OBSADA NA DZIEŃ 2/3/6.09.2017r.

 

OBSADA NA DZIEŃ 2/3/6.09.2017r.

 

AKTUALIZACJA  30.08.  GODZ: 22:10

DODATKOWE MECZE

III LIGA

3.09. Świt Skolwin Szczecin – Wda Świecie

Jasiak W.-Król-Wandelewski

KLASA A GRUPA I  OZPN LESZNO

2.09. /sobota/  16:30  Wielkopolanka Szelejewo – LUKS Stare Bojanowo

Kaźmierczak-Haszek-Liberski

EKSTRALIGA KOBIET

2.09.  16:00  Unifrezze Górzno – Olimpia Szczecin

Asystentka – Grygiel

 

Centralana Liga Juniorów

2.09. 11:00 Chrobry Głogów – Warta Poznań

Wrzeszczyński-Marucha-Matuszak

IV LIGA

2.09. 16:00 Victoria Ostrzeszów – SKP Słupca

Kaczała-Pawelec-Szcześniak

3.09. 16:00 Biały Orzeł Kożmin – Odolanovia Odolanów

Matyniak-Orszulak K.-Nowak J.

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 5 w dniach 2017-09-02

STAL Pleszew

zmiana-Każmierczak-Drygas-Mielcarek

UNIA Swarzędz 2017-09-03-zmiana terminu
15:00

Calisia 1914 Kalisz – Przemysław Poznań  3.09.2017r.  12:00

Orszulak K.-Matyniak-Nowak J.

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 6 w dniach 2017-09-02

MARCINKI Kępno

Wieczorek-Lewek-Bęś

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-02 11:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 6 w dniach 2017-09-02

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN Poznań

Matyniak-Orszulak K.-Ostrysz – ekwiwalent jak za Okr Jun. Młodszy

JAROTA Jarocin 2017-09-02 10:00

Klasa okręgowa Kolejka: 5 w dniach 2017-09-03

RASZKOWIANKA Raszków

Marcinek-Haszek-Liberski

VICTORIA Laski 11:00
STAL Pleszew

Drygas-Każmierczak-Mielcarek

PIAST Czekanów 11:00
ZEFKA Kobyla Góra

Grygiel-zmiana-Matuszak-Ostrysz

POGOŃ Trębaczów 16:00
BARYCZ Janków Przygodzki

zmiana-Kaczała-Wrzeszczyński-Marucha

GKS Żerków 11:00
ORZEŁ Mroczeń

Włoch-Reśliński-Kurzawa

ASTRA Krotoszyn 16:00
KS Opatówek

Krawczyński-Nowak G.-Stawowy

KORONA-POGOŃ Stawiszyn 16:00
PIAST Kobylin

Wrzeszczyński-Marucha-zmiana-Kaczała

ZIELONI Kożminek 16:00

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-03

CKS Zbiersk

Marasek-Kowal-Majusiak

CZARNI Dobrzyca 14:00
ŻAKI Taczanów

Stawowy-Krawczyński-Nowak G.

RKS Radliczyce 11:00
GROM Golina

Śniadecki-Lubryka-Bęś

JASKINIOWIEC Rajsko 16:00
SZCZYT Szczytniki

Pawelec-Zimmermann-Szulc

WKS Witaszyce 11:00

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 3 w dniach 2017-09-03

WIELKOPOLANIN Siemianice

Nowakowski-Janicki-Smolarek D.

GKS Grębanin 16:00
STRAŻAK Słupia

Helwich-Dominiak-Kokot

SULIMIRCZYK Sulmierzyce 16:00
SOKÓŁ Bralin

Farbicki S.-Szcześniak-Farbicki M.

