OBSADA NA DZIEŃ 22/23/24/25.09.2017r.

OBSADA NA DZIEŃ 22/23/24/25.09.2017r.

AKTUALIZACJA  23.09.  GODZ: 20:45

 

UWAGA!!!!

Proszę stosować się do tych komunikatów

Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji WZPN

Biuro Kolegium Sędziów WZPN przedstawia w rozwinięciu wiadomości
komunikat Wydziału Gier i Ewidencji WZPN dotyczący automatycznego aktualizowania sprawozdania sędziowskiego do nowego wzoru obowiązującego od sezonu 2017/2018.

Wydział Gier i Ewidencji WZPN informuje, że od dnia 7 sierpnia 2017 roku wszystkie rozgrywki w całej Polsce zostały przełączone na tzw. „nowe sprawozdanie”, oznacza to, że począwszy od dnia 7 sierpnia br. wszystkie sprawozdania sędziowskie muszą być wypełniane w nowym systemie PZPN24.

Nowa wersja sprawozdania sędziego obowiązująca od sezonu 2017/2018

SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO 2017/2018

Jednocześnie Biuro Kolegium Sędziów WZPN przypomina o konieczności rejestracji wszystkich sędziów w nowym systemie PZPN24 przeznaczonym do wypełniania sprawozdań. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące rejestracji sędziów w w/w systemie.

Link do portalu:
https://pzpn24.pzpn.pl/Account/Login?ReturnUrl=%2F

Instrukcja dotycząca procesu rejestracji sędziów w portalu PZPN24:
Proces rejestracji sędziów na stronie PZPN24

Nowa wersja sprawozdania sędziego od sezonu 2017/2018

SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO

Biuro Kolegium Sędziów WZPN prezentuje w rozwinięciu wiadomości
obowiązującą od sezonu 2017/2018 wersję sprawozdania sędziego. Druk ten obowiązuje we wszystkich rozgrywkach pod egidą Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto zaleca się sędziom wydrukowanie i stosowanie w/w wersji sprawozdania już od pierwszych kolejek sezonu 2017/2018, o czym poinformowane zostały również wielkopolskie kluby. Druki dostępne są także w Sekretariacie Kolegium Sędziów WZPN.

Nowa wersja sprawozdania sędziego obowiązująca od sezonu 2017/2018
SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO 2017/2018

Komunikat dotyczący problemów z funkcjonowaniem systemu PZPN24

 

SYSTEM PZPN24

Biuro KS WZPN wraz z Wydziałem Gier i Ewidencji informuje, że w przypadku problemów z funkcjonowaniem nowego systemu PZPN24 wdrażanego przez Polski Związek Piłki Nożnej należy się bezzwłocznie kontaktować z WGiE. W przypadku błędów w systemie sędziowie są zobowiązani przesłać wiadomość zawierającą tzw. „zrzut ekranu” oraz opis problemu na adres e-mail: wydzialgier@wielkopolskizpn.pl. Ponadto należy wykonać zdjęcie sprawozdania, które powinno się w terminie dostarczyć do WZPN. Po rozwiązaniu problemu przez PZPN bądź WZPN będzie można dokonać zapisu ostatecznego.

III LIGA

24.09. 11:00 Pogoń II Szczecin -GKS Przodkowo

Wrzeszczyński-Marucha

IV LIGA

23.09. 16:00 Polonia Kępno – SKP Słupca

Matyniak-zmiana-Marasek-Nowak J.

