Lista sędziów 2017 – 2018

KOMUNIKAT ZARZĄDU KOLEGIUM SĘDZIÓW KOZPN

Lista sędziów w sezonie 2017 / 2018 r. w rozwinięciu

III liga :
Jasiak Wojciech Krotoszyn
Wrzeszczyński Paweł Kalisz awans
 IV liga :
Jasiak Łukasz Krotoszyn
Kaczała Paweł Godziątków k. Blizanowa
Matyniak Dawid Zakrzew
Moszak Paweł Ostrów Wlkp.
Każmierczak Kamil Krotoszyn awans
Wasielewski Piotr Nowe Skalmierzyce
Wieczorek Adam Ostrzeszów
Żubrowski Rafał Bogusławice k. Korzeniewa awans
Klasa „Okręgowa”
Drygas Dawid Krotoszyn
Grygiel Sylwia Jarocin as.szczebla centr. kobiet
Goliński Dawid Ostrów Wlkp.
Haszek Paweł Krotoszyn
Helwich Mateusz Kożmin Wlkp.
Janicki Ireneusz Kalisz
Krawczyński Karol Salnia k.Krotoszyna
Król Grzegorz Kożmin Wlkp.
Maj Damian Parczew k.Sieroszewic
Marasek Marcin Żółków k.Żerków awans
Marcinek Artur Krotoszyn
Nowak Grzegorz Krotoszyn
Orszulak Łukasz Grab
Pieniężny Dawid Kępno awans
Reśliński Arkadiusz Sośnica k.Dobrzycy
Szczepański Mateusz Ostrów Wlkp.
Włoch Jacek Tarce
Żakowski Adrian Golina k. Jarocina
Klasa „A”
Borkowski Przemysław Sośnie
Czysty Szymon Raczyce k.Odolanowa
Dominiak Marcin Krotoszyn
Farbicki Sławomir Kalisz
Kanclerz Kamil Jankowy k. Baranowa
Krajewski Adam Kalisz
Kurzawa Sebastian Jarocin
Lewek Zbigniew Mikorzyn
Lubryka Artur Skrzynki k.Grabowa
Liberski Przemysław Kobierno k.Krotoszyna
Marucha Piotr Kalisz /wiek/
Matuszak Mateusz Kalisz
Nikodem Paulina Doruchów szczebel centr.kobiet
Nowakowski Arkadiusz Kalisz
Nowak Jacek Lutynia k.Dobrzycy
Orszulak Krzysztof Grab
Pawelec Daniel Nowe Skamierzyce
Starczan Dariusz Ostrów Wlkp.
Sowiński Jacek Kożmin Wlkp.
Szcześniak Marcin Kalisz
Śniadecki Radosław Grabów
Stawowy Piotr Krotoszyn awans
Wożniczka Tomasz Sierszew
Wandelewski Waldemar Krotoszyn
Klasa „ B „
Bęś Dariusz Kępno
Galewski Paweł Ostrów Wlkp.
Kędzia Tomasz Kalisz
Kmiecik Robert Krotoszyn
Kokot Włodzimierz Zduny
Koper Wojciech Ostrów Wlkp.
Krupa Piotr Kalisz
Kłodnicki Bartosz Krotoszyn
Matyśkiewicz Marek Ostrów Wlkp.
Michalak Julian Kalisz
Michalak Paweł Kalisz
Mielcarek Tomasz Krotoszyn
Młynek Rafał Kalisz
Ostrysz Daniel Pleszew
Ostrychalski Damian Kalisz
Rzepczyk Adam Jarocin
Smolarek Dariusz Kalisz
Stybel Łukasz Krotoszyn
Turkiewicz Marian Ostrów Wlkp.
Witoń Artur Biskupice Zabaryczne
Zieliński Jarosław Ostrów Wlkp.
Sędziowie próbni z rocznika 2016 :
Farbicki Michał Kalisz
Jędrkowiak Dominik Kobierno
Zimmermann Igor Czajków
Sędziowie próbni z rocznika 2017 :
Becela Tomasz Kobylin
Chlebowski Mateusz Jarocin
Czapulak Mateusz Jarocin
Dunaj Szymon Nosków k. Jaraczewa
Hoja Marcin Kępno
Janiszak Adam Jarocin
Kaczmarek Roman Czajków
Kaleta Józef Chełmce k.Opatówka
Kowal Damian Orpiszewek k.Kotlina
Koza Sebastian Krotoszyn
Majusiak Filip Wilkowyja k.Jarocina
Malinowski Jakub Zalesie k.Doruchowa
Mańkowski Robert Kotlin
Michalak Szymon Kalisz
Mikołajewski Damian Kalisz
Nawrot Dariusz Orpiszewek k. Kotlina
Pecyna Szymon Jarocin
