Wyniki egzaminów sędziów Kaliskiego OZPN

Wyniki egzaminów sędziów Kaliskiego OZPN III,IV,klasy”O”,”A”,”B”,próbni
Jesień 2017/2018 r.

W rozwinięciu wyniki egzaminów Jesień 2017/2018.

EGZAMINY – termin II
25.08.2017 r. / piątek /,godzina 16.45 / listy startowe,rozgrzewka/.
Miejsce : Ostrów Wlkp.,stadion Centry ul.Kusocińskiego – biegi godz.17.00
następnie ok.17.50 – 18.10 ,przejście do Szkoły ul. Tuwima, test pisemny o godz.18.15 ,
godzina 19.15 zakończenie .
Udział – dla sędziów usprawiedliwionych – termin I
dla sędziów nieusprawiedliwionych – termin II
l.p. Nazwisko i imię

Kondycja

Punkty

Teoria

Punkty

Uwagi

III Liga

1.

2.

Jasiak Wojciech

Wrzeszczyński Paweł

PZPN

PZPN

 

28.0

29.0

 

21-23.07.

Bełchatów

IV Liga

l.p.

Nazwisko i imię

Kondycja

Punkty

Teoria

Punkty

Uwagi

1. Jasiak  Łukasz 12 -15×20

5,00

28,0

4.80

14.07.Poznań

2. Kaczała Paweł 12 -15×20

5,00

24,5

4,40

3. Matyniak Dawid 12 -15×20

5,00

28,5

4.85

4. Moszak Paweł 12 -15×20

5,00

26.0

4.60

5. Każmierczak Kamil 12 -15×20

5,00

24,0

4,30

6. Wieczorek Adam 12 -15×20

5,00

24,0

4.30

7. Wasielewski Piotr 12 -15×20

Nieobecny

8. Żubrowski Rafał 12 -15×20

5,00

22,5

 

II termin-17.08.

           

Klasa „ O „

l.p.

Nazwisko i imię

Kondycja

Punkty

Teoria

Punkty

Uwagi

1. Drygas Dawid 12 – 35×45

5,00

29,0

4,90

5.08.17

2. Goliński Dawid 12 –  30×40

5,00

28,0

4,80

Nominowany
3. Grygiel Sylwia PZPN  

29,0

4,90

30.07 W-wa

4. Haszek Paweł 12 –  35×45      

Nu

5. Helwich Mateusz 12 –  35×45

5,00

29,0

4,90

 
6. Janicki Ireneusz 12 –  30×40

5,00

25,0

4,50

Nominowany
7. Krawczyński Karol 12 –  35×45

5,00

29,0

4,90

 
8. Król Grzegorz 12 –  35×45

5,00

29,0

4,90

 
9. Maj Damian 12 –  30×40

5,00

29,0

4,90

Nominowany
10. Marcinek Artur 12 –  35×45

5,00

28,5

4,85

 
11. Marasek Marcin 12-   30×40

5,00

27,0

4,70

Nominowany
12. Nowak Grzegorz 12 –  30×40      

Nu

13. Orszulak Łukasz 12  – 35×45

5,00

30,0

5,00

 
14. Pieniężny Dawid 10 –  30×40

4,50

26,0

4,60

 
15. Reśliński Arkadiusz 12 –  35×45

5,00

30,0

5,00

 
16. Szczepański Mateusz 12 –  30×40

5,00

29,0

4,90

Nominowany
17. Włoch Jacek 12 –  35×45

5,00

29,0

4,90

 
18. Żakowski Adrian 12 –  30×40

5,00

27,0

4,70

Nominowany
             

Klasa „ A ”

 

l.p.

Nazwisko i imię

Kondycja

Punkty

Teoria

Punkty

Uwagi

1. Borkowski Przemysław

12 – 30×40

5

27,0

4,70

Nomin./Wiek

2. Czysty Szymon

12 – 35×45

5

29,0

4,90  
3. Dominiak Marcin

12  – 35×45

5

27,0

4,70

 
4. Farbicki Sławomir

12 – 35×45

5

25,0

4,50

 
5. Kanclerz Kamil

12  -30×40

5

27,0

4,70

Nominowany

6. Krajewski Adam

– 35×45

     

Nu

7. Kurzawa Sebastian

– 35×45

     

Nu

8. Lewek Zbigniew

2000

5

25,0

4,50

 
9. Liberski Przemysław

12 – 30×40

5

27,0

 

Nominowany

10. Lubryka Artur

12 –  30×40

5

28,0

 

Nominowany

11. Marucha Piotr

– 35×45

     

