELIKAN Grabów

Śniadecki

STRAŻAK Słupia 2017-10-07 11:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)
LZS Doruchów

Nikodem

PŁOMIEŃ Opatów 2017-10-07 13:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)
LZS Olszowa

Bęś

SOKÓŁ Bralin 2017-10-07 15:00 Boisko w Olszowej (Olszowa 178)

z kolejki 4

11.10. /środa/ 17:00 Victoria Laski – Strażak Słupia

Bęś

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

LKS Gołuchów

Zimmermann

MARCINKI Kępno 2017-10-07 13:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
STAL Pleszew

Kowal

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-10-07 16:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
KS Opatówek

Kaleta

CALISIA 14 Kalisz 2017-10-07 13:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-07

OGNIWO Łąkociny

zmiana-Goliński

AP REISSA Poznań/Chocz 2017-10-07 11:00 Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)
LISKOWIAK Lisków

Farbicki S.

UNIA Szymanowice 2017-10-07 13:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-06/2017-10-07

ORZEŁ Mroczeń

Bęś

POLONIA Kępno 2017-10-06

/piatek/

17:00 Boisko gminne (Mroczeń 146)
ZEFKA Kobyla Góra

Malinowski

SOKÓŁ Świba 2017-10-07 14:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

CALISIA 14 Kalisz II

Pawelec

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-10-07 12:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Janicki

CALISIA 14 Kalisz I 2017-10-07 10:00 Stadion Miejski
CKS Zbiersk

zmiana-Kaczała

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-10-07 12:30 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-05/2017-10-07

GOS Koźmin Wlkp. II

Król

VICTORIA Skarszew 2017-10-05

/czwartek/

16:30 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
ZIELONI Kożminek

Farbicki S.

SPARTA Russów 2017-10-07 11:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)
AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

zmiana-Mańkowski

GKS Jaraczewo 2017-10-07 13:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)
PROSNA Kalisz

Reszelski

KOPERNIK Piotrów 2017-10-09 /poniedziałek/ 17:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)
GKS Żerków

Marasek

LZS Cielcza 2017-10-07 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)

Z kolejki 4

10.10. /wtorek/ 18:30 Jarota Jarocin – Sparta Russów

Rzepczyk

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-07

ODOLANOVIA Odolanów

Czysty

LZS Mikorzyn 2017-10-07 uwaga mecz został odwołany
OLIMPIA Brzeziny

Szulc

BARYCZ Janków Przygodzki 2017-10-07 11:00 uwaga mecz został odwołany
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Koper

SOKÓŁ Bralin 2017-10-07 11:00 Boisko we Wtórku (Wtórek x)
STRAŻAK Słupia

Bęś

CKS Zduny 2017-10-07 11:00 Słupia pod Kępnem, Szeroka 25

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

zmiana-Szczepański

AKADEMIA TAL. Krotoszyn 2017-10-08 11:00 Boisko ze szt. naw. ( Krotoszyńska 171)
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-07 11:00 Boisko ze szt. naw. Krotoszyńska 171)
ASTRA Krotoszyn

Jędrkowiak

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-10-07 zmiana godziny na 11:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Michalak P.

MARCINKI Kępno 2017-10-07 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-07

JAROTA Jarocin

zmiana-Nawrot

GKS Jaraczewo 2017-10-07 09:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
SZCZYT Szczytniki

Młynek

LISKOWIAK Lisków 2017-10-07 10:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)
CZARNI Dobrzyca

Czapulak

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2017-10-07 zmiana godziny na 13:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)
KS Opatówek

Kaleta

PIAST Kobylin 2017-10-07 11:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

LZS Godziesze

Krupa

PIAST Czekanów 2017-10-07 11:00 Boisko w Godzieszach
WIELKOPOLANIN Siemianice

Kanclerz

LZS Czajków 2017-10-07 14:00 Boisko w Siemianicach

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-07/2017-10-11

LKS Gołuchów

Zimmermann

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-10-07 11:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
GOS I Koźmin Wlkp.

Sowiński

STAL Pleszew 2017-10-11

/środa/

18:00 Stadion, ul.Floriańska 21
JAROTA Jarocin

zmiana-Nawrot

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2017-10-07 10:30 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
A. P. REISSA Jarocin

zmiana-Mańkowski

CALISIA 14 Kalisz I 2017-10-07 11:30 Boisko „Jaroty” (Jarocin, Sportowa 6)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-07

KKS Kalisz

Ostrychalski

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-10-07 10:00 ul.Złota (Kalisz, Złota 1)
ASTRA Krotoszyn

Jędrkowiak

MARCINKI Kępno 2017-10-07 10:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)
ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

Kaczmarek

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-07 15:00 uwaga mecz odbędzie się w Kraszewicach

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

CALISIA 14 Kalisz II

Pawelec

RASZKOWIANKA Raszków. 2017-10-05

/czwartek/

16:00 Kalisz, Łódzka 19-29
GLADIATORZY Pieruszyce

Ostrysz

GROM Golina 2017-10-07 11:00 Boisko Grab .19a)
PROSNA Kalisz

Reszelski

CKS Zbiersk 2017-10-07 11:00 Kalisz, Łódzka 29)
ANTONIO Jarocin

Reśliński

LZS Cielcza 2017-10-07 11:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj”

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

LZS Doruchów

Nikodem

ZAWISZA Łęka Opatowska 2017-10-07 11:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)
GKS Trzcinica

Kanclerz

LKS Czarnylas 2017-10-07 11:00 (Trzcinica, Jana Pawła II 92)
ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Walisiak

POGOŃ Trębaczów 2017-10-07 11:00 Boisko Staroprzygodzka 112)

z kolejki 4

5.10. /czwartek/ 18:00 LZS Trzcinica – Zębców Ostrów Wlkp

Kanclerz

z kolejki 7

6.10. /piatek/ 16:30 Czarni Wierzbno – Fotball Academy Ostrów Wlkp.

