OBSADA NA DZIEŃ 15/16/17/19.09.2017r.

 

OBSADA NA DZIEŃ 13/15/16/17/19/20/09.2017r.

AKTUALIZACJA  16.09.   GODZ:  11:15

DODATKOWE MECZE

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA I KOLEJKA 1

13.09.  16:00  Ostrovia Ostrów Wlkp. – Olimpia Koło

zmiana-Starczan-Galewski-Matyśkiewicz

III LIGA KOBIET GRUPA 2

17.09.  14:00 Włókniarz 1925 Kalisz – UKS Górnicza Konin

Młynek

III LIGA

17.09. 16:00 Unia Solec Kujawski – Pogoń II Szczecin

Jasiak W.-Król-Wandelewski

IV LIGA

16.09. 16:00 Biały Orzeł Koźmin – MKS TUR 1921 Turek

Każmierczak-Nowak G.-Liberski

16.09. 11:00 SKP Słupca – Korona Piaski

Moszak-Nikodem-Maj

Centralna Liga Juniorów U-15 grupa B

17.09. 16:00 Włókniarz 1925 Kalisz – KKS Lech Poznań

Moszak-Szczepański-Matyśkiewicz

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 7 w dniach 2017-09-16

STAL Pleszew

Kaczała-Żubrowski-Orszulak K.

Błękitni WRONKI 2017-09-16 12:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-09-16

STAL Pleszew

Żubrowski-Kaczała-Orszulak K.

SKP-MOS Słupca 2017-09-16 16:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-09-16

JAROTA Jarocin

Jasiak W.-zmiana-Król-Wandelewski

PRZEMYSŁAW Poznań 2017-09-16 10:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 8 w dniach 2017-09-16

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Szczepański-Borkowski-Turkiewicz

SKP-SSP Cienin Zaborny Słupca 2017-09-16 11:00
ASTRA Krotoszyn

zmiana-Dominiak-Stawowy-Jędrkowiak

LECH II Poznań 2017-09-16 14:00

Kolejka: 5 w dniach 2017-09-20

OSTROVIA 1909 Ostrów

Maj-Starczan-Galewski

SKP-SSP Cienin Zaborny Słupca 2017-09-20/środa/ 16:00/Stadion Miejski/

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 8 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN Poznań

zmiana-Wandelewski-Jasiak W.-zmiana-Król

WARTA POZNAŃ 2017-09-16 12:00
JAROTA Jarocin

zmiana-Kurzawa-Majusiak-

UKS Śrem 2017-09-17 10:00

Klasa okręgowa Kolejka: 7 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

RASZKOWIANKA Raszków

Żubrowski-Pawelec-zmiana-Szcześniak

VICTORIA Skarszew 11:00
STAL Pleszew

Szczepański-Moszak-Matyśkiewicz

OLIMPIA Brzeziny uwaga zmiana gospodarza zawodów- mecz w Brzezinach godz: -11:00
ZEFKA Kobyla Góra

Nowak G.-Sowiński-Jędrkowiak

VICTORIA Laski 16:00
BARYCZ Janków Przygodzki

Krawczyński-Kazmierczak-Kłodnicki

PIAST Czekanów 11:00
ORZEŁ Mroczeń

Pieniężny-Lewek-Bęś

POGOŃ Trębaczów 16.09. /sobota/ 16:00
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Helwich-Haszek-Liberski

GKS Żerków 11:00
PIAST Kobylin

Kaczała-Janicki-Marucha

ASTRA Krotoszyn 16:00
ZIELONI Kożminek

Marasek-Reśliński-zmiana-Włoch

KS Opatówek 16:00

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-17

ŻAKI Taczanów

Dominiak-Drygas-Kokot

CKS Zbiersk 11:00
OKS Ostrów Wlkp.