Nu

12. Matuszak Mateusz

12 – 35×45

5

24,0

4,40

 
13. Nowak Jacek

12 – 35×45

5

23,5

4,30

 
14 Nikodem Paulina

10-  35×45

4,5

centr.-28,0 4,80

30.07.W-wa

15. Nowakowski Arkadiusz

2000

5

23,0

4,25

 
16. Orszulak Krzysztof

2000

5

28,0

4,80

 
17. Pawelec Daniel

12 – 35×45

5

26,0

4,60

 
18. Stawowy Piotr

12 – 30×40

5

25,0

4,50

Nominowany

19. Sowiński Jacek

2000

5

24,5

4,45

 
20. Starczan Dariusz

2000

5

25,0

4,50

 
21. Szcześniak Marcin

12 –  35×45

5

27,0

4,70

 
22. Śniadecki Radosław

12 – 30×40

5

28,0

4,80

Nominowany

23. Wandelewski Waldemar

12 – 35×45

5

28,0

4,80

 
24. Wożniczka Tomasz

12 – 35×45

Nu

28,0

4,80

 
25.            
26.            

Klasa „ B ”

l.p.

Nazwisko i imię

Kondycja

Punkty

Teoria

Punkty

Uwagi

1. Bęś Dariusz

1800

5

25,5

4,55

 
2. Galewski Paweł

10 – 35×45

 

25,5

4,55

 
3. Kędzia Tomasz

1800

5

22,0

4,15

 
4. Kmiecik Robert

10 – 35×45

4,5

27,0

4,70

 
5. Kokot Włodzimierz

1800

5

28,0

4,80

 
6. Koper Wojciech

12 – 30×40

5

22,0

4,15

 
7. Matyśkiewicz Marek

1800

5

21,0

4,00

 
8. Michalak Julian

1800

      Nu
9. Michalak Paweł

1800

5

15,0   Nzal. – popr.
10. Mielcarek Tomasz

– 35×45

      Nu
11. Młynek Rafał

10 –  35×45

4,5

25,5

4,55

 
12. Ostrysz Daniel

10 – 35×45

4,5

28,0

4,80

 
13. Ostrychalski Damian

12 – 30×40

5

26,0

4,60

Nominowany

14. Rzepczyk Adam

12 – 30×40

5

25,5

4,55

Nominowany

15. Smolarek Dariusz

12 – 30×40

5

22,0

4,15

 
16. Stybel Łukasz

– 35×45

       
17. Turkiewicz Marian

1800

5

23,5

4,30

 
18. Witoń Artur

– 35×45

     

Nu

19. Zieliński Jarosław

1800

     

Nu

20. Krupa Piotr        

Nu

21. Kłodnicki Bartosz        

Nu

Sędziowie próbni

l.p.

Nazwisko i imię

Kondycja

Punkty

Teoria

Punkty

Uwagi

 

SEZON 2016

         
1. Jędrkowiak   Dominik

12-30×40

5,0

25,5

4,55

Nominowany

2. Zimmermann Igor        

Nu

3. Farbicki Michał

10-35×45

4,5

26,0

4,60

 
   

SEZON 2017

         
4. Becela Tomasz

12-

     

NN

5. Chlebowski Mateusz

10-35×45

4,5

18,0

Zal.  
6. Czapulak  Mateusz

10-35×45

4,5

24,0

4,40

 
7. Dunaj Szymon

12-

     

NU

8. Hoja Marcin

12-

     

NU

9. Janiszak Adam

12-35×45

 

5,0

16,0

 

Nzal. – popr.

10. Kaczmarek Roman

10-35×45

4,5

22,5

4,20  
11. Kaleta Józef

12-35×45

5,0

18,0

Zal.  
12. Kowal Damian        

Nu

13. Koza Sebastian

12-35×45

5,0

18,0

Zal.  
14. Majusiak Filip

12-35×45

5,0

19,5

Zal.  
15. Malinowski Jakub

12-30×40

5,0

24,5

4,45

Nominowany

16. Mańkowski Robert        

NN

17. Michalak Szymon        

NU

18. Mikołajewski Damian

10-35×45

4,50

15,5

 

Nzal. – popr.

19. Nawrot Dariusz

12-30×40

5,0

29,0

4,90

Nominowany

20. Pecyna Szymon

12-35×45

5,0

20,5

Zal.  
21. Pakuszewski Patryk        

NU

22. Płotek Maciej        

NU

23. Reszelski Daniel

10-35×45

4,50

18,0

Zal.  
24. Smolarek Michał

10-35×45

4,50

18,0

Zal.  
25. Szulc Dawid

12-30×40

5,0

28,0

4,90

Nominowany

26. Stodolny Mateusz

12-35×45

5,0

22,5

4,20  
27. Walisiak Mateusz

12-30×40

5,0

21,0

4,00  
28. Wojtas Bartosz        

NN

29. Wojtkowiak Tomasz        

NN

30. Wojtyś Adam

10-30×45

4,50

16,0

 

Nzal. – popr.

             
             

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *