Obsada na dzień 29/30.09 – 1 .10. 2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 29/30.09-1/2.10. 2019r.

AKTUALIZACJA  01.10.  GODZ: 10:35

dodatkowe mecze

CLJ U-15 

30.09. 13:00  Włókniarz 1925 Kalisz – AP Pogoń Szczecin

Kaczała-Marucha-Matuszak

Delegacje /wysokość ryczałtu według stawek obowiązujacyh w klasie okręgowej/ wypełnione należy przesłać

Kujawsko-Pomorski ZPN ul. Gdańska 163 85-674 Bydgoszcz

III LIGA KOBIET

30.09.  15:00 Włókniarz 1925 Kalisz – Ostrovia I 1909 Ostrów Wlkp.

Michalak P.Sprawozdanie WZPN Poznań

I LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK   kolejka 10

1.10. /niedziela/  11:30  Włókniarz 1925 Kalisz – Akad. Talentów Krotoszyn

Reszelski

IV LIGA

30.09. 16:00 LKS Gołuchów – MKS TUR 1921 Turek

Moszak-Borkowski-Nikodem

I LIGA KOBIET

30.09. 11:00 Sztorm Gdańsk – KKP Bydgoszcz

Grygiel

1.10. 11:00 Kadry wojewódzkie, Głogówek

Opolski ZPN – Dolnośląski ZPN – Nikodem

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 9 w dniach 2017-09-30

JAROTA Jarocin

Matyniak-Orszulak K.-Nawrot

GÓRNIK KONIN 2017-09-30 11:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2017-10-01

JAROTA Jarocin

Jasiak Ł.-Kaźmierczak-Wandelewski

POLONIA 1912 Leszno 2017-10-01 13:30

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 10 w dniach 2017-09-30

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Goliński-Starczan-Matyśkiewicz

OSTROVIA 1909 Ostrów 2017-09-30 11:00
ASTRA Krotoszyn

Nowak G.-Jasiak Ł.-Stawowy

OLIMPIA Koło 2017-09-30 14:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 10 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN Poznań

Orszulak K.-Matyniak-Nawrot

UKS Śrem 2017-09-30 10:00
JAROTA Jarocin

Każmierczak-Jasiak Ł.-Wandelewski

MKS KANIA Gostyń 2017-10-01 10:00

Klasa okręgowa Kolejka: 9 w dniach 2017-10-01

STAL Pleszew

Krawczyński-Sowiński-zmiana-Kłodnicki

VICTORIA Skarszew 11:00
ZEFKA Kobyla Góra

Nowak G.-Stawowy-Dominiak

RASZKOWIANKA Raszków 15:30
BARYCZ Janków Przygodzki

Reśliński-Żakowski-Chlebowski

OLIMPIA Brzeziny 11:00
ORZEŁ Mroczeń

Wieczorek-Moszak-Galewski

VICTORIA Laski 15:30
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Grygiel-Orszulak K.-Ostrysz

PIAST Czekanów 11:00
PIAST Kobylin

Helwich-Król-Kokot

POGOŃ Trębaczów 15:30
ZIELONI Kożminek

Matyniak-zmiana-Michalak P.-Nawrot

GKS Żerków 15:30
KS Opatówek

Żubrowski-zmiana-Młynek-Ostrychalski

ASTRA Krotoszyn 13:00

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-01

ŻAKI Taczanów

Marucha-Kaczała-Kaleta

CZARNI Dobrzyca 11:00
CKS Zbiersk

Marasek-Rzepczyk-zmiana-Janicki

OKS Ostrów Wlkp. 14:00
JASKINIOWIEC Rajsko

zmiana-Włoch-Kowal

PROSNA Kalisz 11:00 /Nowy Karolew/
SZCZYT Szczytniki

Pawelec-Matuszak-Michalak Sz.