Orszulak K.-Ostrysz-Nawrot

RKS Radliczyce 11:00 /Krotoszyńska 171/
JASKINIOWIEC Rajsko

Orszulak Ł.-Nowak J.-Czapulak

LZS Cielcza 11:00 /Nowy Karolew/
SZCZYT Szczytniki

zmiana-Włoch-Marasek-Reśliński

GLADIATORZY Pieruszyce 11:00
WKS Witaszyce

Borkowski-Galewski-Turkiewicz

GROM Golina 11:00 /OsiR Jarocin/

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 5 w dniach 2017-09-17

STRAŻAK Słupia

Farbicki S.-Matuszak-Michalak Sz.

GKS Grębanin 16:00
SOKÓŁ Bralin

Śniadecki-Lewek-Bęś

WIELKOPOLANIN Siemianice 11:00
PŁOMIEŃ Opatów

Goliński-Starczan-Walisiak

SULIMIRCZYK Sulmierzyce 15:00
PELIKAN Grabów

Kanclerz-Pieniężny-Hoja

GKS Rychtal 16:00
LZS Siedlików

Nikodem-Szcześniak-Reszelski

LKS Czarnylas 16:00
LKS Jankowy

Maj-Koper-Mikołajewski

LZS Doruchów 11:00
LZS Czajków.

Stawowy-Mielcarek-Koza

LZS Chynowa 16:00

Klasa B Grupa 1 kolejka: 4 w dniach 2017-09-17

LAS Kuczków

Sowiński

BŁYSK Daniszyn 11:00
CKS Zduny

Marucha-Kaczała-Janicki

CZARNI Wierzbno 11:00
BŁĘKITNI Chruszczyny

zmiana-Mielcarek

PROSNA Chocz-Kwileń 11:00
UNIA Szymanowice

Jędrkowiak-Nowak G.

LKS II Gołuchów 11:00 /Nowa Wieś/
TARCHALANKA T. Wielkie

Koza-Stawowy-zmiana

SOKÓŁ Chwaliszew 11:00

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-09-17

KORONA Chełmce

Malinowaski-Ostrychalski-Szulc

LZS Godziesze 11:00 /Opatówek/
KS Kamień

Młynek

DRAGON Dzierzbin 11:00
WICHER Mycielin

Kędzia

KS Kościelna Wieś 11:00 /Korzeniew/
PELIKAN Nowy Karolew

Czapulak-Orszulak Ł.-Nowak J.

SPARTA Russów 13:30

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-17

HURAGAN Szczury

Reszelski-Nikodem-zmiana

WTÓRKOWIANKA Wtórek 11:00
SOKOŁY Droszew

Galewski-Borkowski-Turkiewicz

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 16:00
OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

Michalak P.-Smolarek M.

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 11:00-uwaga zmiana miejsca rozgrywania meczu-Stadion Miejski
ORZEŁ Wysocko Wielkie

Nawrot-Orszulak K.-Ostrysz

LILIA Mikstat 15:00 /Krotoszyńska 171/
OGNIWO Łąkociny

zmiana-Chlebowski-Kowal-Mańkowski

MASOVIA Kraszewice 11:00

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-17

ZAWISZA Łęka Opatowska

Walisiak-Goliński-Starczan

LZS Trzcinica 11:00
SOKÓŁ Świba

Mikołajewski-Maj-Koper

ZRYW Kierzno 16:00
AJAX Rojów

Michalak Sz.-Farbicki S.-Matuszak

KS Hanulin 11:00
LZS Ostrówiec

Hoja-Kanclerz-Pieniężny

KS Rogaszyce 11:30 /Myjomice/
LZS Olszowa

Ostrychalski-Szulc-Malinowski

LZS Mikorzyn 16:00

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

GKS Żerków

Marasek

PIAST Kobylin 2017-09-16 13:00 Boisko w Żerkowie
LZS Cielcza

Chlebowski

WKS Witaszyce 2017-09-16 11:00 Boisko w Cielczy
KS Opatówek

zmiana-Michalak P.