GKS Rychtal 16:00
PŁOMIEŃ Opatów

Starczan-Koper-Turkiewicz

LKS Czarnylas 15:00
PELIKAN Grabów

Borkowski-Zieliński-Matyśkiewicz

LZS Doruchów 16:00
LZS Siedlików

Kanclerz-Pieniężny-Młynek

LZS Chynowa 16:00
LKS Jankowy

Kurzawa-Włoch-Reśliński

LZS Czajków. 11:00

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-03

LAS Kuczków

Ostrysz-Grygiel-zmiana-Matuszak

CZARNI Wierzbno 11:00
CKS Zduny

Turkiewicz-Starczan-Koper

PROSNA Chocz-Kwileń 11:00
LKS Gorzyce Małe

Farbicki M.-Farbicki S.-Szcześniak

LKS II Gołuchów 11:00
BŁĘKITNI Chruszczyny

Kokot-Helwich-Dominiak

SOKÓŁ Chwaliszew 11:00
UNIA Szymanowice

Bęś-Lubryka-Śniadecki

TARCHALANKA Tarchały Wielkie 11:00 /Nowa Wieś/

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-09-03

LZS Godziesze

Szulc-Pawelec-Zimmermann

DRAGON Dzierzbin 15:00
KORONA Chełmce

Smolarek D.-Janicki-Nowakowski

LISKOWIAK Lisków 11:00 /Opatówek/
PANDA Pamięcin

Kowal-Marasek-Majusiak

PELIKAN Nowy Karolew 11:00 /Rychnów/
WICHER Mycielin

Młynek-zmiana-Pieniężny-Kanclerz

SPARTA Russów 11:00 /Korzeniew/

Klasa B Grupa 3 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-03

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Jędrkowiak-Kmiecik-Czapulak

HURAGAN Szczury 11:00 /Wtórek/
WTÓRKOWIANKA Wtórek

Kmiecik-Jędrkowiak-Czapulak

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. 16:00
SOKOŁY Droszew

Kędzia-Reszelski-zmiana

LILIA Mikstat 16:00
OSTROVIA II Ostrów Wlkp.

Michalak P.-Kędzia-Reszelski

MASOVIA Kraszewice 11:00 /Staroprzygodzka/
OGNIWO Łąkociny

zmiana-Michalak P.-Kaleta

ORZEŁ Wysocko Wielkie 14:00

Klasa B Grupa 4 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/03

LZS Trzcinica

Liberski-Haszek-Marcinek

ZRYW Kierzno 16:00
ZAWISZA Łęka Opatowska

Sowiński-Stodolny-Kaczmarek

KS Hanulin 11:00
SOKÓŁ Świba

Stodolny-Sowiński-Kaczmarek

KS Rogaszyce 16:00
AJAX Rojów

Matyśkiewicz-Turkiewicz-Stodolny

LZS Mikorzyn 2.09. /sobota/ 16:00
LZS Ostrówiec

Zieliński-Borkowski-Matyśkiewicz

LZS Olszowa 11:30 /Myjomice/

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

WKS Witaszyce

Chlebowski

PIAST Kobylin 16:00 Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6)
GKS Żerków

Marasek

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 13:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
LZS Cielcza

Kurzawa

SPARTA Russów 11:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )
KS Opatówek

Zimmermann

ŻAKI Taczanów 14:00 Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)
CKS Zbiersk

Farbicki M.

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin zmiana godziny na 14:00 Boisko Zbiersk

I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-06

PIAST Czekanów

Smolarek D.

OLIMPIA Brzeziny 2017-09-02 16:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)
LKS Czarnylas

Lubryka

CZARNI Wierzbno 2017-09-06 18:00 Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)
POLONIA Kępno

Pieniężny

VICTORIA Ostrzeszów 2017-09-03 11:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)
ASTRA Krotoszyn

Mielcarek

LKS Jankowy 2017-09-02 13:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

VICTORIA Ostrzeszów

Starczan

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-02 13:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
CALISIA 14 Kalisz

Reszelski

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-01 /piątek/ 18:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
LKS Gołuchów

zmiana-Czapulak

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-02 10:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

GLADIATORZY Pieruszyce SZCZYT Szczytniki 2017-09-02 12:00 Pieruszyce

Nawrot

FOOTBALL ACAD. Ostrów

Nawrot

ODOLANOVIA Odolanów 2017-09-03 13:00 Boisko, Lewków
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Młynek

ORŁY Komorów 2017-09-02 13:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Michalak P.

CZARNI Dobrzyca 2017-09-02 11:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
GOS Koźmin Wlkp.

Sowiński

LZS Godziesze 2017-09-02 13:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

LZS Doruchów

Śniadecki

VICTORIA Laski 2017-09-02 13:00 Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)
LZS Trzcinica

Kanclerz

PELIKAN Grabów 2017-09-02 16:00 Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92)
SOKÓŁ Bralin

Kanclerz

STRAŻAK Słupia 2017-09-02 11:00 Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)
LZS Siedlików

Śniadecki

PŁOMIEŃ Opatów 2017-09-02 11:00 Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)

I liga okręgowa C1 Trampkarz Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

MARCINKI Kępno

Pieniężny

LKS Gołuchów uwaga mecz został przełożony Kępno, Walki Młodych 9
AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

Starczan

STAL Pleszew 2017-09-02 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
CALISIA 14 Kalisz

zmiana-Kaleta

KS Opatówek 2017-09-03 10:00 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)

I liga okręgowa C2 Trampkarz Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Kędzia

CALISIA 14 Kalisz II 2017-09-02 11:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
FOOTBALL ACAD. Ostrów

Galewski

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-06/środa/ 18:00 Boisko, Lewków
CKS Zbiersk

Farbicki M.

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-09-02 12:30 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)
GOS Koźmin Wlkp. I

Sowiński

CALISIA 14 Kalisz I 2017-09-02 11:00 Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)

II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-06

PROSNA Kalisz

Kędzia

ZIELONI Kożminek 2017-09-06 /środa/ 17:30 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)
GKS Żerków

Marasek

GOS Koźmin Wlkp. II 2017-09-02 11:00 Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)
LZS Cielcza

Kurzawa

JAROTA Jarocin 2017-09-02 09:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )
KOPERNIK Piotrów

Kaleta

VICTORIA Skarszew 2017-09-02 11:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x)
GKS Jaraczewo

Kowal

SPARTA Russów 2017-09-02 10:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)

I liga okręgowa D1 Młodzik Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

ASTRA Krotoszyn

Mielcarek

CALISIA 14 Kalisz 2017-09-02 11:00 Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

Michalak P.

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-02 09:00 Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
MARCINKI Kępno

Pieniężny

POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-02 13:00 Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Młynek

AKADEMIA TAL. Krotoszyn 2017-09-02 11:00 Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)
VICTORIA Ostrzeszów

Starczan

STAL Pleszew 2017-09-02 09:30 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

PIAST Czekanów

Smolarek D.

LZS Godziesze 2017-09-02 14:00 Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)
LZS Czajków

Turkiewicz

WIELKOPOLANIN Siemianice 2017-09-02 11:00 Boisko w Czajkowie (Czajków x)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-06

GLADIATORZY Pieruszyce

Nawrot

CALISIA 14 Kalisz III 2017-09-02 11:00 Boisko sportowe (Grab .19a)
PROSNA Kalisz

Szcześniak

CALISIA 14 Kalisz II 2017-09-06 /środa/ 16:00 Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)
LZS Cielcza

Kowal

RASZKOWIANKA Raszków. 2017-09-06/środa/ 17:00 Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )
CKS Zbiersk

Farbicki M.

GROM Golina 2017-09-02 11:00 Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

GKS Trzcinica

Kanclerz

FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. 2017-09-05 /wtorek/ 18:00 boisko w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92)
ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

Stodolny

uwaga mecz zostanie rozegrany w Wierzbnie, obowiązki gospodarza przejmuje zespół z Wierzbna

CZARNI Wierzbno 2017-09-02 11:00 Boisko Wierzbno

LIGA STOWARZYSZENIA LZS PLESZEW

3.09. Janków koło Kuczkowa 16:00-17:00-18:00 – Nawrot

Turniej im Jerzego Kryjoma – Ostrów Wlkp.

Moszak-Galewski-Goliński-Maj-Nikodem