23.09. 13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce – Victoria Września

Jasiak Ł.-Jasiak W.-Drygas

23.09. 16:00 Odolanovia Odolanów – LKS Gołuchów

Żubrowski-Ostrychalski-Młynek techniczny Malinowski

23.09. 13:00 TUR 1921 Turek – MKS Kania Gostyń

Kaczała-Pawelec-Szcześniak

I liga Kobiet

23.09. 17:00 KKP Bydgoszcz – Medyk II Konin

Nikodem

24.09. 14:00 Polonia Poznań-Akademia Piłkarska – Lechia Gdańsk

Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 8 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Kaczała-Żubrowski-Szulc

LKS Ślesin 2017-09-24 uwaga obsada odwołana
CALISIA 14 KALISZ

Szcześniak-Farbicki S.-Mikołajewski

MIESZKO Gniezno 2017-09-24 12:00
STAL Pleszew

zmiana-Włoch-Borkowski-Stodolny

KS Canarinhos Skórzewo 2017-09-23 15:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlk

Żubrowski-Kaczała-Szulc

MKS KANIA Gostyń 2017-09-24 15:00 /Krotoszyńska 171/
MARCINKI Kępno

Wieczorek-Lubryka-zmiana-Pieniężny

SKP-MOS Słupca 2017-09-23 16:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 9 w dniach 2017-09-23

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Moszak-Starczan-Walisiak

ASTRA Krotoszyn 2017-09-23 10:00 Stadion Miejski

Klasa okręgowa Kolejka: 8 w dniach 2017-09-24

VICTORIA Skarszew

Każmierczak-Sowiński-zmiana-Mielcarek

KS Opatówek UWAGA MECZ ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA 23.09. /SOBOTA/GODZ: 16:00
ASTRA Krotoszyn

Goliński-Starczan-Matyśkiewicz

ZIELONI Kożminek 15:00
GKS Żerków

Żakowski-Włoch-Rzepczyk

PIAST Kobylin 16:00
POGOŃ Trębaczów

Moszak-Wieczorek-Borkowski

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 11:00
PIAST Czekanów

Król-Krawczyński-Wandelewski

ORZEŁ Mroczeń 11:00
VICTORIA Laski

Szczepański-Lubryka-Śniadecki

BARYCZ Janków Przygodzki 16:00
OLIMPIA Brzeziny

zmiana-Marasek-Kurzawa-zmiana-Nawrot

ZEFKA Kobyla Góra 11:00
RASZKOWIANKA Raszków

Marcinek-Jasiak W.-Jasiak Ł.

STAL Pleszew 11:00

Kolejka: 2 w dniach 2017-09-27

KS Opatówek

Kaczała-Marucha-Matuszak

ZEFKA Kobyla Góra 2017-09-27 16:30

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-09-24

CZARNI Dobrzyca

Drygas-Helwich-Mielcarek

GROM Golina 11:00
GLADIATORZY Pieruszyce

Sowiński-Każmierczak-zmiana-Czapulak

WKS Witaszyce 16:00
LZS Cielcza

Kurzawa-Marasek-zmiana-Nawrot

SZCZYT Szczytniki 15:00
RKS Radliczyce

Nowak J.-Ostrysz-Mańkowski

JASKINIOWIEC Rajsko 11:00 /Nowy Karolew/
OKS Ostrów Wlkp.

Matyniak-Orszulak Ł.-Orszulak K.

PROSNA Kalisz 11:00 /Krotoszyńska 171/

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-09-24

GKS Grębanin

Jasiak Ł-Jasiak W.-Marcinek

LZS Chynowa 16:00
LZS Doruchów

Lubryka-Szczepański-Śniadecki

LZS Czajków. 13:00
LKS Czarnylas

Orszulak Ł.-Matyniak-Orszulak K.

