Obsada na dzień 18,19.08.2017

UWAGA : PRZYPOMINAM O EGZAMINACH – II TERMIN

25.08.2017r. /piątek/  godz: 16:45

Ostrów Wlkp. Stadion Centry Ostrów Wlkp. ul. Kusocińskiego

szczegółowe informacje dotyczące egzaminu na stronie aktualności

AKTUALIZACJA  17.08.   GODZ:  08:40

Dodatkowe mecze:

Centralna Liga Juniorów – U15  Grupa B

12:00  Włókniarz 1925 Kalisz  – CWZS Bydgoszcz

Każmierczak-Helwich-Liberski

ekwiwalent sędziowski jak za ligę okręgową

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2  17.08. /czwartek/

uwaga obsada nieaktualna Jarota Jarocin – Polonia Sroda Wlkp.

Reśliński-Kurzawa-Rzepczyk

III LIGA

19.08. 12:00 Lech II Poznań – Bałtyk Gdynia

Wrzeszczyński-Marucha-Matuszak-techniczny – Żubrowski

IV LIGA

19.08. 16:00 Obra 1912 Kościan – SKP Słupca

Wieczorek-Borkowski-Lubryka

19.08. 17:00 LKS Gołuchów – Polonia Kępno

Każmierczak-Drygas-Liberski

19.08. 17:00 GKS Dopiewo – Lubuszanin Trzcianka

Moszak-Maj-Nikodem

EKSTRALIGA KOBIET

19.08. 11:00 Olimpia Szczecin – Górnik Łęczna

Asystentka- Grygiel

I liga wojewódzka A1 Junior Kolejka: 3 w dniach 2017-09-20

STAL Pleszew

Grygiel-Nikodem-Śniadecki

CALISIA 14 KALISZ 2017-08-20 15:00

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

STAL Pleszew

Matyniak-Nowak J.-Ostrysz

GÓRNIK KONIN 2017-08-19 10:00
MARCINKI Kępno

Kaczała-Szcześniak-Pawelec

VICTORIA Września 2017-08-19 11:00
OSTROVIA 1909 Ostrów

Moszak-zmiana-Goliński-zmiana-Majusiak

SKP-MOS Słupca 2017-08-20 15:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 Kolejka: 3 w dniach 2017-08-20

OSTROVIA 1909 Ostrów

Goliński-zmiana-Moszak-zmiana-Majusiak

CENTRA 1946 Ostrów 2017-08-20-zmiana terminu 13:00

Klasa okręgowa Kolejka: 3 w dniach 2017-08-20

VICTORIA Laski

Maj-Matyśkiewicz-zmiana-Galewski

VICTORIA Skarszew 16:00
OLIMPIA Brzeziny

ZMIANA-Matyniak-Nowak J.-Ostrysz

PIAST Czekanów 11:00
RASZKOWIANKA Raszków

Krawczyński-Kokot-Kmiecik

POGOŃ Trębaczów 11:00
STAL Pleszew

Żubrowski-Smolarek D.-Farbicki M.

GKS Żerków 11:00
ZEFKA Kobyla Góra

Kaczała-Wrzeszczyński-Ostrychalski

ASTRA Krotoszyn 16:00
BARYCZ Janków Przygodzki

Wieczorek-Pieniężny-Lubryka

KS Opatówek 11:00
ZIELONI Kożminek

Szczepański-Starczan-Turkiewicz

ORZEŁ Mroczeń 16:00
KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Reśliński-Marasek-Rzepczyk

PIAST Kobylin 11:00

Klasa A Grupa 1 Kolejka: 1 w dniach 2017-08-20

PROSNA Kalisz

Czysty-Borkowski-Koper

CZARNI Dobrzyca 11:00
CKS Zbiersk

Kanclerz-Lewek-Bęś

RKS Radliczyce 14:00
ŻAKI Taczanów

Nikodem-Grygiel-Śniadecki

GLADIATORZY Pieruszyce 11:00
OKS Ostrów Wlkp.

Sowiński-Mielcarek-Malinowski

WKS Witaszyce 11:00 /ul. Krotoszynska/
JASKINIOWIEC Rajsko

Pawelec-Marucha-Szulc

SZCZYT Szczytniki 11:00

Klasa A Grupa 2 Kolejka: 1 w dniach 2017-08-20

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

zmiana-Starczan-Szczepański-Turkiewicz

GKS Grębanin 11:00
WIELKOPOLANIN Siemianice

Matuszak-Kędzia-Kaleta

GKS Rychtal 16:00
STRAŻAK Słupia

Wandelewski-Haszek-Kaczmarek

LKS Czarnylas 16:00
SOKÓŁ Bralin

Dominiak-Drygas-Stodolny

LZS Doruchów 16:00
PŁOMIEŃ Opatów

Nowakowski-Janicki-Młynek R

LZS Chynowa 15:00
PELIKAN Grabów

Szcześniak-Smolarek M.-Farbicki S.

LZS Czajków 16:00
LZS Siedlików

Stawowy-Król-Jędrkowiak

LKS Jankowy 12:00