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2017-09-16 13:00 uwaga zmiana gospodarza -mecz odbędzie się w Kaliszu ul Łódzka 19-29
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Kowal

SPARTA Russów 2017-09-16 13:30 Boisko w Magnuszewicach
CKS Zbiersk

Reszelski

ŻAKI Taczanów 2017-09-16 15:00 Zbiersk-Cukrownia 58 A

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

LKS Czarnylas

Walisiak

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-16 16:00 Czarnylas 43 A
POLONIA Kępno

Hoja

OLIMPIA Brzeziny 2017-09-16 11:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)
CZARNI Wierzbno

Koper

ASTRA Krotoszyn 2017-09-16 11:00 Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)
LKS Jankowy

Kanclerz

VICTORIA Ostrzeszów uwaga mecz przełożony na-2017-09-21 17:30 Boisko w Jankowych (Jankowy x)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

CALISIA 14 Kalisz

Smolarek M.

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-16 14:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
LKS Gołuchów

zmiana-Szulc

VICTORIA Ostrzeszów 2017-09-16 10:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce

zmiana-Smolarek

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-16 13:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

FOOTBALL ACAD. Ostrów

Stodolny

GLADIATORZY.Pieruszyce 2017-09-16 15:00 Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 1
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Ostrychalski

SZCZYT Szczytniki 2017-09-16 13:00 Stawiszyn, Szosa Konińska 18
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Pawelec

ODOLANOVIA Odolanów 2017-09-16 15:00 Kalisz, Wał Jana Matejki 2
GOS Koźmin Wlkp.

Drygas

ORŁY Komorów 2017-09-16 zmiana godziny na 12:00 Koźmin Wiel. Floriańska 21
LZS Godziesze

Michalak Sz.

CZARNI Dobrzyca 2017-09-16 13:00 Godziesze Wielkie, 24 Stycznia 17

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

LZS Olszowa

zmiana-Malinowski

LZS Doruchów 2017-09-16 16:00 Boisko (Olszowa 178)
SOKÓŁ Bralin

Śniadecki

PELIKAN Grabów 2017-09-16 13:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)
PŁOMIEŃ Opatów

Matuszak

STRAŻAK Słupia 2017-09-16 15:00 Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów –Kaczmarek LKS Gołuchów 2017-09-16 10:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
CALISIA 14 Kalisz

Kaleta

MARCINKI Kępno 2017-09-17 10:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
KS Opatówek

Kaleta

STAL Pleszew 2017-09-16 12:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16/17

AP REISSA Poznań/Chocz

zmiana-Krupa

OGNIWO Łąkociny zmiana terminu na 2017-09-17 11:00 Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)
UNIA Szymanowice

Włoch

LISKOWIAK Lisków 2017-09-16 11:00 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x)

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16

POLONIA Kępno

Hoja

ORZEŁ Mroczeń uwaga mecz został przełożony na 2017-09-14 17:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)
SOKÓŁ Świba

zmiana-Farbicki S.

ZEFKA Kobyla Góra 2017-09-16 16:00 Boisko w Świbie (Świba x)

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

FOOTBALL ACAD. Ostrów

Stodolny

CALISIA 14 Kalisz II 2017-09-17 uwaga zmiana godziny na 11:00 Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x)
CKS Zbiersk

Reszelski

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-16 12:30 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Młynek

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 17.09.2017 17:30 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
GOS Koźmin Wlkp. I

Drygas

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-16 11:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-14/2017-09-16

GKS Żerków

Marasek

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin 2017-09-16 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
LZS Cielcza

Chlebowski

ZIELONI Kożminek uwaga mecz został odwołany Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )
KOPERNIK Piotrów

Matuszak

GOS Koźmin Wlkp. II 2017-09-16 11:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x)
GKS Jaraczewo

Kurzawa

JAROTA Jarocin 2017-09-14/czwartek/ 17:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)
SPARTA Russów

Michalak P.

VICTORIA Skarszew 2017-09-16 11:00 Boisko w Russowie (Russów x)

Kolejka: 2 w dniach 2017-09-20 /środa/

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

zmiana-Chlebowski

PROSNA Kalisz 2017-09-20 17:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16

LZS Mikorzyn

zmiana-Szcześniak

ISKRA-PROSNA Sieroszewice 2017-09-16 11:00 Mikorzyn boisko Mikorzyn1
STRAŻAK Słupia

Bęś

OLIMPIA Brzeziny 2017-09-16 11:00 Słupia pod Kępnem, Szeroka 25
CKS Zduny

Mielcarek

ODOLANOVIA Odolanów 2017-09-16 11:00 Zduny, Strzelecka 12
SOKÓŁ Bralin

Śniadecki

BARYCZ Janków Przygodzki 2017-09-16 11:00 Bralin, Namysłowska 9A

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Pawelec

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-16 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
MARCINKI Kępno

Hoja

CALISIA 14 Kalisz 2017-09-16 15:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)
KORONA-POGOŃ Stawiszynie

Ostrychalski

OSTROVIA 1909

Ostrów Wlkp.