RKS Radliczyce 11:00
WKS Witaszyce

Nowakowski-zmiana-Kędzia-Mikołajewski

LZS Cielcza 11:00 /OSiR Jarocin/
GROM Golina

zmiana-Sowiński-Krawczyński-zmiana-Kłodnicki

GLADIATORZY Pieruszyce 15:30

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 7 w dniach 2017-10-01

SOKÓŁ Bralin

Starczan-Borkowski-Matyśkiewicz

GKS Grębanin 15:30
PŁOMIEŃ Opatów

Śniadecki-Lubryka-Kaczmarek

STRAŻAK Słupia 15:00
PELIKAN Grabów

Matuszak-Pawelec-Michalak Sz.

WIELKOPOLANIN Siemianice 15:30
LZS Siedlików

Szczepański-Goliński-Stodolny

SULIMIRCZYK Sulmierzyce 15:30
LKS Jankowy

Moszak-Wieczorek-Galewski

GKS Rychtal 11:00
LZS Czajków

zmiana-Kanclerz-Pieniężny-Bęś

LKS Czarnylas 15:30
LZS Chynowa

Borkowski-Starczan-Matyśkiewicz

LZS Doruchów 11:00

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

LAS Kuczków

zmiana-Mańkowski-Czapulak-zmiana-Malinowski

CKS Zduny 11:00
LKS Gorzyce Małe

Stawowy-Nowak G.-Dominiak

BŁYSK Daniszyn 11:00
BŁĘKITNI Chruszczyny

Kokot-Helwich-Król

CZARNI Wierzbno 11:00
TARCHALANKA Tarch. Wielkie

Chlebowski-Żakowski-zmiana-Smolarek M.

PROSNA Chocz-Kwileń 15:30
SOKÓŁ Chwaliszew

Koza-Mielcarek-Jedrkowiak

LKS II Gołuchów 11:00

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

LZS Godziesze

Kaleta-Kaczała-Marucha

KS Kamień 15:00
PANDA Pamięcin

Nawrot-Matyniak-zmiana-Michalak P.

DRAGON Dzierzbin 11:00/Rychnów/
WICHER Mycielin

zmiana-Rzepczyk-Marasek-zmiana-Janicki

LISKOWIAK Lisków 11:00 /Korzeniew/
PELIKAN Nowy Karolew

Kowal-Włoch-zmiana

KS Kościelna Wieś 13:30

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-01/30.09

SOKOŁY Droszew

Ostrysz-Orszulak K.-Grygiel

HURAGAN Szczury 15:30
OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

Szulc-zmiana-Młynek-zmiana-Malinowski

WTÓRKOWIANKA Wtórek 30.09. /sobota/15:00 /ul. Krotoszyńska/
ORZEŁ Wysocko Wielkie

Koper-Zimmermann-zmiana-Walisiak

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 13:00 /Krotoszyńska/
OGNIWO Łąkociny

Czysty-Zimmermann-Koper

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 11:00
MASOVIA Kraszewice

zmiana-Krupa-Smolarek D.-Szulc

LILIA Mikstat 11:00

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 5 w dniach 2017-10-01

SOKÓŁ Świba

zmiana-Smolarek D.-Malinowski

LZS Trzcinica 15:30
AJAX Rojów

Kaczmarek-Śniadecki-Lubryka

ZAWISZA Łęka Opatowska 11:00
LZS Ostrówiec

Bęś-Pieniężny-zmiana-Kanclerz

ZRYW Kierzno 11:30 /Myjomice/
LZS Olszowa

zmiana-Szulc-Krupa-zmiana

KS Hanulin 15:30
LZS Mikorzyn

Stodolny-Goliński-Szczepański

KS Rogaszyce 11:00

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

LZS Cielcza

zmiana-Reśliński

PIAST Kobylin 2017-09-30 14:00 Boisko w Cielczy
KS Opatówek

zmiana-Pawelec

GKS Żerków 2017-09-30 14:00 Boisko Ogrodowa 69
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Kowal

WKS Witaszyce 2017-09-30 14:00 Boisko w Magnuszewicach
CKS Zbiersk

Smolarek M.

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-09-30 14:00 Boisko -Cukrownia 58 A
ŻAKI Taczanów

Nowak J.