LKS Jankowy 14:00
GKS Rychtal

Liberski-Dominiak-Kokot

LZS Siedlików 16:00
SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Starczan-Goliński-Matyśkiewicz

PELIKAN Grabów 11:00
WIELKOPOLANIN Siemianice

Wieczorek-Borkowski-Moszak

PŁOMIEŃ Opatów 16:00
STRAŻAK Słupia

Lewek-Kanclerz-Nikodem

SOKÓŁ Bralin 16:00

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-24

SOKÓŁ Chwaliszew

Koza-Stawowy-Kłodnicki

LAS Kuczków 11:00
LKS II Gołuchów

Rzepczyk-Żakowski-Włoch

TARCHALANKA T. Wielkie uwaga mecz został odwołany
PROSNA Chocz-Kwileń

Mielcarek-Drygas-Helwich

UNIA Szymanowice 14:00
CZARNI Wierzbno

Kokot-Liberski-Dominiak

LKS Gorzyce Małe 11:00
BŁYSK Daniszyn

Wandelewski-Król-Krawczyński

CKS Zduny 14:00

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-24

LZS Godziesze

Mańkowski-Nowak J.-Ostrysz

PELIKAN N. Karolew 15:00
KS Kościelna Wieś

zmiana-Nowakowski-Chlebowski-Kowal

SPARTA Russów 11:00 /B. Prosny Kalisz/
LISKOWIAK Lisków

Koper-Galewski-Malinowski

PANDA Pamięcin 11:00
KORONA Chełmce

Smolarek M.-Ostrychalski-zmiana-Szulc

KS Kamień 11:00 /Optaówek/

Kolejka 7 24.09.2017r.

14:00 Dragon Dzierzbin – Wicher Mycielin

Ostrychalski-Nowakowski-Smolarek M.

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-24

MASOVIA Kraszewice

Mikołajewski-Szcześniak-Farbicki S.

HURAGAN Szczury 16:00
LILIA Mikstat

Kłodnicki-Stawowy-Koza

OGNIWO Łąkociny 16:00
ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Kedzia-Pawelec-Michalak P.

ORZEŁ Wysocko Wielkie 11:00
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Janicki-Zimmermann-Kaleta

OSTROVIA II Ostrów Wlkp. 11:00 /Wtórek/
WTÓRKOWIANKA Wtórek

Malinowski-Galewski-Koper

SOKOŁY Droszew 16:00

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-24

LZS Trzcinica

Zimmermann-Janicki-Kaleta

LZS Mikorzyn 16:00
KS Rogaszyce

Bęś-Pieniężny-Kaczmarek

LZS Olszowa 14:00
KS Hanulin

Kaczmarek-Pieniężny-Bęś

LZS Ostrówiec 11:00 /B. Krążkowy/
ZRYW Kierzno

Michalak P.-Pawelec-Kędzia

AJAX Rojów 16:00
ZAWISZA Łęka Opatowska

Nikodem-Kanclerz-Lewek

SOKÓŁ Świba 11:00

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

PIAST Kobylin

Kłodnicki

ŻAKI Taczanów 2017-09-23 15:00 Kobylin, Strzelecka 10
SPARTA Russów

zmiana-Kędzia

CKS Zbiersk mecz przełożony na 28.09/ czwartek/ 17:00 Boisko w Russowie
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Michalak Sz.

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2017-09-24 11:00 Wał Jana Matejki 2-4
WKS Witaszyce

Kowal

KS Opatówek 2017-09-23 16:00 (Jarocin, Sportowa 6
GKS Żerków

Nawrot

LZS Cielcza 2017-09-23 13:00 Boisko w Żerkowie

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-27

CZARNI Wierzbno

Matyśkiewicz

LKS Jankowy 2017-09-23 13:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)
OLIMPIA Brzeziny

Szulc

ASTRA Krotoszyn 2017-09-23 13:00 Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Smolarek M.

POLONIA Kępno 2017-09-23 11:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
PIAST Czekanów

zmiana-Galewski

LKS Czarnylas 2017-09-27 zmiana godziny na 16:30 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

OSTROVIA II 1909 Ostrów

Stodolny

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-24 09:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
VICTORIA Ostrzeszów

Śniadecki

POGOŃ Nowe Skalmierzyce mecz przełożony na 25.09. /poniedziałek/ 17:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
CALISIA 14 Kalisz

Michalak Sz.