2017-09-16 11:00 Boisko w Stawiszynie
STAL Pleszew

Ostrysz

AKADEMIA TAL. Krotoszyn 2017-09-16 09:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16

GKS Jaraczewo

Sowiński

CZARNI Dobrzyca 2017-09-16 12:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)
KS Opatówek

Kaleta

SZCZYT Szczytniki 2017-09-16 10:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)
PIAST Kobylin

Koza

JAROTA Jarocin 2017-09-16 11:00 Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)
BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

Kowal

LISKOWIAK Lisków 2017-09-16 11:00 Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

LZS Czajków

Kędzia

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 2017-09-16 11:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x)
WIELKOPOLANIN Siemianice

Kanclerz

LZS Godziesze 2017-09-16 14:00 Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16/17

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek

JAROTA Jarocin 17.09.2017 10:00:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
A. P. REISSA Jarocin

Kurzawa

GOS I Koźmin Wlkp. 2017-09-16 10:00 Boisko „Jaroty” (Jarocin, Sportowa 6)
CALISIA 14 Kalisz I

Smolarek M.

LKS Gołuchów 2017-09-16 10:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Pawelec

STAL Pleszew 2017-09-16 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Matyśkiewicz

ASTRA Krotoszyn 2017-09-16 13:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska-Kanclerz KKS Kalisz 2017-09-16 10:00 zmiana-Boisko w Kraszewicach
OSTROVIA 1909 Ostrów

Kaczmarek

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 2017-09-17 14:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
MARCINKI Kępno

Hoja

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów 2017-09-16 13:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

ANTONIO Jarocin

zmiana-Nawrot

GLADIATORZY Pieruszyce 2017-09-16 11:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)
LZS Cielcza

Chlebowski

CALISIA 14 Kalisz II 2017-09-16 15:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )
GROM Golina

zmiana-Reśliński

RASZKOWIANKA Raszków. 2017-09-16 11:00 Boisko w Golinie (Golina x)

Kolejka: 2 w dniach 2017-09-20

GLADIATORZY Pieruszyce

Mańkowski

PROSNA Kalisz 2017-09-20 17:30 Boisko sportowe (Grab .19a)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Stodolny

LZS Doruchów 2017-09-16 11:00 Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)
POGOŃ Trębaczów

Pieniężny

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2017-09-16 11:00 Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)
LKS Czarnylas

Walisiak

CZARNI Wierzbno 2017-09-16 12:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)
ZAWISZA Łęka Opatowska

Lewek

STRAŻAK Słupia 2017-09-16 uwaga mecz został odwołany

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-15 /piątek/

STAL Pleszew

Ostrysz

CALISIA 14 Kalisz ! 2017-09-15 17:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

Smolarek D.

GOS Koźmin Wlkp. I 2017-09-15 17:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
ANTONIO Jarocin

Chlebowski

LKS Gołuchów 2017-09-15 16:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)
WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Smolarek M.

JAROTA Jarocin 2017-09-15 17:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-19 /wtorek/

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

Szcześniak

STAL Pleszew 2017-09-19 17:30 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)

I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-15/14

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie-Starczan CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 14.09.