SPARTA Russów 2017-09-30 15:00 Boisko w Taczanowie

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-20/2017-10-01

ASTRA Krotoszyn

Koza

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-30 12:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1
LKS Jankowy

Kanclerz

OLIMPIA Brzeziny 2017-09-30 11:00 Boisko w Jankowych
VICTORIA Ostrzeszów

zmiana-Pakuszewski

CZARNI Wierzbno zmiana terminu na -2017-09-30 11:30 Stadion Kąpielowa 5

29.09. /piątek/ 16:30 Polonia Kępno – Piast Czekanów – Bęś

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

LKS Gołuchów

Krupa

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-30 11:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Michalak P.

CALISIA 14 Kalisz 2017-09-30 11:00 Stadion Miejski (Mostowa 1
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Walisiak

VICTORIA Ostrzeszów 2017-09-29/piątek/ 18:30 Boisko ze szt. naw. Krotoszyńska 171)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/01.10

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Żubrowski

GLADIATORZY.Pieruszyce 2017-09-30 13:00 Stawiszyn
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Reszelski

FOOTBALL ACAD. Ostrów 1.10.2017 10:00 Wał Jana Matejki 2
GOS Koźmin Wlkp.

Sowiński

SZCZYT Szczytniki 2017-09-27/środa/ 17:00 Floriańska 21
LZS Godziesze

Michalak Sz.

ODOLANOVIA Odolanów 2017-09-30 13:00 24 Stycznia 17
CZARNI Dobrzyca

Mańkowski

ORŁY Komorów 2017-09-30 11:00 Dobrzyca 11

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

LZS Olszowa

Pieniężny

VICTORIA Laski 2017-09-30 15:00 Boisko Olszowa 178
LZS Siedlików

Kaczmarek

LZS Doruchów 2017-09-30 11:00 Boisko w Siedlikowie
PŁOMIEŃ Opatów

Bęś

PELIKAN Grabów 2017-09-30 Zmiana godziny na 11:00 Boisko w Opatowie

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

CALISIA 14 Kalisz

Smolarek M.

LKS Gołuchów 2017-10-01 10:00 Stadion Łódzka 19-29
KS Opatówek

zmiana-Pawelec

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-09-30 11:30 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)
STAL Pleszew

Ostrysz

MARCINKI Kępno 2017-09-30 16:00 Stadion Miejski

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

AP REISSA Poznań/Chocz

Czapulak

UNIA Szymanowice 2017-09-30 11:00 Chocz, Konopnickiej 6)
OGNIWO Łąkociny

Koper

LISKOWIAK Lisków 2017-09-30 15:00 Boisko w Łąkocinach

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

POLONIA Kępno

Śniadecki

SOKÓŁ Świba 2017-09-30 15:00 Boisko ze szt. naw. Kępno
ORZEŁ Mroczeń

Lubryka

ZEFKA Kobyla Góra 2017-09-30 15:00 Mroczeń 146

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/01.10

CKS Zbiersk

Smolarek M.

CALISIA 14 Kalisz II 2017-09-30 12:30 Boisko -Cukrownia 58 A
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Reszelski

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 1.10.2017 14:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
GOS Koźmin Wlkp. I

Sowiński

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-30 11:00 Stadion, ul.Floriańska 21
CALISIA 14 Kalisz I

Matuszak

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. zmiana terminu na 4.10. /środa/ 17:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

LZS Cielcza

zmiana-Reśliński

PROSNA Kalisz 2017-09-30 11:30 Boisko w Cielczy
KOPERNIK Piotrów

zmiana-Młynek

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin zmiana terminu na 3.10. /wtorek/ 17:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x)
GKS Jaraczewo

Rzepczyk

ZIELONI Kożminek 2017-09-30 11:00 Boisko Kolejowa 7
SPARTA Russów

Ostrychalski

GOS Koźmin Wlkp. II 2017-09-30 11:00 Boisko w Russowie
VICTORIA Skarszew

Szulc

JAROTA Jarocin 2017-09-30 11:00 Boisko w Skarszewie

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

LZS Mikorzyn

Nikodem

STRAŻAK Słupia 2017-09-30 11:00 Mikorzyn boisko
CKS Zduny

Kłodnicki

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2017-09-30 11:00 Zduny, Strzelecka 12
SOKÓŁ Bralin