LKS Gołuchów 2017-09-23 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

GLADIATORZY.Pieruszyce

Czapulak

CZARNI Dobrzyca 2017-09-23 13:00 Pieruszyce 47
ORŁY Komorów

zmiana-Kaczmarek

LZS Godziesze 2017-09-23 11:00 Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1)
ODOLANOVIA Odolanów

Stawowy

GOS Koźmin Wlkp. 2017-09-23 13:00  zmiana gospodarza- Kożmin Wlkp.
SZCZYT Szczytniki

Michalak P.

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-09-23 12:00 Szczytniki 4
FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.

Walisiak

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-09-24 09:00 Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 1

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

VICTORIA Laski

Kanclerz

STRAŻAK Słupia 2017-09-23 16:00 Boisko w Laskach (Laski x)
PELIKAN Grabów

zmiana-Kanclerz

LZS Siedlików 2017-09-23 13:00 Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)
LZS Doruchów

Lewek

SOKÓŁ Bralin 2017-09-23 13:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

LKS Gołuchów

Ostrysz

STAL Pleszew 2017-09-23 12:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
MARCINKI Kępno

Bęś

KS Opatówek 2017-09-23 09:00 Kępno, Walki Młodych 9
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Sniadecki

CALISIA 14 Kalisz 2017-09-23 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-23

LISKOWIAK Lisków

Zimmermann

AP REISSA Poznań/Chocz 2017-09-23 13:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)
OGNIWO Łąkociny

Koper

UNIA Szymanowice 2017-09-23 zmiana godziny na 13:00 Boisko w Łąkocinach

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-22/2017-09-23

ZEFKA Kobyla Góra

Lewek

POLONIA Kępno 2017-09-23 17:00 Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)
ORZEŁ Mroczeń

Bęś

SOKÓŁ Świba 2017-09-22 17:00 Boisko gminne (Mroczeń 146)

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Smolarek D.

CALISIA 14 Kalisz I 2017-09-23 10:00 Boisko Krotoszyńska 171
OSTROVIA 1909 Ostrów

Stodolny

GOS Koźmin Wlkp. I 2017-09-24 13:00 Boisko Krotoszyńska 171
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

zmiana-Kędzia

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-09-23 10:30 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
FOOTBALL ACAD. Ostrów

Kędzia

CKS Zbiersk 2017-09-23 15:30 Boisko, ul. Staroprzygodzka

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-22/2017-09-24

JAROTA Jarocin

Majusiak

SPARTA Russów uwaga mecz został odwołany
GOS Koźmin Wlkp. II

Helwich

GKS Jaraczewo 2017-09-22 17:00 Stadion, ul.Floriańska 21
ZIELONI Kożminek

Zimmermann

KOPERNIK Piotrów 2017-09-23 11:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)
AKAD. PIŁK. REISSA

Mańkowski

LZS Cielcza 2017-09-23 11:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)
PROSNA Kalisz

Kaleta

GKS Żerków 2017-09-23 13:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)

3 kolejka – 26.09. /wtorek/ 16:30 LZS Cielcza- Zieloni Kożminek

zmiana-Kurzawa

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-23

BARYCZ Janków Przygodzki

zmiana-Koper

LZS Mikorzyn 2017-09-23 11:00 Janków Przygodzki, Szkolna 4
ODOLANOVIA Odolanów

zmiana-Helwich

SOKÓŁ Bralin 2017-09-23 11:00 Odolanów, Bartosza 14
OLIMPIA Brzeziny

Szulc

CKS Zduny 2017-09-23 11:00 Brzeziny, 1000-lecia 10
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Galewski

STRAŻAK Słupia 2017-09-23 11:00 Boisko we Wtórku

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlk

Stodolny

VICTORIA Ostrzeszów 2017-09-24 17:00 Boisko Krotoszyńska 171
CALISIA 14 Kalisz

Michalak Sz.

KORONA-POGOŃ Stawiszyn uwaga mecz został odwołany
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Smolarek D.

