OBSADA NA DZIEŃ 23/26/27/30.08.2017r.

AKTUALIZACJA  30.08.   GODZ:  12:30

III LIGA

26.08. 17:00 Wda Świecie – Kotwica Kołobrzeg

Wrzeszczyński-Marucha-Matuszak- techniczny – Janicki

IV LIGA

23.08. 18:00 Polonia Kępno – Odolanovia Odolanów

Moszak-Maj-Nikodem

23.08. 17:00 Kotwica Kórnik – Tarnovia T. Podgórne

Wieczorek-Borkowski-Lubryka

26.08. 16:00 Tarnovia T. Podgórne – Grom Plewiska

Matyniak-Orszulak K.-Marasek

26.08. 16:00 Nielba Wągrowiec – Unia Swarzędz

Kaczała-Szcześniak-Farbicki S.

26.08. 15:00 Iskra Szydłowo – Sparta Oborniki

Żubrowski-Smolarek D.-Młynek R.- techniczny – Malinowski

Centralna Liga Juniorów

26.08.12:00 KS Falubaz Zielona Góra – OKS Odra Opole

Asystentka – Grygiel

Centralan Liga Juniorów U-15 Grupa B

30.08. /środa/   17:30 Włókniarz 1925 Kalisz – Lechia Gdański S.A.

zmiana-Kaczała-Marucha-Matuszak –ekwiwalent Klasa Okręgowa

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

2017-08-26 13:00 JAROTA Jarocin-Pogoń ŁOBŻENICA

Każmierczak-zmiana-Sowiński-Liberski

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – PRZEMYSŁAW Poznań – 2017-08-27 13:00

Wieczorek-Galewski-Matyśkiewicz

CALISIA 14 KALISZ  – KS Canarinhos Skórzewo zmiana terminu-2017-08-26  10:30

zmiana-Marcinek-Helwich-Kmiecik

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26

STAL Pleszew

Moszak-Goliński-zmiana-Wieczorek

MARCINKI Kępno

 

2017-08-26

 

10:00

 

Kolejka: 5 w dniach 2017-08-30 /środa/

MARCINKI Kępno

Wieczorek-Pieniężny-Kanclerz

GÓRNIK KONIN

 

2017-08-30

 

uwaga zmiana godziny na 15:00

 

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

zmiana-Goliński-Galewski-Matyśkiewicz

STAL Pleszew

 

2017-08-30

 

13:00

 

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26

JAROTA Jarocin

Reśliński-Włoch-Kurzawa

Nielba Wągrowiec

 

2017-08-26

 

15:00

 

liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

Nikodem-Lubryka-zmiana-Pakuszewski

OLIMPIA Koło

 

2017-08-26

 

11:00

 

Kolejka: 5 w dniach 2017-08-30 /środa/

EKWIWALENT JAK ZA OKR JUN MŁODSZY

OSTROVIA 1909 Ostrów

zmiana-Goliński-Moszak-Matyśkiewicz

SKP-SSP Cienin Zaborny Słupca 2017-08-30

 

uwaga mecz został przełożony

 

ASTRA Krotoszyn

zmiana-Helwich-Liberski-zmiana-Dominiak

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 2017-08-30

 

18:00

 

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN Poznań

Włoch-Reśliński-Kurzawa

KS Canarinhos Skórzewo

 

2017-08-26

 

10:30

 

JAROTA Jarocin

Żakowski-Włoch-Pecyna

LIDER SWARZĘDZ

 

2017-08-27

 

12:00

 

Klasa okręgowa Kolejka: 4 w dniach 2017-08-27

VICTORIA Skarszew

Haszek-Helwich-Kokot

PIAST Kobylin

 

11:00

 

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Nowak G.-Marcinek-Wandelewski

ZIELONI Kożminek

 

11:00

 

KS Opatówek

Grygiel-Matyniak-Orszulak K.

ORZEŁ Mroczeń

 

16:00

 

ASTRA Krotoszyn

Pieniężny-Kanclerz-Lewek

BARYCZ Janków Przygodzki

 

15:00

 

GKS Żerków

Moszak-Maj-Zieliński

ZEFKA Kobyla Góra

 

16:00

 

POGOŃ Trębaczów

Marasek-Reśliński-Kurzawa

STAL Pleszew

 

11:00

 

PIAST Czekanów

Janicki-Żubrowski-Nowakowski

RASZKOWIANKA Raszków

 

11:00

 

VICTORIA Laski

Każmierczak-Drygas-zmiana-Jędrkowiak

OLIMPIA Brzeziny

 

16:00

 

Kolejka: 5 w dniach 2017-08-30 /środa/

OLIMPIA Brzeziny

zmiana-Janicki-Ostrychalski-Młynek

VICTORIA Skarszew

 

2017-08-30

 

18:00

 

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 2 w dniach 2017-08-27

CZARNI Dobrzyca

Sowiński-zmiana-Stawowy-zmiana-Czapulak

SZCZYT Szczytniki

 

11:00

 

WKS Witaszyce

Marucha-zmiana-Ostrychalski-Smolarek D.