Lubryka

OLIMPIA Brzeziny 2017-09-30 11:00 Bralin, Namysłowska 9A
BARYCZ Janków Przygodzki

Szczepański

ODOLANOVIA Odolanów 2017-09-30 13:00 J. Przygodzki, Szkolna 4

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/01.10

MARCINKI Kępno

Śniadecki

ASTRA Krotoszyn 2017-09-30 12:00 Boisko Walki Młodych 9
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Żubrowski

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-30 11:00 Boisko w Stawiszynie
STAL Pleszew

Majusiak

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 1.10.2017 14:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

GKS Jaraczewo

Rzepczyk

KS Opatówek 2017-09-30 13:00 Boisko Kolejowa 7
PIAST Kobylin

Liberski

CZARNI Dobrzyca 2017-09-30 11:00 Boisko Strzelecka 10
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Kowal

SZCZYT Szczytniki 2017-09-30 12:00 Boisko w Magnuszewicach
LISKOWIAK Lisków

Farbicki S.

JAROTA Jarocin 2017-09-30 14:30 Lisków, Ogrodowa 44

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

WIELKOPOLANIN Siemianice

Kanclerz

PIAST Czekanów 2017-09-30 14:00 Boisko w Siemianicach
LZS Godziesze

Michalak Sz.

ZĘBCÓW Ostrów 2017-09-30 11:00 Boisko w Godzieszach

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Michalak P.

A. P. REISSA Jarocin 2017-09-30 09:30 Stadion Miejski
CALISIA 14 Kalisz I

Matuszak

JAROTA Jarocin 2017-09-30 11:00 Kalisz, Łódzka 19-29
WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

zmiana-Ostrychalski

GOS I Koźmin Wlkp. 2017-09-30 09:00 Wał Jana Matejki 2-4
STAL Pleszew

Ostrysz

LKS Gołuchów 2017-09-30 10:00 Stadion Miejski

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Walisiak

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2017-09-30 09:00 Boisko , Krotoszyńska 171
OSTROVIA 1909 Ostrów

Walisiak

ASTRA Krotoszyn 2017-10-01 Zmiana godziny na 10:00 Boisko Krotoszyńska 171
MARCINKI Kępno

Śniadecki

KKS Kalisz 2017-09-30 10:00 Kępno, Walki Młodych 9
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

zmiana-Kędzia

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 2017-09-30 10:00 Stadion Kąpielowa 5

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

LZS Cielcza

zmiana-Reśliński

PROSNA Kalisz 2017-09-30 10:00 Boisko w Cielczy
CKS Zbiersk

Smolarek M.

GLADIATORZY Pieruszyce 2017-09-30 11:00 Zbiersk-Cukrownia 58 A
GROM Golina

zmiana-Kurzawa

CALISIA 14 Kalisz II 2017-09-30 11:00 Boisko w Golinie

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/04.10

POGOŃ Trębaczów

Pieniężny

GKS Trzcinica 2017-09-30 11:00 Boisko w Trębaczowie
LKS Czarnylas

Malinowski

LZS Doruchów 2017-09-30 12:00 Czarnylas 43 A
ZAWISZA Łęka Opatowska

Bęś

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 4.10.2017 16:30 Boisko w Łęce Opatowskiej
STRAŻAK Słupia

zmiana-Wieczorek

CZARNI Wierzbno 2017-09-30 11:00 Boisko w Słupi

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-29/30

STAL Pleszew

Ostrysz

POGOŃ I Nowe Skalmierzyce 2017-09-29 17:00 Stadion Miejski
ANTONIO Jarocin

zmiana-Kowal

CALISIA 14 Kalisz ! 2017-09-29 17:00 Boisko „Tumidaj”
WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Zimmermann

GOS Koźmin Wlkp. I 2017-09-30 /sobota/ 11:00 Kalisz, Podmiejska
JAROTA Jarocin

Majusiak

LKS Gołuchów 2017-09-29 17:00 Jarocin, Sportowa 6

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-29

GORZYCZANKA I Go. Wielkie

zmiana-Szczepański

ASTRA I Krotoszyn 2017-09-29 16:00 Orlik Szkolna 31
ŁUŻYCZANKA K. Grabowska

zmiana-Wieczorek

CENTRA 1946 Ostrów 2017-09-29 17:00 Orlik Kraszewice
OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