MARCINKI Kępno 2017-09-23 12:00 Boisko Krotoszyńska 171
ASTRA Krotoszyn

Koza

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-09-23 13:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-23

LISKOWIAK Lisków

Zimmermann

GKS Jaraczewo 2017-09-23 16:00 Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)
JAROTA Jarocin

Mańkowski

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2017-09-23 09:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
SZCZYT Szczytniki

Michalak P.

PIAST Kobylin 2017-09-23 10:00 Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)
CZARNI Dobrzyca

Reśliński

KS Opatówek 2017-09-23 11:00 Boisko (Dobrzyca

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Goliński

WIELKOPOLAN Siemianice 2017-09-23 13:00 Staroprzygodzka 112
PIAST Czekanów

Farbicki S.

LZS Czajków 2017-09-23 11:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-23

STAL Pleszew

zmiana-Marasek

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-23 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
LKS Gołuchów

Ostrysz

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2017-09-23 10:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
GOS I Koźmin Wlkp.

zmiana-Stawowy

CALISIA 14 Kalisz I 2017-09-23 10:00 Stadion, ul.Floriańska 21
JAROTA Jarocin

Kurzawa

A. P. REISSA Jarocin 2017-09-23 10:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-23

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Śniadecki

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-23 10:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5
GORZYCZANKA G. Wielkie

Goliński

MARCINKI Kępno 2017-09-23 11:00 Boisko w Gorzycach W. (Gorzyce Wielkie,
KKS Kalisz

zmiana-Kaleta

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-23 10:00 ul.Złota (Kalisz, Złota 1)
ASTRA Krotoszyn

Koza

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2017-09-23 11:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

CALISIA 14 Kalisz II

Michalak Sz.

CKS Zbiersk 2017-09-23 10:30 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
GLADIATORZY Pieruszyce

Czapulak

LZS Cielcza 2017-09-23 11:00 Boisko sportowe (Grab .19a)
PROSNA Kalisz

Młynek

ANTONIO Jarocin 2017-09-23 11:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

CZARNI Wierzbno

Matyśkiewicz

ZAWISZA Łęka Opatowska 2017-09-23 11:00 Boisko w Wierzbnie
FOOTBALL ACAD. Ostrów

Kędzia

LKS Czarnylas 2017-09-23 uwaga mecz został odwołany
LZS Doruchów

Lewek

POGOŃ Trębaczów 2017-09-23 11:00 Boisko w Doruchowie
GKS Trzcinica

Bęś

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2017-09-23 14:00 Stadion Sportowy w Trzcinicy Jana Pawła II 92)

Dodatkowy mecz

Z kolejki 1

28.09. /czwartek/  16:30 Pogoń Trębaczów – Strażak Słupia

Bęś

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-22

JAROTA Jarocin

Kurzawa

STAL Pleszew 2017-09-22 17:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
LKS Gołuchów

Ostrysz

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz 2017-09-22 18:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
GOS Koźmin Wlkp. I

Król

ANTONIO Jarocin 2017-09-22 17:00 Stadion, ul.Floriańska 21
CALISIA 14 Kalisz !

Ostrychalski

POGOŃ I Nowe Skalmierzyce 2017-09-22 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-22

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów –Kaczmarek GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 2017-09-22 17:00 Boisko „orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa x)
MARCINKI I Kępno

Pieniężny

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-22 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5)
AKADEMI TAL. Krotoszyn I

Stawowy

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska 2017-09-22 17:00 Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Galewski

ASTRA I Krotoszyn 2017-09-22 17:00 Boisko „orlik” (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

GKS Jaraczewo

Majusiak

ANTONIO II Jarocin 2017-09-25 17:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)
LZS Cielcza