/czwartek/

19:00 Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)
ASTRA I Krotoszyn

Koza

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I 2017-09-15 17:00 „orlik” (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)
ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska –Malinowski MARCINKI I Kępno 2017-09-15 17:00 Orlik Kraszewice (Kraszewice x)
OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

Walisiak

Aka. Piłk Ostrzeszów 2017-09-15 17:00 Orlik Solidarności

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

ANTONIO II Jarocin

Chlebowski

GKS Żerków II 2017-09-18 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj”
GROM Golina

Majusiak

GKS Żerków I 2017-09-18 17:00 Boisko w Golinie (Golina x)
WKS Witaszyce

Kowal

LZS Cielcza 2017-09-18 17:00 Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )
AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin

Kurzawa

GKS Jaraczewo 2017-09-18 17:00 Jarocin Kościuszki 31

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

KS Opatówek

Szulc

CALISIA 14 Kalisz III 2017-09-18 17:00 Opatówek, Parkowa 7)
WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

Janicki

CALISIA 14 Kalisz II 2017-09-18 uwaga zmiana godziny na 20:00 Kalisz, Podmiejska x)
KALISZANIN Kalisz

Kędzia

POGOŃ II Nowe Skalmierzyce 2017-09-18 17:00 Boisko sportowe (Kalisz, Złota

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce

Koper

ASTRA II Krotoszyn 2017-09-18 17:00 Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .)
BARYCZ Janków Przygodzki

Galewski

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-18 17:00 Janków Przygodzki, Szkolna 4
ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Szczepański

OGNIWO Łąkociny 2017-09-18 17:00 Sieroszewice, Słoneczna 4
PIAST Kobylin

zmiana-Jędrkowiak

RASZKOWIANKA Raszków 2017-09-18 17:00 Kobylin, Strzelecka 10

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

ORZEŁ Mroczeń

Pieniężny

MARCINKI II Kępno 2017-09-18 17:00 Boisko „orlik” Baranów (Baranów x)
ZEFKA Kobyla Góra

Śniadecki

VICTORIA Ostrzeszów 2017-09-18 17:00 Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)
SOKÓŁ I Bralin

Bęś

KP Krążkowy 2017-09-18 17:00 Bralin, Namysłowska 9 a)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

ŻAKI Taczanów

Ostrysz

CZARNI Dobrzyca 2017-09-18 17:00 Taczanów Drugi
GLADIATORZY Pieruszyce

Orszulak K.

AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II 2017-09-18 17:00 Boisko sportowe (Grab .19a)
AKADEMIA TAL. Krotoszyn II

Koza

GOS II Koźmin Wlkp. 2017-09-18 17:00 Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Młynek

PELIKAN I Nowy Karolew 2017-09-18 17:00 Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)
KS Opatówek II

Szulc

LISKOWIAK Lisków 2017-09-18 18:00 Orlik (Opatówek, Parkowa 7)
ZIELONI Kożminek

Smolarek D.

VICTORIA Skarszew 2017-09-18 17:00 Koźminek, Nakwasińska 16)

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

CALISIA 14 Kalisz IV

Farbicki S.

WŁÓKNIARZ V 1925 Kalisz 2017-09-18 18:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
CALISIA 14 Kalisz V

Farbicki S.

WŁÓKNIARZ IV 1925 Kalisz 2017-09-18 19:00 Boisko „orlik” (Kalisz, Podmiejska x)
AP REISSA Poznań/Brzeziny

Michalak Sz.

WŁÓKNIARZ III 1925 Kalisz 2017-09-18 17:00 Brzeziny Wrocławska 17

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

Doruchów/Ak. Czecha

Malinowski

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. uwaga mecz został przełożony na 19.09.2017r. 17:30 Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1)
CKS Zduny

Kłodnicki

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. 2017-09-18 17:00 Boisko w Zdunach (Zduny x)
ODOLANOVIA Odolanów

Borkowski

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. 2017-09-18 17:00 Boisko „orlik” (Odolanów, Krotoszyńska 121)
MARATON Czajków

Kaczmarek

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 2017-09-18 17:00 Czajków, Słoneczne 55

III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

GKS Trzcinica

Lewek

POGOŃ Trębaczów 2017-09-18 17:00 Orlik (Trzcinica, Szkolna 2)
GKS Rychtal

Hoja

STRAŻAK Słupia 2017-09-18 17:00 Boisko „orlik” (Rychtal, Kępińska x)
VICTORIA Laski

Kanclerz

SOKÓŁ II Bralin uwaga mecz został odwołany Boisko w Laskach (Laski x)