Walisiak

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I 2017-09-29 17:00 Orlik Solidarności
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Lubryka

MARCINKI I Kępno 2017-09-29 17:00 Orlik Ostrzeszów, Łąkowa

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

ANTONIO II Jarocin

Kowal

GROM Golina 2017-10-02 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj”
WKS Witaszyce

Mańkowski

GKS Żerków II 2017-10-02 17:00 Witaszyce, Kolejowa
AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Chlebowski

GKS Żerków I 2017-10-02 17:00 Jarocin Kościuszki 31
GKS Jaraczewo

Dunaj

LZS Cielcza 4.10.2017

/czwartek/

17:00 Boisko Kolejowa 7

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

KS Opatówek

Zimmermann

WŁÓKNIARZ II 1925 2017-10-02 18:00 Orlik Parkowa 7
KALISZANIN Kalisz

Matuszak

CALISIA 14 Kalisz III 2017-10-02 17:00 Boisko Kalisz, Złota
KOPERNIK Piotrów

Reszelski

CALISIA 14 Kalisz II 2017-10-02 17:00 Boisko „orlik” Piotrów 65

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce

drkowiak

BARYCZ Janków Przygodzki 2017-10-02 17:00 Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .)
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Galewski

ASTRA II Krotoszyn 2017-10-02 17:00 Sieroszewice, Słoneczna 4
PIAST Kobylin

Mielcarek

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-02 17:00 Kobylin, Strzelecka 10
RASZKOWIANKA Raszków

Goliński

OGNIWO Łąkociny 2017-10-02 17:00 Raszków, Jarocińska 19b

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

ORZEŁ Mroczeń

Kanclerz

LZS Doruchów 2017-10-02 17:00 Boisko „orlik” Baranów
ZEFKA Kobyla Góra

Lubryka

MARCINKI II Kępno 2017-10-02 17:00 Powstańców Wielkop. 12
KP Krążkowy

Lewek

VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-02 17:00 Boisko w Krążkowych

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

GLADIATORZY Pieruszyce

Orszulak K.

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2017-10-02 17:00 Boisko Grab 19a
AKADEMIA TAL. Krotoszyn II

zmiana-Dominiak

CZARNI Dobrzyca 2017-10-02 17:00 Więźniów Politycznych
GOS II Koźmin Wlkp.

Król

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II 2017-10-02 17:00 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

KS Opatówek II

Zimmermann

PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko 2017-10-02 16:00 Orlik Opatówek, Parkowa 7
ZIELONI Kożminek

Smolarek D.

PELIKAN I Nowy Karolew 2017-10-02 18:00:00 Boisko Nakwasińska 16
VICTORIA Skarszew

Kędzia

LISKOWIAK Lisków 2017-10-02 17:00 Orlik Żelazków 1

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

CALISIA 14 Kalisz V

Ostrychalski

WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz 2017-10-02 17:00 „orlik” Podmiejska
AP REISSA Poznań/Brzeziny

Szulc

WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz 2017-10-02 17:00 Brzeziny, Wrocławska 19
WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz

Krupa

WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz 2017-10-02 18:00 „orlik” Podmiejska

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

Doruchów/Ak. Czecha

Śniadecki

CKS Zduny zmiana terminu na 3.10. /wtorek/ 17:30 Orlik Łąkowa 1
ODOLANOVIA Odolanów

zmiana-Borkowski

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. 2017-10-02 17:00 „orlik” Krotoszyńska 121
MARATON Czajków

Kaczmarek

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. 2017-10-02 17:00 Czajków, Słoneczne 55
GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

zmiana-Mtyśkiewicz

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. 2017-10-02 17:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

GKS Rychtal

Pienięzny

PŁOMIEŃ Opatów 2017-10-02 17:00 „orlik” Rychtal, Kępińska
SOKÓŁ II Bralin

Bęś

STRAŻAK Słupia 2017-10-02 17:00 Bralin, Namysłowska 9 a