Borkowski

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

AP REISSA II JAROCIN Poznańzmiana-Mańkowski LECH Poznań 2017-10-07 10:00

/Sprawozdanie WZPN Poznań/

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-04/2017-10-06

LKS Gołuchów

Ostrysz

STAL Pleszew 2017-10-06 18:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
GOS Koźmin Wlkp. I

Sowiński

JAROTA Jarocin 2017-10-04

/środa/

16:30 Stadion, ul.Floriańska 21
CALISIA 14 Kalisz !

Krupa

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2017-10-06 16:30 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

Farbicki

ANTONIO Jarocin 2017-10-06 16:30 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-06

MARCINKI I Kępno

Bęś

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 2017-10-06 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5)
AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

Jędrkowiak

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-10-06 17:00 Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Walisiak

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-06 17:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x)
ASTRA I Krotoszyn

Jedrkowiak

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska zmiana terminu na 11.10. /środa/ zmiana godziny na 18:00 „orlik” (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

LZS Cielcza

Majusiak

ANTONIO II Jarocin 2017-10-09 16:30 Orlik (Cielcza x)
GKS Żerków I

zmiana-Nawrot

GKS Jaraczewo 2017-10-09 16:30 Boisko w Żerkowie
GKS Żerków II

zmiana-Nawrot

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2017-10-09 17:30 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
GROM Golina

Reśliński

WKS Witaszyce 2017-10-09 16:30 Boisko w Golinie (Golina x)

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

POGOŃ II Nowe Skalmierzyce

Smolarek M.

KS Opatówek 2017-10-09 16:30 Stadion Miejski
CALISIA 14 Kalisz III

Mikołajewski

KOPERNIK Piotrów 2017-10-09 17:00 Boisko „orlik” Podmiejska
WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

Mikołajewski

KALISZANIN Kalisz 2017-10-09 18:00 Boisko „orlik” Podmiejska

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

OGNIWO Łąkociny

Czysty

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2017-10-09 16:30 Łąkociny, Strażacka 1
OSTROVIA II 1909 Ostrów

Pakuszewski

RASZKOWIANKA Raszków 2017-10-09 17:30 Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa
ASTRA II Krotoszyn

Dominiak

PIAST Kobylin 2017-10-09 16:30 Krotoszyn, Sportowa 1
BARYCZ Janków Przygodzki

Galewski

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2017-10-09 16:30 Janków Przygodzki, Szkolna 4

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

VICTORIA Ostrzeszów

Wieczorek

ORZEŁ Mroczeń 2017-10-09 16:30 „Orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa 5)
MARCINKI II Kępno

Lewek

SOKÓŁ I Bralin 2017-10-09 16:30 orlik Nowowiejskiego 5)
LZS Doruchów

Śniadecki

ZEFKA Kobyla Góra 2017-10-09 16:30 Boisko w Doruchowie

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

CZARNI Dobrzyca

Nowak J.

GOS II Koźmin Wlkp. 9.10.2017 16:30 Boisko sportowe (Dobrzyca,
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Kowal

AKADEMIA TAL. Krotoszyn II 9.10.2017 16:30 Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)
ŻAKI Taczanów

Ostrysz

GLADIATORZY Pieruszyce 9.10.2017 16:30 Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

PELIKAN I Nowy Karolew

Kaleta

VICTORIA Skarszew 2017-10-09 17:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)
PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko

Kaleta

ZIELONI Kożminek 2017-10-09 16:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Żubrowski

KS Opatówek II 2017-10-09 16:30 Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09/2017-10-10

WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz

Zimmermann

WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz 2017-10-09 19:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz

Michalak P.

AP REISSA Poznań/Brzeziny 2017-10-10

/wtorek/

17:30 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
CALISIA 14 Kalisz IV

Mikołajewski

CALISIA 14 Kalisz V 2017-10-09 20:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

Stodolny

Doruchów/Ak. Czecha zmiana terminu na /wtorek/2017-10-10 16:30 Boisko „orlik” Solidarności
ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

Starczan

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie zmiana terminu na 10.10./wtorek/ 16:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)
ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.

Starczan

MARATON Czajków 2017-10-09 17:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)
CKS Zduny

Mielcarek

ODOLANOVIA Odolanów 2017-10-09 16:30 Boisko w Zdunach (Zduny x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

POGOŃ Trębaczów

Bęś

SOKÓŁ II Bralin 2017-10-09 16:30 Boisko „orlik” (Perzów x)
GKS Trzcinica

Kanclerz

GKS Rychtal 2017-10-09 16:30 Orlik (Trzcinica, Szkolna 2)