Chlebowski

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2017-09-25 17:00 Orlik (Cielcza x)
GKS Żerków I

zmiana-Czapulak

WKS Witaszyce 2017-09-25 16:00 Boisko w Żerkowie
GKS Żerków II

zmiana-Czapulak

GROM Golina 2017-09-25 17:00 Boisko w Żerkowie

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

POGOŃ II Nowe Skalmierzyce

Pawelec

KOPERNIK Piotrów 2017-09-25 17:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
CALISIA 14 Kalisz II

Szcześniak

KALISZANIN Kalisz 2017-09-25 16:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
CALISIA 14 Kalisz III

Szcześniak

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz 2017-09-25 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

RASZKOWIANKA Raszków

Starczan

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2017-09-25 17:00 Raszków, Jarocińska 19b
OGNIWO Łąkociny

Borkowski

PIAST Kobylin 2017-09-25 17:00 Łąkociny, Strażacka 1
OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

Walisiak

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2017-09-25 17:30 Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa
ASTRA II Krotoszyn

Koza

BARYCZ Janków Przygodzki 2017-09-25 17:00 Krotoszyn, Sportowa 1

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

KP Krążkowy

Bęś

ORZEŁ Mroczeń 2017-09-25 17:00 Boisko w Krążkowych (Krążkowy x)
VICTORIA Ostrzeszów

Wieczorek

SOKÓŁ I Bralin 2017-09-25 17:00 „Orlik” (Ostrzeszów, Łąkowa 5)
MARCINKI II Kępno

Lubryka

LZS Doruchów 2017-09-25 17:00 Boisko „orlik” (Kępno, Nowowiejskiego 5)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II

Rzepczyk

AKADEMIA TAL. Krotoszyn II 2017-09-25 17:00 Orlik (Jarocin, Wrocławska 168)
CZARNI Dobrzyca

Mańkowski

GLADIATORZY Pieruszyce 2017-09-25 17:00 Boisko sportowe (Dobrzyca, F
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Nawrot

ŻAKI Taczanów 2017-09-25 17:00 Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

LISKOWIAK Lisków

Smolarek D.

ZIELONI Kożminek 2017-09-25 17:00 Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42
PELIKAN I Nowy Karolew

Młynek

KS Opatówek II 2017-09-25 17:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)
PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko

Młynek

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 2017-09-25 18:00 Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25/2017-09-26

WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz

Ostrychalski

AP REISSA Poznań/Brzeziny 2017-09-25 18:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz

Ostrychalski

CALISIA 14 Kalisz V 2017-09-25 19:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
WŁÓKNIARZ VI 1925 Kalisz

Smolarek M.

CALISIA 14 Kalisz IV 2017-09-26 17:30 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

GORZYCZANKA II G. Wielkie

Szczepański

Doruchów/Ak. Czecha mecz przełożony na 26.09. /wtorek/ 17:30 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31
AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

Galewski

MARATON Czajków 2017-09-25 17:00 Boisko „orlik” Brzoskwiniowa
ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

ODOLANOVIA Odolanów 2017-09-25 17:00 Boisko Staroprzygodzka 112
ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

CKS Zduny 2017-09-25 18:00 Boisko Staroprzygodzka 112

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

POGOŃ Trębaczów

Pieniężny

GKS Rychtal 2017-09-25 17:00 Boisko „orlik” Perzów
PŁOMIEŃ Opatów

Kanclerz

GKS Trzcinica 2017-09-25 17:00 Boisko w Opatowie

Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

AP REISSA II JAROCIN Poznań

Grygiel

Sprawozdanie WZPN Poznań

ORKAN OBJEZIERZE 2017-09-23 10:00 Boisko, ul. Sportowa 6

III LIGA KOBIET

24.09. 11:00 Ostrovia I 1909 Ostrów Wlkp. – AZWS PWSZ Konin – Janków Przygodzki

Jędrkowiak

24.09. 14:00 Ostrovia II 1909 Ostrów Wlkp. – Włókniarz 1925 Kalisz –Janków Przygodzki

Jędrkowiak

Sprawozdania sędziowskie WZPN Poznań