Pakuszewski Patryk Ostrów Wlkp.
Płotek Maciej Osiek k. Nowych Skalmierzyc
Reszelski Daniel Kalisz
Smolarek Michał Kalisz
Szulc Dawid Brzeziny
Stodolny Mateusz Ociąż k. Nowych Skalmierzyc
Walisiak Mateusz Ostrów Wlkp.
Wojtas Bartosz Jarocin
Wojtkowiak Tomasz Rojew k.Kobylina
Wojtyś Adam Kalisz
Skreślenia :
Adamiak Michał skreślony s.próbny
Młynek Adrian skreślony s.rzeczywisty
Młynek Konrad skreślony s.rzeczywisty
Tomczuk Bartosz skreślony s.rzeczywisty
Żaczek Dominik w trakcie przeniesienia do innego KS/studia/
Nowacki Tadeusz / zgon /
Przeniesienia z sędziów rzeczywistych do sędziów nieczynnych w 2017
Czubak Daniel Ostrów Wlkp.
Marciniak Mateusz Lewków k.Ostrowa Wlkp.
Obserwatorzy :
III liga ZPN Wielkopolska, Zachodnio Pomorski, Pomorski oraz Kujawsko – Pomorski 
1. Sępołowicz Robert Ostrów Wlkp.
IV liga
Bagiński Witold Zduny
Bajka Dariusz Pleszew
Mądrzak Mirosław Dobra Nadzieja
Klasa „O”,”A”,”B”
Dobrowolski Włodzimierz Kalisz
Grzesiak Eugeniusz Ostrów Wlkp.
Lewek Mateusz Bralin
Sobczyk Aleksander Krotoszyn
Wrzeszczyński Piotr Kalisz
Wylęga Stanisław Mroczeń
Matyniak Rajmund Dobrzyca
Sędziowie nieczynni :
Altman Jerzy Laski
Andrzejewski Jerzy Krotoszyn
Balcer Paweł Pleszew
Bukowski Jan Wyszanów k.Wieruszowa
Chlebowski Sławomir Konarzew k.Krotoszyna
Chmielarczyk Piotr Zduny
Czubak Daniel Ostrów Wlkp.
Dux Wojciech Ostrów Wlkp.
Fiechowski Bolesław Kalisz
Fiszbach Andrzej Kalisz
Farbicki Dawid Kalisz
Gościniak Dawid Kępno
Garbarek Wiesław Jarocin
Garczarek Paweł Tabor Mały k.Bralina
Glapiński Tadeusz Borek k.Godziesz
Gozdowski Edward Ostrów Wlkp.
Grala Krzysztof Kotlin
Gucze Grzegorz Środa Wlkp.
Idziorek Sławomir Krotoszyn
Jankowiak Marek Jarocin
Jarecki Mieczysław Kalisz
Jezierski Janusz Jarocin
Kaczmarek Roman Krotoszyn
Krzywański Tomasz Ostrzeszów
Karaś Andrzej Jarocin
Klawiński Józef Kalisz
Klonowski Stanisław Kalisz
Kołodziej Czesław Ostrów Wlkp.
Korczak Marek Latawice k.Sieroszewic
Kościelniak Roman Jarocin
Krawczyk Piotr Ostrów Wlkp.
Krystek Marian Ostrów Wlkp.
Kuroszczyk Kazimierz Gorzyce Wielkie
Lewandowicz Maciej Kożmin
Łuczak Kazimierz Kalisz
Marciniak Mateusz Lewków k.Ostrowa Wlkp.
Machowicz Łukasz Kalisz
Matysiak Ryszard Kalisz
Matyniak Ryszard Dobrzyca
Mikitów Bogdan Bralin
Misiaczyk Jan Jarocin
Naskręcki Karol Kalisz
Nawrot Marian Kepn
Nowak Antoni Ostrów Wlkp.
Nowak Bartłomiej Krotoszyn
Paprzycki Janusz Ostrzeszów
Pawlak Marian Mikstat
Pęcherz Adam Śliwniki k.Skalmierzyc
Piasecki Karol Paczkowo
Piskorski Zygmunt Darnowiec k.Rychtalu
Pluta Piotr Siekierki k.Kostrzyna
Ponomarenko Andrzej Kalisz
Poprawa Tadeusz Ostrów Wlkp.
Półrolniczak Marcin Golina
Rybczak Zenon Książnice k.Grabowa
Ryfa Marian Ostrów Wlkp.
Sowiński Franciszek Dębnica
Stodolski Jan Ostrów Wlkp.
Styś Bartłomiej Kotlin
Suchanecki Stanisław Pleszew
Szymańska Kaja Kalisz
Tatarowski Zbyszko Kalisz
Wagrowski Kazimierz Kalisz
Wojdziak Stanisław Nowe Skalmierzyce
Żurowski Kazimierz Kalisz