JASKINIOWIEC Rajsko

 

11:00 /OsiR Jarocin/

 

GROM Golina

Farbicki S.-Wrzeszczyński-zmiana-Kaczała

OKS Ostrów Wlkp.

 

16:00

 

LZS Cielcza

Matuszak-Szcześniak-Farbicki M.

ŻAKI Taczanów

 

15:00

 

PROSNA Kalisz

Nowak J.-Ostrysz-Nawrot

CKS Zbiersk

 

11:00

 

Z kolejki 10  27.08.2017r.

11:00 RKS Radliczyce – Gladiatorzy Pieruszyce – /Nowy Karolew/

Lubryka-Śniadecki-Nikodem

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

GKS Grębanin

Śniadecki-Lubryka-Nikodem

LKS Jankowy

 

16:00

 

LZS Siedlików

Maj-Moszak-Zieliński

LZS Czajków.

 

12:00

 

LZS Chynowa

Dominiak-Kłodnicki-Koza

PELIKAN Grabów

 

11:00

 

LZS Doruchów

Czysty-zmiana-Turkiewicz-Matyśkiewicz

PŁOMIEŃ Opatów

26.08./sobota/

 

17:00

 

LKS Czarnylas

Starczan-Goliński-Turkiewicz

SOKÓŁ Bralin

 

14:00

 

GKS Rychtal

Liberski-Mielcarek-zmiana-Koza

STRAŻAK Słupia

 

17:00

 

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

Orszulak K.-Matyniak-Grygiel

WIELKOPOLANIN Siemianice

 

11:00

 

Klasa B Grupa 1 Kolejka: 1 w dniach 2017-08-27

UNIA Szymanowice

Kędzia-Smolarek M.-Szulc

LAS Kuczków

 

11:00 /Nowa Wieś/

 

Tarchalanka T. Wielkie

Kaczmarek-Młynek-Malinowski

BŁĘKITNI Chruszczyny

 

16:00

 

SOKÓŁ Chwaliszew

Czysty-Mikołajewski-Pakuszewski

LKS Gorzyce Małe

 

11:00

 

LKS II Gołuchów

Bęś-Stodolny-zmiana-Kaleta

CKS Zduny

 

12:00

 

PROSNA Chocz-Kwileń

Rzepczyk-Chlebowski-Majusiak

BŁYSK Daniszyn

 

14:00

 

Klasa B Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-08-27

WICHER Mycielin

Młynek-Kaczmarek-Malinowski

LZS Godziesze

 

11:00 /Korzeniew/

 

SPARTA Russów

Galewski-Wieczorek-Matyśkiewicz

PANDA Pamięcin

 

uwaga zmiana godziny na 18:00

 

PELIKAN Nowy Karolew

Zimmermann-Kaleta-Reszelski

Kalisz Obsada wycofana-zespól KKS Kalisz wycofał się z rozgrywek
KS Kościelna Wieś

Michalak P.-Michalak Sz.-zmiana-Reszelski

KS Kamień

 

14:00 /B. Prosny Kalisz/

 

LISKOWIAK Lisków

Farbicki M.-Matuszak-Szcześniak

DRAGON Dzierzbin

 

11:00

 

III RUNDA OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI

30.08. 17:00 Miłośnicy Piłki Nożnej – OKS Ostrów Wlkp. / ul. Sulmierzycka/

Wandelewski-Stawowy-Jędrkowiak

30.08. 17:00 Unia Szymanowice – KS Kościelna Wieś /Nowa Wieś/

Kurzawa-Marasek-Rzepczyk

30.08. 17:00 Ogniwo Łąkociny – GKS Rychtal

Borkowski-Czysty-Galewski

30.08. 17:00 Sokoły Droszew – GKS Grębanin

zmiana-Szcześniak-Kędzia-zmiana-Farbicki M.

Liga Stowarzyszenia LZS MiG Pleszew

27.08. uwaga zmiana miejsca rozgrywania meczy-Janków koło Kuczkowa przy trasie   Nr 11   16:00-17:00-18:00 – zmiana-Ostrysz

Turniej   27.08.2017r. –    Wierzbno

10:30- 13:30 – Mielcarek